Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

rozczarowany

nie rozumie podejścia tego zakładu do nowych pracowników... wiadomo w każdym zakładzie jak przychodzi nowy pracownik to trzeba mu trochę poświęcić czasu bo nikt kto przyjdzie od razu to bedzie znał specyfikę pracy... trzeba powiedzieć co i jak ewentualnie mieć wdrożone procedury... mieć kogoś w (usunięte przez administratora) a potem zaraz dawać wypowiedzenie że nie spełnia oczekiwań pracodawcy... teraz widze wszedzie takie podejście, zatrudnić nowego pracownika i się nim nie interesować wcale

@rozczarowany

Niestety to jest właśnie Formpol, totalne (usunięte przez administratora) na pracownika! Mam nadzieję że rynek pracy zweryfikuje ten (usunięte przez administratora). 99% negatywnych opinii o czymś świadczy! Jeszcze raz powtarzam, nie brać pod uwagę ofertę pracy w tym czymś.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Magna Formpol?

stary pracownik

na 3 miesiace próbna ale po dwóch tygodniach już dadzą Ci wypowiedzenie że nie spełniasz oczekiwań pracodawcy. Sami chyba nie wiedzą czego chcą

Nowykandyt

Czy ktoś wytłumaczy mi co w zasadzie jest powodem braku ludzi w tej firmie pomimo pensji ponad najniższą krajową i czy warto w tej firmie się zatrudnić? Zauważam bardzo dużo negatywnych opinii i nadal nie rozumie dlaczego firma ma duży nie dobór personelu? Czy to wynika z atmosfery i warunków pracy lub złego traktowania pracowników, jeśli tak dobrze firma płaci to musi być powód, że ludzie odchodzą. Warunki w jakich ludzie pracują na spawalni są fatalne z mojej obserwacji na obchodzie wstępnym, jak jest z normami i jakością?, czy premie są tutaj realne?

@Nowykandyt

Cześć, wystarczy poczytać między innymi moje wpisy. Niestety kasa to nie wszystko, sam zauważyłeś sytuację na spawalni. Na tłoczni nie lepiej, hałas, drgania, praca jak robót, dosłownie. Praca jako operator wózka tzw logistyka, chyba najlepiej z tego wszystkiego, problem w tym że zawsze jest kpl obsada, więc wyślą cię do przerzucania ton stali. Co do premii, na początku żeby cię nie zarazić jest pełna po czasie jest fikcją w pełnej kwocie. Kończąc na otoczeniu które jest naszpikowane kapusiami, lizyd.... Niestety jeden chyba z najgorszych miejsc do podjęcia pracy. Pozdrawiam i powodzenia.

Taki tam
@Nowykandyt

Firma ma niedobór bo sama tego chce. To sie nazywa oszczędności i służalcze dostosowanie pod aktualne zamówienia, nawet jeśli będziesz sie starał ale trafisz na pseudo kryzys w zamówieniach zapomnij o umowie. Inna rzecza są warunki pracy, ale króluje tam spawanie a co ze niewydolna wentylacja i zaolejonymi detalami równa się wiecznej zawiesinie i dymowi ktore to wdychasz przez 8 godzin lub 12 jak firma akurat potrzebuje bo jednak spadków zamówień nie ma a umów nie przedłużyli bo kryzys mial nastać.

Bartosz
@Taki tam

Czy nadgodziny często się zdarzają? Płacą za nie, czy karzą odbierać dni wolne?

@Bartosz

Oczywiście że płacą, wolne wg grafiku który masz z góry na kwartał. Jak cię interesuje praca także w weekendy to idealne. Pytanie tylko czy warto kosztem zdrowia i rodziny.

Logistyka

Na tłoczni na aluminium, magazyn to samo, tylko inne nazwiska ale ta sama historia. Jeszcze pracuję ale już CV wysłałem i za tydzień mam rozmowę. Odradzam, odradzam pracę w tym czymś!

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

Leszno

Atmosfera jest bardzo dobra warunkinoracy są dobre a wynagrodzenie adekwatne to posiadanych umiejętności

Teresa

Super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Magna Formpol. Możesz powiedzieć nieco więcej na temat wynagrodzenia? Na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik? Czy jest możliwość otrzymania premii?

Ciekawy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć o pracę na narzędziownie. Warunki pracy, zarobki, atmosfera. Pozdrawiam

Nowy pracownik88

Witam chciałem zapytać czy są może raz w roku organizowane jakieś wyjazdy firmowe? Wigilje albo coś w tym stylu? Dla integracji?

Igor

Zawsze można zmienić pracę i nie narzekać. Szkoda, że nie potraficie docenić dobrej firmy!!!

