opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Dradura Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 798 ocen
Opinie(1441)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1441)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Innowacje procesowe
  • .
  • Wydajność
  • .
  • Jakość
  • .
  • Elastyczność
  • .
  • Produkty
  • .
  • Serwis IT
  • .
  • Kontakt

O firmie

Innowacje procesowe

Wydajność

Jakość

Elastyczność

Produkty

Serwis IT

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aa - Drahtzug Stein

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Dradura Polska Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dradura Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pracownica

    08.07.2018 18:26

    Inne

    Ja pracuje na dziale bosz czasami jeste przenoszona na komponeny i pułki.Ogolnie atmosfera jest słaba.Zawiść i nienawisc wsrod pracownic.Kierownik bosza fajny obiecal mi ze bede zawsze stac na jednym stanowisku tylko musi wszystko ułozyc jak potrzeba
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2018 23:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jurek

    08.07.2018 17:38

    Inne

    Jasiek to pisze do Pana Boga żeby przetrzymał kolejne dwa miesiące. Po 2.miesiacach nic nie zrobił rządny decyzji rzadnych działań kolejny mondruś po dwutygodniowym szkolenie z zarządzania. Jasek czas na wyniki zaraz zatrzymasz klientów. Po dwochmiesiacach nie wiesz gdzie linie do brodukcji BSH, pomiętaj wloski piec na trzeciej a kibelek masz na pietrze nie musisz schodzić na dół. Złoty ci nie pomoże, już zaciera ręce żebyś się wyłożył.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2018 20:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Auslander

    06.07.2018 19:19

    Inne

    Terazmocze nogi w słonej wodzie ale wrócę i pogadamy sobie Jasiek uspokuj się i zacznij działać. Nie może być tak ze obrażają twoich kierowników ja mogę dużo mogą tez zadzwonić do moich braci oni zrobią porzadek Kamyk tez daj spokój ja wszystko słyszę
    ReviewUserIcon
    Kamień szlachetny

    08.07.2018 00:38

    Inne

    Tylko się nie utop, jak mnie będziecie tak dojeżdżać to rzucę papier.zobaxzymy jak będzie wam miło jak stanie produkcja,przeprosicie wtedy pana kamyka . Pamiętaj ouslanderze , nientakich kozaków drahtzug żegnał .....
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2018 22:41

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    05.07.2018 10:34

    Inne

    Wymięty pan kierownik.
    ReviewUserIcon
    Robert

    05.07.2018 06:01

    Inne

    Hans jak tam cielęcina w pasmo ??
    ReviewUserIcon
    HR fan

    29.06.2018 08:47

    Inne

    Uwaga dział HR. Miejski samochod wypożyczany na minuty.Ogarnijcie temat.Wypozyczają ci co jadą do roboty a oddają ci co wrqcają.Gratis jabłko.Korpo myszka pomyśl co da sie zrobić.Może jakis plakat?
    ReviewUserIcon
    Aktywista

    04.07.2018 21:35

    Inne

    Myszko i jak bedziem jezdzic?
    ReviewUserIcon
    Diament

    22.06.2018 07:09

    Inne

    Wreszcie bedom mówić do mnie szefie
    ReviewUserIcon
    Mechanix

    04.07.2018 00:52

    Inne

    Po co nerwy , mi płaca za maszyny a tobie kamyczku za co? Za drapanie się po łysinie ? Zamykasz się w pokoju i prybijasz spacje na czolo, kudłaty cie bronił ale teraz może być słabo.bron się swoją wiedza , czyli czym??????
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    04.07.2018 13:31

    Inne

    Nie daj się masz za sobą rolników ja co to widły sztachety i będzie spokoj
    ReviewUserIcon
    Morus

    04.07.2018 06:50

    Inne

    Panie Tomasuu czy moge mówić Tomku?
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    03.07.2018 12:39

    Inne

    Ja mam dobrego szefa.Zawsze wszystko mu donosze a on słucha i patrzy w sufit jak ze mną gada.To oznaka że mnie szanuje.Pułkownik jest najlepszy
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.06.2018 16:02

    Inne

    Powie mi ktoś jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do biura? Otrzymałem zaproszenie na spotkanie i chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.
    ReviewUserIcon
    Stary

    01.07.2018 19:38

    Inne

    Idźcie do nowego dyrektora, On jest prawy i sprawiedliwy to zrobi porządek..... buhahaha
    ReviewUserIcon
    Pomocnik

    02.07.2018 15:32

    Inne

    Wszyscy idą do starego dyrektora...tworzy drugi drahtzug w Sieradzu...a mówiłem mu tyle razy pij po pół
    ReviewUserIcon
    Hot dog

    01.07.2018 22:51

    Inne

    Co u Hansa?Podobno krzywe parówki produkuje w pamso
    ReviewUserIcon
    Paulina

