Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

Lipa

Myślałem że to dosyć stabilna firma ale się myliłem, w aktualnej sytuacji zmuszają nas do urlopu, kasy na święta nie będzie, nie wiadomo co z premia miesięczna i oczywiście szczytem było odbiór nadgodzin. Związki nic nie zrobiły i widać to teraz jak mają w (usunięte przez administratora) ludzi. Powodzenia oby się nie skończyło na zwolnieniach a wszystko na to wskazuje że tak będzie

@Lipa

Sprawdza się to co cały czas pisze, firma która wciska kit ludziom o standardach międzyludzkich, śmiech na sali ????. Za każdym razem gdy jest spadek zamówień, ludzie na bruk. Związki zawodowe? to tylko nazwa, koleśostwo z zarządem.

David
@Logistyka

Zaczynaja już zwalniać?

@Lipa

Czy Ty człowieku naprawdę nie widzisz co się dzieje ?. Jak Ci się nie podoba w firmie to zmień pracę przecież nikt Cię tu na siłę nie trzyma.. I może czas najwyższy docenić to jak w dobrej firmie pracujesz.

odp
@Lipa

Chyba właśnie to jest stabilnością, że masz do wyboru inne wyjścia niż bycie zwolnionym. Pamiętaj, że premie świąteczne, premie uznaniowe są zależne od wielu rzeczy I NIE SĄ OBOWIĄZKOWE. Mając na uwadze aktualne zyski firmy i sytuację na świecie, jako pracownik tej firmy jestem w stanie zrozumieć brak dodatków.

DumDum
@Logistyka

Ty już od 9miesiecy składasz CV. Pokazujesz szczyt hipokryzji, psioczysz i narzekasz na firmę, a siedzisz w niej grzecznie i cichutko jak ubezwłasnowolniony Kmieć.

DumDum

I przypadkiem tak samo odradzał pracy jak Ty i odgrażał się rozsyłaniem CV. Akurat jestem z działu na którym się pracuje a nie narzeka i marudzi bo nie ma na to czasu. A moze ty sie obawiasz że ktoś Cię z wygodnego wózka wykopie haha. Firma jak wiele innych ale przecież wszędzie lepiej gdzie nas nie ma.

W końcu ktoś kto myśli racjonalnie. Trzymaj kciuki żeby ta sytuacja jak najszybciej się skończyła

Młody

Pracy nie polecam, na chali duze zadyminie , a normy wyśrubowane i wiekszosc pracownikow co wiszą nosem na albanach i są szybsi niz skośnooki(naprawde widok pracujacego czlowieka magny, ma szybsze ruchy niz skosnoki). Pracowalem tam tydzien i naprawde w zyciu bym tam nie wrocil.

@Młody

(usunięte przez administratora)wiadomo że da łatwiejsze i cięższe operacje ale firma raczej nie chce odstraszyć kogos po 1szym dniu..dlatego z reguły nowi pracownicy dostaja lzejsze operacje żeby się wdrożyli i poznali charakterystykę pracy..a na marginesie to ,,chala" pisze sie przez ,,h"

Dominika
@Spawacz

Na temat pracy w firmie Magna Formpol wiesz chyba wszystko, więc nie będę ukrywać, że bardzo liczę na pomoc od Ciebie. Ponoć oprócz wynagrodzenia zasadniczego oferują tam premię miesięczną. A jak jest ona przyznawana? Po prostu na podstawie realizacji zadań czy w inny sposób?

@Dominika

Premia miesięczna jest co miesiąc..musiałby człowiek jakis bubli narobić albo dac się złapać na nie przestrzeganiu BHP(np praca bez okularów czy nie odpowiedniej odzieży ochronnej) żeby komuś premie zabrali..oprócz tego co kwartał jest 400 zł brutto premii za brak L4..ale zabierają nie całą,tylko 100zl za każdy miesiąc w którym była nieobecności

Witam jak teraz u was robotą też macie przestoje będą u was zwolnienia??

@Nowy

Zawsze jak są mniejsze zamówienia, postój firm współpracujących, niestety na takich zasadach działa Formpol. Pracownik jest traktowany jak zło konieczne.

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

praca

APT to jakas agencja pracy ?