CzarnaPola
@Igor

Ja sie z Panem zgadzam. Jak ktos chce zarobic to zarobi. Byly miesiace kiedy narzeczony mial wyplaty 4800 netto. I zyje do dzis. Wcale nie umarl ze zmeczenia. Prawda jest taka ze jak ktos chce to zarobi. A ten zaklad daje mozliwosci. Tylko trzeba chciec. A nie uzalac sie i narzekac. W bielsku w zakladzie faceci robia nadgodziny i niedziele i nie maja 3000 netto. A formpol daje 2800 netto bez zadnej nadgodziny i niedzieli

Kierownik twojego narzeczonego
@CzarnaPola

Bardzo mi się podoba to niewolnicze podejście. Całe życie w pracy. Narzeczony niech śpiwora nie zapomni. A ile kaaaaaaassssssyyyyyyyy zarobi. No z tego bogactwa to pewnie jeździcie nowym samochodem, macie dom bez kredytu i wczasy na Haiti. :D

UUUU
@Kierownik twojego narzeczonego

POLECAM FORMPOL KUPIŁEM W ROK PORSHE I DOM W SUMIE 2 z Basenem tak płacą pozdro Dyrektor

@CzarnaPola

2800 netto, śmiech na sali za taką pracę(usunięte przez administratora)

@UUUU

O tak ????????????

@CzarnaPola

Czarna Pola, a czy pracodawca proponuję pracownikom jakieś świadczenia pozapłacowe? Gdybyś mógł w kilku zdaniach podpowiedzieć potencjalnemu kandydatowi o pracę co mogłoby skłonić go do aplikowania do Magna Formopol?

@Honorata

Multisport Karta Tui zdrowie (9 zł na miesiąc - lekarze specjaliści bez kolejek - działa) Ubezpieczenie grupowe Imprezy integracyjne Kampanie Kaizen (nagrody rzeczowe)

@Bździągwa

Benefity te przysługują każdemu pracownikowi czy dotyczą one konkretnych stanowisk? Poza tymi świadczeniami czy w firmie Magna Formpol istnieje jakiś system przyznawania premii?

spec

(usunięte przez administratora)stawka stala czy miesiac ma 23 dni czy ma sie 20 dni roboczych to gola stawka jest ta sama nadgodziny liczone wogole bez sensu bo stawke dzielisz na dni w miesiacu i wychodzi Ci ile za nadgodzine ale absurdalne dla mnie jest to ze jesli miesiac ma 23 dni to za nadgodzine jest mniej niz jak robisz jak miesiac ma 20 dni. Jednym słowem lepiej isc szukac pracy gdzie indziej niz pracowac w tej

@spec

Lol. To normalne na umowie o pracę

Wie ktoś czy jest szansa przyjąć się na narzędziownie? Jaka jest ekipa? Ile można zarobić?

@Nowy

Czy udało Ci się uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie? Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Magna Formpol, może warto wysłać CV, nawet jeśli aktualnie nie ma ofert pracy na dane stanowisko? Czasami nie wszystkie są publikowane. Daj znać, czy zdecydowałeś się aplikować. Pamiętaj też, że kwestia zarobków jest mocno indywidualna i wiele zależy od wcześniejszego doświadczenia oraz negocjacji z pracodawcą.

@Nowy

Na narzędziownie przyjmą Cię od razu pod firmę jeśli masz doświadczenie. Ekipa... no zależy od zmiany itp. Kasa to temat indywidualny

Ma

A więc miesiące na umowach tygodniowych na których strach wziąć l4 bądź urlop bo ci umowy nie przedłużą , potem trafiasz pod firmę i dostajesz umowę na 3 miesiące , niefortunnie 2 tygodnie przed końcem umowy ulegasz wypadkowi samochodowemu nie z swojej winy i lądujesz w domu na te 2 tygodnie , pytając się w biurze czy będę miał przedłużoną umowę dostaję informacje bym się nie martwił (przez cały okres pracy nie miałem l4 jedynie miałem te ostanie przez wypadek) po czym w ostatni dzień l4 i umowy dzwoni rano telefon że nie dostaję kolejnej umowy...Bardzo dziękuję za takie traktowanie...jak tam pracujecie najwidoczniej zapomnijcie o l4

Taki tam
@Ma

Znam ten przypadek i powiem tyle, Mareczku nie(usunięte przez administratora) głupot bo wszyscy dobrze wiedzą przez co trafiłeś na czarną listę.

Ma
@Taki tam

Ciekawe przez co?

Nomak

Ok

Ciekawski

Czy ktoś umie odpowiedzieć na pytanie, co jest powodem masowych zwolnień dobrych fachowców z działu spawalni, aluminium i narzędziowni. Podobno narzędziownia bije rekordy w dawaniu wypowiedzeń.

Beton
@Ciekawski

Głównym powodem jest niedocenienie pracowników . Pracowałem jako automatyk w UR. Obowiązków tysiące od automatyki, mechaniki, inżynierii procesu, magazynowania części, i ciagle obiecywanie podwyżek. Prawie każda sobota w pracy i zero docenienia przez przełożonych tylko ciagle narzekanie. Teraz dopiero jak paru automatyków się zwolniło to rzucili młodym pracownikom jakieś śmieszne pieniądze. Dziwne tylko ze inne firmy odrazu dają nowym pracownikom po 2000brutto więcej i dużo mniej obowiązków. Nie ma ci się dziwić ze ludzie odchodzą. Ta firma to tylko dobra szkoła dla młodych pracowników max 2 lata i zmiana na lepsze warunki finansowe i zdrowotne

Luidzi

Można nie pracować ale kto za to będzie płacił? Dla mnie firma jest dobra i tyle w temacie.

