Wiesław Ludwiczak Zakład Remontowo-Budowlany

Opinie o Wiesław Ludwiczak Zakład Remontowo-Budowlany

Filtruj opinie po kryteriach:

Katarzyna
 Opinia

Czy firma Wiesław Ludwiczak Zakład Remontowo-Budowlany działa jeszcze na polskim rynku? Nie widzę nigdzie konkretnych informacji na ten temat. Może są tu osoby, które pracują dla tego przedsiębiorcy? Wiecie coś o zapotrzebowaniu na pracowników?

Opinia

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Zakład Remontowo-Budowlany Wiesław Ludwiczak na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Kleszczewo i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

aż ty
 Opinia

skoro piszesz że firma porządna @poal to rozumiem że wiesz o niej coś wiecej i możesz takich informacji udzielić tu na forum? :) Intereuje mnie bardzo jak wygląda zatrudnienie tam, konkretnie atmosfera?

Potrzebująca
 Opinia

witam, potrzebuję pilnie kontaktu do Pana Wiesława Ludwiczaka, nie mogę się z nim spotkać w Kleszczewie, czy Państwo wiedzą czy zmienił siedzibę firmy? numer telefonu? bardzo proszę o pomoc, mam dla niego intratny kontrakt a nie mogę się skontaktować

Wspólnota Mieszkaniowa
 Opinia

Referujemy firmę P.Wieslawa Ludwiczaka jako solidnego wykonawcę. W 2013 roku wykonał termomodernizacje budynku Wspólnoty Mieszkaniowej w Pruszczu gdańskim przy ul. Zwirki iWigury 9. Prace wykonane w ustalonym terminie, wartość inwestycji około 500000 tys.Polecamy wykonawcę na powyższe zadania.

Akademia Muzyczna
 Opinia

Niniejszym zaswiadczamy iż Firma Zakład Remontowo -Budowlany Wiesław Ludwiczak z siedziba w Kleszczewie (usunięte przez administratora)wykonała kapitalny remont pokrycia ceramicznego w okresie listopad 2013 na terenie Akademi Muzycznej Dom Studencki (usunięte przez administratora). Jakość wykonanych prac,realizacja,i materiały wykorzystane twierdza iż firma jest godna polecenia inwestora. Referujemy wykonawcę na powyższe realizacje w szczególności pod nadzorem konserwatora zabytków.

Tak2Nie

Mieszkanka Budynku
 Opinia

Firma Zakład Remontowo-Budowlany Ludwiczak Wiesław wykonała kapitalny remont dachu budynku mieszkalnego-uslugowego w Pruszczu Gdańskim ul. Grunwaldzka 23. Prace wykonano w terminie i pod nadzorem konserwatora zabytków.Polecam wykonawcę na remonty budynków zabytkowych.

Zostaw opinię o Wiesław Ludwiczak Zakład Remontowo-Budowlany - Kleszczewo