opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Dradura Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 798 ocen
Opinie(1441)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1441)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Innowacje procesowe
  • .
  • Wydajność
  • .
  • Jakość
  • .
  • Elastyczność
  • .
  • Produkty
  • .
  • Serwis IT
  • .
  • Kontakt

O firmie

Innowacje procesowe

Wydajność

Jakość

Elastyczność

Produkty

Serwis IT

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aa - Drahtzug Stein

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Dradura Polska Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dradura Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy pracownik

    23.04.2018 15:06

    Inne

    Cześć.Czy w firmie jest cos takiego jak fundusz socjalny?
    ReviewUserIcon
    nowa

    27.04.2018 09:58

    Inne

    Nie ma czegoś takiego jak fundusz socjalny, Jest karta sportowa, Luxmed i dofinansowanie do obiadów.
    ReviewUserIcon
    Stary

    29.04.2018 09:11

    Inne

    I parking darmowy
    ReviewUserIcon
    Kyndzior

    03.04.2018 07:37

    Inne

    No dobra to ja pisze na siebie,chce pokazac zarządowi jak jest mi ciężko bo nikt mnie nie lubi.
    ReviewUserIcon
    Calculatorek

    07.04.2018 13:23

    Inne

    Chomik jest zazdrosny , dlaczego o mnie piszą tylko głupoty , dobrze przecież prawie wszystko planuje a mówią nawet ze mam zatopic , przepraszam , zastapic kilku kierowników.....lubcie mnie....
    ReviewUserIcon
    Bimbalka

    27.04.2018 09:54

    Inne

    Chomiczku nie wydłubuj brudu z międzypalcy przy kobietach a będzie ok....
    ReviewUserIcon
    Fanatyk

    20.04.2018 09:57

    Inne

    Jakie ona ma pompony
    ReviewUserIcon
    Budowniczy

    16.04.2018 18:59

    Inne

    Kiedys było lepiej.Można było spędzić sobote na budowie u kierownika półek i nadgodziny zaliczone a teraz?Nędza
    ReviewUserIcon
    Bezdomny pies

    19.04.2018 21:26

    Inne

    Budowniczy to my są fachowce od deweloperki...?...
    ReviewUserIcon
    Drugi bezdomny pies

    20.04.2018 06:46

    Inne

    Auuuuuu hau hau....pieski skowyczą w rytm klaskania
    ReviewUserIcon
    Roksana

    16.04.2018 12:24

    Inne

    Mało płacą
    ReviewUserIcon
    Niewyleczony

    19.04.2018 16:00

    Inne

    Część, muszę przyznać, że mi płacą dobrze, na ale ja to ja wiecie, tylko ciągle jestem taki samotny I nielubiany. Przecież powinienem dostać jakieś auto służbowe za moje zasługi. Co raz więcej ludzi ze mną rozmawia, staram się jak mogę. Chyba jestem lepszy od Tomka. Kudłaty sam sobie wziął, nie wiedziałem że tak mozna. ja polecam firmę,
    ReviewUserIcon
    Doradca

    17.04.2018 07:00

    Inne

    Tylko nie kupujcie Becołowi sygnetu z diamentem bo chyba ma dosyć szlachetnych kamieni
    ReviewUserIcon
    Janusz Tomaszewski

    19.04.2018 15:49

    Inne

    To ja wymyśliłem z kolegą na kawie. Dobre, nie!
    ReviewUserIcon
    Adam

    12.04.2018 21:33

    Inne

    Kurcze jak mi sie podoba nowy kierownik mechaników.Mmmm takie słodkie ciacho
    ReviewUserIcon
    Smutny

    16.04.2018 06:35

    Inne

    A mnie kierownik półek ale on juz ma kolege.
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    14.04.2018 21:56

    Inne

    Potwierdzam poprzednika.Mało płacą a orka potężna
    ReviewUserIcon
    Prownik agencyjny

    13.04.2018 16:18

    Inne

    Nie polecam tej firmy nikomu.Bardzo ciężkie warunki pracy i minimalne płacy
    ReviewUserIcon
    Paulina

    10.04.2018 11:32

    Inne

    Czytając wpisy na tym forum zauważyłam, że dyskusja dotyczy głownie współpracowników. @Jaro, nie należy obrażać innych użytkowników forum ani współpracowników. Jest to niezgodne z regulaminem forum. @Robyy, powyższa uwaga również dotyczy Ciebie. Oraz zwrócę uwagę na fakt, że nie należy podawać danych osobowych innych osób. W swoim poście podałeś dane współpracownika, natomiast te są prawnie chronione. @Fanatyk bimbałów, na forum odnosimy się z szacunkiem do innych osób, zarówno pisząc posty, jak i wybierając nick użytkownika. Wszystkie uwagi odnośnie obrażania współpracowników dotyczą również innych użytkowników, ponieważ pojawiło się bardzo dużo takich wpisów, natomiast ja wymieniłam te które najpoważniej łamią regulamin. Zapoznajcie się z jego treścią https://www.gowork.pl/regulamin Nie ma natomiast merytorycznych wpisów odnośnie aktualnych rekrutacji oraz warunków pracy. Dobrze by było, gdyby pojawiały się właśnie takie komentarze, ponieważ służą one pomocą dla osób, które zamierzają aplikować do Drahtzug Stein.
    ReviewUserIcon
    Fajnie jest

    12.04.2018 11:14

    Inne

    Najlepiej dostac sie tam na brygadziste.Leżenie kawa leżenie 8h 6 dni w tygodniu
    ReviewUserIcon
    Mnb

    12.04.2018 12:42

    Inne

    Ciekawe który bo tam jest spora rozbieżność na tym stanowisku...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.04.2018 22:17

    Inne

    Jedynym kompetentnym pracownikiem działu ur do sprawowania przodownictwa w kierowaniu zespołem mechaników i elektryków jest (usunięte przez administratora).Człowiek ma wiedze i doświadczenie.
    ReviewUserIcon
    Pomocnik

    03.04.2018 19:17

    Inne

    Uuu rolniki sie boją że skończy sie sielanka a zaczną sie żniwa
    ReviewUserIcon
    Rolniki

    08.04.2018 22:21

    Inne

    Co sie odzywasz, szlifuj te.swoje kamyczki lepiej.
    ReviewUserIcon
    Ciociosanek

    07.04.2018 22:13

    Inne

    Zarząd potrzebuje głupców a nie mędrców.
    ReviewUserIcon
    Kali

    08.04.2018 19:15

    Inne

    Czyli z ciebie baranie będzie miał super pożytek .
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.04.2018 20:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Adam

    05.04.2018 21:43

    Inne

    Pójdź na galwanizernie to takie ci urosną
    ReviewUserIcon
    Pluskwa

    02.04.2018 21:38

    Inne

    Hehe jak tradycja nakazuje dział bhp na bieżąco śledzi go work.Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Stoperan

    03.04.2018 18:50

    Inne

    To nie tradycja, to nuda. Jak się nie ma co robić w pracy to się siedzi na gowork. Akurat w tym dziale nic nigdy się nie zmieni.
    ReviewUserIcon
    Men Spac

    05.04.2018 07:11

    Inne

    Jak to nie.Jest dużo do roboty jak inspektor pip zapowie wizyte
    ReviewUserIcon
    Robyy

    02.04.2018 18:37

    Inne

    Najlepsi są opierdalacze w czarnych koszulkach na dużym Piecu, ten najwyższy ma tak wywalone ze dziwie się ze go jeszcze trzymają , Gut staff totalne dno bez wiedzy , siedzi przy kompie i drapie się po jajkach. Żeby tylko nadgodziny podlapac.Dla mnie całe towarzystwo do wymiany .... może dyrekcja się wreszcie otrząśnie
    ReviewUserIcon
    Wujo

    03.04.2018 22:43

    Inne

    Dyrekcja do wymiany ale spokojnie właściciel juz przegląda na oczy i widzi ze to w złą strone idzie
    ReviewUserIcon
    Zgadnij kto

    03.04.2018 20:07

    Inne

    A ja pisze na siebie bo jestem najlepszym pracownikiem w zakładzie , jestem najbardziej mądry i jestem kopalnia wiedzy i talentów ale wam nie powiem kim jestem .....
    ReviewUserIcon
    Pomocnik pracownika produkcji

    01.04.2018 17:16

    Inne

    A produkcja patrzy na te ruchy w biurowcu i za głowe sie łapie.
    ReviewUserIcon
    Ralf

    07.03.2018 19:55

    Inne

    Uwaga nowa funkcje obejmie wszechkoneksyjny kyndzior, nie ma krawieckiego to ciekawe kto go popchnął , może gruber? Ciekawe jak uzyska posłuch u słonecznego patrolu
    ReviewUserIcon
    Brygadzista z w