    25.06.2018 10:47

    Inne

    W chwili obecnej firma Drahtzug Stein poszukuje do pracy pracownika na stanowisku elektryk – automatyk w dziale utrzymania ruchu. Czy ktoś z Was ma zamiar aplikować na to stanowisko? Może są wśród forumowiczów osoby, które posiadają doświadczenia związane z pracą na tym stanowisku i mogą podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tego miejsca pracy? Zachęcam do wyrażenia opinii na ten temat.
    ReviewUserIcon
    Blady Joe

    27.06.2018 18:41

    Inne

    HR to już przegina.Zostawcie forum zajmijcie sie jabłkami,przedszkolem,rowerem miejskim
    ReviewUserIcon
    Elektryk

    01.07.2018 08:32

    Inne

    Myszko jeden elektryk na tyle maszyn???
    ReviewUserIcon
    Ten od fałszywego

    30.06.2018 11:49

    Inne

    Kierowniku może jakieś pranie?Godnie reprezentuj dział kosza bosza
    ReviewUserIcon
    Niewyleczony

    28.06.2018 22:36

    Inne

    Kiedyś to było.Imprezy u Jacka wypady na miasto.Gołda lała sie strumieniami.Jasiek jest jakis inny.
    ReviewUserIcon
    Jack

    29.06.2018 22:07

    Inne

    Widzisz,a ty mi tak obrobileś siedzenie nie wstyd ci.
    ReviewUserIcon
    Sentencja

    28.06.2018 18:48

    Inne

    Brawo Jasiek bo Diament jako jedyny Nie nosił do Pacyny....
    ReviewUserIcon
    Wałki

    28.06.2018 12:12

    Inne

    Jasiek sprawdz poprzedników !!!
    ReviewUserIcon
    Izka

    27.06.2018 15:46

    Inne

    Najgorzej sie tu nie pracuje.Lepsze warunki niz w uszczelkach,regularne pensje,socjal jakis tam jest niewielki ale jest,premie itp.Najgorssze ze podobno do konca przyszłego roku tu są.
    ReviewUserIcon
    Beata

    19.06.2018 11:30

    Inne

    Po 8 godzinach siedzenia na taśmie na piecu jestem wykończona.Zastanawiam się czy na lato nie znalezć sobie innej pracy najlepiej w klimatyzowanej hali,podobno takie warunki są przy montażu wiązek, a płace wcale nie gorsze.U nas temperatura dobrze ponad 30stopni. Powiedzcie jakie warunki pracy są gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    Zdolny facet

    20.06.2018 18:45

    Inne

    Biedactwo. Było sie uczyc w szkole a nie rzucac w nią kamieniami jak ci mamusia mowiła.
    ReviewUserIcon
    Gustaw

    23.06.2018 17:54

    Inne

    Cześć to siedź na krześle , może mniej będzie bolało
    ReviewUserIcon
    Arek

    22.06.2018 15:39

    Inne

    Przyszedł nowy dyro , łazi jak sztywniak , nawet dzien dobry nie powie , wszystkim mowi co maja robic , jakby produkowal koszyki od urodzenia, panie ladny skoncz juz , zadeppczesz miejsce pracy kilkuset polakow, módlmy się o interwencję z niemiec.......
    ReviewUserIcon
    Bolek

    22.06.2018 13:53

    Inne

    Michał nie zatrzymuj sie!!!Idź za ciosem.Złodzieji w tej firmie jest więcej.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Dradura Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Dradura Polska Sp. z o.o.

    Techniczna 8/10 92-518 Łódź

    NIP:7251874148

    KRS:0000197843

    https://dradura.com/
    Branże: Wyroby metalowe

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Miki

    18.06.2018 23:09

    Inne

    Machałem flagą swego pana ale i tak przegrali...:(
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    16.06.2018 02:35

    Inne

    Spać nie mogę.Myśle o Jacku
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    17.06.2018 19:54

    Inne

    Tomku nie myśl.Ja też Cie lubie.
    ReviewUserIcon
    Inspektor ochrony danych osob.

    14.06.2018 22:26

    Inne

    Pozdrawiam już jade
    ReviewUserIcon
    Paulina

    13.06.2018 11:39

    Inne

    @ROLAND, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Drahtzug Stein? Rozumiem, że z Twojej wypowiedzi wynika, iż pracując w tej firmie panuje 11 godzinny system pracy? Czy grafik jest ustalany na cały tydzień czy każdego dnia na bieżąco? Napisz coś więcej na ten temat.
    ReviewUserIcon
    Roland

    13.06.2018 18:12

    Inne

    Pracuje w HR
    ReviewUserIcon
    Roland

    13.06.2018 22:29

    Inne

    Ja jestem specjalistą ds ważnych.Mam szerokie spektrum obowiązków i bardzo małą odpowiedzialność winni zawsze są brygadziści a sukcesy to moja zasługa.Chodze troche po produkcji dużo po biurze
    ReviewUserIcon
    ROLAND

