SEB-BUD Sebastian Polit

Jastrzębie-Zdrój

SEB-BUD Sebastian Polit

Opinie o SEB-BUD Sebastian Polit

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

zdzihh

Szefostwo owszem miłe nadgodziny płacą jak za zwykłą godzine robisz 10 godz.Soboty jak zwykły dzień płacone

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w SEB-BUD Sebastian Polit? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Lidia

@Zdzich pracownik, to dobra informacja w takim razie. Mógłbyś napisać jaki rodzaj pracy SEB-BUD Sebastian Polit zapewnia swoim pracownikom w okresie jesienno-zimowym?

Zdzichu
@Lidia 07.02.2018 20:31

prace wewnątrz budynków .

Lidia

@Marian, w okresie jesienno-zimowym SEB-BUD Sebastian Polit nie zapewnia żadnej formy współpracy swoim pracownikom? Jaką część wynagrodzenia otrzymujesz będąc w stanie spoczynku? Twoja wypowiedź będzie przydatna dla osób zastanawiających się nad ubieganiem o zatrudnienie w tej firmie.

Zdzich pracownik
@Lidia 06.02.2018 12:26

Stali pracownicy pracują cały rok dla nich zawsze szef zapewnia pracę .Na chwile obecną niema pracy dla nowych .Przyjęcia do pracy będą na wiosnę

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w SEB-BUD Sebastian Polit. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Marian
@Administrator 04.02.2018 14:32

Jest okres zimowy :) Praca będzie pewnie na wiosnę :)

Lidia

Witam, Pisaliście, że szukają brukarzy, gdzie widzieliście ogłoszenia? Ja, nie widziałam żadnej oferty, ale dajcie znać bo w sezonie letnim brukarze są poszukiwani, tym bardziej, że to dobry okres na znalezienie pracy. Może wypowiedzą się pracownicy?

Marian 77
@Lidia 07.08.2017 13:52

Zadzwoń do firmy to się wszystkiego dowiesz .

brudnyharry1526

też tam pracuję i zgadam się z tym że państwo Polit to wspaniali ludzie nteż nie pod tym względem że dają zaliczki i wypłate 10 ale też dbają o firme o pracowników o każdego klijenta a przedewżiskim gadają z pracownikiem i moją dobre serce a stawki zależą od umiejętności bo to one świadczą onas i naszę nastawienie do pracy a jeśli ci się czegoś nie uda nie poddawaj .Jedyny błąd jaki popełniłem to odeżłem od szefa do innej firmy ale dał mi drugą szanse i widzi ze się staram i ja się z tego cieszee kocham tą prace

SG

Wykonywali u mnie sporej wielkości podjazd...część z nowej kostki, część ze starej...Wszelkiego typu prace były wykonywane w pełni profesjonalnie i bez problemów. Być może sama cena nie była najniższa ale za jakość niestety trzeba zapłacić (zaznaczę jednak że cena nie była również najwyższa z wszystkich ofert). Co do pracowników jak i samego Szefa nie mogę powiedzieć złego słowa. Czysto, na czas, porządnie, bez wulgaryzmów/petów na trawniku czy innych niespodzianek. Śmiało mogę polecić!!!

pati gość

mają na Olx ale najlepiej zadzwoń

potrzebują teraz pomocników i brukarzy

@pablo po ok 2 tyg dostają normalne umowy .W tej chwili szukają pomocników i brukarzy z doświadczeniem .Ja polecam jak chce się robić i jest się uczciwym .Wynagrodzenie zawsze na czas niema problemów .

Pablo

Basiu Z tego co wiem to nowo przyjęci mają umowy o dzieło a później umowa o pracę

Damian

Też Pracuję W Firmie Brukarskiej i takich opinii byłych pracowników jest dużo a to sami tacy piszą co nic nie potrafią nawet nie rozróżniają łopaty od sztychówki a chcą zarabiać jak prezesi tym młodym to się w głowach poprzewracało do roboty się lepiej wziąć a nie oczerniać firmy. Budowlanka to ciężka harówka ale taką robotę też musi ktoś robić.

Pracownik obecny

Pracuje w tej firmie już 5 lat wszyscy pracownicy mają umowy dobre stawki i wynagrodzenia na czas to duży plus bo inne firmy wcale nie płacą albo w ratach. Praca w miłej atmosferze Polecam tylko tym którzy chcą pracować :)

Chłopie pracuje w tej firmie i zawsze wszystkim pasuje godziny i kasa a szef zawsze jest otwarty do pracowników wymaga ale tak to już jest,a umowy wszyscy mają .Robić ci się nie chciało i strzelasz fochy ,w tej robocie stanowiska dla dyrektorów są już zajęte :)

Renata

Polecam firmę usługa wykonana w terminie i jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług .Polecamy wszystkim którzy szukają dobrej firmy brukarskiej .Renata z Jastrzębia

Marcin

Polecam ta firmę profesjonalna ekipa dokładna , szef pilnuje roboty cały czas.Szybko solidnie i w takiej kwocie jak wycenił .Polecam Marcin Wodzisław Śl

Roman

Praca przy kostce brukowej to praca fizyczna :) Maćku i ciężka praca ale jak ktoś coś potrafi to sobie pracy szanuje ,a obiboków którzy naciągają na godziny jest wielu .Sam pracuje w budowlance to wiem jak jest ,chcieli by zarabiać dużo a nic nie potrafią .Ciężko o dobrą ekipę :)

precownik

Pracuje w tej firmie dopiero miesiąc ale wynagrodzenie było na czas i tak jak było ustalone .Praca ciężka jak to przy bruku ale ekipa zgrana .Polecam tym co chcą pracować i się czegoś nauczyć .

