opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Dradura Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 798 ocen
Opinie(1441)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1441)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Innowacje procesowe
  • .
  • Wydajność
  • .
  • Jakość
  • .
  • Elastyczność
  • .
  • Produkty
  • .
  • Serwis IT
  • .
  • Kontakt

O firmie

Innowacje procesowe

Wydajność

Jakość

Elastyczność

Produkty

Serwis IT

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aa - Drahtzug Stein

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Dradura Polska Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dradura Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Hasan

    10.02.2018 22:02

    Inne

    Panie Grundmann czy sytuacja, w której odchodzą kolejni kierownicy działów pana nie niepokoi. Odchodzą również doświadczeni pracownicy.
    ReviewUserIcon
    Adam lat 23

    13.02.2018 02:17

    Inne

    Człowieku a co obchodzi jakiegos niemca że odchodzą ludzie,na koniec roku finansowego bilans ma sie zgadzac a jak to bedzie wykpnane to juz broszka siwego pułkownika i pięknej dzulietty bo juz nawet nie sprawa Carycy
    ReviewUserIcon
    hasan

    13.02.2018 09:31

    Inne

    ci, którzy pracują tu już rok i dłużej.
    ReviewUserIcon
    Nowa nazwa firmy

    13.02.2018 07:27

    Inne

    To wszystko to nic,nowy właściciel przeszedł sie po firmie zobaczył jak to wszystko funkcjonuje i że funkcjonuje........zorganizował spotkanie i postanowił zmienić nazwe. Nowa nazwa to DRAHCUD ;) Wujo jesteś wielki
    ReviewUserIcon
    Zespół Kancelarii

    11.02.2018 01:01

    Inne

    Działając w imieniu (usunięte przez administratora) informuje autorów wpisów pojawiających się na forum gowork.pl, iż w związku z naruszeniem przepisów prawa tj. min art 212 kodeksu karnego oraz art 23 kodeksu cywilnego, Kancelaria Radców Prawnych A. Krawczyk A. Sygnet s.c. z siedzibą w Łodzi, wystąpiła do portalu gowork.pl z wezwaniem o udostępnienie adresów IP umożliwiających identyfikacje autorów wpisów. W związku z otrzymaną informacją od portalu ,Kancelaria wystąpi z zawiadomieniem do właściwej prokuratury dochodząc w imieniu spółki a także innych osób zastosowania środków przewidzianych prawem ( art 212 kk ) - postępowanie przed sądem karnym z tzw prywatnym aktem oskarżenia. Ponadto Kancelaria zastrzega sobie prawo oraz wystąpienia na drogę postępowania sądowego z żądaniem od sprawców wpisów naprawienia wyrządzonej szkody powstałej na skutek utraty dobrego imienia firmy i naruszenia dóbr osobistych ( odpowiedzialność finansowa autorów wpisów)
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2018 19:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    brygadzista na niby warsztat

    10.02.2018 19:26

    Inne

    Odczepcie się od mojego kolegi, on już umie prawie po polsku, no czasami nie wychodzi ale wykształcenie na dyrektora ma, może być.
    ReviewUserIcon
    brygadzista na niby warsztat

    10.02.2018 19:29

    Inne

    Gruber to mój ziomal dobrego słowa nie dam powiedzieć.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.02.2018 16:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    brygadzista na niby warsztat

    10.02.2018 19:13

    Inne

    a co cię to obchodzi, mój Soba i se mogę z nim robić co chcę.
    ReviewUserIcon
    Artur

    04.02.2018 18:49

    Inne

    Czesc czy możecie mi opisac na czym polega praca ustawiacza w firmie drahtzug i jakie są szkolenia i jak często?Mam zamiar aplikować,fajnie by było jak by ktoś dał linka do strony gdzie można zobaczyć jaki typ maszyn jest w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Einrichter

    05.02.2018 23:14

    Inne

    Szkolenia?Po co Ci szkolenia?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.02.2018 21:07

    Inne

    Panie kierowniku niemiecko polski ile u pana kosztuje reklama bo chciałbym awansować i chciałbym żeby chodził pan po firmie i powtarzał że jestem super i tak w kółko jak kataryna,ile taka reklama kosztuje u pana panie złotousty
    ReviewUserIcon
    Dżejkej

