STIM Sp. z o.o. Sp. k.

Bytom

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o STIM Sp. z o.o. Sp. k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STIM Sp. z o.o. Sp. k.

anonim

(usunięte przez administratora)

Były pracownik STIM

Pracownik STIM....

Były pracownik

Pracowałem w Stimie i nie mam pozytywnej opinie o firmie. Na przestrzenie lat bardzo duże i częste rotacje, ostatnio sporo długoletnich pracowników odeszło. Wielka inwigilacja szefostwa, które przesyła sobie maile miedzy skrzynkami, wtrynia się w każdy temat, mimo że coś drobnego. W firmie bardziej interesują się rozwijaniem wewnętrznych procedur. Jedynie zarobki są na poziomie, ale przy takiej ilości stresu nie warte włożonej pracy.

TakiJeden
@Były pracownik 07.06.2015 21:12
Pracowałem w Stimie i nie mam pozytywnej opinie o firmie. Na przestrzenie lat bardzo duże i częste rotacje, ostatnio sporo dług...

Witam @Były pracownik. Na jakim stanowisku pracowałeś? I co znaczy zarobki na poziomie według Ciebie? To jest Bytom więc tam 2 tyś dla niektórych to jest dobra pensja. Widziałem obecnie aktywne ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds technicznych więc pytam z ciekawości.

Zostaw opinię o STIM Sp. z o.o. Sp. k. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STIM Sp. z o.o. Sp. k.