opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Dradura Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 798 ocen
Opinie(1441)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1441)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Innowacje procesowe
  • .
  • Wydajność
  • .
  • Jakość
  • .
  • Elastyczność
  • .
  • Produkty
  • .
  • Serwis IT
  • .
  • Kontakt

O firmie

Innowacje procesowe

Wydajność

Jakość

Elastyczność

Produkty

Serwis IT

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aa - Drahtzug Stein

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Dradura Polska Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 10
    • 11
    • 12
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dradura Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Helmut

    21.11.2017 09:40

    Inne

    Oddaj fartucha !!!
    ReviewUserIcon
    Jaś

    05.11.2017 10:55

    Inne

    Przeciez koszulki i ubrania są
    ReviewUserIcon
    Koszulek

    18.11.2017 22:42

    Inne

    Oj, Jasiu...tak niewiele Ci potrzeba...Kiepsko ....
    ReviewUserIcon
    Tyui

    18.11.2017 22:43

    Inne

    Katarek katarek
    ReviewUserIcon
    TylkoOna

    01.11.2017 17:03

    Inne

    Fakt co do koszulek i szatni zgadzam się. Tak naprawde nie wiem kim kto tam jest bo kazdy chodzi jak chce. Pracując w innych firmach bylo wszystko bardziej dopracowane. Tutaj nawet wozkowi nie mają kasków ani kamizelek to po co ludzi w koszulki odziewac do odpowiedniego stanowiska.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    30.10.2017 12:31

    Inne

    (usunięte przez administratora) Nie mozna odroznic brygadzistow operatorow czy kierownikow itp . W innych firmach pracownicy maja przypisane kolory koszulek gdzie z łatwoscia mozna nawiazac wspolprace i rozwiazac problemy. Przyklady innyej firmy Brygadzisci czarne Operatorzy czerwone Wozkowi granatowe Elektrycy zólte Mechanicy brazowe Wózkowi pomaranczowe odblask Produkcja zielone A tu jeden wielki haos. Druga sprawa to toalety nie przystosowane. Za malo ich . Tak samo jak w szatni scisk. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Myśliciel

    20.10.2017 17:22

    Inne

    Ciekawe co zrobiliście że jeden z wychowankòw Rudolfa uczony religi firmy rzucił świstek.Chyba że kolejny otworzył oczy i sie przebudził.
    ReviewUserIcon
    Były...

    17.10.2017 17:18

    Inne

    Szkoda że usuwacie jasne opinie o tym (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były...

    17.10.2017 17:17

    Inne

    Szkoda że usuwacie jasne opinie o (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Visitor

    12.10.2017 01:35

    Inne

    Jakość jest na wysokim poziomie bo macie trzech kierowników jakości w jednej fabryce......a welwet coraz cienszy......
    ReviewUserIcon
    Szacun

    11.10.2017 01:10

    Inne

    (usunięte przez administratora) jak Ty to pięknie rozegrałaś!!!!! Pokłony.Super!!! Klasyka!!!Idź i niech Ci jeszcze auto kupują co bedziesz swoim jeździć.Chyba żart.W koncu jesteś Królową Jakości !!!
    ReviewUserIcon
    Dajmitenoc

    14.10.2017 09:57

    Inne

    O kim mowa
    ReviewUserIcon
    dzidek

    29.09.2017 08:26

    Inne

    Jest super jest super więc o co ci chodzi
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.09.2017 17:26

    Inne

    Bardzo brakuje nam Agaty od bezpieczeństwa.Brakuje nam jej trendów modowych i rewii ale wiemy że śledzi Goworka więc pozdrawiamy Cie Agato prosto z zastawionej drogi transportowej.
    ReviewUserIcon
    Wolny słuchacz

    20.09.2017 08:06

    Inne

    Z utęsknieniem czekamy na powrót pilota z wakacji.Liczymy na to że wypoczynek pozwolił mu złapać wiatr w żagle i zasypie nas swymi sugestiami i pomysłami.
    ReviewUserIcon
    Pasanger