    12.06.2018 22:34

    Inne

    Przerwa pomiedzy zmianami a to zależy. Jak ja potrzebuje przyjsc z popołudnia na rano to nie da rady bo 11 godzin trzeba miec.Jak firma potrzebuje zeby był rano to juz nie potrzeba 11 godzin....jakos to załatwimy...
    ReviewUserIcon
    Lopin

    09.06.2018 05:10

    Inne

    Praca bardzo ciężka, nie adekwatne wynagrodzenie! Gorąca nie do wytrzymania przekracza 40 c". RADNYCH! szkoleń!!! I niewyobrażalne tempo! To jest przyczyną błędu. Pośpiech i brak szkoleń!!!
    ReviewUserIcon
    Loppy

    09.06.2018 19:48

    Inne

    Pani Kierowniczko, czy ja palę? Ja cały czas palę. Jest zima to musi być zimno. Jest lato to musi być gorąco. Takie są odwieczne prawa natury. Hm tylko, że jeszcze jest wiosna :-)
    ReviewUserIcon
    Prawe Jajo

    09.06.2018 17:27

    Inne

    Tęsknie za Jackiem.Taki fajny dyrektor był.Ręke podał,pogadał,pochwalił
    ReviewUserIcon
    Ciociosanek

    06.06.2018 23:14

    Inne

    Paulina kim kolwiek jesteś niezakrzyczysz (usunięte przez administratora) organizacyjnego w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Paulina

    06.06.2018 09:09

    Inne

    @Ryba psuje sie od głowy, możesz w sposób bardziej zrozumiały napisać swój post na temat pracy w firmie Drahtzug Stein? Do czego dokładnie odnoszą się Twoje słowa napisane w tym wątku? Proszę napisz co miałeś na myśli, ponieważ na chwile obecną trudno zrozumieć co konkretnie chciałeś przekazać swoimi słowami.
    ReviewUserIcon
    Ziemia jest okrągła !!!

    06.06.2018 23:12

    Inne

    Szukanie winnych za wszelką cene i przy kazdej reklamacji a nie próba rozwiązania problemu lub pomocy w rozwiązaniu problemów....."@Paulina" jesteś tępa?
    ReviewUserIcon
    Ryba psuje sie od głowy

    04.06.2018 20:39

    Inne

    Do Pani zastępcy kierownika jakosci. Nie kto jest winny ze to sie stało tylko 5x dlaczego tak sie stało....by żyło sie lepiej
    ReviewUserIcon
    Banksi

    27.05.2018 14:58

    Inne

    Na to forum HR wchodzi Mysli ze to firmie szkodzi Robi Aśka co w jej mocy Pisze komy przez pół nocy Pauliną podpisuje Jakiś trol to komentuje Problem leży gdzieś w oddali Nikt nie sprawdza żadnej hali Swoim życiem linie idą Ludzie z ludzi tutaj szydzą Są awanse przypadkowe Są też premie wynikowe Obiboków tu promują Mrówki na nich wciąż harują.
    ReviewUserIcon
    Tomek nie TOMASZ

    29.05.2018 22:12

    Inne

    masz talent chłopie :)
    ReviewUserIcon
    Paulina

    24.05.2018 10:34

    Inne

    @muniek, możesz w sposób bardziej merytoryczny wyrazić swoją opinie? Na chwile obecną Twój wpis zbyt mało mówi nam o sytuacji w firmie Drahtzug Stein, proszę o bardziej merytoryczny komentarz poparty odpowiednimi argumentami. Przypominam również, iż wątek służy do wymiany potwierdzonych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy. Dlatego bardzo proszę o kulturalne komentarze i w szczególności na temat o jakim mówi wątek główny. Wiele z Waszych wpisów niestety nie odnosi się do opinii o pracodawcy a czytelnikom trudno zrozumieć o co dokładnie chodziło w danym poście. Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
    ReviewUserIcon
    Pracownik 2

    26.05.2018 08:49

    Inne

    Tak masz racje,podobne mam wobrzenie
    ReviewUserIcon
    Nowy Jasiek

    26.05.2018 15:17

    Inne

    Uspokujcie się Wszyscy, HR tez.
    ReviewUserIcon
    Banksi

    23.05.2018 06:17

    Inne

    Kumplem Niemca fałszywego Jest kierownik parku złego Dwie maszyny ma w opiece Koncentruje się na bece Chodzi często uśmiechnięty On jest chyba pie.... Jest egzemplarz jeszcze lepszy O patentach często piepszy Kierownika juz mu dali Niemiec z Wujem ugadali W planie zakup uwzględnili Spodnie nowe mu kupili Chodzi często na stołówke Lecz ma pustą swą makówke Rada z tego więc jest taka Idiotyczna jest ta paka
    ReviewUserIcon
    Pleban