    31.03.2018 13:08

    Inne

    Najlepszy jest cwaniczek ze słonecznego patrolu, udaje wielkiego mechanika a rak naprawdę nie potrafi nic zrobić, chyba ze oglądać kogoś.
    ReviewUserIcon
    Niewyleczony

    31.03.2018 14:19

    Inne

    Chyba Was nie dziwi moje zachowanie, tyle lat w szkodliwych warunkach i nie mam tu na myśli produkcji, zastanówcie się, z kim ja pracuje marda w mordę. Cz ktoś Was by wytrzymał więcej niż ja. No ale i u mnie słoneczko zaswiecilo widzę okno na świat. Na szczescie czekam na tekefon od kolegi ktory szuka zespolu do nowej firmy. Myślę że mi wszystko złe zapomni.
    ReviewUserIcon
    Konkubent

    27.03.2018 14:49

    Inne

    No nie kolejny kierownik utrzymania ruchu chodzi po zakładzie i szuka kto wpisy na forum robi.Ogarnij sie chłopie.Lora minęła granice.Walcz o miejscówe.Diament nie poddawaj sie to kwesti czasu
    ReviewUserIcon
    Diament

    27.03.2018 21:19

    Inne

    Głupi chomik
    ReviewUserIcon
    Bayer

    29.03.2018 17:40

    Inne

    Myślę że nie ma szans, arystokracja lubi makaron nawiniety na uszy a nie uczciwy zapierdol. pozornie to fun najważniejszy.
    ReviewUserIcon
    Mechanik

    29.03.2018 10:16

    Inne

    Nowy kierownik DUR szuka wiedzy u głównego mechanika i elektryka.Pogrążony jako inżynier.
    ReviewUserIcon
    Narta

    29.03.2018 16:41

    Inne

    Wiedzę to on ma, tylko z innych dziedzin: śpiew, taniec, recytacja bajek aż dziewczynki nogi zaciskaja na stołówce, Księżniczka najmocniej. Ciekawe kiedy się obudzi z letargu, oby nie było za późno dla nas.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Dradura Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Dradura Polska Sp. z o.o.

    Techniczna 8/10 92-518 Łódź

    NIP:7251874148

    KRS:0000197843

    https://dradura.com/
    Branże: Wyroby metalowe

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Brawo Kasia

    21.03.2018 21:23

    Inne

    Kto w tej firmie decyduje o awansach?Kto pytam?Ludzie niekompetentni i psychole dostają stanowiska kierownicze....
    ReviewUserIcon
    Nowy kierownik LCD

    26.03.2018 17:04

    Inne

    Coffee team murarz, tynkarz i kolarz dolewa do ognia.
    ReviewUserIcon
    Niewyleczony

    28.03.2018 08:59

    Inne

    Ja mam też coś do powiedzenia w tej firmie, dawniej miałem wiecej ale ex dyrektor mnie pojechał ze go obraduje więc Tak dużo już nie mogę, ale wczoraj np. powirdzialem sprzatace "miłego dnia" a jak się odwrocilem to pomyślałem że sprząta źle delikatnie mówiąc - mogę? I co Wy na to?
    ReviewUserIcon
    Cezary

    22.03.2018 10:36

    Inne

    Może zajmijcie się lepiej swoja praca a nie obserwacja kierownictwa?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.03.2018 11:24

    Inne

    Ale nasza praca jest uzależniona od kierownictwa i ich sposobu zarządzania itp co widac na codzień
    ReviewUserIcon
    Miki

    27.03.2018 17:09

    Inne

    Czy to ten Cezary co był przyjaciołem pewnego Polaka co ma kompleksy i udaje Niemca?
    ReviewUserIcon
    Kundendienst

    21.03.2018 14:19

    Inne

    Zmiana kierownika technicznego.....zamienił stryjek siekierke na kijek.....
    ReviewUserIcon
    Fajna

    22.03.2018 17:24

    Inne

    Ale ze kto siekierka?????chyba topór na kijek :))))kocham się po cichutku w inrzynieze od tpm, ma seksi imię .....Łukaszku ;)
    ReviewUserIcon
    Nowy kierownik LCD

