opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Dradura Polska

Profil oficjalny - płatna współpraca

2/5

Na podstawie 798 ocen
Opinie(1441)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(1441)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Innowacje procesowe
  • .
  • Wydajność
  • .
  • Jakość
  • .
  • Elastyczność
  • .
  • Produkty
  • .
  • Serwis IT
  • .
  • Kontakt

O firmie

Innowacje procesowe

Wydajność

Jakość

Elastyczność

Produkty

Serwis IT

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Kalisz
  • Płock
  • Konin
  • Radomsko
  • Skierniewice
  • Bełchatów
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Łódź
  • Starowa Góra
  • Konstantyna
  • Stara Gadka
  • Łukaszew
  • Bronisin Dworski
  • Nowa Gadka
  • Ksawerów
  • Huta Wiskicka
  • Bronisin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aa - Drahtzug Stein

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Łódź
  4. /
  5. Opinie o Dradura Polska Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Dradura Polska Łódź

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 17

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Dradura Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Brygadzista

    15.09.2018 14:44

    Inne

    Nowy dyrektor myśli że jest mistrzem zarządzania.Drahtzug bardzo szybko go zweryfikuje tak jak juz nie jednego.Pod tym względem to bardzo fajna firma
    ReviewUserIcon
    Oczkomusieodkleilo

    16.09.2018 17:30

    Inne

    Dla kogo nie będzie to nie będzie :))))))
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.09.2018 17:27

    Inne

    Jak premi rocznej nie będzie zaczną ich na taczkach wywozić.
    ReviewUserIcon
    Smiech na sale

    25.09.2018 14:43

    Inne

    Na UJ sie z nami zegnal jak wiadomo ze nie odejdzie nehehe robi z siebie totalnego id ote. Wszyscy wiedza ze sciemniasz i nie odejdziesz tak jak kiero sie smial szkielecie
    ReviewUserIcon
    Pozdro 600

    15.09.2018 22:31

    Inne

    Kasiu z zarządu!!!Koniec kariery się zbliża.Teraz juz nie masz ekipy która to ogarniała.Zostało kilku dobrych chłopaków na dole ale zaktualizowali cv.Słynne powiedzenie nie ma ludzi nie zastąpionych,masz okazje pokazać jak to się robi.
    ReviewUserIcon
    Rivanol

    23.09.2018 18:45

    Inne

    Ja wielbam ją, ona tu jest i tańczę dla niej ????
    ReviewUserIcon
    Puchatek

    24.09.2018 06:55

    Inne

    Monia!!! "Jesteś szalona" - mówię Ci. Zawsze nią byłaś, skończ już wreszcie śnić. "Jesteś aniołem" - mówię Ci. Jesteś szalona.
    ReviewUserIcon
    Niemamocni

    24.09.2018 02:06

    Inne

    Mości nowy dyrektoże (usunięte przez administratora) Do przyjaciół wciąż nadaje i twe poczynania łaje. Więc się nie zdziw gdy w laptopie ktoś zapoda o twej wtopie. Członki ciebie zatrudnili i ci firmę powieżyli (usunięte przez administratora) Walter mocno dyskutuje i Goldiego preferuje.(usunięte przez administratora) sztab przyjaciół za nim stoi. Stempel dyrektora ma więc hi hi ha ha ha ha . (usunięte przez administratora) Na kolana zarząd żuci ład i porządek przywróci. Lud go kocha i (usunięte przez administratora). 3 hata już się kończy a klakiery bez opończy wciąż pracują aż do rana na posiadłość swego pana. Pan w swym wielkim majestacie za robotę setki płacie. Ludzi w pracy nie widziano fundamenty wykonano. Drogi panie dyrektorze może panu to pomoże. Oczka panu dziś rozjaśni, wiele pytań dziś wyjaśni. Kreatywność mości panie Niemiec zjada na śniadanie (usunięte przez administratora). Pozdro. Miemamocni.
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.09.2018 15:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    paker

    22.09.2018 10:42

    Inne

    nie to nie ja
    ReviewUserIcon
    Pleban

    23.09.2018 18:39

    Inne

    Jasne .......zamykasz się w pokoju i tworzysz te brednie drapiąc się po głowie, na hali już cię nie widać bo musisz goworka obrabiać , gehehheheheeh,weź się za robotę bo jak nie to cię przesune na piaskarkę :)))
    ReviewUserIcon
    Były brygadzista