    26.05.2018 15:10

    Inne

    Daj spokój ostrzyżony
    ReviewUserIcon
    Niewyleczony

    26.05.2018 15:13

    Inne

    Auslander kiedyś był mój, a teraz z kim się zadaje !!!
    ReviewUserIcon
    muniek

    22.05.2018 12:38

    Inne

    Jest super jest super, więc o co ci chodzi...
    ReviewUserIcon
    Slusarz

    08.05.2018 00:31

    Inne

    Siema.Czy nadal można spac całe noce w blaszaku?
    ReviewUserIcon
    Pomocnik

    09.05.2018 08:22

    Inne

    I kierownik dwoch działow ale tylko z kierownikiem dwóch maszyn.Z czasem dołączył do nich patałach
    ReviewUserIcon
    Gofer

    12.05.2018 22:54

    Inne

    Nie można.Becoła juz nie ma
    ReviewUserIcon
    Fanatyk

    12.05.2018 22:46

    Inne

    Ale ona mnie kręci.Jak chodzi i planuje i liczy i zapisuje jak ona mnie kręcie. Lubie patrzeć gdy idzie gdy liczy gdy sie nie zatrzymuje jak ona mnie kręci.
    ReviewUserIcon
    Tonik

    09.05.2018 11:49

    Inne

    Podpowiedzcie jaka macie atmosferę? Czy warto aplikować?
    ReviewUserIcon
    Jacek z Wrocławia

    12.05.2018 12:56

    Inne

    Dobra zmiana.Ten stary kierownik bsh mnie sie nie podobał
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    12.05.2018 21:44

    Inne

    Jacek daj spokój.Mówiłam Ci tyle razy pij po pół
    ReviewUserIcon
    Nina

    10.05.2018 14:58

    Inne

    Jakie warunki mają pracownicy Biurowi? I jak wygląda rozmowa rekrotacyjna ? Bardzo proszę o odpowiedź ????
    ReviewUserIcon
    Ďžúĺjă

    11.05.2018 15:59

    Inne

    Rozmowa rekrutacyjna: Czesc co umiesz? Umiem planować Aha,ile chcesz kasy? Mało O aha to fajnie Witaj w zespole!!! Atmosfera jest cudowna
    ReviewUserIcon
    Operator

    08.05.2018 11:41

    Inne

    Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o. od ponad 11 lat prężnie działa w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej dostarczając doskonałe jakościowo towary do największych firm z sektora AGD. Od wielu lat blisko współpracujemy z naszymi klientami, aby sprostać rosnącym wymaganiom jakościowym przy jednoczesnej optymalizacji ekonomicznej produkcji. Nasi specjaliści odpowiedzialni za ten proces tworzą młody, a jednocześnie bardzo doświadczony zespół, który niejednokrotnie udowodnił, że w kontakcie z klientem nie ma rzeczy niemożliwych, a efekt WOW nie jest tylko pustym sloganem. W tej chwili poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu Logistyki na stanowisku ..... udowodniliście że nie ma rzeczy nie możliwych???Przecież jak byśmy sie trzymali waszych planów itp to dawno byśmy wszyscy poszli z torbami.Fabryka najlepiej działa jak biurowiec jest zamknięty czyli od 16 do 8.Powinni Wam płacic za to że zostajecie w domu
    ReviewUserIcon
    pracownik

    09.05.2018 09:03

    Inne

    To prawda , jak zaplanują nie trzeba poprawiać. Tak na marginesie jeśli firma przez 11lat tak świetnie prosperuje tak słabo! płaci?
    ReviewUserIcon
    potencjalny pracownik tomasz

    07.05.2018 13:54

    Inne

    Sądząc po tym co dzieje się na forum to w firmie Drahtzug Stein nie jest zbyt wesoło. Od jakiegoś czasu szukają elektryka utrzymania ruchu i...... nie zdecyduję się. fakt , że ludzie odchodzą coś oznacza. Albo warunki pracy albo płacy. O klimacie nie wspomnę
    ReviewUserIcon
    Handel obnośny

    08.05.2018 00:22

    Inne

    Sprzedam jeansy na 170cm wzrostu.Używane mało chodzone.Gwarancja rozruchowa.
    ReviewUserIcon
    Niewyleczony

    09.05.2018 06:22

    Inne

    Chodzi nowy jaśek po firmie, tu spojrzy, tam zajrzy,oczy przeciera , myśli się kołacą - co ja zrobiłem? Przyszedł do nie popatrzył, popytał a tu wszystko błyszczy, mam papiery, mam wyniki , ODD rośnie ,bedę najlepszy, mam kolegę.

    Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.