Opinie o Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek w Poznań

Damian ???? Nowy wpis

Stawka taka sama dla facetów jak i dla kobiet a kobiety nic nie robią. A facet jako operator maszyn musi ciężko pracować troszkę chore ale dlatego nie ma tam ludzi do pracy! Nie polecam

Swiadek Nowy wpis

Uuuuu czy to prawdziwa wiadomość czy ściema przed dłużnikami. Ale prawda Rysiu bajere miał dobrą nam opowiadał o gruntach w Międzyzdrojach i kamienicy w Berlinie.wode lubił nie raz to musiał kolejna flaszkę otworzyć dla jednego kieliszka i dopiero odpadal. Do drzwi pukali kolejni oszukani pracodawcy.żartobliwie moge podsumować dobry chłopak był i mało pił.a ta grazynka to rozumiem kolejna zbajerowana i ludzaca się że trafiła na księcia z bajki.n o nic szkoda slow .

cholewiński Nowy wpis

Ryszard był zwykłym oszustem który oszukał wiele osób... I to na nie małe pieniądze... Mydlił dobrze ludziom oczy.... Bajere to miał dobrą... I te jego opowieści o rzeczach o których zawsze marzył... 3 mieszkania w berlinie 2 we wrocławiu 2 nad morzem... A mieszkał w małym mieszkanku w bloku we Wałbrzychu... Dwa harley davidson mercedes c klasy ... 6 żon... A grażynke zostawił tylko z długami.... Nie wypłacał pieniędzy swoim pracownikom nie płacił za ubezpieczenia.... nie płacił za mieszkania... schodząc z tego świata zostawił po sobie i swoim nazwisku duży smród.....

haewe Nowy wpis

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Oszukany

Witam.Kiedys okolo4-lat temu pracowalem jeszcze firma nazywala sie RENBUD lub jakos podobnie.Pan Rysiu opasly pijaczyna raczej nie trzezwial.Z wyplata to nie znam nikogo komu by wyplacil do konca.Masa ludzi nie dostala nawet zaliczki.W Kostrzyniu faktycznie akurat tam mieszkaliszmy i ciodziennie dojezdzalismy do Berlina pan Rysiu sie nie rozliczyl.Na 99,99% te wpisy na poczatku to sam Rysiu sobie wpisywal.Osobiscie Nigdy w zyciu gorzej nie trafilem do pracyi nie zycze nikomu takiego "szefa i pracodawcy

Maniek2

Ale bzdury! Pierwszy raz widzę tyle pozytywnych opinii na temat jednej firmy. Pan Ryszard chyba chwilowo wytrzeźwiał, skoro aż tyle liter razem zestawił. Stanowczo nie polecam - (usunięte przez administratora)

Motek

Wystarczy sprawdzic

Motek

Witam,ta firma nie istniala i nie istnieje jakis (usunięte przez administratora)sobie wymyslil -sprawdzcie sobie

Rysiek

Nie pójdziesz z tym nigdzie i on o tym dobrze wie , dlatego taki cwaniak. Otwieraja ludziom działalność i żerują na ich głupocie. (usunięte przez administratora)

fan rysia

pracowalem w Berlinie.Ja i wjecej ludzi/ Kasy wjekszosc nie widziala ja dostalem moze z 40% ale opinie ma super ktore sam sobie wypisuje. (usunięte przez administratora).Ogolnie przestrzegam przed jakakolwiek praca czy obojetnie czym. W razie pytan podaje telefon zeby nie bylo ze zlosliwy jestem(usunięte przez administratora)

Anja

A to ciekawe!! Pan pracuje w Hamburgu a nie w Luksemburgu ! :):) Tam prowadzi budowę. Ja bym się mocno zastanawiał, naprawdę - czy podjąć współracę. Dlaczego? Patrz przedmówcy.

tom

Firma jest przeniesiona do Luksemburga a czlowiek normalny chyba.ze ktos robi mu pod gorke .......

alik

Nie ryzykuj! Człowiek ten nie należy do wiarygodnych.

Byly pracownik

Jest to wierutne klamsstwo, Firma nie istnieje od ok. 2-ch lat,

PRACOWNICY

Nikt Cie tutaj nie zna , jestes psychicznie chory ,Firma ma sie bardzo dobrze

Pracownicy - 2011-02-04 21:06:19 Witamy jestesmy pracownikami w spolce Niemiecko-Polskiej prowadzonej przez P.Cholewinskiego.Pracuje Nas w firmie na terenie kraju i Niemiec na stale 18 osob.Takiego szefa jak P Cholewinski tylko mozemy kazdemu zyczyc 18 osob (usuniete przez administratora) jeszcze tutaj wpiszesz.A moze jakas z tych 18 osob poda jakis kontakt bo mam pare pytan.Gdzie mieszkacie bo w Kostrzyniu za pokoje ten(usuniete przez administratora)do dzisiaj nie zaplacil.

mar

Firma istnieje na rynku niemieckim juz kilka lat , z dobrym wykonaniem robot i jej jakoscia nie bylo problemow, problemy byly tylko z (usuniete przez administratora)

branowski

Witam. Firma P. Cholewinskiego prowadzila u nas roboty wykonczeniowe w naszym domu.Z uslug tej firmy jestesmy bardzo zadowoleni oby wszyscy podchodzili tak perfekcjonalnie jak P. Cholewinski do swoich obowiazkow . Branowscy -Berlin

Gienio

Dyscyplina byla ale i kasa byla

Maniek

Pracowalem u niego, przyjaciol to on nie ma nie lubi pijakow,jest konsekwentny,lubi dyscypline , tacy ludzie sa nie lubiani

Zostaw merytoryczną opinię o Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek - Poznań

• Jak się pracuje w Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek?

Zobacz opinie na temat firmy Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Koliber sp.j. Cholewińscy Ciszek