Mirosław 65

Często czytam opinie o firmach i jak szukałem firmy brukarskiej to umawiałem się z kilkoma firmami bo wiadomo każdy grosz się liczy w dzisiejszych czasach.Jedną z firm był Seb-bud Pana Sebastian Polit cena była wypośrodkowana ale podejście tego pana do klienta było super pokazał mi swoje prace byłem na tych posesjach i widziałem jego prace .Zdecydowałem się na tą firmę i będę ją polecał każdemu bo to co zrobił w tej cenie na jaką się umówiliśmy przeszło moje i żony oczekiwania .Super zaprojektował i wykonał a za wiele dodatków jakie wyszły w trakcie nie skasował ani grosza .To jest właśnie firma godna polecenia .Przykro czytać takie wpisy negatywne ale to jakiś zawistny człowiek .

wika

Firma drogi ,,ktos,, ma dobre opinie i niema poprawek jesteś jakimś nierobem nic niepotrafiącym i pewnie nie zostałeś przyjęty.To jest jedna z niewielu firm która cieszy się dobrą opinią jeżeli chodzi o wykonanie. A takie opinie jak twoja to właśnie od tak jak to nazwałeś przydupasów co nic nie potrafią .

Jerzy69

Polecam tą firmę wykonywali u mnie plac firma jakich mało szef pilnuje prac wszystko pięknie zaprojektowane i wykonane i w terminie tak jak obiecywali i w takiej kwocie jak się umawialiśmy .Polecam zainteresowanym

gość53

Najważniejsze jak właściciel płaci ,bo takich jest niewielu .Wielu młodych nie chce pracować i wypisuje brednie bo nie dają rady nie są nauczeni pracy .oj brakuje tych zawodówek :) A jak właściciel pilnuje roboty i pracowników to dobrze właśnie świadczy o firmie ,bo jak się jedzie to widać jak inne firmy robią jeden kopie reszta stoi .Za robotę się brać a nie narzekać

Arnold

Pracowal tam moj bardzo dobry znajomy i z tego co opowiadal to tak . wyplata na czas z pieniedzmi nie ma problemu pracujesz-zarabiasz ale szefowi jest obojetne to czy Ty bedziesz pracowal czy ktos inny chcesz pracuj chcesz mozesz odejsc jednym slowem brak szacunku do drugiego czlowieka praca po 10-12 godzin z jedna przerwa 30minutowa...tez chcialem sie dostac do tej firmy ale z opowiadan mojego znajomego wynika to ze bede musial szukac pracy gdzies indziej... pozdrawiam

wika

Witam co do stawki najlepiej ustalić indywidualnie na rozmowie z szefem .Pozdrawiam :)

wika

hej pomocnicy a fachowcy to są różne stawki

wika

Witam wypłaty zawsze są 10 każdego miesiąca ,daje zaliczki jak potrzebujesz ,a atmosfera jest ok jak się nie opierdzielasz :) a pensja różna zależy od tego co potrafisz .

felek

Hej, ja również byłbym zainteresowany praca w seb-budzie, pracowałem już w kilku firmach jako brukarz i znam się na robocie. Możecie napisac jak oni traktują pracowników, czy pensja wpływa na czas? W ogóle to na ile można liczyć, jest np. 2-3 z przodu, czy raczej spodziewac się minimalnej krajowej? Pozdrawiam.

Aktualny Pracownik

Witam lukas co masz do firmy SEB-BUD.Ja pracuje już 3 lata i atmosfera jest dobra. Szef jest wymagający i chce żeby była dobrze robota zrobiona i klient był zadowolony z wykonanej pracy, żadnych fuszerek szef nie uznaje. Wypłaty są zawsze 10 każdego miesiąca. Złe opinie którzy piszą o tej firmie to tylko pracowali 1 dzień lud 3 dni z powodu ze nie chcą robić fizycznie.

Piotrek SJZ

Witam. Pracowałem u Państwa Polit i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Wypłaty zawsze były na czas i zgodne z tym co było ustalone z pracodawcą. Może i wymagający ale kto w tych czasach nie jest wymagający. Pracowałem w wielu firmach tego typu i byłem mile zaskoczony gdy zobaczyłem że tu pracodawcy podchodzą do pracowników jak do człowieka a nie jak do maszyny.

Zostaw opinię o SEB-BUD Sebastian Polit - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEB-BUD Sebastian Polit