opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Dradura Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 798 ocen
Opinie(1441)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1441)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Innowacje procesowe
  • .
  • Wydajność
  • .
  • Jakość
  • .
  • Elastyczność
  • .
  • Produkty
  • .
  • Serwis IT
  • .
  • Kontakt

O firmie

Innowacje procesowe

Wydajność

Jakość

Elastyczność

Produkty

Serwis IT

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aa - Drahtzug Stein

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Dradura Polska Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dradura Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Nowy neon nie był tani

    11.08.2018 19:58

    Inne

    Kiedy nastąpi rozbudowa szatni?
    ReviewUserIcon
    Stary

    12.08.2018 16:59

    Inne

    No właśnie.W szatni smród i ciasnota.Oczywiście mądra pani z bhp czy hr wtrąci zaraz że to ludzie brudzą no ale jest juz odpowiedz że tam jest tak ciasno i przeludnienie ogólne panuje
    ReviewUserIcon
    Praktycznie już była pracownic

    10.08.2018 18:26

    Inne

    Witam Chcialam się dowiedzieć o opinie pana derektora Jacka K. (nawet fajny jest)który u was pracował oraz jego kolegów kierownikow których sciagnsl do siebie do szhnee, czy to jakaś rodzina, między sobą , dlaczego odeszli od was i poszli do konkurencji, jak się zachowywali w stosunku do ludzi i jakie mają umiejętności Chociaż nie wiem czy to coś zmieni, bo i tak zamierzam odejść bo za ich panowania robi się coraz większy bałagan
    ReviewUserIcon
    Michał

    11.08.2018 09:39

    Inne

    Jacek jest spoko.Czasami myślał że jest gdzie indziej ale to był efekt dnia poprzedniego a raczej wieczoru. Kierownicy bardzo fajnie sie z nimi pracowało szczególnie jak ich nie było.
    ReviewUserIcon
    Pracujemy

    10.08.2018 23:46

    Inne

    Śmierdzi strasznie z oczyszczalni nie idzie wyrobić.Gorąco od piecy i maszyn.Kurz metaliczny. Wypłata na czas.Parking dla rowerów.Obiady po pięć złotych.Szatnia
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    08.08.2018 10:37

    Inne

    Nie pierzcie brudów tylko piszcie o firmie
    ReviewUserIcon
    Hansi

    09.08.2018 21:36

    Inne

    Na hali było 34 stopnie nie wiem gdzie i czym zmierzyłeś więc nie pisz głupot .Temperature max. tj 30 stopni ustawodawca określa tylko dla młodocianych pracowników ważna jest wilgotność nie może przekraczać 65% .Wszystkim pracownikom jest gorąco zatrudnij się w biedronce, lub w rosmanie tam mają klimę
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.08.2018 11:35

    Inne

    W biedronce płacą więcej.Zapraszam na piec to zobaczysz ile jest faktycznie stopni.BHP szaleje na go work.
    ReviewUserIcon
    Michu

    09.08.2018 18:25

    Inne

    Kto jest teraz kolegą farbowanego lisa ? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Przyjacielem jest

    10.08.2018 02:53

    Inne

    Mop do podłogi
    ReviewUserIcon
    Jacek

    07.08.2018 15:14

    Inne

    Gorąco co?Trzeba było sie uczyc to byscie w klimatyzowanym siedzieli.
    ReviewUserIcon
    Twój

    08.08.2018 22:09

    Inne

    (usunięte przez administratora) to ty? Napisz co u Ciebie naprawdę masz tak dobrz, pijeszjuz po pół? No to wszystk dobrz się ułożyło tu już byś był z boku torów. Pozdrawiam z H2O2
    ReviewUserIcon
    Jacek

    09.08.2018 08:40

    Inne

    A no dobrze.Ściągnąłem kumpli i smolimy gołde jak za dawnych lat
    ReviewUserIcon
    Gal

    08.08.2018 19:15

    Inne

    Pizdrowienia dla bhp.Czy nowa koleżanka od osłon i guzików bezpieczeństwa została już zapoznana z go work.Pamiętam że jej poprzedniczka nawet na szkoleniach nawiązywała do forum
    ReviewUserIcon
    Andrea

    08.08.2018 12:38

    Inne

    A jak żyje ten f(usunięte przez administratora) z półek?
    ReviewUserIcon
    Paulina

