Opinie o Mariusz Bekas Rakowaty Systems w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Bekas Rakowaty Systems. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mariusz Bekas Rakowaty Systems o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Bekas Rakowaty Systems w Piła

Rakowaty Nowy wpis

mrakowaty@gmail.com Proszę o kontakt. Bez Php , c++ i linuxa nie ma co składać cv. Znajomoś bibliotek proszę sobie darować w cv od tego jest dokumentacja. Dla znających C++ oraz php i linuxa praca zawsze jest. 3 miesiace na śmieciowke na pocztek. umowa zlecenie znaczy sie. Jak w teamie się Pan sprawdzi normalna umowa o prace do 6 000 na reke. Wysyłamy zadanie rekrutacyjne po 1szt z c++ php i zadanie z administracji linucha. Czas na zadanie 24h. Sporo osób aplikuje. Jednak livzu sie wiedza i praktyka. Co mnie interesują czyjeś dyplomy jak na podstaw wielu nie zna. Zapraszam do skladanie cv.

Antek Nowy wpis

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Interesuje mnie praca dorywcza!

Mechanik Samochodowy z Piły Nowy wpis

Bardzo dobrze wykonana praca. Polecam. Sprzęt i peryferia działają szybciej niż w dniu zakupu. Aparatura pomiarowa wróciła do życia. Jeden z niewielu specjalistów godnych zaufania. Pozwolił patrzeć na ręce, podczas pracy opowiadał każdą czynność w stylu propagandy dla amerykańskiej armii z lat 60. Polecam bezapelacyjnie. Tylko jedno ale. Doatać się do "kluchy" to jak wygrać w totka 6. Obecnie Mario pracuje w karpolu w pile a szkoda. Takby moze był bardziej osiągalny. Polecam i pozdrawiam. Albert.

Jarek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma zatrudnia pracowników i czy potrzebują może kogoś?

Rozmowę kwalifikacyjną w Mariusz Bekas Rakowaty Systems masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko parkingowy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Aras - Zamoście Piła

Polecam usługi u specjalisty. Cud że się dostałem na liste klientów. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam. Arek.

Siwy z Gornego

Wskrzesił laptopa ocena pozytywna 6/6. Dzięki Mario i pozdrawiam.

Robert z philipsa

Laptop wrócił do życia. Na warsztacie Matrix się dział tak jak na filmie. Tona sprzętu serwisowego usługa naprawa zasilania na płycie głównej laptopa w 90 minut około. Niesamowite. 1000x polecam. Jakby nie informatyk tylko haker jest. 510 382 188. Dzwonić do specjalisty. Przepraszam że podaje jego numer. Ale niech ma tylwmpracy żeby mu doby zabrakło bo jest taki łeb mam potrzebny na mieście xd

Ryszard
@Robert z philipsa

Wiesz może, czy właściciel firmy Mariusz Bekas Rakowaty Systems zatrudnia jakichś pracowników, czy może sam prowadzi swoją działalność bez ich zatrudniania? Jeżeli masz informację na ten temat, to zapraszam, abyś napisał, jak to wygląda, gdyż będzie to kluczowa informacja dla osób, które chciałyby w przyszłości zatrudnić się w tym miejscu pracy.

Rakowaty
@Ryszard

Działam Sam xd

Maja D xd

Przed chwilą odebralam laptopa z naprawy, nie dosyc ze mario ogarnol temat szybciej niz te patalachy z salonow komputerowych to zamiast naciagac na koszty wymiany plyty glownej stwierdzil ze z zasilaniem cos nie tak jest. troche czekalam ale 70pln zamiast 600pln to jest ruznica. wymienil cos z takimi nózkami i takie puszeczki male xd. zasluzone 11/10 a tutaj 5/5

Pan Prezes

Mario wymiata. Lepszego goscia od systemu nie znam. On robi tak jak w matrixie, magczne sztuczki czyli biale literki na czrnym tle i zaraz wszystko dziala. jemu myszka nie jest potrzebna. Polecam na 200%. Czasem trudno sie skontaktowac. Ale robotem nikt nie jest. Pozdrawiam ,4/5 tylko za nie zawsze odebrany telefon xd

Stały klient

Nie wiadomo mi co za margines spoleczny szkaluje naszego specjalistę. Od 6 lat obsługuje komputery w mojej firmie, oraz prywatnie. Specjalista którego ze świeczką szukać, zarówno od sprzętu jak oprogramowania. Biuro , serwer, drukarki, terminalebi czytniki działają bez zarzutu odkąd Pan (usunięte przez administratora)się tym zajmuję. Z kolei jaki trzeba mieć iloraz inteligencjii aby wysrawiać oponię typowo szkalującą jako pracodawcę, jeśli (usunięte przez administratora) działa sam jako firma jednoosobowa. Kogoś nie było stać finansowo na usługi ww firmy, to oszkalował. Tak anonimowo. Panie (usunięte przez administratora)1 slowo a zajmiemy się delikwentem.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Bekas Rakowaty Systems - Piła

Mariusz Bekas Rakowaty Systems
4.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Okólna 27 lok. 8
    64-920 Piła