    22.09.2018 05:30

    Inne

    Ludzie, jak ja się cieszę że odszedłem z tego syfu z twarzą zanim doszło do tego całego przewrotu ???? fajnie jest na to patrzeć z daleka ???? szkoda mi tylko kilku wartościowych osób z produkcji koszy na 2 hali, odwagi Wam życzę aby coś zmienić, uwierzcie że gorzej nie traficie nigdzie, w DS już lepiej nie będzie, znacie judaszy z którymi pracujecie i to dzięki nim nie macie lekko, jeden jest najgorszy, trzon tej firmy niegdyś drugi po prezesie... pierwszy aferzysta i pomówiciel... bez własnego życia... trzymam kciuki za Was wartościowych abyście zrobili krok do przodu,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były brygadzista prowadzący

    22.09.2018 19:00

    Inne

    "Nie znajdzie pan takiej atmosfery nigdzie" powiedział "Mam nadzieje panie Tomku" odpowiedziałem....
    ReviewUserIcon
    Smutne

    19.09.2018 22:39

    Inne

    Czyzby w wierszu o tym szkielecie brygadziscie z komponentow i zyra fie ukazal zbyt wiele prawdy ze tworczosc zostala usunieta?
    ReviewUserIcon
    Czyżu

    17.09.2018 16:03

    Inne

    Ale ja się pytam co z diamentem? Kiedy wskakuje wyżej? Ktoś go blokuje czy to tylko kwestia wagi?
    ReviewUserIcon
    Paka but

    17.09.2018 23:25

    Inne

    But paka paka but
    ReviewUserIcon
    zadziwiony

    17.09.2018 10:35

    Inne

    Jak Wam się tak bardzo nie podoba, to idźcie gdzie indziej. Nikt Was tam siłą nie trzyma, a nie tylko wodę mącicie bezsensowym gadaniem.
    ReviewUserIcon
    Swiadomy

    16.09.2018 12:16

    Inne

    Jasiek czy tam michal czy bałwan , ale ześ się chłopie wpakował .......trochę sam sobie jesteś winien, od prowadzenia wojny na dziesięciu frontach wiesz jak skończył fuhrer........ ???w Argentynie:) słabo będzie w cv to wyglądało ....
    ReviewUserIcon
    Były funkcjonariusz

    16.09.2018 19:12

    Inne

    Hahaha jaki hardcor.Jachu hardcore.Szkoda że nie miałem okazji go poznać.Jachu a może zorganizujesz drzwi otwarte dla byłych pracowników?Kupimy orzeszki, popcorn i popatrzymy na ten komedio dramat w twojej reżyserii.
    ReviewUserIcon
    Kwestia czasu

    16.09.2018 17:27

    Inne

    Następny do spuszczenia za osiągnięcia i wyniki pozbawiony parasola ochronnego kierownik BSH.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.09.2018 21:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Brunet

    15.09.2018 19:07

    Inne

    No widac ze ona ma wieksze jaja od niego. Zaraz zaraz.. czy on w ogole je ma? A co do jego bylej to wydawala sie na mila sympatyczna mega zgrabna dziewczyne z pieknym usmiechem. Mijalem sie z nia wiele razy jak szla pod zaklad. Przemas na pewno sie wstydzi za brachola nic dziwnego. On zawsze pamieta o przyjaciolach nawet jak juz od dawna nie pracuje w zakladzie a zony nigdy by nie zdradzil widocznie chudy jeszcze dlugo zanim dorosnie i ogarnie co sie liczy i ceni. Oj stary kiedys byles spoko ale jestes zerem. Za takie rzeczy z ludzi sie wlasnie szydzi. A ty wysoka wstydzilabys sie takie rzeczy... i brniesz w to jeszcze.
    ReviewUserIcon
    Dziwne

    16.09.2018 16:55

    Inne

    A ja wczoraj chudego z nia widzialam
    ReviewUserIcon
    German Knowledge

    06.09.2018 08:25

    Inne

    Snowman, wiesz że do ciebie mówię, ratuj się, ratuj drahtzuga, inaczej droga Skoda pozostanie na parkingu bez właściciela .......wolisz chodzić pieszo ?????
    ReviewUserIcon
    Freundliche grusse

    14.09.2018 18:58

    Inne

    A jednak nie ratujesz się.........
    ReviewUserIcon
    Bluebarry

    15.09.2018 22:13

    Inne

    Nie umie się ratować , to jest manager turn off the lamp,
    ReviewUserIcon
    Operator