Odp
@praca

APT - skrót od Agencja Pracy Tymczasowej

szybki

witam chcialbym sie przyjac do firmy,niestety w zadnej agencji niema oferty . Czy jak zloze cv do magny bezposrednio sa szanse na przyjecie ?

wolny
@szybki

Nie

@szybki

Pracuj.pl (można z poziomu darmowej aplikacji.. zresztą bardzo wygodnej,polecam) lub bezpośrednio zawieść swoje CV do trenkwaldera w Tychach ( obok urzędu celnego)

Miki

Dlaczego ustawiacze na zmianie B na spawalni nic nie robią tylko chodzą na palarnię i śmieją się z tych co pracuja

IP
@Miki

Witaj, dowiesz się pod koniec miesiąca.

@Miki

Ustawiacz nie jest pracownikiem produkcji. .w skrócie ma pomagać pracownikom usuwać awarie,pomoc wymienić beczke z drutem,czy zrobic korekte geometrii. Skoro wszystko działa to czemu ma nie isc na fajkę? Tym bardziej że wezmie dwa buchy i zadzwonią że ma zap..ać na linie bo alarm spawania i nowy operator nie wie co zrobic

Spawacz

Witam mam pytanie ile może zarobić na frompolu spawcz z metoda mag135 I jak jest z nadgidzina?

xanax

Robie tu ponad pół roku. Praca nie należy do prostych. Na spawalni jest spore zadymienie, w lecie upał że się z człowieka leje jeszcze przed rozpoczęciem pracy, zimą co chwile jakiś łoś zostawi drzwi otwarte i przeciąg jak cholera. Z drugiej strony już wiele osób widziałem które przychodzą i nie tego się spodziewają. Kurde to jest spawalnia i produkcja. Olej na blachach, gorące spawy, opary i ciśnienie na wydajność. Nie uważam żeby zarobki były jakoś mega niskie. Jeśli ktoś uważa że robi za darmo, to odsyłam was na montaż na Lear Corporation Poland II na serdeczną. Tam zobaczycie czym jest za*ierdol za najniższą kase. Skoro szukacie prostego zarobku bez brudzenia rąk, nie ma sensu tu przychodzić. Jednak jeśli masz cokolwiek w głowie i nie jesteś ostatnią d*pą wołową, to sie utrzymasz a nawet coś sobie zarobisz. Uważam że wypłata 3600 po zostaniu 3-4 razy na 12h (po drugiej zmianie do 2 w nocy), nie należy do niskich. Adekwatnie za dwie soboty na learze (czyli 8x100%) na TRZECIEJ grupie (po ponad dwóch latach pracy) wychodziło około 2600-2700zł. Także jeśli ktoś nie użala się ciągle nad sobą to sobie poradzi. P.S. Na zadymienie zawsze można wziąć maskę od lidera. A jeśli komuś taka maska przeszkadza to sam sobie udowadnia jak słabą jednostką jest.

pip
@xanax

kiedyś za taką prace w takich warunkach: zadymienie, praca w maskach to byś miał potraktowane jako praca w uciążliwych warunkach pracy i do emerytury inaczej liczone... a teraz murzyn do pracy i jak dostaniesz pylicy nikt Cie nawet nie pożałuje bo będziesz jednym z wielu murzynów...

@pip

W sedno, brawo. Na marginesie, zdrowia nie kupisz. A kasę jaką płacą na dziś to śmiech na sali. Pozdrawiam i odradzam zakład pracy, chętnym podjąć tam pracę.

xanax
@pip

zobacz po innych zakładach. przykład: Hager... farby, rozpuszczalniki inne pierdoły... i według nich nie ma zagrożeń więc nie ma szkodliwego... szkoda że dodają potem kolejną chemie co nawet rękawiczki wypala... nigdzie teraz nie dostaniesz faktycznie szkodliwego... więc jeśli taka praca ci nie odpowiada to zawsze możesz znaleźć co innego. tu masz przynajmniej podstawe którą się pocieszysz... gdzie indziej cie (usunięte przez administratora) i nie zapłacą... Tak jak mówie. Polecam tyskie produkcje... Huf, Hics, Lear, Hager... nigdzie nie dają tyle a warunki tak samo wpływają na zdrowie...

lysy
@xanax

nawet mi ciebie nie jest szkoda , jesteś klasycznym przypadkiem "niewolnika" powodzenia w robieniu kariery na spawalni gdzie można się udusić za 3,5 tyś . Żałosne.

młody203

Logistyka - operator wózka przychodzisz do pracy nie pracujesz jako wozkowy tylko dzwigasz pojemniki z detalami ważące do 35 kg i ladujesz na przyczepke i jeździsz wózkiem roro z miejsca na miejsce niby obstawisz linie i masz chwilę ale zdrowia nie kupisz za żadne pieniądze jak masz zamiar marnować swoje doświadczenie to praca jak najbardziej dla Ciebie . ciężary można dźwigać na silowni a nie przez 8 godzin w robocie .

