Pako Lorente Sp. z o.o.

Opinie o Pako Lorente Sp. z o.o.

Ciekawe kto wywarł, aż tak mocny wpływ na to żeby nieprzychylne komentarze pod adresem pracodawcy były kasowane?

@Michał

Cenimy opinie, które są prawdziwe, merytoryczne. Liczymy się z głosem naszych klientów i pracowników, ale nie zgadzamy się na nieprawdziwe,krzywdzące, niekiedy obraźliwe treści.

Pamela

Jakie nieprawdziwe? Przez cały okres pracy nie było ani jednego szkolenia. Nie ma odzieży służbowej. Nie ma benefitów. Nie ma opieki medycznej. Ludzie przestają się bać i piszą prawdę. Ta praca to pasmo ciągłych maili z pretensjami i telefony od rozhisteryzowanej Pani, którą nazywają Dyrektor Regionalną.

@Pamela

Zatrudniając się w sieci Pako Lorente kandydaci zostają dokładnie poinformowani o warunkach pracy i benefitach. Większość kandydatów na pierwszym miejscu stawia swoje wynagrodzenie, sytem prowizyjny i motywacyjny czyli tak zwane benefity płacowe.

Bądź co bądź
@Pako Lorente Sp. z o.o.

...benefity płacowe które nie są najwyższych lotów..i o to owód czemu pracownicy uciekają do innych firm, bo nawet tym nie możecie się pochwalić

Hmn

Jeżeli jest tak super jak każdy z Was pisze, to czemu tyle osob odchodzi ? Widzę, że nagonka na pisanie dobrych recenzji na temat firmy trwa w najlepsze od czasu kontrolii

@Hmn

Praca doradców klienta wymaga odpowiedniego doświadczenia, osoby zmieniające pracę szukają wyzwań, sprawdzają inne możliwości pracy to chyba normalne. Szukanie swojego miejsca odbywa się przez całe życie.

Misiekl
@Hmn

Ja juz tyle razy zmienialem prace ze gdybym mial pisac o kazdej nagatywny komentarz tylko dlatego ze odszedlem to sporo by tego bylo.. nie raz bylo tak ze warunki pracy mi pasowaly, atmosfera rowniez ale sama praca nie .Po prostu nie byla dla mnie..cale szczescie trafilem na Pako i bardzo dobrze sie tutaj czuje :)

Zyla

Pracowalam w Pako i jak mam byc szera to nie polecam wiekoszc dobrych osób ktore tam byly odeszły badz zostaly zwolnione. Pozytywne komentarze hehe pisza je regionalin manipulowani przez osoby z biura . Nie jest tak kolorowo. Pracodawca nie szanuje pracowników. Kiedyś pracowala tam regionalna która byla czlowiekiem dla człowieka niestety odeszła badz ,zostala zwolniona wsumie nie ukrywala tego ze sprawa prywatna ja zmusila a firma wywakila jak psa. W czasch jakich żyjemy macie możliwość ogromne i praca lezy na ulicy ale nie warto podnosić byle czego. Pako jest ok ale tylko w franczyzch gdzie jest inny właściciel. Polecam jak juz szukacie warto sie dopytac. Zarobki na te czasy slabe a pracy mnóstwo. Kazdy jest Panem swojego losu.

toxx

dzieki pracy w Pako mogę mieć ciągle styczność z modą oraz najnowszymi trendami co bardzo mi się podoba.. do tego dodajmy przyjemna atmosferę ( większość osób w zespole jest młodych) no i kasa - całkiem niezła kasa , tym bardziej dla kogoś w moim wieku :D

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałem, otrzymałem wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji

Dostałem pytania odnośnie moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych oraz ze dwa pytania praktyczne do rozwiązania.

Izza

Praca jak praca. Jednym odpowiada, innym nie. Mi odpowiadalo i bylo ok.

yyyks
@Izza

Dokładnie tak, jak dla mnie jest spoko. Pracowałam w o wiele gorszych firmach więc jest spoko :)

Aneta

NIe narzekam, pracuję i jestem zadowolona. Pako Lorente to dobry pracodawca :)

Marti
@Aneta

No właśnie, to jest kluczowe - nie narzekać. Ja uważam że praca w PAKO jest ok, nie ma jakichś fajerwerków, ale jak robisz swoje to nie stracisz.

tola

Modą interesuję się odkąd pamiętam więc i praca mi się bardzo podoba..zawsze chciałam pracować w czymś związanym z ciuchami, zerkać na to co aktualnie modne. Czasami są dni kiedy człowiek wraca zmęczony ale to tak jak wszędzie ..Fajnie mi się tu pracuje. Młoda jestem więc doświadczenie mi się na bank przyda

toss
@tola

Popieram - trzeba to po prostu lubić, wtedy praca sprawia naprawdę dużo frajdy. Moim zdaniem fajnie się pracuje w Pako i tyle.

Patrycja

@Sylwiaa, czy PAKO LORENTE docenia swoich pracowników poprzez udzielanie im pozapłacowych benefitów? Popularne są dofinansowania do kart sportowych czy udzielanie pakietu socjalnego. Czy firma w tej kwestii spełnia Twoje oczekiwania? A może dba o rozwój kompetencji swoich pracowników poprzez organizowanie szkoleń i udział w kursach podnoszących kwalifikacje?

@Patrycja

Pako Lorente doba o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.

Pejs
@Pako Lorente Sp. z o.o.

W jaki sposob? Pokaz jakiekolwiek certyfikaty szkoleniowe pracownikow.

Kaśka

Nie mam żadnych negatywnych uwag odnośnie pracy w Pako Lorente. Praca lekka, przyjemna - dla kogoś kto interesuje się modą jak ja jest idealna :)

kasieczek

Ja tam swojego chłopaka ubrałam całego w Pako Lorente..teraz podoba mi się jeszcze bardziej :) Poza tym praca lekka, przyjemna w miłej atmosferze.

