Opinie o Grupa Eurocash S.A.

Monika

Mogę prosić o opinię jak jest tam teraz?? Chodzi o pensje, godziny pracy i oczywiście atmosferę

odludek

xxxx
@odludek 04.02.2017, 15:27
Byłem na rozmowach w trzech różnych spółkach marki Eurocash. W dwóch na trzy rozmówcy okazali się dupkami....

Natomiast u mnie wyglądało to tak że podpisz umowę i na magazyn

xxxx

Ta firma to jedno wielkie nie porozumienie ! Zarobki 2000 brutto + premia zależna od wydajności czyli akordu. Duża liczba Ukraińców pracujących na terenie firmy, brak odpowiedniego sprzętu do pracy. Jedynie atmosfera w firmie dobra

ania
użytkownik zarejestrowany

zarobki głównie zależą od stanowiska, doświadczenia, wykształcenia, mniej od firmy w jakiej się zatrudnia @Niura. W Eurocash S.A. zarobki tez są zróżnicowane, wiadomo, że czym niższy szczebel tym mniej zarobisz

foka
użytkownik zarejestrowany

marek, to zależy co masz na myśli pisząc o poważnym zarobku i jakich pieniądzach chcesz mówić, bo ja jestem nastawiona że jak pójdę na rozmowę do nich kwalifikacyjną to jednak chciałabym negocjować indywidualnie warunki finansowe. zalezy mi na informacji od was na ile moge sobie pozwolić bo nie znam dobrze możliwości finansowych firmy

minko
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, to nie jest typowa praca sezonowa jak sądzę, tylko ma się już na to jakoś bardziej określony plan, który sie robi cały czas, a nie tylko przez pewien okres, nie uważacie? dajcie znac jeszcze jak to w praktyce wygląda czy warto się zatrudniac jak ktoś ma dobre doświadczenie w temacie, to dobrze płacą?

euro

na Przemysłowej poszukują kierowców. O zarobki musisz się pytać. Ponoć chłopaki w sezonie zarabiają świetnie. odejdź to się dowiesz. Atmosfera jest ok jeśli dbasz o auta i dokumenty.

Adam

jest bardzo fajnie wzorowe kierownictwo

ano

praca w TRADISie to możesz się wykazać, solidnie pracować a i tak cię (usunięte przez moderatora)... praca jest bardzo ciężka w największym tego słowa znaczeniu za pensje śmieszną. ludzie na magazynie to kapusie, najpierw uśmiecha ci się w oczy a za chwilę wszystko donosi. Normalni są tylko kierowcy którzy ciężko dzwigają nawet po kilkanaście ton dziennie- 2 strzały i na każdy 6 ton i wszystko łapa, a jak ci nie pasuje to tam są drzwi. Wykańczają się kierowcy po kolei a teraz jak stokrotki odchodzą to dopiero będzie jazda. Kto mądrzejszy to już od nich odszedł.

ano

za szybko chatę postawił

lolipop

dlaczego Tyrke zwolnili? lubiłem go jak pracowałem tam

mi

wiadomo ile PH wychodzi na czysto? dużo godziny od 8 do 16 sie wyrobisz?

były pracownik

A jakie macie zdanie o ( usunięte przez administratora ) radzi sobie?

Praca w Tradis. Możesz wykazywać się ,starać,pracować jak wół jak twoja twarz nie spodoba się zmianowemu ( usunięte przez administratora )którego przełożony ( usunięte przez administratora ) to rodzina, to wylecisz bracie szybko, nie zdążysz odezwać się ! Na układy nie ma rady ! W Tradisie rządzi ( usunięte przez administratora ) zmianowy !!!! Także nie ma najmniejszego sensu starać się i wykazywać !!! Najważniejsze żeby nie nacisnąć na odcisk ( usunięte przez administratora )

Zenek

Pracowałem kiedyś jako informatyk w firmie DLS SA, która została wchłonięta przez Tradis. Czytając wasze komentarze widzę, że w ciągu tylu lat (od 2006) nic się nie zmieniło na lepsze. W dodatku ludzie pracują za głodowe pensje. Dziwne, że ludzie dają tak sobą pomiatać.

kierownik

papkin - 2010-12-17 19:25:13 Kiedyś miałem tam pracować jako magazynier ale dzięki głupawemu kierownikowi ( choć na pierwszy rzut oka wydawał się konkretny ale tylko wydawał ) nie pracuje ponieważ z przyczyn niezależnych od demnie nie dokonałem badań lekarskich w dzień w którym miałem podjąć prace i bez żadnych prób wytłumaczenia się zwolnił mnie no i 2,5 tysia netto miesiecznie poszlo do kogo innego kieszonki :)

papkin

:P

dokładnie tak jest. wykazywać się okazuje nie ma po co skoro zostawiA i tak ta głupsza która potrafi dobrze "wejść w (usunięte przez moderatora)". Zdanie musisz mieć takie jak kierownik heh. Naprawdę ambitna praca. I nic z tego ze się starasz. A brak odwagi wśród "kierownictwa" w przekazywaniu spraw ostatecznych poniżający. Patrząc z perspektywy czasu jednak dobrze się stało że już tam nie pracuję. Przynajmniej wiem że jestem warta więcej. Taka mała szkoła przetrwania, dają dobry wycisk psychiczny. Ale teraz wiem że ludzie są fałszywi, i w pracy nie ma miejsca nawet na koleżanki. Ponieważ do Ciebie się uśmiechnie, porozmawia, udaje nieporadną idiotke a poleci do kierownika i (usunięte przez moderatora) głupot.

podsłuchująca

Na początku jest fajnie, dość dobre zarobki, możliwość wykazania się. Ale gdy człowiek zaczyna się wykazywać pojawiają się donosiciele i kapusie, trzeba się pilnować na każdym kroku. to nic, że masz umowę, w tej firmie to jest nie ważne. Zawsze znajdzie się sposób na zwolnienie lub na inicjację wyścigu szczurów. (usunięte przez moderatora)!!! Tym żywią się kierownicy, aby podtrzymać swój pseudo słomiarski autorytet.

Zostaw opinię o Grupa Eurocash S.A. - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A.