PHU Gamatronic Zbigniew Dec

Piła

Opinie o PHU Gamatronic Zbigniew Dec

Andrzej

Właściciele firmy oszukują nie płacąc pełnych pensji pracownikom .. nie polecam pracy dla oszustów

Kolo

Firma krzak płacą pracownikom pod stołem umowę masz na jakieś 2 tys a resztę do ręki jak będzie z czego ... jak nie to kasy nie zobaczysz

vici

Czy możecie napisać jakieś nowe opinie odnośnie tej firmy? Jak się pracuje? Jak zespół? Atmosfera? Zarobki? Szkolenia?

romek
użytkownik zarejestrowany

tu o oferty takie klasyczne w internecie może być ciężko. @sally. Firma należy do tych budowlanek z tradycją, a więc nie zdziwiłbym się, gdyby właściciel miał zgraną ekipę chłopaków, albo po prostu- zatrudniał po znajomości

Nowicujusz

Firma słaba, bez perspektyw raczej kulająca się na obecnym dorobku niż dynamicznie się rozwijająca.

jas

Ja chciałem pracować w Gamatronic, ale po tym jak usłyszałem od szefa, że oficjalnie będę zarabiać 2 tys, a reszta będzie poza ewidencją, to zrezygnowałem. Takie cwaniactwo i oszukiwanie na składkach pracownika oraz państwa od razu wzbudza u mnie podejrzenia co do rzetelności firmy.

Karollo

Pracowałem w gamatroniku. Atmosfera w pracy całkiem ok. Wielki minus to płacenie pracownikom pod stołem. Umowa na 1800 czy dwa tysiące a reszta wypłaty w kopercie - praca jedynie dla osób świeżo po studiach dla zdobycia doświadczenia i kawalerów którym nie zależy na kredycie mieszkaniowym, ubezp zdrowotnym czy chorobowym.

gasdf

może jak na Piłę to dużo, ale 2 z przodu to mają fizyczni, którzy murują mi taras.

ziomal

Firma płaci pod stołem tzn na umowie masz 1500 a resztę dostajesz (usunięte przez administratora) - ogólnie praca dla młodych po studiach ale nie na długo. Atmosfera w pracy bardzo dobra.

Pilanka

Bardzo dobra firma i odpowiedzialni uczciwi pracownicy.Korzystałam z usług Gamatronica i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ludzie znają się na rzeczy.

ja

jest ok

MARTA

hej PIŁA śpicie? proszę napiszcie jak słyszeliście coś o tej firmie.

Zostaw opinię o PHU Gamatronic Zbigniew Dec - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Gamatronic Zbigniew Dec