sobik

Opinie o sobik

użytkownik zarejestrowany

rodi
użytkownik zarejestrowany

może i szukali , ale to chyba w marcu jak pisałeś.

Ja tam na atmosferę w pracy nie mogę narzekac ekipa jest fajna. Za to wypłata mogłaby być większa :D Może kiedyś ;)

Miro

Płacą w terminie, praca w porządku

ja

Zarobki mogły by być trochę większe, ale ogólnie nie jest źle. Raz za czas trafi się premia także nie jest źle.

Jest to moja pierwsza praca i jak na razie jestem zadowolony. Dość fajna ekpia, wiadomo nie z wszystkimi sie idzie dogadac ale tak to juz chyba wszedzie jest.

Marek

A tak było fajnie.Niestety ten (usunięte przez administratora)

ziomek

Ja wiem kto to, pracuje w Loto-toto. Wesola z niego dusza, nikt do tego go nie zmusza.(usunięte przez administratora)

niezalogowany

Jeszcze mala errata, promocja miala byc bez stresow, alkohol mi sie konczy ide do delikatesow.

syf

Zostaw opinię o sobik - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sobik