    15.09.2018 21:21

    Inne

    To co zrobił zarząd w ostatnim czasie to w potocznym slangu nazywa się samozaoranie.Jestem w ciężkim szoku
    ReviewUserIcon
    Idź na całość

    14.09.2018 12:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)jak spuścisz jeszcze kierownika półek to napisze wiersz że jesteś kozak
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.09.2018 11:02

    Inne

    Konfident odejdzie ostatni
    ReviewUserIcon
    Smutny

    15.09.2018 13:49

    Inne

    Wujo
    ReviewUserIcon
    Szkoda chłopa.Bedzie dobrze

    14.09.2018 22:52

    Inne

    A mówiłem panie Tomku że te awanse to zły kierunek.Może nie mówiłem wprost ale dawałem znaki,jeszcze na tym zrzynchu z IV hali co nazywaliście linią do produkcji koszy, powtarzałem że zły ruch wykonany.Kolejny awans na BSH ,totalna porażka.......a trzeba było zawijać sie razem z nami na początku roku.Dobry chłop pan jesteś ale doradców i kapusiów złych dobrałeś pan.Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Najlepszy

    15.09.2018 12:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)to ostatni solidny i uczciwy człowiek w tej firmie po odejście pozostaną tylko obślizgłe du powłazy i krę tacze łącznie z przebiegłą na czele albo na czubku.
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    11.09.2018 14:06

    Inne

    Witajcie Dostałam ofertę pracy w tym zakładzie, chciałam zapytać czy warto przyjść jaka płaca? praca raczej stojąca czy to zalezy? ile zmian? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    14.09.2018 11:47

    Inne

    Generalnie to już wcześniej zostałam zniechęcona przez zainteresowany więcej pytań nie mam. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    DajSpokoj

    14.09.2018 18:28

    Inne

    Weź się lepiej za pracę a nie za du.py
    ReviewUserIcon
    Przyczajeni

    11.09.2018 15:18

    Inne

    Wysoka kolezanka z komponentow przeciez spotyka sie z tym wychudzonym "brygadzista". On przy niej wyglada jak z gimbazy. W sumie to nie, z gimbazy lepiej wygladaja no coz. On jak z podstawówki z ta postura szczura a ona przy nim jak Hardkorowy Koksu bary ma wieksze, motylki, bicki, nogi a nawet glowe ma wieksza od niego i ogolnie ona ma buzie pucołowata a on zapadnieta tak jak i klate. Wygladaja przekomicznie.
    ReviewUserIcon
    Stary

    11.09.2018 16:47

    Inne

    Jak kierownik BSH przy kierowniku półek i jego kumplu od kawy
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    13.09.2018 12:29

    Inne

    Ona z nim jest?! Na serio? Hahaha niezle sie dzieje... daj sobie siana dziewczyno on jest chodzaca pi pą. Musisz mu kupic no takie przynajmniej 15cm szpileczki i zabierz go na zarcie bo mizernie przy tobie wyglada.
    ReviewUserIcon
    On

    28.08.2018 15:05

    Inne

    Chyba kochanka sie rozmyslila nic dziwnego bo po co komu mlodszy brat ehehehe bicka ma jak ona nadgarstek i nie wiem czy by siegnal zlapac ja za reke
    ReviewUserIcon
    Kasia

    12.09.2018 05:53

    Inne

    Żal czytać co wy tu wypisujecie za robotę się weźcie. Życia prywatnego nie macie to interesujecie się tym co nie potrzeba. Pustaki.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    12.09.2018 15:04

    Inne

    Kierownik półek daje przykład!!!!Interesuje sie życiem każdego pracownika.On i jego klakierzy
    ReviewUserIcon
    Najbogatszy

    08.09.2018 18:12

    Inne

    Moim prawdziwym ziomem był zawsze i na zawsze forewer andreas goldmann kierownik półek.Jest moim panem ja jestem jego ucholem.wiernie donosiłem na hansa i donosze na innych chłopaków.Tylko goldannn!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Najbogatszy

    09.09.2018 20:44

    Inne

    Gruber , daj już spokój , Ilonka i tak jest już poza twoim zasięgiem handlarzyno spod Pabianic....wole strzelać z ucha do goldmanna niż być takim jelopem
    ReviewUserIcon
    Wasyl

    10.09.2018 19:36

    Inne

    To ja jestem najlepszym kolegą Złotego Człowieka. Tylko ja mu mówię prawdę i tylko i tak naprawdę wierzy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Dradura Polska?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Dradura Polska Sp. z o.o.

