Opinie o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mifama Opa Carbo Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o w Bytom

były

Masz przynajmniej 1% ambicji zawodowych i nie chcesz być traktowany jak śmieć , to omijaj tą firmę z daleka !

mur-beton

W firmie widać poprawę kondycji ...... imprezka na sto wiwatów z litrami wódy dla elity !!!! jednym słowem igrzyska a ludowi brak na chleb Wiwat zarząd, wiwat związki, wiwat .... pracownicy do pracy

pacownik-opa-acrbo

Jak w każdej wypowiedzi jest trochę prawdy. W OPA-CARBO pracuje już ponad sześć lat. Początkowo wydawało mi się trochę dziwne wszystkie te decyzje podejmowane przez kierownictwo ale okazało się, że to nie pracownicy są nienormalni tylko miejsce gdzie pracują. Wszystko przez kopalnie gdzie czas się zatrzymał jakieś 40 lat temu pod względem technologicznym jak i kierowniczym. Komuna w Polsce upadła 1981 ale za wyjątkiem kopalń. Tam dalej nic się nie robi a kasa leci. Wymogi bezpieczeństwa pracy ale z lat 50-tych. Poza tym OPA-CARBO obsługuje kilkanaście kopalń więc trudno powiedzieć gdzie jest lepiej a gdzie gorzej.

Robotniczy tryb życia

Przepraszam ale z nikim sie nie zgadzam jeśli chodzi o Opa Carbo Pracuje tu przeszło rok i jest wiele gorszych firm Z tymi emerytami się zgodzę są nie potrzebni siedzą i nic nie robią tylko głupio gadają co oni nie robili Warunki w firmie są dobre można wiele się nauczyć i zrobić dodatkowe kursy Wynagrodzenie jest dobre w moim przypadku nie schodzę poniżej 2000 zł 2300 Prostu jeśli się komuś nie chce pracować albo postarać to się nie dziwie że pisze tak źle o OPIE pozdro600 nie piszcie takich pierdół PS. JAK NARAZIE PRZYJĘĆ NIE MA

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Team Leader zespołu Sprzedaży
Katowice
Tutlo Sp. z o.o.
Robitnik

Do niedawna pracowałem w tej firmie, odeszłem bo znalazłem lepszą ocertę. Moja ocena to: Firma jak firma, szkoda że nie szanuje pracownikow technicznych którzy są przyszłością tej firmy!!!!! Niestety przerost wpływu administracji na decyzje teczkowego prezesa i ich zarobki to temat tabu całej firmy!!!! Cała administracja to kpina, kadry, księgowość, marketing i gwiazdeczka samego prezia nie prezentują sobą NIC, poziom bruku. Zwykłe karierowictwo szczególnie ta gwiazdeczka prezesa zasiadająca w biurze zarządu której poziom kompetencji i zachowania jest od 77 boleści Dopóki zarzad nie zrobi porządku z darmozjadami w administracji oraz emerytami i tego typu pasożytami na stanowiskach kierowniczych firma będzie taka jak jest czyli miernotą na rynku .....

opa carbo bielszowice

Tragedia.. kierownictwo traktuje roboli jak śmieci, drzeć się po ludziach to tak, a sami to totalne zera w każdej dziedzinie, NIE POLECAM !! do tego kapusie i lizodup! FATALNA FIRMA (TFU MAFIA)

obiektywny

Firma która potrafi zepsuć człowieka, ale mówiąc szczegółowo to osoby wyżej na stanowiskach począwszy na kierownikach kończąc na prezesach nigdy Cię nie pochwalą nawet jak robisz jak tylko możesz do wykończenia swojego organizmu po 10h-12h to usłyszysz, że się nie starasz, powinieneś być bardziej produktywny. Wynagrodzenie jakie mnie zastało w tej firmie to od 1300-1500zł zależy od SZCZĘŚCIA, jeżeli miesiąc ma 23dni robocze to nie znaczy, że zarobimy więcej niż w miesiącu który ma 19dni roboczych.

KCZK

Firma bardzo źle zarządzana, bliska bankructwa. Prezes(usunięte przez administratora). jest po studiach zaocznych, z których nic nie wyniósł i awansował wyłącznie dzięki tyranii i poniżaniu innych. Firma bardzo chętnie podsuwa lojalnościówki, które zmuszają do pracy przez wiele lat za marne pieniądze. Osobiście nie polecam.

pryk

atmosfera do (usunięte przez administratora) szkoleń czasem są, ale to od razu lojalka na ileś lat albo oddasz kasę im za szkolenie jak się sam zwolnisz, (usunięte przez administratora). wchodzenie, jak jesteś facet kumaty (usunięte przez administratora) nie liczy sie tam na doświadczenie nie patrzy się (usunięte przez administratora)Facet musi mieć olej w głowie znać się na rzeczy inaczej będziesz śmieciem do kopania ...... wyjazdów nie ma. pracownicy fałszywi ,. jak donosisz masz premie :) osobiście warto dostać sie do pracy udawac że jestes super pracownik i lecieć w ch.......