    03.02.2018 21:49

    Inne

    Dajcie spokój już temu człowiekowi,widać że jest niestabilny emocjonalnie,może to przez brak kręgosłupa moralnego
    ReviewUserIcon
    szukający

    30.01.2018 10:07

    Inne

    Wita. jak wygłąda praca na stanowisku elektryk albo mechanik ? jakich zarobków można się spodziewać ?
    ReviewUserIcon
    Elektryk wysokich napięć

    31.01.2018 00:04

    Inne

    Na stanowisku elektryk możesz pomylić się raz,na stanowisku mechanik nie możesz sie pomylić bo jak elektryk sie pomyli to już nic nie bedzie.Zarobki takie jakie sobie wynegocjujes (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gustlik

    01.02.2018 04:09

    Inne

    Chyba €
    ReviewUserIcon
    Były

    30.01.2018 19:04

    Inne

    Od 1 stycznia nowi którzy przychodzą do(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.01.2018 23:14

    Inne

    Był ostatnio dobry mechanik,spawacz,bardzo dobry,uczynny człowiek no ale zwolnił sie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2018 05:47

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wielgas

    28.01.2018 16:44

    Inne

    Kto cię pyta o to maly (usunięte przez administratora) u ??????????
    ReviewUserIcon
    D U R

    28.01.2018 18:51

    Inne

    Ciekawe co Ty reprezentujesz swoją osobą,ale co ważniejsze ciekawe czy potrafisz zastąpić któregoś z nas i być tym lepszym ,naj naj lepszym. Zapraszamy jest kilka wolnych etatów
    ReviewUserIcon
    Klub kibica K.Stocha

    28.01.2018 18:35

    Inne

    Jak (usunięte przez administratora) machałeś flagą że przegrali no jak sie pytam no jak?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    27.01.2018 15:01

    Inne

    Mam pytanie. Po waszych wypowiedziach chcialbym zapytac jak wyglada praca mechanika w dziale utrzymania ruchu?
    ReviewUserIcon
    Reszarkowy

    11.01.2018 23:47

    Inne

    A co my mamy powiedzieć???
    ReviewUserIcon
    Nick

    16.01.2018 12:41

    Inne

    Macie wszystkie palce? to lepiej bądźcie cicho. Wasz szef jest naprawdę w czołówce
    ReviewUserIcon
    Wozkowy

    27.01.2018 12:57

    Inne

    W czego czołówce ? Braku wiedzy i kompetencji ?
    ReviewUserIcon
    Norbi

    16.01.2018 14:31

    Inne

    Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?
    ReviewUserIcon
    Nick

    19.01.2018 14:10

    Inne

    Praca rzeczywiście jest ciężka, powiedziała bym nawet bardzo,w bardzo trudnych warunkach,a pensje są niskie powiedziała bym WYNAGRODZENIE JEST NIE ADEKWATNE DO WYKONYWANEJ PRACY.
    ReviewUserIcon
    Luziak

    19.01.2018 22:44

    Inne

    Co ty gadasz ja jestem kierownikiem jednej maszyny i jest dobrze nawet bardzo dobrze Ha haha hahaha haha ha
    ReviewUserIcon
    Flagowy

    17.01.2018 15:37

    Inne

    Ja macham tylko flagą mego panai mój pan wybiera znajomych do klubu
    ReviewUserIcon
    Kibic

    16.01.2018 21:56

    Inne

    Może zorganizujemy jakiś fajny wypad na puchar świata w skokach w Zakopanem.Moglibyśmy przeżyć naprawde fajne chwile.Jest już nawet chętny do machania flagą,co myślicie o tym ?Może być naprawde ekstra
    ReviewUserIcon
    Ołowiany żołnierzyk

    16.01.2018 00:13

    Inne

    Nic dobrego, chodzi przygnębiony,kumpel wrócił na południe, wyjechał, skończył sie immunitet.Caryca gilotyne szykuje kciuk wędruje ku dołowi.Dobre czasy nigdy nie wrócą... Aleją gwiazd, aleją gwiazd biegniemy, Bóg drogę zna, pod niebem gwiazd, pod niebem gwiazd żyjemy, a każdy sam.
    ReviewUserIcon
    Pamela A.