    07.08.2018 19:04

    Inne

    @Marlena na jakim dziale pracujesz jak Ci sie pracuje co sądzisz o firmie komu dajesz (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mich

    08.08.2018 03:57

    Inne

    Tak to jest jak się wychowalo na wsi
    ReviewUserIcon
    Kima

    08.08.2018 03:58

    Inne

    Prostaki z koluszek
    ReviewUserIcon
    LOL

    03.08.2018 12:33

    Inne

    A co mają powiedziec na BSH jak tam jedna niunia rządzi całą zmianą i dwoma brygadzistami?
    ReviewUserIcon
    Kima

    07.08.2018 21:43

    Inne

    Coz za inteligentna prostota.
    ReviewUserIcon
    Niunia

    07.08.2018 21:44

    Inne

    Poziom jaki soba reprezentujesz jest poniżej jakiejkolwiek normy ???? za robotę się weź pustaku.
    ReviewUserIcon
    Tomek bsh

    04.08.2018 20:10

    Inne

    Zapraszam Cię na nasz dział i też będziesz mógł /mogła nami rzadzic hehe:D
    ReviewUserIcon
    Marzenka

    05.08.2018 23:44

    Inne

    Tez sie dziwie co oni w tym wieszaku widzą.Z przodu jedyneczki z tyłu zero kurde juz chłopaki tak nisko upadli?Chyba że mają fiflaki krótki
    ReviewUserIcon
    Niunia

    07.08.2018 00:19

    Inne

    Lepszy wieszak niż nadwaga po tłustym się odbija
    ReviewUserIcon
    Wedrowniczek

    01.08.2018 15:50

    Inne

    ○Pupilki pupilki jak mnie slychac? ●Kolego na komponentach bardzo dobrze. ○ Jak droga na awans przez czarnego? ● Nie no wiesz... przez czarnego to nie ma awansu.. mozna tylko sie narazic na grupowa krytyke przez reszte pracownikow. Tak wiesz... co by milej sie pracowalo hahaha ○ A wiec lepiej trzymac ze swoja druzyna niebieskich? ● Dokladnie! ○ Czarny mily fajny dopoki ma szanse cos ugrac, oczywiscie u plci przeciwnej. Chociaz jeden chudy czarny lubi wlazic w (usunięte przez administratora) kierownikom, (usunięte przez administratora)troche daje troche nie.
    ReviewUserIcon
    Wedrowniczek

    02.08.2018 22:45

    Inne

    A tam nie ma.(usunięte przez administratora)jest taki drobny ze sie popiesci to i on sie zmiesci. Bo(usunięte przez administratora) i tak przymyka oko na wszystko co spie.... zamiast nauczyc pokory.
    ReviewUserIcon
    Dupoobrabiacz

    05.08.2018 13:59

    Inne

    Już jadę już lecę z ziemi włoskiej do polskiej za niemieckim przewodem posprzątać Zone. Jasiek widzę ze nie dajesz rady beze mnie.
    ReviewUserIcon
    Maksyma

    03.08.2018 19:07

    Inne

    To zupełnie nie jest wina tych ludzi że tak się zachowują na stanowiskach brygadzistowskich i kierowniczych.Pełna odpowiedzialność spoczywa na tych którzy ich awansowali i tolerują to czyli zarząd i szef produkcji
    ReviewUserIcon
    Dupa

    02.08.2018 21:50

    Inne

    Ty lovelas zabieraj (usunięte przez administratora) i zmieniaj prace bo cie tu zniszczymy...miej troche godnosci meskiej itd. Krecisz tymi (usunięte przez administratora) a one jak glupie ci wierza. Zostawiles fajna dziewczyne dla j(usunięte przez administratora)i uwazasz ze masz szanse ha ha... nikt cie juz tu nie lubi wiec czas zmienic prace...wlazisz w (usunięte przez administratora) kierownikowi razem z(usunięte przez administratora)..(usunięte przez administratora)kolegow i uwazasz sie za bohatera kozaczysz i szpanujesz co to nie ty a jestes nikim pamietaj... dodala bym cos jeszcze ale szkoda slow na takiego smiecia...idz wlaz w (usunięte przez administratora) gdzie indziej miej godnosc i honor i odejdz z podniesiona glowa jak masz jaja... zabierz swoja p(usunięte przez administratora)... no coz przez brak twojej meskosci sporo sobie namieszales kolego...
    ReviewUserIcon
    Ciepły Adaś

