Opinie o SEB-BUD Sebastian Polit w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SEB-BUD Sebastian Polit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SEB-BUD Sebastian Polit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEB-BUD Sebastian Polit w Jastrzębie-Zdrój

zdzihh

Szefostwo owszem miłe nadgodziny płacą jak za zwykłą godzine robisz 10 godz.Soboty jak zwykły dzień płacone

Lidia

@Zdzich pracownik, to dobra informacja w takim razie. Mógłbyś napisać jaki rodzaj pracy SEB-BUD Sebastian Polit zapewnia swoim pracownikom w okresie jesienno-zimowym?

Zdzichu
@Lidia

prace wewnątrz budynków .

Lidia

@Marian, w okresie jesienno-zimowym SEB-BUD Sebastian Polit nie zapewnia żadnej formy współpracy swoim pracownikom? Jaką część wynagrodzenia otrzymujesz będąc w stanie spoczynku? Twoja wypowiedź będzie przydatna dla osób zastanawiających się nad ubieganiem o zatrudnienie w tej firmie.

Zdzich pracownik
@Lidia

Stali pracownicy pracują cały rok dla nich zawsze szef zapewnia pracę .Na chwile obecną niema pracy dla nowych .Przyjęcia do pracy będą na wiosnę

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w SEB-BUD Sebastian Polit. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Marian

Jest okres zimowy :) Praca będzie pewnie na wiosnę :)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SEB-BUD Sebastian Polit? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Lidia

Witam, Pisaliście, że szukają brukarzy, gdzie widzieliście ogłoszenia? Ja, nie widziałam żadnej oferty, ale dajcie znać bo w sezonie letnim brukarze są poszukiwani, tym bardziej, że to dobry okres na znalezienie pracy. Może wypowiedzą się pracownicy?

Marian 77
@Lidia

Zadzwoń do firmy to się wszystkiego dowiesz .

brudnyharry1526

też tam pracuję i zgadam się z tym że państwo Polit to wspaniali ludzie nteż nie pod tym względem że dają zaliczki i wypłate 10 ale też dbają o firme o pracowników o każdego klijenta a przedewżiskim gadają z pracownikiem i moją dobre serce a stawki zależą od umiejętności bo to one świadczą onas i naszę nastawienie do pracy a jeśli ci się czegoś nie uda nie poddawaj .Jedyny błąd jaki popełniłem to odeżłem od szefa do innej firmy ale dał mi drugą szanse i widzi ze się staram i ja się z tego cieszee kocham tą prace

SG

Wykonywali u mnie sporej wielkości podjazd...część z nowej kostki, część ze starej...Wszelkiego typu prace były wykonywane w pełni profesjonalnie i bez problemów. Być może sama cena nie była najniższa ale za jakość niestety trzeba zapłacić (zaznaczę jednak że cena nie była również najwyższa z wszystkich ofert). Co do pracowników jak i samego Szefa nie mogę powiedzieć złego słowa. Czysto, na czas, porządnie, bez wulgaryzmów/petów na trawniku czy innych niespodzianek. Śmiało mogę polecić!!!

pati gość

mają na Olx ale najlepiej zadzwoń

szukają pomocnika i brukarzy z doświadczeniem .

potrzebują teraz pomocników i brukarzy

@pablo po ok 2 tyg dostają normalne umowy .W tej chwili szukają pomocników i brukarzy z doświadczeniem .Ja polecam jak chce się robić i jest się uczciwym .Wynagrodzenie zawsze na czas niema problemów .

Pablo

Basiu Z tego co wiem to nowo przyjęci mają umowy o dzieło a później umowa o pracę

Damian

Też Pracuję W Firmie Brukarskiej i takich opinii byłych pracowników jest dużo a to sami tacy piszą co nic nie potrafią nawet nie rozróżniają łopaty od sztychówki a chcą zarabiać jak prezesi tym młodym to się w głowach poprzewracało do roboty się lepiej wziąć a nie oczerniać firmy. Budowlanka to ciężka harówka ale taką robotę też musi ktoś robić.

Pracownik obecny

Pracuje w tej firmie już 5 lat wszyscy pracownicy mają umowy dobre stawki i wynagrodzenia na czas to duży plus bo inne firmy wcale nie płacą albo w ratach. Praca w miłej atmosferze Polecam tylko tym którzy chcą pracować :)

Renata

Polecam firmę usługa wykonana w terminie i jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług .Polecamy wszystkim którzy szukają dobrej firmy brukarskiej .Renata z Jastrzębia

Polecam ta firmę profesjonalna ekipa dokładna , szef pilnuje roboty cały czas.Szybko solidnie i w takiej kwocie jak wycenił .Polecam Marcin Wodzisław Śl

Roman

Praca przy kostce brukowej to praca fizyczna :) Maćku i ciężka praca ale jak ktoś coś potrafi to sobie pracy szanuje ,a obiboków którzy naciągają na godziny jest wielu .Sam pracuje w budowlance to wiem jak jest ,chcieli by zarabiać dużo a nic nie potrafią .Ciężko o dobrą ekipę :)

precownik

Pracuje w tej firmie dopiero miesiąc ale wynagrodzenie było na czas i tak jak było ustalone .Praca ciężka jak to przy bruku ale ekipa zgrana .Polecam tym co chcą pracować i się czegoś nauczyć .

Mirosław 65

Często czytam opinie o firmach i jak szukałem firmy brukarskiej to umawiałem się z kilkoma firmami bo wiadomo każdy grosz się liczy w dzisiejszych czasach.Jedną z firm był Seb-bud Pana Sebastian Polit cena była wypośrodkowana ale podejście tego pana do klienta było super pokazał mi swoje prace byłem na tych posesjach i widziałem jego prace .Zdecydowałem się na tą firmę i będę ją polecał każdemu bo to co zrobił w tej cenie na jaką się umówiliśmy przeszło moje i żony oczekiwania .Super zaprojektował i wykonał a za wiele dodatków jakie wyszły w trakcie nie skasował ani grosza .To jest właśnie firma godna polecenia .Przykro czytać takie wpisy negatywne ale to jakiś zawistny człowiek .

wika

Firma drogi ,,ktos,, ma dobre opinie i niema poprawek jesteś jakimś nierobem nic niepotrafiącym i pewnie nie zostałeś przyjęty.To jest jedna z niewielu firm która cieszy się dobrą opinią jeżeli chodzi o wykonanie. A takie opinie jak twoja to właśnie od tak jak to nazwałeś przydupasów co nic nie potrafią .

Jerzy69

Polecam tą firmę wykonywali u mnie plac firma jakich mało szef pilnuje prac wszystko pięknie zaprojektowane i wykonane i w terminie tak jak obiecywali i w takiej kwocie jak się umawialiśmy .Polecam zainteresowanym

Zostaw merytoryczną opinię o SEB-BUD Sebastian Polit - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w SEB-BUD Sebastian Polit?

Zobacz opinie na temat firmy SEB-BUD Sebastian Polit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEB-BUD Sebastian Polit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEB-BUD Sebastian Polit

SEB-BUD Sebastian Polit