Sylwiaa

Warunki pracy jak i sama praca bardzo mi odpowiadają. Wynagrodzenie adekwatne co do obowiązków plus megaa fajni ludzie w pracy. Bardzo odpowiada mi ta praca ;)

Madzia

Właśnie mija mi pierwszy miesiąc i jest super. Interesuje się modą więc ta praca to dla mnie przyjemność. Ludzie w pracy bardzo sympatyczni i pomocni. Jak mam z czymś problem to od razu chętnie pomagają. Jeśli nic się nie zmieni to czuję że zostanę tutaj na długo :)

kaami

Praca godna polecenia. Jak ktoś chociaż trochę lubi modę to się odnajdzie. Ale z drugiej strony, jak idziesz nie znając się na tym kompletnie to może być Ci ciężko.

@kaami

Jak się ma smykałkę do mody to masz rację nie ma problemu.

Miki

Uczciwy pracodawca który szanuje pracownika. Stawka bardzo w porządku ,warunki pracy również. Jako że interesuję się modą to w pracy czuję się spełniony.

Edyta

Pośród wielu pozytywnych opinii odnalazłam zaledwie dwie negatywne, które w magiczny sposób raz się pojawiają, raz znikają z portalu. Regionalni działają bardzo szybko jeśli chodzi o wizerunek firmy. Pracowałam w tej firmie i wiem, że rzeczywistość jest szara, a nawet czarna. Konkurencja zaczyna się w chwili rozpoczęcia pracy. Każdy pracownik "wypracowuje" swoją premie. Im więcej sprzedasz, tym więcej dostajesz premii - to jest dobre. Problem w tym, że dziewczyny przerzucają się obowiązkami, kierowniczka - przyjaciółka innych dziewczyn układa tak grafik, żeby nowy pracownik nie miał najlepszych dni, czyli piątku i weekendu. Jeśli jednak ktoś lubi pracę w modzie i nie straszne mu codzienne dostawy, setki przerzuconych kartonów i braki socjalne, to mogę śmiało powiedzieć, że firma nie jest zła. Jeśli chodzi o moje doświadczenia, to byłam tam przez chwilę. To, czego doświadczyłam było przykre i frustrujące. Ciągłe podglądanie kamerami, telefony zdenerwowanej regionalnej, że wskaźniki są niskie. Totalnie bez sensu konkursy, które podnosiły atmosferę niezdrowej konkurencji wśród pracowników. Wszystko było źle. Po pewnym czasie zrozumiałam, że to nie jest miejsce dla mnie, ponieważ nie "wstrzeliłam się" w gusta kierowniczki. Nie przytakiwałam, nie chwaliłam, a jedynie wykonywałam w sposób poprawny swoją pracę. Wiem, że wiele zależy od miejsca czyli sklepu gdzie się trafi. Mi się nie poszczęściło, ale nie ubolewam na tym. Pracodawca nie dba o komfort pracowników. Nie ma przydzielonego stroju służbowego, nie ma opieki medycznej, pakietów socjalnych i ścieżki rozwoju. Zatrudniasz się jako doradca klienta i na tym koniec. Studenci będą pokrzepieni.

Sandra
@Edyta

O jakim mieście piszesz Edyta? Aktualnie jestem zainteresowana przejściem do Pako Lorente.

NickSafronow

Podoba mi się gdzie pracuje. Dobre warunki i wypłaty. Pracowników traktują dobre i równo. Jedna dziewczyna w czasie mojej pracy awansowała. Ona na prawdę się angażowała i dobrze pracowała miała dobre wyniki sprzedażowe i awansowała. Polecam Pako Lorente!

Patrycja

@Ania, dziękujemy za informację o zarobkach. Natomiast byłoby jeszcze bardziej interesująco, gdybyś zdobyła się na kilka słów komentarza na temat atmosfery pracy i relacji między pracownikami, zarówno zajmującymi równorzędne stanowiska jak i zhierarchizowane.

Hanna

Praca bardzo fajna jeśli ktoś lubi modę, grafik dobrze układany , a stawki pracy też dobre( chodzi o pensje)

@Hanna

Tak 2tys na rękę można zarobić na cały etat?

Patrycja

@Straing, rozumiem, że dla Ciebie jest to pracodawca spełniający oczekiwania, zarówno te związane z finansami jak i bardzo szeroko pojmowanymi warunkami zatrudnienia. Ale są też opinie innych osób, które są mniej entuzjastyczne i uważają, że wszystko zależy od salonu do którego się trafi. Do tego grono należy @Patrycja, która dostrzega również kilka słabszych stron pracy w salonie tej firmy. Ciekawa jestem, pod którą z tych opinii podpisałaby się większość pracowników. Jak myślicie?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Andrzej

Andrzej ty najlepiej wiesz

@Andrzej

niestety nie jest tak pięknie i kolorowo zależy na jaki trafisz salon(usunięte przez administratora)tak pozatym pensja podstawa marna ale jak wyrobisz fajny utarg to i premia jest fajna do póki się nie zmniejszy z miesiąca na miesiąc -50%, wiecznie jakieś zmiany ze wszystkim uwzględniając rowniez pensje i nie powiedziałabym żeby na lepsze a wymagania i zastrzeżenia coraz większe, praca fajna na chwile i dla wytrzymałych pozdrawiam cieplutko

Zostaw merytoryczną opinię o Pako Lorente Sp. z o.o. - Gospodarz

• Jak się pracuje w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pako Lorente Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pako Lorente Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pako Lorente Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pako Lorente Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pako Lorente Sp. z o.o.