    03.08.2018 04:34

    Inne

    Daj spokój on ma mutacje dopiero
    ReviewUserIcon
    Czarnuszek

    03.08.2018 14:56

    Inne

    Mial dobra szpryche to szuka wrazen u wiekszej od siebie i mysli ze cos ugra. Panna A zamiast sie wycofac to sie bawi uj wi po co i robi sobie (usunięte przez administratora) na zmianie. Zapraszam do mnie u mnie na zmianie panuje lepsza atmosfera, a u siebie jestes spalona niestet.I raczej tak zostanie dopoki z tym szczurem bedziesz trzymala. Szkoda obu dziewczyn
    ReviewUserIcon
    Pracownik roku

    28.07.2018 09:47

    Inne

    Brygadziści bibeloty, romanse zamiast roboty. Tyczy się komponentów ale i nie tylko. Kierownik albo nie widzi albo udaje że nie widzi kto na co albo komu poświęca godziny "pracy" .Tylko dziwne bo ludzie gadają może czas z tym coś zrobić i polikwidować pupilkowanie? Niektórzy czują się zbyt pewnie i myślą że wszystko im wolno. Czyli nic nie robić bo i tak przecież zapłacą takie podejście czarnych koszulek. Pogaduszki, fajeczki, bajerki, romanse. Tak się pracuje, a jak nie jesteś pupilkiem czarnego to niczego się nie doczekasz. Pozdro dla kierowników którzy nic z tym nie robia i pozwalają wejść sobie na głowę.
    ReviewUserIcon
    Zorientowana

    30.07.2018 16:43

    Inne

    Ona pewnie wie conieco , ale juz sama nie wie co zrobic a najlatwiej byloby poprostu zmienic towarzycho czarnego na lepsze i zaczac od nowa.
    ReviewUserIcon
    Ms.

    31.07.2018 05:22

    Inne

    Zrobil jednej zrobi drugiej to samo.
    ReviewUserIcon
    Sasza

    30.07.2018 14:14

    Inne

    Dział HR znów tworzy plakaty a tu do pracy nie chcą przyjść nawet ukraińcy .....
    ReviewUserIcon
    Obiektywna

    20.07.2018 11:28

    Inne

    Praca jak wszedzie. Nie ma nic za darmo. Sa cele i liczby do wykonania ze wzgledu na ujednolicenie wymagan. Atmosfera wcale nie gorsza niz w innych zakladach. Do brygadzistow a nawet kierownikow mozna zwracac sie na TY i nikt nie robi z tego problemu. Wynagrodzenie w ostatnim czasie nie odstaje mocno od innych miejsc. Jest wypłacane rzetelnie i nigdy nie dalej niz ustalone w umowie. Uczciwie sa rozwiazane kwestie badan w czasie ktorych jest dzien wolny od pracy. Wyzej placone sa nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy. Karta multisport w przystepnej cenie jak i ubezpieczenie dodatkowe. Dofinansowanie do obiadow duzy plus. Zapewniona odziez. Respektowane wszelkie prawa mam karmiących. Możliwość zmian działów zgodnie z preferencjami. Brakuje wczasow pod grusza do pelni szczescia. Mozliwe sa awanse co pokazuja ostatnie lata. Gdybym miala przyjsc do tej firmy ponownie to nie zawachala bym sie. Od niedawna nie pracuje gdyz znalazlam cos blizej ale jest to firma godna polecenia. Nikomu sie nie dogodzi i zawsze znajda sie ci co narzekaja. Pracowac trzeba i to sie nie zmieni. Pracownicy powinni sobie zadac pytanie czy w innych zakładach mozna by bylo przeciagnac troche przerwe albo chodzic na papierosa co godzina. Jezeli nie jest to mocno naduzywane i praca jest wykonana to nikt nie zwraca na to uwagi. Nie bylam pracownikiem biura, ze tak pisze ale poprostu przy takiej fali zlych opinii trzeba pokazac druga strone medalu.
    ReviewUserIcon
    Ciepły Andrzej z południa

    28.07.2018 21:58

    Inne

    Ty a na jakim dziale jesteś,jeśli byś chciał na półki przyjśc....
    ReviewUserIcon
    Babcia z mokotowa

    29.07.2018 19:53

    Inne

    Ale ja lubie przy muzyce Ramsteinna.Zdradze Ci że mam czarną koszulke mhmhmhmmmmm
    ReviewUserIcon
    Pracownik roku

    28.07.2018 09:49

    Inne

    Na piecu gorąco ciekawe kiedy pierwsze omdlenie? Obstawiamy
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.09.2012 20:44

    Inne

    Jeśli nie musicie nie przychodźcie do tej firmy do roboty. Praca jest ciężka brudna i w hałasie. Podwyżki nie było ze trzy lata, za to zabierają nam dodatki n.p. prace w niedziele i święta, dodatek dla operatorów . Fundusz socjalny praktycznie nie istnieje, premia Świąteczna to jałmużna, nie wypłacają wczasów pod gruszą. Tworzą nowe etaty dla siostrzeńców. A teraz HIT prawdziwy szef zagroził że zwolni dyscyplinarnie tych co nie chcą przyjść do pracy w sobotę popołudniu i niedziele.
    ReviewUserIcon
    Kotlet

    25.07.2018 14:33

    Inne

    A jak po latach wygląda ta kwestia.Wypowiedzcie się.
    ReviewUserIcon
    Byłypracownik

    27.07.2018 22:40

    Inne

    Tak byli teraz tak się nie czepiają bo nie mają ludzi do pracy... Co nie znaczy że krzywo nie patrzą potem na taką osobę.
    ReviewUserIcon
    Wujo dobra rada

    26.07.2018 20:43

    Inne

    Panie kierowniku BSH niech pan nie stoo nad ludźmi!Niech pan stanie przed ludźmi. By pracowało sie lepiej. Z produkcji powstałeś na produkcje wrócisz.Amen
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Dradura Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Dradura Polska Sp. z o.o.

    Techniczna 8/10 92-518 Łódź

    NIP:7251874148

    KRS:0000197843

    https://dradura.com/
    Branże: Wyroby metalowe

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    Wujo dobra rada

    26.07.2018 14:21

    Inne

    Może zamiast tak namiętnie walcząc z forumowiczami nie idącymi z linią partii to popracujecie nad atmosfreą w środku.Poprawicie relacje Kierownik -Pracownik Pracownik -Brygadzista.Poprawicie warunki patrz piaskarka pierwsza hala.Smród z oczyszczalnk,temperatura lato/zima.W tą strone idźcie.
    ReviewUserIcon
    Margo

    26.08.2016 17:33

    Inne

    Oczywiście firma jest spoko ale tylko dla "zielonych pracowników" . Popracujesz dłużej i będziesz wiedział co to zapierniczanie za marne grosze, premii za wydajność nie dostaniesz bo są zbyt kosmiczne normy na awaryjnych maszynach a o PREMII UZNANIOWEJ możesz zapomnieć bo ci ją zabiorą tylko za to, że jesteś na swoim zasłużonym dwutygodniowym urlopie.
    ReviewUserIcon
    Kotlet

    26.07.2018 09:53

    Inne

    Czy przez dwa lata coś się poprawiło?
    ReviewUserIcon
    SZOP PRACZ

    22.11.2011 13:55

    Inne

    Milo jest nam takze przypomniec, ze kosmiczne 10 zl za pranie odziezy nie koniecznie jest przelewane na konto pracownika...ale widnieje na pasku. Zgodnie z wykladnia prawa, czy kolejne cuda zakladowe?
    ReviewUserIcon
    Kotlet

    26.07.2018 04:41

    Inne

    Czyli jest poprawa.Gratulacje dla zarządu !!! Sukces.
    ReviewUserIcon
    kail

    14.12.2015 07:37

    Inne

    cześć pracuje w drakstugu niecały miesiąc i powiem wam szczerze pierwszy raz chodzę z płaczem do pracy firma koszmar praca wygląda jak w obozie karnym ludzie którzy tam pracują nie mili patrzą tylko na własny tyłek rzucając kolki pod nogi a zwłaszcza nowym pracownikom po trupach do celu robią problemy z każdym nie przyjściem do pracy np wizyta u lekarza traktują ludzi jak tania sile robocza nie polecam tej firmy nikomu chyba ze na kierowniczym stanowisku.wyraziłem swoja opinie po to by ostrzec ludzi przed podjęciem pracy w tej firmie pracowałem w różnych firmach i nie pomyślałbym ze jest jeszcze taki (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kotlet