    25.08.2017 09:16

    Inne

    Hallloooo!!!!Czy leci z nami pilot???
    ReviewUserIcon
    :)korba:)

    18.08.2017 11:26

    Inne

    Witam a co z transportem ? jakie są warunki pracy - ogłoszenie wisi na pracuj.pl kierowca C+E z obsł . wózka widłowego ? nie wiem czy aplikować warto ? i jaka kasa
    ReviewUserIcon
    Pracownik produkcji

    23.08.2017 21:59

    Inne

    Pracowałem tu rok....jestem juz szczęsliwy że to czas przeszły....na rozmowie co innego niż w rzeczuwistości...
    ReviewUserIcon
    romuś

    16.08.2017 18:36

    Inne

    czy można napisać swoją opinię
    ReviewUserIcon
    Wlodek

    01.08.2017 15:51

    Inne

    A co z transportem? Podobno ma przejąć firma zewnętrzna?...kolejny strzał w stopę , zaraz po ukraincach.
    ReviewUserIcon
    ja

    31.07.2017 21:17

    Inne

    panstwowa inspekcja pracy?
    ReviewUserIcon
    Karotka

    01.06.2017 15:29

    Inne

    Ja pracuję w firmie od roku i jestem zadowolona. Stawka godzinowa może wysoka nie jest, ale łącznie z premiami wygląda to już całkiem fajnie. Praca do najłatwiejszych nie należy, ale za to wiem, że praca jest stała. W innych firmach zatrudniają na umowę tymczasową na krótkie umowy.
    ReviewUserIcon
    lopin

    16.05.2017 22:57

    Inne

    Praca bardzo ciężka w bardzo trudnych warunkach. Temperatura zbliża się do 40"C brud i hałas. trzeba się solidnie nadźwigać. Trzy zmiany, przymusowe nadgodziny. Lepiej idź do Biedronki będziesz mieć klimę , spać w nocy we własnym łóżku i nie zarobisz dużo mniej. z całego serca odradzam
    ReviewUserIcon
    Nowy

    29.04.2017 20:54

    Inne

    Praca na 3 zmiany a pensja żadna rewelacja
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Dradura Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Dradura Polska Sp. z o.o.

    Techniczna 8/10 92-518 Łódź

    NIP:7251874148

    KRS:0000197843

    https://dradura.com/
    Branże: Wyroby metalowe

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    widzew

    24.04.2017 00:09

    Inne

    Zaczęło się, dwóch elektryków odchodzi, chłopak z warsztatu też, tylko patrzeć jak inni zaczną uciekać, za kilka miesięcy nie będzie miał kto pracować. Ciekawe co w głowie ma dyrektor J.K.?? Nikogo nie próbuje zatrzymać albo chce dać śmieszne 200 zł brutto podwyżki. Najważniejsze, że On i Jego pupilki zarabiają najwięcej, chore !!
    ReviewUserIcon
    Tobi

    24.04.2017 23:13

    Inne

    O czym Ty bredzisz. JK odpowiada za cały zakłada włącznie z odpowiedzialnością karna gdyby komuś cos sie stało. Za to tez należy sie odpowiednie wynagrodzenie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.04.2017 00:26

    Inne

    Odezwał się jeden z pupilków, to Ty bredzisz! Jak coś się stanie pracownikowi produkcji to w pierwszej kolejności odpowiada kierownik działu i brygadzista a nie dyrektor, racja JK jest dyrektorem więc niech sobie zarabia najwięcej, ale dlaczego jeden brygadzista ma xxxx zł a drugi ma prawie dwa razy więcej, skoro mają to samo stanowisko??!! To samo dotyczy kierowników.
    ReviewUserIcon
    Zodiak

    20.04.2017 18:21

    Inne

    Niebawem zostanie podana pewna bardzo ciekawa lista która zadziwi nie jedną osobę.Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.06.2017 10:58

    Inne

    ciągle czekamy na tą listę
    ReviewUserIcon
    Biurowy lans

    03.07.2017 21:09

    Inne

    To sie (usunięte przez administratora) nie doczekacie
    ReviewUserIcon
    były

    19.04.2017 00:21

    Inne

    Fajnie tam macie :)
    ReviewUserIcon
    Monitor stanów urojonych.

