Opinie o Patryk Urbaniak Mal-Pat w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Patryk Urbaniak Mal-Pat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Patryk Urbaniak Mal-Pat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Urbaniak Mal-Pat w Jarocin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak dużo osób pracuje w Patryk Urbaniak Mal-Pat?

Hurtownia Budowlana Nowy wpis

Opinia moje będzie niestety NEGATYWNA, firma Mal-Pat Patryk Urbaniak z Jarocina zalega naszej firmie okrągłą kwotę za towar nabrany na WZ-tki, podczas próby kontaktu telefonicznego Pan Patryk bezczelnie potrafi się rozłączyć. Zachowanie na poziomie dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.

Artur Nowy wpis

Czy firma w ogóle funkcjonuje, czas jaki mamy nie sprzyja tego rodzaju działalności.

Witek Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobra praca spowodowała ten spokój na forum, mam zamiar złożyć cv.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Patryk Urbaniak Mal-Pat. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

(usunięte przez administratora) ????

Helmut

Może ktoś niewłaściwie wybrał sobie pracę a później narzekał?

Ak

Pracuje tam od któregoś miesiąca wszystko płacone w terminie więc nw o co wam chodzi. Pozdrawiam tych co takie bzdury wypisują.. :)

Wiktor

Jaki jest powód, że przestaliście pisać?

Tor
@Wiktor

A co więcej chciałbyś wiedzieć? Wszystko już o tym ścierwie zostało napisane. Teraz to działa pod nazwą Igard Expo, wiec uważaj żebyś się nie wkopał i został bez zapłaty za pracę.

Union Jack

Najpierw firma zmieniła nazwę na Green Point Exhibitions a później na Igard Expo. Pewnie utrzymuje się za każdym razem z dotacji a nie ze zleceń.

tomek

ale jak na stronie nie ma ofert to chyba nie ma po co się do nich wybierać.

Vendetta

Widać, że na zmianę z żoną zakładają firmę na rok, żeby dostać dotacje a później zwijają interes (usunięte przez administratora) Generalnie klienci i pracownicy, omijajcie ten adres szerokim łukiem, chyba że chcecie mieć problemy na własne życzenie, bo to jest gość, który dla kasy gotowy jest kłamać patrząc ci prosto w oczy z tym swoim przygłupawym uśmieszkiem.

mr. avans

no właśnie, jak to się człowiek nie rozwinie w Mal-Pat Patryk Urbaniak? jestem młodą kobietą szukającą aktualnie pracy i chciałabym aby zatrudnienie póki co dawało mi jak największy rozwój personalny i zawodowy. czy w takim razie zaczynając od jednego z najniższych szczebli realna jest jakakolwiek ścieżka awansu?

Minion odpowiedz

@Minion: czemu nie przekonywujaca? Po czym oceniasz? :) po komentarzach w internecie :) Odpowiesz mi?

?

jarek - 2013-10-01 18:19:18 Witam. Czy teraz firma Mal - Pat Patryk Urbaniak to płaci pracownikom normalnie pensje? Od lipca to trochę czasu minęło więc może trochę się też zmieniłoChyba żartujesz. Taki człowiek jak [usunięte przez administratora] musiałby się z [usunięte przez administratora] na łby pozamieniać, żeby zyskać trochę rozumu. Kłamstwo i [usunięte przez administratora] leży w jego naturze więc jeśli chcesz tam pracować to bierz wypłatę z góry, a jak nie to później nie mów, że nikt cię nie ostrzegał.

byly pracownik

robilem u [usunięte przez administratora] 7 miesiecy , wszystko na poczatku pieknie a pozniej jak kupil kiepska grafike to mu klienci 9 tys euro ucieli nie mial z czego zaplacic ludziom i tkze mi , kumplom to odeszlismy a co do wizyt w burdelach , bylismy z nim nie raz bo to taki typ ze wyglada jak scierwo, zona mu nie daje i musi placic spotkam go na targach to reszte uzebienia straci

transport

Pan [usunięte przez administratora] (Green Point exhibition Paulina Urbaniak) to kłamca. Nie płaci także za transport. Nie odbiera telefonów. Sprawa poszła do sądu. Nie polecam współpracy z takimi ludzmi

pu

mam jeszcze zęby jeśli cię to interesuje parę zepsutych ale daje rade a jeśli cię boli to że nadal pracują ci sami ludzie a ty wyleciałeś i komuś idzie coraz lepiej to zacznij sam a może ci się także uda POZDRAWIAM Urbaniak Patryk

czpi500

DROGI ADI PODAJĘ DEFINICJĘ CZŁOWIECZEŃSTWA zbiór cech uważanych za charakterystyczne dla gatunku ludzkiego, do których zaliczamy między innymi: sposób formułowania myśli, język, uczucia i zachowanie. Wszystkie te cechy są wspólne dla większości ludzi i kształtowały się w wyniku ewolucji człowieka. PAN [usunięte przez administratora]. ZATRZYMAŁ SIĘ NA ETAPIE NEANDERTALCZYKA WIEC POWYZSZA DEFINICJA GO NIE OBEJMUJE

DAWID

TEŻ ZOSTAŁEM OSZUKANY PRZEZ PANA URBAŃSKIEGO I SZUKAM OSÓB KTÓRE CHCĄ ODZYSKAĆ PIENIĄDZE LUB CHCE MI POMÓC JAKO ŚWIADEK PROSZĘ O KONTAKT POD NUMEREM 790-387-622

byly robol

wszystko co tu ludzie piszą to prawda...ogólnie jedno wielkie [usunięte przez administratora] ten nasz prezes [usunięte przez administratora]..jesteś skończony [usunięte przez administratora],robisz z gęby [usunięte przez administratora] na każdym kroku...ale jak to się mówi trafi kosa na kamień...pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Urbaniak Mal-Pat - Jarocin

Patryk Urbaniak Mal-Pat
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Janusza Kusocińskiego 4
    63-200 Jarocin