Paker
@młody203

Nie widzę żadnych niezgodności związanych z kodeksem pracy, każdy pracownik może udźwignąć przy pracy stałej do 30kg oraz przy pracy dorywczej do 50kg, zawsze możesz udać się do działu BHP po odpowiedni pas na kręgosłup. Twój kurs na wózki widłowe również uprawnia cię do jazdy na tzw. "pociągu". Nie zapomniałeś napisać, że przemieszczasz detale na odległość maksymalnie dwuch metrów z magazynu na pociąg, a następnie bezpośrednio na stacje operatorskie. Jeśli chcesz pracować, dobrze zarabiać to będziesz pracować, natomiast jako nowy pracownik "niedoświadczony", napewno nie trafisz na odpowiedzialne stanowisko. Pozdrawiam, XYZ

lysy
@Paker

no doczytałem do połowy ten tekst i nie chcę żeby koś myślał że chcę kogoś obrażać ale to co napisał paker jest głupie , zastanawiam się jaki jest poziom inteligencji tego człowieka , nie pracuję w tej firmie ale znalazłem ofertę pracy i przeglądam opinie i na pewno nie podejmę tam pracy gdyż z charakteru wypowiedzi pakera można by wywnioskować że należy on do grupy pracowników z nadzoru a ja nie chciał bym mieć takiego "inteligenta" za przełożonego .

praca

jak przyjac sie do tej firmy ?

info
@praca

Albo na stronie pracuj.pl, albo w APT Trenkwalder złożyć papiery

Taki jeden

A ja sie pytam czym sprzataczki myja podlogi ze smierdzi pozniej jak w zoo u hipopotama?

operator

witam poszukuje pracy na produkcji .. Jak przyjac sie do tej firmy ? mam doswiadczenie pare lat na obrobce CNC

Czemu byś nie polecił

Młody

Witam powiedzcie Ale szczerze jak jest u was z praca spawacza ? Spawam.obecnie w jednej z firm automotiv metoda 135 oraz tig . Chodzi mi czy da się zarobić nadgodziny weekendy itd. Warunki pracy zaznaczam że ciepło gorące spawy praca na spawanie nie jest mi obce.pozdrawiam

Ciekawy
@Młody

Zarobisz i to dużo nadgodzin na spawalni jest multum

Zięba1
@Ciekawy

Co ty gadasz nigdy nie poleciłbym tam pracy na spawalni

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Magna Formpol?

tajny

400zł co miesiąc, przyznawana w zależności od wyników wydajnościowych i ilości reklamacji + 400zł co 3 miesiące za brak absencji chorobowej

Tenor

Witam jak wykłada praca spawacza jakie są umowy i jakie wynagrodzenie czy są nadgodziny.

Logistyk

Jakie podwyżki w tym roku? Znowu 150brutto nam związki załatwią????

Niedoszły

O tym jakie jest w tej firmie podejście do nowych pracowników może świadczyć mój przypadek sprzed kilku miesięcy. Umówiłem się z "kimś" na rozmowę w/s pracy na konkretną godzinę. Poświęciłem swój czas, pojechałem specjalnie samochodem ponad 30 km i.... pocałowałem klamkę na bramie. Strażnik na bramie 15 minut ustalał gdzie i z kim miałbym się spotkać (bo na liście gości mnie nie było), po czym kolejne pół godziny czekałem na łaskawe zjawienie się osoby z którą miałem rozmawiać. NIE DOCZEKAŁEM się pomimo, iż strażnik dzwonił z przypomnieniem, że czekam. W drodze do domu odebrałem telefon z pretensjami, że przecież miałem być później... Dzięki Bogu, że tak to się potoczyło bo strach pomyśleć jak byłbym potraktowany już jako pracownik, jeśli na wstępie dają wybitnie do zrozumienia, że jestem tam najmniej ważnym trybikiem w tej maszynie.

Widziałem na Internecie bardzo fajną maszynkę zrobiona z kół zębatych przedstawiającą logo naszej firmy, oraz napisy na kołach Formpol Magna. Gdzie to stoi , czy jest możliwość zobaczenia tego w oryginale i jakie to jest duże?

Do zainteresowanego
@Zainteresowany

Na pewno u dyrektora na biurku.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol