Opinie o Masarnia Krzyś Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Masarnia Krzyś Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Masarnia Krzyś Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masarnia Krzyś Sp. z o.o. w Łódź

Co wchodzi w socjal Masarnia Krzyś Sp. z o.o.?

@Masarnia Krzyś-Paweł

Dzień dobry. Jaka to jest kwota tego tygodniowego deputatu Panie Szanowny?

Co wchodzi w socjal Masarnia Krzyś Sp. z o.o.?

Witam Pakiet medyczny oraz tygodniowy deputat Pozdrawiam

Jarek
@Paweł

Spotkałem się już kiedyś z tym słowem - deputat. Jak rozumiem to towar, który firma sprzedaje? Co wchodzi w skład takiego deputatu?

Masarnia Krzyś - Paweł Nowy wpis
@Jarek

Dzień dobry Nie będę przepisywał definicji deputatu ale dokładnie chodzi o wyroby które są produkowane w Masarni, jest to tygodniowy dodatek. Pozdrawiam

@Masarnia Krzyś - Paweł

A ile tygodniowo pracownik dostaje deputatu, ilość kg czy sztuki? Można sobie samemu wybrać rodzaj produktów? Jeśli chodzi o pakiet medyczny to można pod polisę również podpiąć członków rodziny? Wtedy wysokość polisy jest z rabatem?

Masarnia Krzyś-Paweł Nowy wpis

Dzień dobry Jest to tygodniowa kwota do wykorzystania na wszystkie produkty które pracownik wybiera sam, do pakietu medycznego jak i ubezpieczenia grupowego można dopisać członków rodziny-stawki ustala ubezpieczyciel. Pozdrawiam

@Masarnia Krzyś-Paweł

Dzień dobry. Jaka to jest kwota tego tygodniowego deputatu Panie Szanowny?

Kilka lat temu zostało wystawione ogłoszenie dla pracownika produkcji, czytałem, że nie było wymagane doświadczenie. Obecnie też zatrudniani są tacy pracownicy? Zależy mi właśnie na pracy ale w takiej formie nigdy nie pracowałem. Umowa o pracę jest na okres próbny na początek a kolejna? Czas już nieokreślony?

Witam Doświadczenie nie jest wymagane. Proszę o przesłanie CV na adres: praca@masarniakrzys.pl Pozdrawiam

Nadal jak ktoś zatrudnia się jako pracownik porządkowy to trzeba wykazać się sprawnością fizyczną? W sieci wpadłam na ogłoszenie, ale dawniejsze i tam wymagana byłą właśnie sprawność. Czy to nadal jest warunek? I czy rekruter ocenia to na oko, czy są testy lub badania lekarskie, sprawdzające sprawność ciała?

@Anna

Dzień dobry Proszę o przesłanie CV na adres: praca@masarniakrzys.pl Pozdrawiam

paweł

Dziękujemy za pozytywną opinię Zapraszamy do spróbowania naszych pozostałych produktów Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Masarnia Krzyś Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Jurek

No i w końcu zjadłem dobry salceson. Robicie dobre wyroby.

@Jurek

Janusz
@Paweł

Witam. Macie jakąś robotę tam u siebie? Pytano tu wcześniej o to i nie było odpowiedzi, a ostatnie ogłoszenie w sieci to sprzed paru lat. Chętnie się dowiem, kogo ewentualnie potrzebujecie i na jakich warunkach zatrudniacie?

Co to, nie szukają ludzi do pracy na produkcji? Ostatnie co znalazłam, to sprzed 6 lat. Nawet nie było w ogłoszeniu, jakie wypłaty są przewidziane. Jeżeli ktoś wie, czy szukają i ile płacą od 1 stycznia, to z góry dzięki!

Konsumentka

Kupiłam kilka dni temu w Kauflandzie salceson czarny extra firmy Krzyś. Okazał się wspaniały w smaku. Polecam z czystym sumieniem! Świetna jakość za rozsądną cenę!

@Konsumentka

@Konsumentka

Super! A jak oceniasz samą obsługę? Była uprzejma i pomocna?

Zatrudnij się tam to zobaczysz co mam na myśli

Bożena

A mnie się coś wydaje, że nie masz nic konkretnego do napisania i dlatego unikasz konstruktywnego wyjaśnienia swojego stanowiska względem firmy. ;p Mam rację?

Omijać szerokim łukiem ten bałagan

Bożena

Co konkretnie masz na myśli pisząc o bałaganie na masarni? :(

Jaka umowa obowiązuje w Masarnia Krzyś Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Sławek

Dzień dobry, zawierana jest umowa o pracę na okres próbny. Pozdrawiam Sławek

Lidia
@Sławek

A ile trwa okres próbny? :)))

@Lidia

Dzień dobry, zgodnie z zapisami kp okres próbny trwa nie dłużej niż 3 miesiące. Pozdrawiam, Sławek

@Sławek

Witam, czyli jego długość tu w firmie jest zależna od indywidualnych ustaleń przed podpisaniem umowy, czy zakładana jest jego długość w postaci 3 miesięcy, a jeśli pracownik wcześniej się sprawdzi to jest po prostu to skracane?

@Bożena

Dzień dobry, długość okresu próbnego jest ustalana indywidualnie. Pozdrawiam, Sławek

ksantypa

Kaszanka Krzyś - boski produkt. W innych sklepach kaszankę widuję dużo droższą, a niesmaczną, sama kasza i krew. W krzysiowej kaszance znajdujemy pokrojone drobno podroby, tak jak powinno być. Kaszanka Krzyś nie wymaga nawet odsmażenia na patelni z cebulą, jest dobra sama w sobie po podgrzaniu w mikrofalówce. Takie zdrowsze ekspresowe danie.

@ksantypa

Marcysia

Dzień dobry. Wczoraj po raz pierwszy próbowałam Waszą kiełbasę, kaszankę czarne i pasztetową. Są przepyszne. Gdzie na terenie powiatu łęczyckiego kupię Wasze wyroby? Pizdrawiam

@Marcysia

Dzień dobry Dziękuje za pozytywną ocenę naszych produktów. Zapraszam do kontaktu z naszym przedstawicielem który jest odpowiedzialny za dany rejon i na 100% udzieli odpowiedzi, na stronie www.masarniakrzys.pl/kontakt znajdzie Pani niezbędne dane kontaktowe. Pozdrawiam Paweł Masarnia Krzyś

Bożena

Nie wiedziałam że robicie taką dobrą białą kiełbasę . Jest świetna. Gratulacje.

Halina
@Bożena

Bożenko, super opinia! Ale niestety w nie do końca właściwym miejscu :) Tutaj pracownicy mają pisać o pracodawcach. A może zauważyłaś jak się tam pracuje? Obsługa zadowolona, uśmiechnięta?

Bogdan

Nie znałem tej firmy.W czwartem zobaczłem wyroby tej firmy w Carrefour.Miałem wątpliwosci czy kupić jakis artykuł czy nie .W koncu zdecydowłem siekupićna probę kulkę sacesonu (4 zł) zadna strata myslałem. Sprobowalismy i stwierdzam z przekonaniem ze to naprawdę bardzo smaczny tzw salceson ozorowy czy czarny. Dzisiaj zdublowałem zakup.Polecam.

Ilona
@Bogdan

To świetnie, że smakują Ci wyroby Masarni Krzyś i jesteś zadowolony z zakupów, fajnie że o tym napisałeś. A co sądzisz o cenach? Nie są Twoim zdaniem zbyt wysokie?

Beata

Jakiego wykształcenia w firmie oczekują?

