Pako Lorente Sp. z o.o.

Opinie o Pako Lorente Sp. z o.o.

Straing

Zawsze chciałam pracować w podobnym sklepie. Marzenia się spełniło, pracuję tam gdzie chce i tam gdzie na prawdę dobrze! Warunki pracy dobre, wypłaty zawsze na czas i dość wysokie. Polecam firmę

Magda

Polecam gorąco podjęcie się pracy w firmie . Od roku tam pracuję i sobie ją bardzo chwalę.

amor

Praca bardzo przyjemna, pieniądze bardzo dobre. I ogólnie to jest normalne że masz plan do wyrobienia. A grafik jest bardzo dobrze ułoży jeszcze nie zdarzyło się ze ktoś się na niego skarżył

Patrycja

@MadziaTarnowska, a czy są jakieś dodatkowe benefity od firmy? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Pako Lorente.

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałem, otrzymałem wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Dostałem pytania odnośnie moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania.

MadziaTarnowska

Uwielbiam swoją pracę. Dzięki Pako Lorente robię to co lubię i jeszcze przy tym w miłej atmosferze i odpowiednich warunkach i za przyjemną wypłatę =) Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Patrycja

@Magda, zostałaś zaproszona na rozmowę rekrutacyjną? Możesz napisać jak przebiega proces rekrutacji w PAKO LORENTE? Kto jeszcze zna firmę od strony pracownika? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy? Zachęcam Was do pozostawienia opinii w tym wątku.

Ola

Nacisk, presja(usunięte przez administratora)Codzienne porównywanie do innych sklepów. Telefony z pretensjami od regionalnej, że ciągle jest coś nie tak. Totalny bałagan w dokumentacji, która właściwie nie istnieje. Brak jakichkolwiek benefitów socjalnych. Marna podstawa, jednak jeśli ktoś ma smykałkę do handlu można zarobić na prowizji. Praca przyjemna, bo obsługa głównie mężczyzn, którzy są wdzięcznymi klientami i chętnie wracają do swoich doradców. Gdyby nie fakt, że kierownictwo sklepu wyznawało zasadę: "ja wiem najlepiej" pracowałabym tam do dziś. Brak ogólnych zasad, poczucie władzy ostatecznej i przedmiotowe traktowanie pracowników przez kierownictwo sklepu.(usunięte przez administratora) Praca dobra na chwilę. Osoby z umiejętnościami, oraz te które wykazują ponadprzeciętną umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach z góry skazane są na porażkę(usunięte przez administratora)

@Ola

O jakim Pako piszesz bo właśnie aplikuje na stanowisko doradcy ?

Patrycja

@Miłosz, a długo już pracujesz w Pako Lorente? Jest umowa o prace już od pierwszego dnia? Czy pracę można pogodzić na ze studiami, skoro jest elastyczny grafik? Zachęcam do podzielenia się opiniami, im więcej tym lepiej. Na pewno one pomogą innym osobom, które nie są do końca zdecydowane na podjęcie pracy w Pako.

MIłosz

Praca fajna, można ustalić grafik w pracy i jest super. Kierownictwo też fajne można się dogadać. Wypłaty są na czas i nie ma żadnych opóźnień.

Aleksander

Praca dobra, możesz ustalić grafik z szefem. Wiec to jest na plus. Wypłaty są na czas z tego też jestem zadowolony,

Marysia

Byłam w nim ostatnio wraz z mężem i muszę powiedzieć, że jest bardzo duży wybór ubrań oraz dodatków męskich. Więc jeśli, ktokolwiek posuzkuje to polecam tam się udać.

Niezadowolona

Oj pako co za wspomnienia. Właściciele spoko rzadko bywają a juz sa to sama konkrety. Na początku nawet było dobrze, miałyśmy fajny zespół ( poza kierowniczka, która uważała sie za właściciela) (usunięte przez administratora)

Dociekliwa
@Niezadowolona

a może powiesz w o jakim mieście piszesz?

Patrycja

W sieci pojawiła się oferta pracy - PAKO LORENTE poszukuje w tym momencie kandydatów na stanowisko Sprzedawcy - Doradcy Klienta. Czy ktoś z forumowiczów był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś szczególnie Was zaskoczyło? A może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

Magda

Pozdrawiam zespół Pako w Ptak Outlet! Grunt ot atmosfera w pracy, a tam jest świetna. Dzięki Wam stałam się dobrym sprzedawcą

Izka

Dobra, stabilna praca: pieniądze na czas, ludzie okej. Pozdrawiam

Edyta

Pako Lorente Wrocław - nie mogłam sobie wymarzyć lepszej pierwszej pracy! Świetne dziewczyny i przełożona, która widzi w pracowniku przede wszystkim człowieka! Dzięki :)

Pako Girl

Nie oszukujmy się, praca w sprzedaży nie jest dla każdego, stąd tyle malkontentów. Ja osobiście jestem z pracy w PAKO LORENTE zadowolona, przede wszystkim mogę się identyfikować z asortymentem, co z pewnością ułatwia wykonywanie obowiązków. Trafiłam do sklepu bez większego doświadczenia w odzieżówce, a teraz znam specyfikę pracy z klientem, poznałam techniki sprzedażowe - szanse na rozwój są, wystarczy się postarać.

Fashionelka

A mi się tam bardzo dobrze pracuje w Pako:) otaczają mnie ludzie, z którymi dzielę pasję do mody, nawzajem się inspirujemy i razem śledzimy trendy, co przekłada się na naszą pracę i oczywiście sprawia, ze zespól jest zgrany. Mam to szczęście, że przełożona dostrzega moje inicjatywy i zachęca do dalszego rozwoju. Polecam Pako Lorente każdemu, kto ma serce do mody.

Barbara

Praca w centrali godna polecenia, ze smutkiem odchodziłam z biura, ale wymagała tego moja sytuacja rodzinna. Atmosfera tego miejsca sprawiała, że nie przychodziło się do pracy za karę. Na zarobki i warunki pracy też nie mogłam narzekać.

Ola

Wiadomo, że wiele zależy od osób, z którymi się pracuje. Ja miałam szczęście i trafiłam w Pako na zgrany zespół i ludzką, wyrozumiałą kierowniczkę. Nie było nigdy problemu z grafikiem, planowaniem urlopu, czy wypłatą na czas. Najwięcej narzekają ci, którym nie chce się pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente Sp. z o.o. - Gospodarz

• Jak się pracuje w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pako Lorente Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pako Lorente Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pako Lorente Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pako Lorente Sp. z o.o.