    16.01.2018 08:10

    Inne

    Grosiągnąć daj spokój
    ReviewUserIcon
    Warsztat

    10.01.2018 12:57

    Inne

    My też chcemy takiego co mówi a nie becy
    ReviewUserIcon
    Wdzięczna

    09.01.2018 08:22

    Inne

    Nareszcie na boszu jest kierownik który w normalny sposób rozmawia z pracownikami a nie drze sie na całą hale.Można w normalny sposób porozmawiać i jest spokojny.Brawo pani dyrektor,juz dawno ta zmiana powinna nastąpić
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Dradura Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Dradura Polska Sp. z o.o.

    Techniczna 8/10 92-518 Łódź

    NIP:7251874148

    KRS:0000197843

    https://dradura.com/
    Branże: Wyroby metalowe

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Walduś

    06.01.2018 15:35

    Inne

    W jednym z ogłoszen napisane jest że oferujecie parking dla pracowników,musze Was rozczarować.W każdej firmie jest parking dla pracowników no ale może kogoś ta niesamowita aferta skusi.
    ReviewUserIcon
    huymietki

    02.01.2018 10:02

    Inne

    Ile daja nowym pracownikom ?
    ReviewUserIcon
    Huytwardy

    04.01.2018 16:58

    Inne

    Ja też jestem stary i mam 34 netto
    ReviewUserIcon
    młody

    04.01.2018 23:27

    Inne

    to chyba hrywien
    ReviewUserIcon
    Ewa

    25.12.2017 00:19

    Inne

    Cześć , nie jestem tu długo ale wydaje mi się ze jest tu paru ogarniętych gości , taki miły w okularach Mariusz z logistyki , jeden z fajniejszych kierowników , pogada z ludźmi a i na produkcji zna się jak mało kto.zaklad w niemieckim stylu , organizacja najpierwszym miejscu, cieZka praca ale zarobić dają .
    ReviewUserIcon
    Jego ludź

    26.12.2017 07:52

    Inne

    Wiesz Mariusz wyszedł z produkcji więc wie o co chodzi bo drugiej stronie barykady zna tą firme od podszewki to naprawde fajny gosc zawsze pogada.
    ReviewUserIcon
    Ronny

    04.01.2018 10:16

    Inne

    Ty chyba żartujesz. Znam go od lat i to nie jest ten poziom żeby wejść na to stanowisko. Na takim stanowisku trzeba myśleć w perspektywie długoterminowej a nie tak jak on kyśli zresztą nie uważam go za jakiegoś super specjalistę. Robi co powinien i to wszystko.
    ReviewUserIcon
    Lolek Soziński

    02.01.2018 10:06

    Inne

    I dużo pracy wam życze i bez marudzenia
    ReviewUserIcon
    Aśka Rogolewicz

    02.01.2018 10:03

    Inne

    Ja również życze samych sukcesów i w życiu prywatnym i zawodowym
    ReviewUserIcon
    Uba Machalski

    02.01.2018 00:33

    Inne

    W nowym 2018 roku życze sukcesów i szczęścia
    ReviewUserIcon
    Jonika Puchnicka

    02.01.2018 00:30

    Inne

    Wszystkim pracownikom życze szczęśliwego nowego roku samych sukcesów w 2018 roku
    ReviewUserIcon
    Operator

    30.12.2017 02:06

    Inne

    Także widzisz panie nowy kierowniku i brygadzisto jaki tu mamy fajny klimat,zapraszamy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.12.2017 05:48

    Inne

    A który to ważniak z szeregów (usunięte przez administratora) i kto to (usunięte przez administratora)?
    ReviewUserIcon
    Pracownik hali

    19.12.2017 15:30

    Inne

    Oczywiście żartuje.wszystkim życzę dużo zdrówka.tylko smutne jest to że Ci co uczciwie pracują maja gorzej od tych którzy nadużywają zwolnień .
    ReviewUserIcon
    Pracownik na długim zwolnieniu

