Hurtowni Farb i Lakierów Arteks sp. z o.o.

Włocławek

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Hurtowni Farb i Lakierów Arteks sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtowni Farb i Lakierów Arteks sp. z o.o.

Jeszcze normalna

Pracowałam w arteksie dobre parę lat, właściciel to książkowy psychopata, wyżywa się na wszystkich wokół. Płaca??? hahaha, śmiech na sali. W tej firmie możesz dorobić się tylko garba i choroby nerwowej. I jeszcze jedno, chętnie zatrudniają osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności - lecz na pewno nie będziesz robić tego co będzie w angażu >>> stworzyli stanowiska pracy a ludzie na których były one stworzone uciekli już dawno. Sprawy kadrowe też pozostają wiele do życzenia. Główna kadrowa / stara rozwiedziona, zgorzchniała kobieta, która dopier...ala każdje młodej atrakcyjnej kobiecie. Każdy normalny stamtąd ucieka.

były pracownik
@Jeszcze normalna 04.01.2017 13:45
Pracowałam w arteksie dobre parę lat, właściciel to książkowy psychopata, wyżywa się na wszystkich wokół. Płaca??? hahaha, śmie...

Witam, Co do Właściciela to super celna uwaga. Niepotrzebnie robi zebrania i tłumaczy się w/w wpisu, że nie czuję się winny. I tak wszyscy pracownicy mają wyrobione o panu zdanie panie Arka...szu.

admin

Opowiedz innym o firmie Hurtowni Farb i Lakierów Arteks sp. z o.o. na naszym forum. Jednym komentarzem zmień rynek pracy.

Zostaw opinię o Hurtowni Farb i Lakierów Arteks sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtowni Farb i Lakierów Arteks sp. z o.o.