Pracownicy zwalniają się narzędziowni!!!!!!! Złe relacje z liderem

Byłem na oprowadzeniu po zakładzie taka wycieczka, jak zobaczyłem wydział spawalni- szok - zapylenie, zadymienie- kto na to pozwala że ludzie pracują w takich warunkach Mam doświadczenie w branży ale po tym co zobaczyłem z oczywistych względów nie zdecydowałem się na prace- wybieram zdrowie

@Zainteresowany

Witam, właśnie o tym pisałem wcześniej. Zdrowie najważniejsze, dobrze że nie Miałeś okazji poznać bliżej ludzi tam pracujących, dopiero psycha zj.....!

Zdeterminowany
@Logistyka

Formpol to dno i wodorosty trzymają ludzi zarobkami i tylko tym. Selekcjonuja ludzi według siebie wszystko jest grubymi nićmi szyte jeśli ktoś chce wdychac opary spawalnicze 8godzin nonstop proszę bardzo wysłano mnie do domu bez podania jakiejkolwiek przyczyny oni tylko przyjmują zwalniają rotacja cały czas radzę trzymać się z daleka państwu jest dużo lepszych prac do wzięcia

Transport

Witam wszystkich. W jakich godzinach rannych podjerzaja Tiry na zaladunek towaru?

Krzyś

witam Wszystkich...proszę napiszcie jak praca w UR ?....jestem zaproszony na rozmowe stąd moja ciekawość, pozdrawiam Wszystkich :)

@Krzyś

Zapomnij o weekendzie w domu. Po za tym idzie wytrzymać, nie to co na produkcji, magazynie.

Pracus
@Krzyś

Brak ludzi dlatego szukają cały czas, każdy weekend w pracy jak nie sobota to niedziela. Na każdej awarii jesteś sam bo nie ma ludzi i pomimo tego ze pracowałbyś najwiecej to podwyżki i awanse dostają tylko koledzy kierownika

Siwa

Witam podobno macie autem 18 zmianowy? Jak tak to dziękuję i odradzam każdemu pracę w takim systemie. Dziwię się że prawo zezwala na taki system.

abc
@Siwa

Cześć napisz jak wygląda system 18 zmianowy?

Rudy
@abc

System 18 zmianowy, polega na tym że dostajesz grafik na kwartał (4 miesiące) do przodu i pracujesz od poniedziałku do soboty z dniem wolnym, czyli w danym tygodniu np. w środę masz wolne a w sobotę idziesz do pracy jak w normalny dzień, w następnym tygodniu masz np. normalne czyli od poniedziałku do piątku, a sobota wolna, jednak z doświadczenia wiem, że wolna sobota wypada raz na ok 4-5tyg. No chyba, że dobrze "trzymasz" się z kierownikiem to masz każdą wolną sobotę.

Siwa
@Rudy

Dokładnie

Kierownik
@Rudy

Od 2019 za każdą przepracowana sobotę dodatkowo 100pln do wypłaty plus dzień do wybrania.

@Kierownik

Czy podana przez Ciebie informacja jest w jakiś sposób potwierdzona? Skąd masz taką wiadomość? Jeśli rzeczywiście jest tak, jak mówisz, to bardzo dobra wiadomość. A czy na święta pracownicy również otrzymają jakieś dodatki do wynagrodzenia?

Jajo
@Honorata

Związki się dogadały z dyrektorem, informacja wisi w gablotkach także pewna sprawa. W tym roku na święta 1300 brutto premii dla wszystkich zatrudnionych przez firmę.

Weronika

@mtb Rozumiem, że jest to na zasadzie takiej, że pracownicy mogą sobie sami wybrać te soboty, w które chcą pracować, tak? Ponadto, czy mógłbyś napisać, ile tych sobót pracownik musi przepracować w ciągu miesiąca w firmie Magna Formpol? Będę wdzięczna za informację.

Pop
@Weronika

Z reguły co dwa tygodnie ma się dzień wolnego i wtedy przychodzi się w sobotę (piątek jeżeli mówimy o nockach). Można też przyjść w wolną grafikową sobotę i za to wybrać dzień wolnego

Spawacz Formpol
@Weronika

dostajesz grafik i koniec jakich kolwiek zmian , kierownik to gówniarz i cwaniak , awans dostał po znajomości i nieinteresuje go Twoje życie ty masz robić weekendy i koniec on w domku sobie siedzi , jak jest wolna sobota to zmuszają żeby przyjść w niedziele , także nie ma weekendów na formpolu

Jeszcze pracownik
@Spawacz Formpol

Nareszcie ktoś też napisał jaka jest prawda w tym kołchozie!

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol