Opinie o Noril w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Noril. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Noril o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noril w Gdynia

Czy jest możliwość pracy w Noril na część etatu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Noril?

Alien Nowy wpis

Fatalnie ????

Magdalena Nowy wpis

Jak często w Norilu zdarzają się rekrutacje? Kiedy można się jej spodziewać? Posiadacie na ten temat jakieś informacje?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Noril?

lol

słabe

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Noril? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Co jaki okres czasu w Noril można ubiegać się o podwyżkę?

xD

w tej firmie podwyżki? zapomnij

Darek

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Noril

Ujmę to w kilku zdaniach. Po pierwsze od połowy 2014 roku do dziś, rotacja w firmie Noril wynosi 3 pracowników. Ostatnia umowa o pracę, którą Noril podpisał, a kiedy rozstał się szybciej niż w przeciągu roku od daty jej podpisania, była zawarta w 2013 roku. Opinia wśród pracowników (nie tych fikcyjnych wyrażających tutaj opinie) od powstania firmy do dziś jest taka (niestety taka), że trzeba się bardzo postarać, żeby stracić pracę w Noril. Wynagrodzenie? Najlepsi specjaliści w Noril potrafią zarobić powyżej 10 tys zł "na rękę", a copywriterzy, których wynagrodzenie stosunkowo jest najniższe w branży SEO, najmniej zarabiający otrzymują 5800 brutto miesięcznie. Wyrażający swoje opinie od roku 2014 do dziś, to wszystko fikcja. Nie jest możliwe, aby jakikolwiek pracownik Noril pisał np. o rotacji w Noril, która kompletnie nie istnieje. Z wypowiedzi tutaj zamieszczonych w przeciągu ostatnich 5 lat prawdopodobnie jest jedna osoba, która po dwóch latach współpracy z Noril zakończyła karierę w tej firmie i ma duży o to żal, ale to raczej dobrze niż źle świadczy o firmie.

@Noril

Dziękuję osobom trzecim za informację, iż taka opinia od ''szefostwa'' na go-worku jest. Nie sądziłam, że tutaj napisze. Przede wszystkim bardzo proszę nie oczerniać mojej osoby! określenie (usunięte przez administratora) - DZIECINADA! każdy zainteresowany wie o kogo chodzi- zabawa jak w podstawówce. Proszę sprawdzić sobie wszystkie wpisy (można zgłosić do administratora) i jeśli będziecie Państwo mieli dowód, że napisała je jedna osoba, wtedy proszę o poinformowanie wszem i wobec o takim fakcie- niestety błędnie Państwo obstawili (proszę szukać dalej) ps. jeśli byłyby opinie od jednej osoby, GoWork pewnie może je usunąć -sama takie komentarze zgaszałam w imieniu Noril- które były usuwane... Nie miałam do Państwa żalu, bo sama nie ukrywałam niezadowolenia ostatnimi miesiącami z pracy i głośno mówiłam o zmianie pracy wśród pracowników (teraz tylko mogę mieć żal-za taką recenzję) Jeśli tak bardzo Noril chce mojej opinii, zamieszczam pod spodem. Przypominam PIERWSZA opinia !!!!! Jak pracowało się w Noril? Do momentu kiedy biuro nie zostało przeniesione z Podolskiej na Plac Kaszubski praca była przyjemna. Zarobki przyzwoite. Wynagrodzenie na czas. W dniu mojego zatrudnienia pracowało 7 osób na miejscu. Nie było żadnej rotacji. Pracownicy sami się zwalniali. Do dnia wręczenia mi wypowiedzenia z powodu likwidacji stanowiska w Noril (a z jakich powodów, to szef głośno mówił- ale nie wypada chyba o nich pisać tutaj) pozostało 3 pracowników (fizycznie ma miejscu). Nie mam zielonego pojęcia o jakich planach naprawczych stanowiska Państwo piszą :) o żadnych nie zostałam poinformowana ? Z pracownikami współpracowało się bardzo dobrze. Do dzisiaj z częścią mam kontakt. Faktycznie chaos jeśli chodzi o ,,szefowanie,, ,zrzucanie obowiązków osób wypowiadających umowę Noril na osoby pozostające w firmie. Brak wynagrodzenia za pracę po godzinach, samo wynagrodzenie na czas. To moja pierwsza i ostatnia opinia na tym portalu - gdybym miała polegać na nich- pewnie u Państwa bym nie pracowała. Szkoda mi czasu na tę dziecinadę.

Antek

Duża rotacja to pojęcie względne. Ludzie zmieniają firmy z różnych powodów. Nikt nie mówił, że będzie idealnie.