Alina

Kaszanka wspaniała i tak trzymać. Są w niej kawałki wątróbki i nie jest tłusta a zapieczona w elektrycznej frytkownicy to coś wspaniałego. Kupuję ją w Stokrotce w Toruniu ale innych podrobów nie widziałam. Zobaczyłam na Państwa stronie wiele wyrobów ale nie wiem w jakich sklepach w Toruniu można kupić. Gratuluję Państwu.

kadar

Niestety pracodawca z grupy nowo-bogackich, dla którego człowiek jest nikim. Choćby w złotym zamku mieszkał to i tak powie, że interes nie idzie. Ktoś kto decyduje się na pracę musi wiedzieć, że nigdy dobrego słowa nie usłyszy od właścicieli, za to narzekania będzie słyszał często. Firma w której praktycznie nie ma możliwości awansu. Kiedy porusza się temat podwyżki, od razu właściciel daje do zrozumienia, że ukraińcy będą pracowali za dużo mniejsze pieniądze. Kierowcy jeżdżą w trasy po 24 godziny, przeładowanymi autami. Podobno kiedyś kierowca w czasie pracy pozwolił sobie na dwu-godzinny sen, to od starszej szefowej (wyjątkowo bezczelna i wyrachowana osoba) usłyszał, że auto to nie sypialnia. Jeśli chodzi o plusy to wypłaty zawsze są na czas i płacą bez oporu za nadgodziny.

Szreku
@kadar

To prawda pracuj bo praca czyni wolnym. Pracowałem krótko i źle wspominam tą pracę. Rejestracja na minimalną a resztę starsza pani płaciła trzeciego dnia roboczego nowego miesiąca do reki! Nadziewarka stoi na magazynie rzeczy czystych? może sanepid by się tym zajął !!!!!!

@kadar

Bardzo negatywne komentarze. A byłem zainteresowany. Właściciel wydawał być się konkretny. Opinie psuje starsza Pani z biura co potwierdza przypadkowa wzmianka. Poza tym jeśli ktoś mówi, że Ukrainiec będzie tańszy jest w błędzie. Taki człowiek chce zarobić i nie jest tańszy bo obowiązują na razie przepisy o zatrudnieniu. Pytanie czy zakład ma już pracowników z wschodu ? I czy legalnie. Mieszkanie w Polsce też kosztuje a na kaszance się nie jedzie ludzie chcą schab jeść. Ile zmian ? Na ile godzin się przychodzi ? Jak pracodawca rozlicza nadgodziny ? Czy pracujesz w wodzie w zimnie etc. Warto było by wiedzieć. No i opieka medyczna bezpłatna.

Mirek
@kadar

I to się zgadza. Zachowanie i wizyta w tym obiekcie daje do myślenia.

Kolo

Masarz ile pracuje dni w tygodniu? W sensie tylko poniedziałek piątek czy też weekend?

Ryszard

Wyroby średniej klasy. Zachwalali ze ah i oh. Ich przedstawiciel (usunięte przez administratora) Wprowadza klientów w błąd. Ze względu na wyżej wspomnianego pana muszę dać 0 tak nota byłaby wyższa ale nieznacznie

Obiektywny
@Ryszard

Chyba pomyliłeś firmy. Jeżeli nie to sam jesteś średniej klasy. A przed degustacją pasztetów i kaszanek musiałeś żuć starego kapcia.No chyba,że znów konkurencja jest zazdrosna..

Powielam
@Obiektywny

Witam . To chyba Pan /Pani nie zna się na wyrobach, nie będę dyskutować. Mam swoje zdanie . Jaki wyrob tacy pracownicy a tutaj suma równa się 1 w skali 1-5 .

Ile tutaj masarz zarabia? I ile godzin w tygodniu pracy? Czy weekendy wolne?

Zostaw merytoryczną opinię o Masarnia Krzyś Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Masarnia Krzyś Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Masarnia Krzyś Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masarnia Krzyś Sp. z o.o.?

Masarnia Krzyś Sp. z o.o.
  • Ogrodnicza 24
  • NIP: 9820367460 REGON: 100985949 KRS: 0000368956

Masarnia Krzyś Sp. z o.o.