    25.07.2018 22:50

    Inne

    Czy coś przez trzy lata się zmieniło?
    ReviewUserIcon
    Dorotka

    24.07.2018 19:02

    Inne

    Dziś na hali ponad 40 stopni....dramat
    ReviewUserIcon
    Pravownik

    23.07.2018 17:28

    Inne

    Jak wychodze z tej pracy to całe ciało mam pokryte tłustą klejącą substancją jakby olej.Dodatkowo strasznie zasycha mi w gardle i nosie.Pojawił mi sie kaszel.Pracuje szesc miesięcy i myśle o zmianie pracy.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    24.07.2018 09:59

    Inne

    To prawda w dodatku ciało pachnie takim metalicznym zapachem jakimś.
    ReviewUserIcon
    Pravownik

    24.07.2018 18:57

    Inne

    Niektóre dziewczyny dostają uczulenie i krosty
    ReviewUserIcon
    Prawe Jajo

    24.07.2018 08:26

    Inne

    Zaraz spotkanie.Nie bijcie pjany za dużo bo śliska podłoga na stołówce przez to jest.
    ReviewUserIcon
    Marylka piec

    23.07.2018 13:49

    Inne

    Bardzo gorąco potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Pierwszy dzien w pracy

    22.07.2018 16:11

    Inne

    Wchodzimy do ciasnej śmierdzącej szatni przez ciasną stołówke.Wychodzimy na zapyloną brudną i głośną hale kierujemy sie na dział do brygadzisty gdzie dostajemy instrukcje którą czytamy.Czytałem instrukcje od maszyny A pracuje na maszynie B zupełnie innej niz czytałem instrukcje.Dwa dni stałem przy naburmuszonym pracowniku gdzie niby miał mnie szkolic ale w ciągu tych dwoch dni zamienił ze mną cztery słowa.Brygadzista nie podszedł ani razu noe zapytał kompletnie nic nie rozmawiał jak to bywa na wejsciu do nowych firm .Przez kolejne dwa dni byłem wykorzystywany do roznych pomocniczych prac do których oddelegowywali mnie.....szeregowi pracownicy.Brygadzista nie przejawiał żadnego zainteresowania.Kierownika nie poznałem nigdy.Zrezygnowałem po tygodniu.Konkretnej pracy nie wykonałem ani razu tylko prace typu przyprowadz kontener wrzuc drut w magazyn stan za mnie bo ide palić.Ogól ie atmosfera nie przyjazna.Hałas ,pył,kurz,bardzo gorąco.Pozdrawiam brygadziste z działu.Nie wiem jak ma na imie bo sie nie przedstawił.
    ReviewUserIcon
    dyzio

    19.07.2018 19:43

    Inne

    Z niecierpliwością czekamy na nowych kolegów do działu utrzymania ruchu.Tradycyjnie przywitamy ich wysokimi stawkami zaszeregowania,miłą atmosferą pracy i wieloma poza płacowymi korzyściami.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    20.07.2018 07:20

    Inne

    Jabłka i banany od Pauliny czekają,tu kest czajnik,tu automat z ciasteczkami.....
    ReviewUserIcon
    Paulina

    06.07.2018 15:50

    Inne

    Witam serdecznie, na wątku dotyczącym pracy w Drahtzug Stein nie widzę wielu opinii, które mogłyby ukierunkować potencjalnych pracowników co do tego, jak pracuje się w tej firmie. Czy na forum znajdzie się ktoś kto rzetelnie podejdzie do sprawy i napisze coś na temat atmosfery jaku tu panuje oraz ogólnych warunkach świadczonych przez firmę?
    ReviewUserIcon
    Zdziwiony Jarek

    11.07.2018 17:21

    Inne

    Ale co byś chciała żeby napisać , ze jest super i zapraszamy , przecież masz posty z opiniami o warunkach w zakładzie .Czy może ma być tak zgodnie z linią władzy ????
    ReviewUserIcon
    Agencyjny

