Opinie o Isola Platon Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Isola Platon Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Isola Platon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Isola Platon Sp. z o.o. w Warszawa

też kiedyś już widziałem to info o wykreśleniu, do którego ktoś tu nawiązał, bo za praca patrzyłem. O co chodzi z tym magazynierem, faktycznie szukają na to stanowisko? Miałem po prostu problem żeby w necie ofertę odszukać. Nazwa firmy się zmieniła może?

Administrator Nowy wpis

Isola Platon Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

no cześć, przeglądałem sobie okoliczne firmy za pracą i zastanawiam się z jakich przyczyn w tym przypadku firma ma informację wykreśleniu z rejestru? pokazuje ze doszło do niego jakoś pod koniec stycznia 2022 roku. jak patrzę po opiniach ludzie jeszcze cos pisali z rok przed tym, a przynajmniej praca się interesowali. Zna ktoś więc jakieś przyczyny? I co się z pracownikami mogło się stać, chyba ze to zmiany prawne jakieś?

Gosia Nowy wpis

Dzień dobry. Czy ktoś może wypowiedzieć się szczerze na temat pracy w Isola Platon? Jakie są zarobki na początek? Dziękuję bardzo za opinię :)

Isola Platon Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Informatyk. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
JOYNEXT Sp. z o.o.
Jacek

Odczepta się ode mnie

Kamila

Co możecie powiedzieć na temat atmosfery w Isola Platon? W obecnych czasach pozytywna atmosfera jest szalenie ważna, bo pomaga przetrwać trudną sytuację z pandemią. Niestety jakiś czas temu przestaliście pisać na forum i nie można niczego się dowiedzieć na temat pracy w firmie. Strasznie szkoda, ale może jednak ktoś jeszcze się zdecyduje, żeby zostawić komentarz.

@ryju co masz na myśli?

Czy Isola Platon Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ryju

tyle ile jacek zaplanuje :D

Tymoteusz

Niektórym wymaganie przez kierownictwo wykonywania ich poleceń myli sie z brakiem szacunku?

@Blackangel89, rozumiem, że krytycznie oceniasz postawę kierownika i sposób zarządzania przez niego zespołem w firmie Platon. Może warto porozmawiać ze swoim kierownikiem w szerszym gronie pracowników? Czy próbowałeś sygnalizować ten problem innemu przełożonemu? Pracownicy powinni okazywać sobie wzajemny szacunek, wpływa to na pozytywną atmosferę i morale całego zespołu.

Mały Adaś
@Monika

Jaka rozmowa? Zero dialogu z tym człowiekiem ????

Blackangel89

Platon logistyka.. Zacznę od tego że nie jest to zakład, ale (usunięte przez administratora).. A głównym jego Kapo jest kierownik J. Wymieniony wyżej człowiek okazuje brak szacunku do drugiego człowieka jak i czepia się o wszystko co popadnie. Wszystko zależy od tego czy ma dobry humor czy nie :) ludzie ktorzy pracują na magazynie są wporządku, zawsze mozna liczyc na ich pomoc.

@Bumerang, Twoja opinia na temat relacji panujących w firmie Platon na pewno się przyda potencjalnym kandydatom. Czy inni kandydaci tak samo oceniają atmosferę w tej firmie? Czy możesz coś napisać na temat warunków umowy? Czy firma oferuje umowę o pracę na czas niekreślony? To może być dla innych ważna informacja.

@Monika

@Monika, tak atmosfera obozowa. Wspomniana obywatelka zaprzyjaźnionego kraju wyszarpuje zlecenia z rąk współpracowników. Jest opryskliwa i chamska . Trzeba się pilnować, bo na taśmę rzuci we wzburzeniu. Przechodzi to ludzkie pojęcie, że w 2018 roku..w środku Europy..Prezesie...??

Bumerang

Pracownicy kompletacji są podzieleni na dwie grupy. Grupa lidera M. i grupa lidera A., którzy za sobą nie przepadają. Na pierwszego nie mogę złego słowa powiedzieć. Co innego o jego grupie. Jest taka sfrustrowana brunetka plus size, która sądzi że to jej prywatny magazyn i może powiedzieć każdemu cokolwiek bez konsekwencji. Dostarcza informacji liderowi M. na temat pozostałych pracowników i sugeruje kogo trzeba zwolnić, na podstawie tego jak kto przykłada się w jej mniemaniu do pracy i jak do niej przychodzi. Obserwuje zachowanie innych tak że może zastępować monitoring. Gdzie się nie pojawisz tam za chwilę jest i ona. A Lider M. zwolnił jej chłopaka bo przychodził do pracy w kratkę. Najpierw trzeba pilnować swojego podwórka. Drugi lider zwraca się wulgarnie do grupy pracowników, "jeśli jeszcze raz to zauważę to was w*****dolę z roboty" i ma ich za nic ale trzęsie się na widok służbisty nadkierownika R. choć ze swoimi ziomkami z pakowania kombinują jak go udobruchać. Ziomkowie owi informują go o pracownikach kompletacji. Oczywiście nie chodzi o pozytywne wiadomości. Kiedyś pracował za darmo bo zniszczył paletę z książkami. Raz zwolnił gościa co za dużo pracował. Sam kierownik magazynu A. to uczciwy człowiek i sam mówi że to kiepska robota, że sporo osób odeszło i lepiej się nie zatrudniać. Pracownicy skłóceni i z długimi językami. Jest Ukrainka - wachman tego obozu. Pilnuje pracy swojej i nikogo do niej nie dopuszcza, zagarnia ją dla siebie bo skanery liczą operacje. Pracuje po kilkanaście godzin. Nie omieszka czegoś zauważyć i o tym poinformować lidera bo nikogo nie lubi i nikt nie lubi jej. Do pracy i szatni nie można się dostać bo nieliczni mają karty do drzwi i jest się zdanym na ich obecność. W szatni (usunięte przez administratora) i smród, brak szafek dla tymczasowych pracowników. Po zakończeniu zmiany drzwi od szatni otwarte na 10 min więc o prysznicu i przebraniu się bez pośpiechu nie ma mowy. Niektórzy pracują w tych ubraniach, w których przyszli. Atmosfera jak w chińskiej manufakturze. Kradzieże jedzenia z lodówki. Ci co nie chcą pracować zawsze znajdą powód do narzekań, ale ci którzy chcą pracować niech lepiej znajdą inne miejsce pracy.

Poczciwy Jojne

(usunięte przez administratora) dla dzieci.

admin

Macie doświadczenie w pracy w firmie Platon Sp. z o.o. ? Wiecie czy często trzeba zostawać po godzinach, jak wygląda wynagrodzenie? Czekamy na Waszą opinię!

SzCz82
@admin

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera bardzo nie przyjemna. Mobbing na każdym kroku. Brak współpracy między ludźmi. Obgadywanie za plecami i ciągłe napięcia. Pensje słabe - po 5 latach pracy zero podwyżki. Żadnych benifitów.

Zostaw merytoryczną opinię o Isola Platon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Isola Platon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Isola Platon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Isola Platon Sp. z o.o.?

Isola Platon Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Lucjana Rydla 52A
    01-850 Warszawa