    Techniczna 8/10 92-518 Łódź

    NIP:7251874148

    KRS:0000197843

    https://dradura.com/
    Branże: Wyroby metalowe

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    AntyHans

    27.08.2018 17:48

    Inne

    Ciekawe ilu już nerwów hans napsuł w nowej firmie, jak nikomu źle nie życzę to.mam nadzieję że los mu zwróci wszystko z nawiazką !! Buc ze wsi słona tylko z butów wystawala
    ReviewUserIcon
    Biedny

    30.08.2018 22:07

    Inne

    Chyba najgłupszy a nie najbogatszy
    ReviewUserIcon
    Najbogatszy

    08.09.2018 00:16

    Inne

    Pabianicki plebs a’la handlarz, marny czubek co nawet na Passata nie ma.
    ReviewUserIcon
    Plastspec

    20.08.2018 13:30

    Inne

    Pracuje w firmie zewnętrznej i widzę codzień różne zakłady , ale powiem wszystkim ze takiego bałaganu i dezorganizacji nie widzę nigdzie. Od 2,3 miesięcy jest totalna dezinformacja i bałagan, ludzie są zdemotywowani i chętni na zmianę otoczenia. Nie wiem jednocześnie co jest przyczyna ale podejrzewam ze zarządzanie zakładem jest bardzo słabe, firma ma już najlepsze lata za sobą , nie chciałbym tam pracować. Pozdrowienia dla galwaników.
    ReviewUserIcon
    Jeden z niewielu

    01.09.2018 19:14

    Inne

    Firma juz dawno ma najlepsze lata za soba niestety
    ReviewUserIcon
    QM

    03.09.2018 11:43

    Inne

    On Juz wie............możliwe ze dla niego to powtórka z rozrywki bo nigdzie o nim nie słyszeli nic dobrego .....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.09.2018 20:40

    Inne

    Nie polecam.Bardzo ciężkie i szkodliwe warunki pracy
    ReviewUserIcon
    Kandydat na brygadziste

    26.08.2018 18:40

    Inne

    Super firma naprawde ma wiele do zaoferowania.Wyróżnia sie na rynku pracy.W ofercie m.in: Wypłata na czas Parking dla rowerów Dofinansowanie do obiadów Miła atmosfera w pracy Automat z ciasteczkami Kawa za 60gr I wiele innych super ciekawych propozycji takich jak pokaz grillowania z zarządem w 30 stopniowy upał Zapraszamy!!!!
    ReviewUserIcon
    Nadal jestem ????

    31.07.2018 12:27

    Inne

    Wisi plakat na gablocie Stoi sześciu tuz przy płocie Wymachują papierami Chcemy robic na tej hali!!! Mają zapał bardzo duży Lecz z piaskarki tu sie kurzy Korpo myszka opowiada A ekipa stoi blada Patrzą wszędzie dookoła Od hałasu boli głowa Stawke juz im wypłaciła Co innego tez mówiła Z pułkownikiem pogadali On ich bardzo sobie chwali Pracowici ci Rosjanie Dołożymy im zadanie Wnet sie rusek mocno wkur... Gdzie są dziengi co żeś mówił Porobili jeszcze tydzien Chyba poszli juz gdzie indziej Wujo kręci znów swym wąsem Na czarnuchów patrzy z dąsem Szuka winy w zachowaniu Lecz ta wina w premiowaniu Tak ten zakład funkcjonuje A poeta nie próżnuje
    ReviewUserIcon
    Marcin

    06.08.2018 10:08

    Inne

    To nieprawda że kradłem
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.08.2018 13:36

    Inne

    Cała prawda
    ReviewUserIcon
    Znajoma

    24.08.2018 13:03

    Inne

    Ludzie! wszyscy jedziecie po nim okej ja tez juz go nie lubie tak jak lubilam bo duzo stracil w oczach wszystkich. Ale co?! Panna Zyrafka jest niewinna? Nie bylo jej przy tym? jak zdradzal swoja dziewczyne. Wiedziala ze ma dziewczyne i ze chcial sie jej oswiadczyc bo pol zakladu o tym wiedzialo. I do niej niby nie dotarlo? Z tego co zawsze slyszalam od niego i nie tylko to mial fajny zwiazek no ale zj bal co wiecej powiedziec. Ona by nie dala to on by nie wzial. Bo widze ze uwazacie ze ona jest niewinna. Widac ze stala w kolejce po wzrost a nie po rozum.
    ReviewUserIcon
    Komedia

