Opinie o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Poldem Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poldem Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poldem Sp. z o.o. w Łódź

dem

Wydawalo mi sie ze forum jest po to aby kazdy mogl pisac o swoich odczuciach i wyrazac opinie (anonimowo) ale chyba sie myle... Szef ktory podejmuje decyzje o zwalnianiu i odbieraniu swiadczen i o niczym oczywiscie nie wie - trzeba miec poczucie humoru

David Lhomme
@dem

Witam, czy mogłbym wiedzieć jaki świadczeni zostało Panu/Pani ? odebrane. Nie słyszałam o takich przypadkach. Bardzo zależałoby mi na wyjaśnieniu tej sprawy?

employé
@David Lhomme

świadczenia kobietom w ciąży na zwolnieniu lekarskim są jednak odbierane, o czym wszyscy (chyba tylko poza Panią/Panem?) wiedzą.

Moja opinia dotyczy pracy w Łodzi. Jak najbardziej zgadzam się z powyższym wpisem. Pracodawca nie szanuje pracowników, nie docenia. Obowiązki są ciągle dokładane bez wcześniejszych ustaleń z pracownikami. A o wpisie na ich temat do umowy nie ma mowy-nie mówiąc już o podwyżce... Jeśli zbliża się koniec umowy na czas określony to pracownik musi się poniżać, prosić i dopominać o jakąkolwiek informację na ten temat. Rotacja b. duża bez umów na czas nieokreślony. Bardzo niemiłe zaskoczenie. Tak się traktuje starych pracowników...? Stanowczo odradzam aplikację do tej firmy! Szkoda, że w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze takie miejsca.

byly pracownik

szefostwo bardzo zle traktuje pracownikow, wykorzystuje, nie placi nadgodzin i nie ma umow na czas nieokreslony. Bardzo duza rotacja, ludzie nie wytrzymuja takiego ponizenia i traktowania. Odradzam. Szkoda zdrowia i nerwow na ta firme.

jwk

także uważam, że to nierozważna strategia firmy. Już uzasadniam... kiedyś gdy pracownicy tworzyli "team" każdy dbał o interesy firmy np. kontrahent przysyła fakturę zawyżoną o kilkaset złotych i co robił "stary" pracownik? kwestionował ją i zwracał do kontrahenta. A co robi teraz? po prostu zatwierdza uważając że na biednego nie trafiło.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Poldem Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

zibi

studentka moze i popracuje góra kilka miesiecy (jak zobaczy jak tam jest) za jakieś marne pieniądze, a potem znajda inną na jej miejsce i tak w kółko. niestety wolą zatrudniac osoby bez zadnego doświadczenia niz zatrzymywać wieloletnich pracowników.

ByłyPracownik

No na Pabianickiej raczej nie ma produkcji!

klient

...to co czytam wyżej to sie zgadza w jakości wykonywanych i sprzedawanych towarów przez tę firmę. Proszę o tel. do dyrektora.

Związek Zawodowy

Zamiast bezmyślnie narzekać to weźcie sprawy w swoje ręce i załóżcie ZWIĄZKI ZAWODOWE

Kamila

Miałam pracować w Poldemie (w dziale logistyki w Łodzi) przez ostatni rok. Niestety ze względów osobistych musiałam zmienić pracę. Niemniej, chciałabym podkreślić, że jestem bardzo wdzięczna za czas, który mogłam tam spędzić. Od początku byłam bardzo miło przyjęta, wszyscy bardzo pomocni od początku, a co najważniejsze praca ta dała mi bogatsze i cenniejsze doświadczenie zawodowe niż którakolwiek inna, zwłaszcza a dziedzinie logistyki/transportu i międzynarodowych kontaktów handlowych. Pracodawca jak najbardziej uczciwy i godny polecenia. Korzystając z okazji, pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza ekipę z działu logistyki!

Kamila
@Kamila

Chciałabym tylko doprecyzować, że pracowałam w Poldemie ostatni rok, a nie "miałam pracować" ;)

mm...

Studio tańca "Viva la Salsa" w Radomsku pilnie poszukuje instruktora pole dance do prowadzenie regularnych zajęć. Wiecej inf. pod nr (usunięte przez administratora) ub na emaila martyna@vivalasalsa.pl Potrzebujemy pomocy możesz nam to rozgłosić....

klient
@mm...

......Poldem powinien zatrudnić dobrego tapicera bo z tymi to z torbami pójdzie. to jest szok co z tej firmy wychodzi do klienta.

mały

Hej, ja byc może byłbym zainteresowany posada tapicera w Poldem, może ktoś napisać, czy warto próbować sie tu dostac? Ile w ogóle orientacyjnie zarabiają tutaj tapicerzy i czy na umowie o prace? Zapytam też, czy nie ma problemów typu: brak materiału, a coś robić trzeba, bo właśnie tak mam w obecnej firmie.

as

Niestety ale obecnie jest to firma z której raczej chce się odejść a nie do niej przyjść....

Wiki1976

Mam pytanie czemu szukają kogoś do kadr i płac? firma się rozwija czy ktoś zrezygnował z tego stanowiska? Pytam bo dzwonili do mnie z oferta pracy i nie wiem czy warto ryzykować bo obecnie pracuje na stałe tylko,że dojeżdżam do Warszawy.

ala

czy zna ktos numer kontaktowy do kadr w skierniewicach

...

Nie wiem o co chodzi z tymi spóźnieniami w wypłatach. Trochę już pracuję i nie przypominam sobie spóźnionej wypłaty..

ap

W ostatnim czasie odeszło z firmy kilka wartościowych osób właśnie ze względu na atmosferę i z tego co słyszymy są zadowolone teraz...........

ewa

Ja także wycofuję się z pomysłu aplikacji na księgową. Dziękuję za rzetelną i obiketywną opinię.

JO

Ja również rezygnuję z aplikacji na ksiegową

Miśkowa

Dziękuję za wsparcie opinii do aplikacji na księgową

misiek

Dziękuję za opinie o tej firmie. Chciałem aplikować jako księgowy, ale zrezygnowałem po analizie Państwa komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Poldem Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Poldem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poldem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poldem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poldem Sp. z o.o.