    19.12.2017 21:46

    Inne

    No to teraz idź wytrzyj łzy i szybko wracaj na taśme bo 10 musze mieć swoje 80% a koncie
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.12.2017 09:46

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kloss

    17.12.2017 21:36

    Inne

    Sezon grypowy a sytuacja w firmie ciężka,każdy psychiatra to zrozumie.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    12.12.2017 23:38

    Inne

    Firma przechodzi chyba głęboki kryzys. Inwestuje w nieodpowiednie osoby na stanowiska które nigdy nie powinny trafić. Tak jak to miało miejsce dziś ta informacja powaliła kilka osób z nog. Nowi właściciele szukają oszczędności nie tam gdzie trzeba .
    ReviewUserIcon
    lopin

    15.12.2017 10:18

    Inne

    też odradzam
    ReviewUserIcon
    JAcky

    15.12.2017 12:18

    Inne

    Czyli?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    11.12.2017 15:48

    Inne

    Chce aplikowac na stanowisko brygadzisty ustawiacza maszyn.Możecie mi opisac jak wygląda praca brygadzisty ustawoacza w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Kryska od paciangi

    12.12.2017 11:59

    Inne

    Zapraszamy bo nowi bedą bardzo potrzebni niebawem
    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    13.12.2017 23:01

    Inne

    Daj sobie spokój bo ogłupiejesz
    ReviewUserIcon
    Dworzanin

    13.12.2017 20:45

    Inne

    Mamy już Królową,błazna,czekamy teraz na Króla
    ReviewUserIcon
    młody

    07.12.2017 11:25

    Inne

    zawirowania na szczytach władzy (kierownicy działów )to możliwość pokazania swojej wartości panom i panią zza biurek.Czekamy.
    ReviewUserIcon
    Gorące krzesło

    21.11.2017 18:33

    Inne

    Szkoda bo fajnie gadał.Kilka zagrywek miał słabych ale w skali od 1 do 10 to na słabą 7 był.Czyli nie źle jak na Polaka w Germańskim molochu.Natomiast teraz dadzą szwaba który bedzie miał finansowy cel który go osiągnie bez większych problemów ale kosztem ludzi...wszgstkich tych biurowych też.Mogą dać też Polaka.Jak dadzą z zewnątrz to rozwali to i będzie dramat.Jedyną alternatywą w miare jest sympatyczny siwy pan z wąsem który już zna realia drahtzugowe....
    ReviewUserIcon
    Jenny

    24.11.2017 23:19

    Inne

    A co wy myśleliście, że nowy właściciel bedzie patrzył i nic nie robił? Takie fundusze inwestycyjne kupują firmy po to żeby je zrestrukturyzować i sprzedać z zyskiem i jak ktoś nie pasuje do ich wizji to się go wymienia na inna osobę.
    ReviewUserIcon
    Hurrrraaa!!!!

    06.12.2017 17:54

    Inne

    Gratulujemy awansu i życzymy powodzenia,mamy nowego Pana Dyrektora ????
    ReviewUserIcon
    Inny brygadzista

    22.11.2017 00:14

    Inne

    Brygadzista ty sie lepiej nie śmiej.Jest takie powiedzenie "Szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego".Dżak był przewidywalny można było łatwo przewidziec jak zareaguje.
    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    22.11.2017 12:12

    Inne

    Szacunek powinien działać w dwie strony, a w przypadku tego Pana nie ma mowy o szacunku czy to bezpośrednim czy pośrednim mówiąc o osobach trzecich, zero szacunku, i zero pokory w człowieku...
    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    21.11.2017 17:22

    Inne

    Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka... THE END JACK ...
    ReviewUserIcon
    młody

    21.11.2017 11:36

    Inne

    Gąbkę można wyciskać tylko do pewnych granic, póżniej woda już nie leci tylko strzępi się na kawałki i całości z niej nie poskładasz
    ReviewUserIcon
    Helmut

    21.11.2017 10:12

    Inne

    Yoly yoly yoly yoly

    Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.