    25.08.2018 01:10

    Inne

    Nooo ktos w koncu sie kapnal ze zyrafka tez nie jest niewinna. Teraz ucieka przed siostra i mysli ze ludzie nie widza jak jej unika hahaha czyzby wstyd? A wczesniej sie nie wstydzila? Dziwne
    ReviewUserIcon
    Cys

    23.08.2018 00:19

    Inne

    Odejdzie odejdzie juz wszyscy dra z niego lac ha. On ucieka i zostawi swoja zyrafke a zyrafka juz ma niezla opinie chociaz moze jak nie bedzie jego to ja odbuduje. O ile ten niby brygadzista odejdzie bo sam z siebie robi de bi la. Oj szkoda cie zyrafko ale jak to sie mowi mloda i troche glupia jeszcze.
    ReviewUserIcon
    Lolo

    24.08.2018 11:54

    Inne

    Chyba ty o niego zabiegasz skoro go tak bronisz a moze ty tez jestes w ich zwiazku? To ile was tam jest juz w grupie? Swingersi? Fr a jer ow sie tepi nie wiesz o tym? Tak bylo i tak bedzie. Dziewczyna hmm kobietom nie ublizam raczej ale moglaby sie zastanowic na co sie pisze. Elo
    ReviewUserIcon
    Andreas

    24.08.2018 18:48

    Inne

    Odczep się od nas!!!
    ReviewUserIcon
    Adam

    21.08.2018 19:56

    Inne

    Jakie zarobki jako operator wózka widłowego netto bez nadgodzin?
    ReviewUserIcon
    Edi

    23.08.2018 19:02

    Inne

    O to jak moja teściowa na pół etetu w biedronce przy wykładaniu towaru
    ReviewUserIcon
    Adam

    24.08.2018 18:25

    Inne

    Ok. Dzięki za odpowiedź. Faktycznie nie za wiele jak na dzisiejsze czasy.
    ReviewUserIcon
    Fan korpo myszki

    23.08.2018 21:11

    Inne

    Paulina zamilkła.Czyżby wzięła sie za prace
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    17.08.2018 13:42

    Inne

    (usunięte przez administratora) ucieka z firmy hahaha dobry jestes gosciu zniszczyles sobie zycie prywatne i renome(usunięte przez administratora)Wez gosciu dorosnij bo to co robisz to niezla komedia. Panna wcale nie mysli jak widac i nadal sie zadaje z najgorszym mozliwym wyborem. Gratki! Najpierw ryl z niej beke z chlopakami co moga potwierdzic a ona sie z nim zadaje. Dziewczyno! mozesz miec kogos normalnego a nie taka c(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) zyciowa.
    ReviewUserIcon
    Anka

    21.08.2018 15:40

    Inne

    Jednak nie ucieka, każdy ma (usunięte przez administratora) nie istnieje.....(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anka

    22.08.2018 12:35

    Inne

    Dlaczego admin usuwa posty z wysokością wynagrodzenia ??? Jak ludzie maja się dowiedzieć (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    19.08.2018 17:29

    Inne

    Kierownik komponentow zamiast ogarnąć pracowników i porozdzielać pupilkow czarnych, to pozwala sobie wejść na głowę nic z tym nie robiąc. I czarni takim sposobem robią co chcą czyli nic pogaduchy papieroski kawa. Bo przecież i tak im zapłacą co miesiąc. Panie kierowniku może czas posegregować towarzystwo i ogarnąć ten kącik spotkań towarzyskich.
    ReviewUserIcon
    Patrze z boku

    20.08.2018 00:06

    Inne

    Czy nie dziwi was to ze kierownik tak sie daje? Maja go za koleszke i dlatego go nie szanuja szczegolnie chudy mysli ze do wszystkich moze sobie pogrywac bo kiedys jego brachol tu pracowal i kumplowal sie z Krzychem. Tylko dlatego dostal pewnie jakikolwiek awans, ale brachol przynajmniej byl ogarnietym czlowiekiem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.08.2018 08:36

    Inne

    Jaki zarząd takie zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Nieopodal

    19.08.2018 23:58

    Inne

    Jeszcze w zeszlym roku pol zakladu wiedzialo ze chce sie oswiadczyc bo sie chwalil a jak zwykle kity wciska a nic nie robi. Nie ma nic wspolnego z (usunięte przez administratora) postury. Prawda jest taka (usunięte przez administratora). On jest zwyklym(usunięte przez administratora) Szkoda dziewczyn w sumie szkoda jednej co stracila tyle lat dla takiego bajeranta bo druga jak widac t(usunięte przez administratora). Zeby tak sie pakowac komus w zwiazek (usunięte przez administratora) Dziwne ze pasuje jej to ze przez niego jada i po niej a raczej nie wydaje sie byc az tak glupia. Moze to tylko pozory i tez cieszy sie jak on z tego ze wszyscy wieszaja psy za to wszystko.
    ReviewUserIcon
    ByłyPracownik