    13.04.2017 23:14

    Inne

    ok, zjem kępke chrzanu.
    ReviewUserIcon
    Prawy sektor odpowiada biada Ci Osa biada

    13.04.2017 23:42

    Inne

    Marzena wszędzie Ci źle.Na Ind źle na Elektroluxie źle na BSH źle na Goldiego też narzekasz że sie Tobą nie interesuje teraz komponenty są złe???Odpusć se
    ReviewUserIcon
    Rolnik

    11.04.2017 21:52

    Inne

    Hansowi znowu(usunięte przez administratora).. na 4 hali i 2 syf, nie potrafi się niczym zajać tylko wybiela się kosztem pracowników, nikt nie chce pracować na tym dziale ludzie odchodzą a chłopaki się męczą z maszynami w stanie agonalnym... Oby tak dalej Hans
    ReviewUserIcon
    jacuś

    11.04.2017 14:24

    Inne

    zapraszamy nowego szefa Drahtzug Stein do wizyt na Go-Work( opinie o pracodawcach)
    ReviewUserIcon
    Moherowe berety

    08.04.2017 09:41

    Inne

    Ale zazdrościcie Landrynowi !!!! Chyba wam drugie polówki nie daj. Zacznijcie się interesować własnym życiem bo wstyd to mi jest za was !!!
    ReviewUserIcon
    Wielbiciel Sroczek

    04.04.2017 13:05

    Inne

    Sroczka może będziesz chodziła częściej na papierosa niż minimum 2-3 razy na 40 min przepali Ci trochę więcej szarych komórek. Bo na waszej drugiej hali to norma u was większości robić sobie co chwilę przerwę ,kończyć wcześniej pracę .Myślisz że ludzie tego nie widzą i ich to nie wkurza.idż sobie na dział BSH bo tu ludzie muszą zasuwać do za pięć ,i pogadaj z nimi o frustracji jak na Ciebie patrzą i na system twojej pracy.Ewentualnie jak Ci tak żle idź na 4 hale i siedź na kawie ,towarzystwa tam przez 8 godzin zaznasz każdego dnia.Wracając do meritum sprawy może czas zmienić pracę jak Ci się wszystko nie podoba ,bo nie przyszłaś tu żeby Cię lubili ani ty ich tylko żeby pracować, a nie być plotkarą zakładową czego u nas już podostatkiem.
    ReviewUserIcon
    NORMA

    05.04.2017 07:53

    Inne

    żenada to wasze pisanie WSTYD do pracy a nie pierdoły w tych makówkach
    ReviewUserIcon
    jacuś

    05.04.2017 14:58

    Inne

    piszcie co jest dobre co jest złe co się wam podoba co dużo mniej ,bo po to jest GO-Work (opinie)
    ReviewUserIcon
    sroczka

    04.04.2017 08:48

    Inne

    Ja juz wylogowany z fabryki a widze że cośik zabolalo
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2017 09:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Punkt odniesienia

    03.04.2017 20:50

    Inne

    Sroczka skończ z piciem i to natychmiast!!! Są wakaty w biurze.....ale ty pewnie nie wiesz co to takiego więc jak już wygoglujesz to próbuj.
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.03.2017 11:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jacuś

    27.03.2017 11:39

    Inne

    nie masz większych problemow pracując w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Gośka

    27.03.2017 14:19

    Inne

    Analfabeto naócz sie pisać !!!
    ReviewUserIcon
    animka

    23.03.2017 19:26

    Inne

    Dżamal to fajny jest, chyba najwięjszy luzak na zakładzie :) A do tego najprzystojniejszy z wózkowych, szkoda tylko że zajęty :(
    ReviewUserIcon
    Marcin

