Opinie o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mifama Opa Carbo Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o w Bytom

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) stwo i prostactwo ze strony tylko i wyłącznie prezesów i osób im najbliższych jak sekretareczka. Reszta kierowników i dyrektorów jest naprawdę w porządku. Natomiast zarząd to buradztwo w czystej formie, układy, kosmiczne pensje w porównaniu z resztą załogi i traktowanie ludzi jak prywatny folwark zwierzęcy bez jakichkolwiek zac (usunięte przez administratora) owań. Wcześniej czy później ta beczka prochu eksploduje i posypią się pozwy zbiorowe.

dunaj

zgadzam się ale opa serwis nie ma nic wspólnego z opa carbo to 2 różne firmy ..... poznałem w opa carbo prezesa i do końca życia tego gnoja nie zapomnę. Zwalnia pracowitych a zostawia pijaków i jak na (usunięte przez administratora) ktoś ukrywają to ile się da.(usunięte przez administratora) Udało mu się bo ma znajomości w Carbo Tychy. A tak to zero nie gościu. Wywali i jeszcze kopnie matkę z dzieckiem. Nic go ludzie nie interesują gardzi nimi i poniża. Myśli że jest lepszy.

masakra

tak opa carbo serwis sp. z o.o. z Bytomia i ac chemia sp. z o.o. to w sumie to samo, prezesi to przyjaciele, którzy wykorzystują wszystkich i wszytko ... do tego nie płacą za zamówione usługi, mają same długo\(usunięte przez administratora).. sprawy w sądzie się toczą a prezesi nowe audi kupują HA HA HA TO JEST POLSKA WŁAŚNIE

elvis

A to w jakiej "nowej" firmie jest taki hojny bo już powoli nie nadążam za tym wszystkim,może dobrze by to było wszystko poukładać do kupy i nazwać jak się należy a nie tylko -nowa,inna,druga itp.Jeżeli jest tak jak piszesz to tylko Ci pozazdrościć takiej pracy a co do tej hojności to ile jest wart 3000-4000 tyś na łapę jak tak to trzymasz złote jajko w garści.ŻYCZĘ POWODZENIA !!!!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
mały henio

ludzie bez przesady, jak miał szczęście to się załapał do pociągu i korzysta z niego. Dobrze że jest taki hojny w nowej firmie w starej nie był zbyt obiektywny i sprawiedliwy - ale to już przywilej szefów którzy nigdy nie pracowali na przeżycie od pierwszego do pierwszego.

superman

dajcie spokój, firma jak każda inna. Ma plusy i ninusy, na tym forum szczekają tylko odważni inaczej :) nietety wszyscy musimy pracować więc nie ma co tracić czasu na pisanie bez sensu. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Pozdrowienia dla wzystkich zadowolonych i nie zadowolonych Szczęść Boże wszystkim ludziom pracy

inny anonim

Zaufani szefa już się wzięli do pracy, co widać wyżej:) O firmie: Plusy. Firma cały czas się rozwija, stabilne zatrudnienie, chociaż nie jeśli chodzi o miejsce pracy. Płace - różnie jak masz szczęście to wywalczysz dobrą stawkę, ale naprawdę trzeba trafić w dobry moment i bardzo wielu ma mniejsze pieniądze. Resztę nadgonisz pracując w wolne dni, czasem cały miesiąc. Na dwa tysiące trzeba się nieźle nastarać. Co kto lubi. Odzież robocza jest, wypłaty w terminie. Narzędzia raczej są. Minusy: na porządku dziennym są przeniesienia o dwadzieścia km bez uprzedzenia. Nie mówimy o brygadach, które pracują w ten sposób a o pracownikach zatrudnionych w stałych oddziałach. Jak jest potrzeba to się bierze człowieka i rzuca gdzie potrzeba. Musisz być zdolny i mieć w życiu szczęście, bo możesz znaleźć się na obsłudze ważnych urządzeń w tym i takich od których zależy bezpieczeństwo ludzi mając o tym pojęcie co najwyżej blade. Uważaj co mówisz przyjmując się. Brak uczciwego przeszkolenia dla pracowników. Możlwiość pracy cały miesiąc daje hardkorom okazję do dorobienia, ale im więcej pracujesz tym mniej masz. Niektóre stanowiska pracy są odpowiedzialne więc uważaj żeby się z przemęczenia nie machnąć, skutki mogą być tragiczne bo pracuje się przy średnich i wysokich napięciach. Firma dobra dla emerytów, mając zabezpieczony byt rządzą, dyktują warunki i nie przemęczają się. Reszta niestety musi tańczyć jak zagrają. Szefowstwo różnie, im wyżej tym gorzej. Brak przepływu informacji, niejasne decyzje dyrekcji to prawdziwa zmora i pole do plotek. Na ogól nie wiadomo co się dzieje i dlaczego. O dużych zmianach zainteresowani dowiadują się na końcu. Często nie można zaplanować pewnych spraw nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Nieustanne poczucie niepewności sytuacji jest męczące.

pracuje w Opie juz kilka lat łatwo nie jest ale nigdzie tak nie ma ! ja masz łeb na karku tez możesz byc pepkiem swiata jak ci tak zal , zarobki jak na Polske sa w miare.... czasem elektryk z 20 letnim doswiadczeniem potrafi mniej niz ten z 4 letnim - róznie bywa. Jakos nikt prosto w oczy NIE MA ODWAGI przyjsc do Opy wypowiedziec sie jedynie (usunięte przez administratora) smaruje na forum - wez sie do roboty albo i spadaj tyrac w sadzonkach zawsze masz wybór .....

praca jak w każdej firmie, pracowałem 6 miechów. szczerze duże wymagania jak na elektryków - płaca srednia. dużo zalezy od szczęścia - jak dostaniesz sie do pomiarowcow to spoko - zero odpowiedzialności, jak pracujesz za zwykłego elektryka to musisz sie starać być dobry. najgorsi to przyjmowani z polecenia - dobry start zero wiedzy. szefostwo średnie w porównaniu z innymi. Jednym z plusów to stabilne zatrudnienie ja jesteś dobry - jak słaby uważaj. firma jak zmieni kilka szczegółów to być może będzie szanowana

gość - 2011-03-18 17:29:20 Słyszałem że szefostwo rozwija nową działalność w przetwórstwie tworzyw sztucznych i zarobki tam mają bardzo dobre i pracownicy bardzo chwalą szefa. tak, jasne, nowa działalność w tworzywach :) nachapał sie w jednej firmie i teraz prubuje w drugiej. zero szacunku do podwładnych - totalny karierowicz.(usunięte przez administratora) żenada

gość

A jakie ma powiązanie Opa Carbo i Ac Chemia,z tego co wiem to duże i to właśnie ta druga firma zaczyna działalność w przetwórstwie tworzyw sztucznych-z tego co wiem to zarobki tam mają kosmiczne a szef to gość uczciwy.

qqqqqqqqqq

Marne zarobki to znaczy ile? bo nikt nie podał konkretu.

gość - 2011-03-18 17:29:20 Słyszałem że szefostwo rozwija nową działalność w przetwórstwie tworzyw sztucznych i zarobki tam mają bardzo dobre i pracownicy bardzo chwalą szefa. yyyy co ? chyba pomyliles firmy albo jestes jednym z prezesow haha i boisz sie ze firma traci dobra opinie

gość

marne zarobki,premia minimalna,[usunięte przez admina],uciekaj nawet tu nie zaczynaj bo stracisz czas i forse a nabawisz sie nerwicy.

Wszystko co piszą ludzie to prawda. Cały czas są przyjęcia do firmy. To co dają brutto to rzeczywiście jest to co proponowali netto, albo jeszcze mniej. Nie liczą się z człowiekiem, robią z nim wszystko, a jak się nie podoba to za bramę. Nawet największemu wrogowi bym nie polecił tej pracy, sumienie by mi nie pozwoliło. Człowiek dla nich to zbędny [usunięte przez admina]Średnio w ciągu miesiąca zwalnia się kilka osób.

Za-ca prezesa jeszcze pare lat temu był elektrykiem na kopalni ale jak na chłopa ze znojdka - świerklańca dla niewtajemniczonych to słoma z butów wystaje! burak i tyle

bobrek

eh masakra.... jak to szef powiedział - ciesz się, że masz pracę...bo na twoje miejsce jest dużo chętnych więc siedź i się nie odzywaj !! [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o - Bytom

• Jak się pracuje w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mifama Opa Carbo Sp. z o.o