warunki .... zależy co potrafisz jak jesteś dobrym elektrykiem to zapłacą dużo albo jak masz papieru OUG czy WUG .... a tak to jest fatalnie płacą marnie ludzi nie szanują, poniżają i główny gardzi takimi pionkami nie gada nawet z pracownikami

jack

przeczytałem kilka opini . zwolniłem się z opy jakieś pięć lat temu i widzę że warunki pracy i płacy nie zmieniły do tej pory porażka.

ks

to co się teraz dzieje to kpina zabrali socjalne ,zmniejszyli nagrody jubileuszowe za starych prezesów to i zabawy były i imprezy i socjal .A teraz to żenada nie polecam obecnie tej firmy chyba że zmienią prezesa.

dzidzi

czy prawda hm..... jak masz znajomości to z informatyka zostaniesz dobrze opłaconym nadsztygarem bez tego robolem do kopania.... wiem to z doświadczenia mogę nazwiska nawet podać kto jest od kogo z rodzinki i ja jakim stanowisku...... prezes gardzi ludźmi, źle traktuje, jest fałszywy trzeba uważać na niego bo kłamie ile wlezie. Mnie pytał czy potrzebuje pomocy, udawał miłego innych za plecami obrażał. . . szkoda słów na niego. Jedyne co ma to kasa a tak jest zerem. Myśli że jest lepszy, wydaje mu się skończy jak MY wszyscy w pia (usunięte przez administratora) . Życzę mu aby zachorował ciężko i żeby pomyślał co zrobił wielu ludziom. Jak zostawił ich bez pieniędzy do życia jak się mścił bo nie byli po jego myśli...... dla mnie jest zerem.

opa-carbo ma taką fatalną opinie i (usunięte przez administratora) nikomu tej firmy nie radziłę się przyjmować czy to prawda co piszą ludzie o firmie opa-carbo sp.z.o.o w bytomiu ul .elżbiety 7

jacek

a ja nadal tam pracuję a raczej lecę w (usunięte przez administratora) ..... :0 bo ta firma jest żałosna, chora i nie warta uwagi ale kasa leci a obijam sie ile się da niech ten kretyn prezes płaci za te krzywdy co robi ludziom !!! a ten z DO hahaha mały grubas co tylko z kubkiem kawy spaceruje całe dnie jest dobry zabawny jak nic do cyrku sie nadaje, Pusty głupek ale podpisuje co mu sie daje, w (usunięte przez administratora) . włazi prezesowi co jest Dyrektorem. trzeba było durnia dac na to stanowisko co się stawiac nie będzie.(usunięte przez administratora)zbyt mądry dla nich ......

miki

prawda prawda ale proszę samemu się przekonać jak jest! Prezes(usunięte przez administratora) to zły człowiek, godny pogardy, nie dostał co chciał to (usunięte przez administratora) kasa kasa kasa tylko to się liczy bo wali kasę z kilku firm a jest baranem

ines

zgadzam się z tym co piszą ludzie o tej firmie, tam to modelki w dodatku takie bez mózgu co będą świecić (usunięte przez administratora) ą tylko przy innych zgredach !!! prezes :/ masakra człowiek zero szacunku dla ludzi ..........tylko siedzi i obiadki wpier..... i wygląda teraz jak grubas żałosny ale ma kasę to i ma władze. Jest durniem.

anonim - 2011-02-28 18:18:12 Wszystko co piszą ludzie to prawda. Cały czas są przyjęcia do firmy. To co dają brutto to rzeczywiście jest to co proponowali netto, albo jeszcze mniej. Nie liczą się z człowiekiem, robią z nim wszystko, a jak się nie podoba to za bramę. Nawet największemu wrogowi bym nie polecił tej pracy, sumienie by mi nie pozwoliło. Człowiek dla nich to zbędny śmieć. Średnio w ciągu miesiąca zwalnia się kilka osób.Ty c (usunięte przez administratora) ie zamknij się bo masz muzg wielkości orzeszka .

Ty c (usunięte przez administratora) ie zamknij się bo masz muzk wielkości orzeszka . Sądze że matka wdziecinstwie cie upuściła .

była pracownica

zgadzam się w 100% dokładnie tak jest i ciesze się że mnie tam nie ma już..... jedno wielkie (usunięte przez administratora) teraz to nie firma (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mifama Opa Carbo Sp. z o.o - Bytom

• Jak się pracuje w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mifama Opa Carbo Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Mifama Opa Carbo Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mifama Opa Carbo Sp. z o.o