    24.03.2017 11:10

    Inne

    Mi też sie podoba
    ReviewUserIcon
    Marcin

    25.03.2017 00:30

    Inne

    Tak myślałem.Biore go
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    17.03.2017 21:45

    Inne

    Naszczescie skończy sie zaraz czas niemieckich farbowanych kundli, bendom wracać do siebie na ślunsk nieroby kierownicZe z półek , tylko co on bendzie robił? Tu żyje z donoszenia....
    ReviewUserIcon
    Nowy

    12.03.2017 00:05

    Inne

    Nowi piszą że mają 15 zł ,śmiech tutaj większość nie ma13.Jak masz 12 to skacz z radości.Trakuja nas jak śmieci,a lajciku nie ma.Zapierdalaj a jak os (usunięte przez administratora) z pensji.Unikajcie tej firmy !!!!!A zielony pracuje za krótko by mieć okazję powiedzieć coś więcej.
    ReviewUserIcon
    komar

    06.03.2017 23:26

    Inne

    w tej firmie sa sami cwaniacy taki jeden P na zmianie u k wielki szpaner a słoma mu z butów wystaje tam tylko obgaduja i sie wysmiewaja brak szacunku do drugiej osoby Stanowczo odradzam tam pracy
    ReviewUserIcon
    Marcin

    06.03.2017 21:03

    Inne

    Bardzo fajna praca.Zarobki w porządku do 13 pln za pięć dni po 8 godzin.Nadgodziny obiady w połowie refundowane.Warunki przyzwoite.Natryski stołówka.Polecam.
    ReviewUserIcon
    Koluszki

    06.03.2017 18:09

    Inne

    Firma ok.Wypłacalna,warunki dobre.Polecam. Nie słuchajcie malkontentów i nierobów.
    ReviewUserIcon
    KTOŚ

    06.03.2017 16:25

    Inne

    Pracuję już długo w firmie i z roku,na rok widzę jak firma spada na psy ,ludzi traktuje się jako śmieci, dzisiaj jest się potrzebnym,jutro już nie,dziś tu,jutro tam,zero stabilizacji, a najgorzej traktuje się starych pracowników, zielony może wszystko a stary nic,więc znając rynek pracy nie dziwcie się, że ludzie odchodzą, to jest dopiero,,cisza przed burzą'',jak dalej tak będzie to za rok,góra dwa nie będzie rąk do pracy
    ReviewUserIcon
    Jonny

    23.04.2017 10:53

    Inne

    Człowieku co ty za głupoty wypisujesz ze zieloni więcej mogą . Chyba o to chodzi ze nowym trzeba pokazać wszystko . Chyba musisz mieć dobry (usunięte przez administratora) na strychu ze tak mówisz.. Nie pasuje to się zwolnij proste -,-
    ReviewUserIcon
    Stary

    23.04.2017 14:14

    Inne

    Proponuję zdjąć różowe okulary bo ci trochę przysłaniają ,skoro tak piszesz to musisz być na dobrym stanowisku albo dziale, ktoś niestety ale ma racje
    ReviewUserIcon
    Nowy

    04.03.2017 22:13

    Inne

    Jacuś to przygotuj się na stawkę 11,50 bo Ania pisze bzdury.A Lidii na pewno nie tutaj
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.03.2017 19:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KROKOMIERZ

    04.03.2017 17:49

    Inne

    Aniu opary zaszkodziły Tobie......skoro tak piszesz. Po tyraj trochę i wtedy napisz co dobrego w samopoczuciu.
    ReviewUserIcon
    jacuś

    04.03.2017 21:44

    Inne

    myślę ,że warto związać się z tą firmą na dłużej, skoro na początku dają taką stawkę to pracownicy z dużym stażem mają ze dwie dychy.Ciekawe kto rozsiewa takie nie prawdziwe informacje, najwidoczniej boją się konkurencji.Aniu do zobaczenia w firmie Drahtzug może mi się też uda tam załapać.

    Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.