    19.07.2018 13:44

    Inne

    !!! Bałagan.Mało płacą.Nie polecam !!!
    ReviewUserIcon
    Prawe Jajo

    19.07.2018 10:03

    Inne

    @Paulina dlaczego milczysz?Dlaczego nie dopytujesz?....szefowa skarciła?
    ReviewUserIcon
    Dzielny obserwator

    16.07.2018 12:13

    Inne

    Zastanawia mnie piątkowa sytuacja. Teraz brygadzisci zostają dłużej w pracy żeby odrobić i odbić pupilka na wyjście? Bo przed 22 koleżanka zginęła z pola widzenia, a akurat brygadzista został do 22 30 w pracy. Co za zbieg okoliczności. Niespotykane zjawisko, ta miłośc z palarni nie zna granic Ogólnie praca przyjemna, nie ma co narzekać. Produkcja jak każda inna, kokosów nie ma, ale jak komuś nie pasuje to inne zaklady na pewno stoja otworem na nowych rekrutantów
    ReviewUserIcon
    Marlenka

    18.07.2018 14:51

    Inne

    Wszyscy widza ze brygadziści z komponentów dobijają licznik panience z bsh, sprawiedliwość , Panie kierowniku gdzie Pan jest ????????
    ReviewUserIcon
    Operator niebezpiecznej prasy

    18.07.2018 22:45

    Inne

    Kierownik?Promuje kierownika BSH i kitra skrzynki po owocach.
    ReviewUserIcon
    Konkubent

    17.07.2018 12:23

    Inne

    "Paulina" czy znalazłaś skrzynki po owocach?
    ReviewUserIcon
    Aśka

    13.07.2018 21:25

    Inne

    Kpiną jest że my na komponentach zarabiamy mniej niz na bsh !!!
    ReviewUserIcon
    Opałka chyba Adam

    14.07.2018 10:10

    Inne

    I mówi to osoba kończąca godzinne bądź więcej swoją prace i w między czasie paląc 4 fajke na godzinne i do tego stojąc za 10(takie min.) przed końcem pracy już przebrana.Zapraszamy na dział BSH obsłuży pani linie usunie awarie dołoży drut w miedzy czasie obsłuży jeszcze dwie kolejne maszynki.I choć raz skończy równo z dzwonkiem.
    ReviewUserIcon
    Komponent

    16.07.2018 08:48

    Inne

    Jaki kierownik tacy pracownicy
    ReviewUserIcon
    Orzeł onanista

    10.07.2018 15:36

    Inne

    Czy dział Behape wszedł już w łaski nowego dyrektora?Obserwatorium monitoringowe?
    ReviewUserIcon
    Skowronek z LCD

    15.07.2018 14:15

    Inne

    Tak wszedł , dziewczęta siedzą i wszystko opowiadają jak szaranowicz na mundialu, dobry, miłościwy pan słucha notuje w zeszyciku i później robi z tego użytek , panie z behape dostaną bonus w formie braku dyrekcyjnego focha przez trzy dni.
    ReviewUserIcon
    Brygadzista nic nie robiący

    09.07.2018 15:35

    Inne

    Mnie szkoda wuja.Widac jego niemoc spowodowaną sytuacją na rynku pracy.15 lat temu za brame bysmy po dwóch wylatywali a tak to mozemy siedziec w telefonach cały dzien.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.07.2018 22:32

    Inne

    TOMASZ TO SUPER GOŚĆ. JESLI ON ODEJDZIE ,TO WSZYSTKIM NAM SIE DO d............y naleje.
    ReviewUserIcon
    Ryba psuje sie od głowy

    09.07.2018 21:14

    Inne

    HR myśli że jak da jabłka czy inne owoce to wzmocni więź pomiędzpracownikiem a pracodawcą.Wy ludzie po zarządzaniu powinniście wiedziec że takie relacje buduje się latami a nie jabłkami...
    ReviewUserIcon
    Ciociosanek

    09.07.2018 08:45

    Inne

    Korpo myszko nie zapomnijno meilu do go worka
    ReviewUserIcon
    Seba

    08.07.2018 22:59

    Inne

    Mam gorącego newsa, hans pracuje w Sieradzu ,serio, nie żadne parówki , rozpieprza teraz ich produkcje od środka ,tak jak robił u nas taki nasz koń trojański , Ilonka mi powiedziała .......

    Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.