Rowienki

Wisła

Opinie o Rowienki

Atos

Zaorane, amen!

pan to (usunięte przez administratora) biedne konie

hej

na rozmowie do pracy przy koniach, faktycznie z wynagrodzeniem nie wiadomo jak- zależnie od umiejetności, zadnych konkretów, ani slowa o umowie, nic. a konie wygladaja... jak wgladaja. kto był ten wie. właściciel i jego zachowania tez pozostawiają sporo do życzenia..

anianimowo

Niestety, zdarzyło mi się być na rozmowie kwalifikacyjnej! Pan właściciel to faktycznie "szachraj" pierwszej wody. Oczywiście chętnie by mnie "sprawdziła" - cokolwiek to znaczy - i tyle w zasadzie bo co do wynagrodzenia niestety nie można się porozumieć - "to zależy od Pani umiejętności". Nie polecam!!!

Byłem tam

Z daleka od Ranczo Rowienki - tam nic i nikt nie jest normalny, zdaje się na początku, że nienormalny jest szef (usunięte przez administratora) ale potem okazuje się, że gorsza jest szefowa.

Roman to stary faszysta, znany w Bielsku ze swoich przekretow, nie polecam nikomu tego pseudoosrodka narciarskiego

Zostaw opinię o Rowienki - Wisła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rowienki