PILCOM Piła

Piła

Opinie o PILCOM Piła

Pilanin

Krzysiu to d u p e panu M&M liże za dnia i nocy. A firma nawet nie potrafi specyfikacji kabli zamówić . A co do obsługi central to nawet szef ma sporo problemów . certyfikaty jedna sprawa a zdolności druga . Leszcze i tyle

Ja

Ludu mój jakich przełożonych same konowaly .wyzysk brak szacunku i i konfidencja. Pozdrawiam

Kris

W nawiązaniu do poprzednich wypowiedzi, mogę tylko dodać iż praca w tej firmie od ponad roku dała mi duże możliwości rozwoju. Zdarzają się trudne zadania ale duża wiedza i doświadczenie przełożonych pomogło mi bardzo przy zleconych zadaniach.Wynagrodzenie premiowe jest wcale nie jest małe. Mogę liczyć zawsze na pomoc i wsparcie nie tylko w sprawach zawodowych. Co do NEGATYWNYCH nie zadowolonych głosów to wydaję mi się iż ich nie zadowolenie wynika z braku sumienności oraz szacunku do przełożonych. Pewnie chcieli zarabiać po 5 tysia i się nie spocić. Polecam prace w tej firmie. Krzysiek

Szukasz pracy?

Tedy

Robił tam gość przez jakiś czas ostatnio i dał sobie spokój z ta niby firemka , zaden szanowany serwisant nie bedzie tam robił. Pozdro dla M&M leszczu

magik

cos mi sie zdaje ze po wykonanym zleceniu w czerwiensku jednostka wojskowa pan własciciel firmy zlecenia od (usunięte przez administratora) juz nie otrzyma pozdro (usunięte przez administratora)

Bardzo dobrze współpracuje sie z Firma Pana [usunięte przez moderatora], jest super wykonawcą i zna swoje rzemiosło bardzo dobrze. Zawsze bedziemy brac go do wykonywania zadan ---pozdrawiam Dyrektor PUS Spadochroniarz Jerzy Chaberski

Zostaw opinię o PILCOM Piła - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PILCOM Piła