    26.03.2018 17:06

    Inne

    Oj Kudłaty, daj spokój.
    ReviewUserIcon
    Monetti

    24.03.2018 00:26

    Inne

    Pracowników administracji uprasza sie o nie parkowanie na terenie ds gdyż jedzie do nas lora ze szrotami ze słonecznej Italii i musze je gdzies darmowo składować.W zamian za to co Was spotkam bede Was serdecznie pozdrawiał słowem bondziorno.....
    ReviewUserIcon
    Kolega od bmw

    20.03.2018 12:24

    Inne

    Jedna wielka lipa Han s zostaje #potwierdzone
    ReviewUserIcon
    Ralf

    14.03.2018 21:18

    Inne

    A półtusze czekają ........ i salcesony bez limitu......warto tu się kręcić po nic i zabawiać panienki w biurze jak tam ubojnia stygnie?
    ReviewUserIcon
    Brygadzista z w

    16.03.2018 07:25

    Inne

    Możesz również trafić na niewyleczonego z III zobaczysz co to każda jak Ci się do (usunięte przez administratora) dobierze :)
    ReviewUserIcon
    Bodychaos

    18.03.2018 17:52

    Inne

    Idź już lepiej te parówki paczkować, nikt nie będzie tęsknił za gburem z BMW
    ReviewUserIcon
    Dawid

    17.03.2018 18:25

    Inne

    A co wam sie nie podoba w zarządzie jest bardzo fajny wiele można z nimi ugrac
    ReviewUserIcon
    BMW antyfan

    14.03.2018 21:16

    Inne

    (usunięte przez administratora) kiedy odejdziesz???? Ile chcesz kasiory żeby juz nas nie męczyć ??????
    ReviewUserIcon
    Zaniedbany

    10.03.2018 15:10

    Inne

    Co sie martwisz,jakoś to bedzie
    ReviewUserIcon
    Wozkowy

    11.03.2018 15:10

    Inne

    Jakoś to będzie ? Coraz gorzej będzie, tyle Ci powiem... trzeba się zawijać z tego zakładu.
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    02.03.2018 20:39

    Inne

    I co przyniósł Gruber makowiec?Pewnie radość zapanowała:)
    ReviewUserIcon
    Marcin

    28.02.2018 22:27

    Inne

    A to powiedz mu że to nieporozumienie takie....nie każdy facet z widłami to Zeus
    ReviewUserIcon
    Opałka

    28.02.2018 11:27

    Inne

    A Zbigniew i Zbyszek to to samo ???
    ReviewUserIcon
    Zbigniew

    28.02.2018 10:57

    Inne

    W firmie jest do (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    27.02.2018 22:52

    Inne

    W firmie nie jest źle co wy pier.....
    ReviewUserIcon
    Kamil

    27.02.2018 12:24

    Inne

    Brygadzista w tej firmie pełni role brygadzisty,ustawiacza,technika,inżyniera procesu,kontrolera jakości,wózkowego,planisty.Ciekawe co jeszcze
    ReviewUserIcon
    Brudny Olek

    26.02.2018 16:45

    Inne

    Znów nie ma ciepłej wody....w smarze uwalony wracam do domu bo diamenty nie mogą kupić mowego urządzenia do grzania wody tylko rumpla naprawiają drugi raz w przeciągu miesiąca.....
    ReviewUserIcon
    Skont s tego mokotowa od kogo

    23.02.2018 14:20

    Inne

    Wy lepiej wszyscy idzcie gdzies bo niebawem mak tu zakwitnie
    ReviewUserIcon
    Rackmann

    22.02.2018 21:16

    Inne

    Nanjnowszy nius , gruber idzie do pamso w Pabianicach , jutro jest ostatni Dzień , później już urlop , ciekawe czy makowca Przyniesie ?????
    ReviewUserIcon
    Tomek

    18.02.2018 15:05

    Inne

    Rzucaj papier!!! Rzucaj papier!!!Rzucaj papier!!!! Wujo tera Ty!!!!
    ReviewUserIcon
    Bzdura

    11.02.2018 20:40

    Inne

    Zespół Kancelarii pracujący w nocy z soboty na niedziele to chyba pod kapselkiem
    ReviewUserIcon
    ...

    13.02.2018 11:10

    Inne

    Po takim wpisie, nowi będą się zabijać,o przyjęcie. Posunięci taktyczne , z zachwytu wyjść nie mogę. Brawo Brawo dla Kancelarii. Poza tym w mojej ocenie nie został naruszony art.212 , a art 23 kc tym bardziej. pozdrawiam serdecznie duży szacunek i uznanie .Naprawdę

    Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.