    18.08.2018 23:00

    Inne

    Widzę, że coraz ciekawiej. Dobrze że dla mnie praca tej firmie to przeszłość.
    ReviewUserIcon
    Andreas

    14.08.2018 18:37

    Inne

    Dwulicowy farbowany lisie!
    ReviewUserIcon
    Kotlet

    15.08.2018 15:08

    Inne

    Chyba kundel
    ReviewUserIcon
    Lew

    18.08.2018 21:19

    Inne

    Nie obrażajcie kierownika trzech działów!
    ReviewUserIcon
    Gajowy

    18.08.2018 16:52

    Inne

    Wielce brygadzista z komponentów a raczej tylko nazywający się brygadzistą, bo umiejętności to On nie ma. Lizaniem (usunięte przez administratora) dostał stanowisko... Ty skończ romanse i papueroski tylki za robotę się weź, za to Ci nie płacą? Ta Twoja (usunięte przez administratora) mogła zacząć coś robić zwiazanego z firmą i jej obowiązkami, a nie paleniem i zadawaniem sie (usunięte przez administratora) Jeśli Ci czyms imponuje to pozdro, bo nie ma za bardzo czym. Chyba, ze znowu wciska kity, obiecuje w (usunięte przez administratora) dużo rzeczy, a później jedyne co robi, to komuś odwraca życie do góry nogami, po prostu je (usunięte przez administratora) Teraz zgrywa Pana, no odchodzi z firmy, hahaha. Pozdro ziomek, nikt nie będzie za Tobą tęsknił, może zatrudnią kogos kto coś potrafi, bo Ty nic nie umiesz. Aż dziwne, że w ogólę Cie trzymali. (usunięte przez administratora) Dobrze, że jestem na innym dziale i nie ogladam Was często, bo istna komedia.
    ReviewUserIcon
    Hahah

    18.08.2018 16:40

    Inne

    Burak z komponentów
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    18.08.2018 16:38

    Inne

    (usunięte przez administratora) Wielce Pan znający wie na wszystkim a tak naprawdę na niczym. Hahaha wszyscy sie z Niego sieją, a z Niej jeszcze bareziej. Ż(usunięte przez administratora) Ty weź się za robotę, jedno jak i drugie swoją drogą, bo płacą Wam za gadanie i palenie a nie zajmowanie sie obowiązkami. Chudy zacznij jesc, bo przy Niej wyglądasz marnie, dziewczyna bedzie mogła Cię na rękach nosić, bo Ty to jej na pewno nie. Teraz jej nie ma, biedny pewnie nie wie jak sobie poradzić, zgrywa Pana bo niby odchodzi z zakładu. (usunięte przez administratora)Obyś nie marnował już życia innym tylko sobie. Zacznij sie też uczyć, bo nic nie umiesz(usunięte przez administratora) Ty sie zastanów co robisz i z kim sie zadajesz. Na samym poczatku sobię taką renime marną wyrobić to trzeba mieć zdolności, z Nim nic dobrego Cię nie czeka. Puste głowy... Praca spoko, dla mnie luzik. Byleby nie robić na jego dziale, a tym bardziej na jego zmianie. Bo wiecej sie stoi niż pracuje jak sie zepsuje, bo nie ma kto naprawić, jak ten niby brygadzista siedzi na romansach i na fajeczce.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    17.08.2018 13:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)" renome z reszta sama tez to robi i wiejesz gdzie pieprz rosnie. Dziewczyna nie mysli wcale jak widac. Gratki!
    ReviewUserIcon
    komponenty

    13.08.2018 19:19

    Inne

    Biedny chudy czarny ma nocki, a nie ma jego dziuni
    ReviewUserIcon
    Gejek

    14.08.2018 08:29

    Inne

    Mm ja tez
    ReviewUserIcon
    Ciocia dobra rada

    14.08.2018 10:08

    Inne

    Dobrze za robote sie wezmie!
    ReviewUserIcon
    Wujo

    13.08.2018 15:11

    Inne

    Jak tu zrobić żebyście wszyscy robili więcej za mniej?

    Zostaw merytoryczną opinię o Dradura Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.