Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski

Łódź

Opinie o Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski

Random

Pracodawca nieuczciwy i z góry traktujący swoich pracowników. Dziwne jest to że większość nieprzychylnych komentarzy została usunięta z tego portalu (a było ich sporo). Wszystkim którzy szukają pracy odradzam tą firmę.

Donek

Czemu tutaj znikają komentarze nieprzychylne temu nie uczciwemu pracodawcy??

Mario

Fajna praca, dobre zarobki, właściciel na poziomie

Dario
@Mario 10.12.2016, 13:01
Fajna praca, dobre zarobki, właściciel na poziomie

Bo Tobie Marian ta praca życie uratowała!!!

kadar

Niestety pracodawca z grupy nowo-bogackich, dla którego człowiek jest nikim. Choćby w złotym zamku mieszkał to i tak powie, że interes nie idzie. Ktoś kto decyduje się na pracę musi wiedzieć, że nigdy dobrego słowa nie usłyszy od właścicieli, za to narzekania będzie słyszał często. Firma w której praktycznie nie ma możliwości awansu. Kiedy porusza się temat podwyżki, od razu właściciel daje do zrozumienia, że ukraińcy będą pracowali za dużo mniejsze pieniądze. Kierowcy jeżdżą w trasy po 24 godziny, przeładowanymi autami. Podobno kiedyś kierowca w czasie pracy pozwolił sobie na dwu-godzinny sen, to od starszej szefowej (wyjątkowo bezczelna i wyrachowana osoba) usłyszał, że auto to nie sypialnia. Jeśli chodzi o plusy to wypłaty zawsze są na czas i płacą bez oporu za nadgodziny.

Szreku
@kadar 14.05.2016, 09:35

To prawda pracuj bo praca czyni wolnym. Pracowałem krótko i źle wspominam tą pracę. Rejestracja na minimalną a resztę starsza pani płaciła trzeciego dnia roboczego nowego miesiąca do reki! Nadziewarka stoi na magazynie rzeczy czystych? może sanepid by się tym zajął !!!!!!

Zostaw opinię o Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski