SEB-BUD Sebastian Polit

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o SEB-BUD Sebastian Polit

Lidia

Witam, Pisaliście, że szukają brukarzy, gdzie widzieliście ogłoszenia? Ja, nie widziałam żadnej oferty, ale dajcie znać bo w sezonie letnim brukarze są poszukiwani, tym bardziej, że to dobry okres na znalezienie pracy. Może wypowiedzą się pracownicy?

Marian 77
@Lidia 07.08.2017 13:52

Zadzwoń do firmy to się wszystkiego dowiesz .

brudnyharry1526

też tam pracuję i zgadam się z tym że państwo Polit to wspaniali ludzie nteż nie pod tym względem że dają zaliczki i wypłate 10 ale też dbają o firme o pracowników o każdego klijenta a przedewżiskim gadają z pracownikiem i moją dobre serce a stawki zależą od umiejętności bo to one świadczą onas i naszę nastawienie do pracy a jeśli ci się czegoś nie uda nie poddawaj .Jedyny błąd jaki popełniłem to odeżłem od szefa do innej firmy ale dał mi drugą szanse i widzi ze się staram i ja się z tego cieszee kocham tą prace

SG

Wykonywali u mnie sporej wielkości podjazd...część z nowej kostki, część ze starej...Wszelkiego typu prace były wykonywane w pełni profesjonalnie i bez problemów. Być może sama cena nie była najniższa ale za jakość niestety trzeba zapłacić (zaznaczę jednak że cena nie była również najwyższa z wszystkich ofert). Co do pracowników jak i samego Szefa nie mogę powiedzieć złego słowa. Czysto, na czas, porządnie, bez wulgaryzmów/petów na trawniku czy innych niespodzianek. Śmiało mogę polecić!!!

pati gość

mają na Olx ale najlepiej zadzwoń

szukają pomocnika i brukarzy z doświadczeniem .

potrzebują teraz pomocników i brukarzy

@pablo po ok 2 tyg dostają normalne umowy .W tej chwili szukają pomocników i brukarzy z doświadczeniem .Ja polecam jak chce się robić i jest się uczciwym .Wynagrodzenie zawsze na czas niema problemów .

Pablo

Basiu Z tego co wiem to nowo przyjęci mają umowy o dzieło a później umowa o pracę

Damian

Też Pracuję W Firmie Brukarskiej i takich opinii byłych pracowników jest dużo a to sami tacy piszą co nic nie potrafią nawet nie rozróżniają łopaty od sztychówki a chcą zarabiać jak prezesi tym młodym to się w głowach poprzewracało do roboty się lepiej wziąć a nie oczerniać firmy. Budowlanka to ciężka harówka ale taką robotę też musi ktoś robić.

Pracownik obecny

Pracuje w tej firmie już 5 lat wszyscy pracownicy mają umowy dobre stawki i wynagrodzenia na czas to duży plus bo inne firmy wcale nie płacą albo w ratach. Praca w miłej atmosferze Polecam tylko tym którzy chcą pracować :)

Chłopie pracuje w tej firmie i zawsze wszystkim pasuje godziny i kasa a szef zawsze jest otwarty do pracowników wymaga ale tak to już jest,a umowy wszyscy mają .Robić ci się nie chciało i strzelasz fochy ,w tej robocie stanowiska dla dyrektorów są już zajęte :)

Renata

Polecam firmę usługa wykonana w terminie i jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług .Polecamy wszystkim którzy szukają dobrej firmy brukarskiej .Renata z Jastrzębia

Marcin

Polecam ta firmę profesjonalna ekipa dokładna , szef pilnuje roboty cały czas.Szybko solidnie i w takiej kwocie jak wycenił .Polecam Marcin Wodzisław Śl

Roman

Praca przy kostce brukowej to praca fizyczna :) Maćku i ciężka praca ale jak ktoś coś potrafi to sobie pracy szanuje ,a obiboków którzy naciągają na godziny jest wielu .Sam pracuje w budowlance to wiem jak jest ,chcieli by zarabiać dużo a nic nie potrafią .Ciężko o dobrą ekipę :)

precownik

Pracuje w tej firmie dopiero miesiąc ale wynagrodzenie było na czas i tak jak było ustalone .Praca ciężka jak to przy bruku ale ekipa zgrana .Polecam tym co chcą pracować i się czegoś nauczyć .

Mirosław 65

Często czytam opinie o firmach i jak szukałem firmy brukarskiej to umawiałem się z kilkoma firmami bo wiadomo każdy grosz się liczy w dzisiejszych czasach.Jedną z firm był Seb-bud Pana Sebastian Polit cena była wypośrodkowana ale podejście tego pana do klienta było super pokazał mi swoje prace byłem na tych posesjach i widziałem jego prace .Zdecydowałem się na tą firmę i będę ją polecał każdemu bo to co zrobił w tej cenie na jaką się umówiliśmy przeszło moje i żony oczekiwania .Super zaprojektował i wykonał a za wiele dodatków jakie wyszły w trakcie nie skasował ani grosza .To jest właśnie firma godna polecenia .Przykro czytać takie wpisy negatywne ale to jakiś zawistny człowiek .

wika

Firma drogi ,,ktos,, ma dobre opinie i niema poprawek jesteś jakimś nierobem nic niepotrafiącym i pewnie nie zostałeś przyjęty.To jest jedna z niewielu firm która cieszy się dobrą opinią jeżeli chodzi o wykonanie. A takie opinie jak twoja to właśnie od tak jak to nazwałeś przydupasów co nic nie potrafią .

Jerzy69

Polecam tą firmę wykonywali u mnie plac firma jakich mało szef pilnuje prac wszystko pięknie zaprojektowane i wykonane i w terminie tak jak obiecywali i w takiej kwocie jak się umawialiśmy .Polecam zainteresowanym

gość53

Najważniejsze jak właściciel płaci ,bo takich jest niewielu .Wielu młodych nie chce pracować i wypisuje brednie bo nie dają rady nie są nauczeni pracy .oj brakuje tych zawodówek :) A jak właściciel pilnuje roboty i pracowników to dobrze właśnie świadczy o firmie ,bo jak się jedzie to widać jak inne firmy robią jeden kopie reszta stoi .Za robotę się brać a nie narzekać

Arnold

Pracowal tam moj bardzo dobry znajomy i z tego co opowiadal to tak . wyplata na czas z pieniedzmi nie ma problemu pracujesz-zarabiasz ale szefowi jest obojetne to czy Ty bedziesz pracowal czy ktos inny chcesz pracuj chcesz mozesz odejsc jednym slowem brak szacunku do drugiego czlowieka praca po 10-12 godzin z jedna przerwa 30minutowa...tez chcialem sie dostac do tej firmy ale z opowiadan mojego znajomego wynika to ze bede musial szukac pracy gdzies indziej... pozdrawiam

wika

Witam co do stawki najlepiej ustalić indywidualnie na rozmowie z szefem .Pozdrawiam :)

wika

hej pomocnicy a fachowcy to są różne stawki

wika

Witam wypłaty zawsze są 10 każdego miesiąca ,daje zaliczki jak potrzebujesz ,a atmosfera jest ok jak się nie opierdzielasz :) a pensja różna zależy od tego co potrafisz .

felek

Hej, ja również byłbym zainteresowany praca w seb-budzie, pracowałem już w kilku firmach jako brukarz i znam się na robocie. Możecie napisac jak oni traktują pracowników, czy pensja wpływa na czas? W ogóle to na ile można liczyć, jest np. 2-3 z przodu, czy raczej spodziewac się minimalnej krajowej? Pozdrawiam.

Aktualny Pracownik

Witam lukas co masz do firmy SEB-BUD.Ja pracuje już 3 lata i atmosfera jest dobra. Szef jest wymagający i chce żeby była dobrze robota zrobiona i klient był zadowolony z wykonanej pracy, żadnych fuszerek szef nie uznaje. Wypłaty są zawsze 10 każdego miesiąca. Złe opinie którzy piszą o tej firmie to tylko pracowali 1 dzień lud 3 dni z powodu ze nie chcą robić fizycznie.

Piotrek SJZ

Witam. Pracowałem u Państwa Polit i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Wypłaty zawsze były na czas i zgodne z tym co było ustalone z pracodawcą. Może i wymagający ale kto w tych czasach nie jest wymagający. Pracowałem w wielu firmach tego typu i byłem mile zaskoczony gdy zobaczyłem że tu pracodawcy podchodzą do pracowników jak do człowieka a nie jak do maszyny.

Tom

Witam.Z czystym sumieniem mogę przyznać racje Wiki i byłemu pracownikowi.Pracowałem w tej firmie i nie moge powiedzieć złego słowa na jej szefostwo.Tak jak w ostatniej opini były pracownik napisał to że szef dba o swojego klienta oraz swoich pracowników,którzy chą pracować i czegoś jeszcze się nauczyć to tylko jego plus a pracownicy ,którzy tylko próbują na pokaz się popisać niestety swoimi nie umiejętnościami w żadnej nawet najlepszej firmie nigdzie nie zagrzeją miejsca

były pracownik

Witam tu się zgodzę z Wiki pracowałem w tej firmie 4 lata szef jest wymagający ale to dla tego że dba o klienta pilnuje by było tak jak należy i właśnie tacy co tu piszą te brednie szybko wylatywali bo im się robić nie chciało .Przez te 4 lata była umowa i płacone zusy zawsze wypłata była na czas i były premie .A ta firma cieszy się dobrą opinią w śród klientów .Polecam tym którzy chcą pracować i się czegoś nauczyć .

wika

Opinie pracowników niepotrafiących prawidłowo trzymać podstawowego narzędzia,niepotrafiących odróżnić łopaty od sztychówki i innych podstawowych narzędzi i niemających jakiego pojęcia o pracy .Tacy ludzie w tej firmie nie pracują . ALEX ty chcesz żeby ci 22 latek który nie potrafi trzymać łopaty zrobił drenaż ?który pracuje tylko wtedy jak ktoś nadnim stoi i pokazuje palcem jak ma trzymać narzędzia.

Alex

Wlasnie szukam kogos do zrobienia drenazu. Jakie masz doswiadczenie LUKAS?? Taka tragedia??!

Lukas

Nie polecam, harówa za połowę stawki i wieczne problemy.

Zostaw opinię o SEB-BUD Sebastian Polit - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEB-BUD Sebastian Polit