Lolka
@Antek

Tak, ale tam po prostu wymieniają całą ekipę co jakiś czas. Dla mnie to nie jest dobre zarządzanie

@Lolka

Lolka, a co jest powodem wymieniania - jak piszesz - całej ekipy firmy firmy Noril z Gdyni co jakiś czas? Jak tego typu zwolnienia są wyjaśniane, uzasadniane przez szefostwo firmy? Ktokolwiek z Was zna odpowiedź na to pytanie?

Lolka
@Marta

Marta, kiedy zaczęłam tam pracować, wszyscy poza 2-3 osobami to były osoby nowe. Sukcesywnie ktoś odpadał i potem dowiedziałam się, że to nie pierwsza taka akcja. Nowym można mniej płacić, może dlatego.

Lala
@Lolka

Pierwsze wrażenie super! Potem nie wiesz kto jest Twoim szefem - szef czy jego żona. Ogólnie chaos.

Koniczyna

Chaos, niestabilność, atmosfera stresu.

Kucyk

Duża rotacja pracowników, bardzo zła atmosfera. Nie polecam

Stach

Miałem nadzieję, że dowiem się coś więcej o pracy w firmie. Czy dobrze jest w pracy i nie ma chętnych do pisania?

Tomasz

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Ursus
@Tomasz

Nie wierzę, że tam się kiedykolwiek coś zmieni

@GalAnonimna jakim stanowisku pracujesz w firmie Noril? Jaką masz umowę podpisaną z firmą? Po jakim czasie jest możliwość przejścia na umowę o pracę? Każde stanowisko pracy jest inne i na innych warunkach.

GalAnonim

Większość z tych wszystkich opinii to bzdura. Owszem - zarobki niskie, z tego co wiem nawet dla osób z doświadczeniem i kilkuletnim stażem nie są wysokie, praca nie do końca stabilna (firma słabo jest zarządzana, w każdej chwili zapotrzebowanie na pracowników może się zmniejszyć) + niechęć do podpisywania umowy o pracę, w szczególności w stosunku do osób świeżo po studiach. Nie potrafią nawet sami siebie dobrze wypozycjonować i zadbać o marketing i swoje dobre imię (wiele negatywnych opinii w internecie, zarówno od pracowników jak i klientów). Szef widmo, mało kto go widział, duży minus dla firmy bo słaba kontrola, niska wydajność pracowników, ale dla pracownika to plus bo nikt nie siedzi nad plecami i zawsze można trochę "odpocząć w pracy" i nikt się nawet nie dowie. Ale TOTALNĄ bzdurą są wszystkie opinie o niemiłej atmosferze. Mimo powyższych minusów, wszyscy w firmie są uśmiechnięci, atmosfera jest przyjazna, niemal rodzinna, dosyć luźna (może zbyt luźna przez co firma słabo się rozwija (j.w. brak kontroli, systemów motywacyjnych itp.)), nikt na nikogo nie krzyczy, wszyscy się szanują i to chyba największy plus. Plusem jest też dobra lokalizacja biura w nowoczesnym budynku.

Czy Specjalista ds. sprzedażyma jakieś premie? I czy ma możliwość awansowania? Dla niektórych osób rozwijanie się w firmie jest ważne. Takie informacje będą ważne dla osób nowo zatrudniających się.

IKI

Widzę,że nic się nie zmieniło niestety :( Pierwsze wrażenie super, a później to już tylko kawa z ekspresu i porażka! Ciekaw jestem czy prawa ręka prezesa pani K. wciąż jeszcze tam urzęduje .

romie

@Jacek a nie napisali nic w ogłoszeniu o tym? to pewnie n rozmowie Ci o tym powiedzą kwalifikacyjnej

Yolo

Śmiać mi się chce, jak czytam te bzdury. Norbert zapłacił komuś za pisanie "pozytywnych" opinii, to w jego stylu, w końcu to jego branża "marketing szeptany". Stanowczo odradzam, jeśli masz odrobinę szacunku do samego siebie. Bo w Noril szacunku nie zaznasz na 100%. Szef obiecuje samochody służbowe, wielkie prowizję a tu jedno wielkie ZERO. Aaaa i zapomniałem dodać "firma się rozrasta" to jego stałe powiedzenie. Firma się rozrasta co trzy miesiące od nowa hahaha. Zatrudnia, zwalnia. Zatrudnia, zwalnia....

Oszuści, traktują ludzi jak śmieci, obiecują "złote góry" a po kliku dniach zmieniają zdanie. Jeden wielki fałsz! Umowy śmieciowe!! Szefa nie ma nigdy, jedyne spotkanie to wideo konferencja... nie szanuje ludzi nawet nie chce poznać nowych pracowników.

blondi89

Nie polecam pracy w firmie Noril w Gdyni. Niesłowni, nieterminowi, niepoważni. Szkoda czasu na tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Noril - Gdynia

Noril