Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.

Szczecin

Opinie o Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.

pracowałem w tej firmie .Banda wyzyskiwaczy ,sami zarabiają grube tysiące a pracownikowi dają ochłapy.praca po 12 godzin pod pełnym monitoringiem za 1700 zł miesięcznie, Dyrekcja wulgarna i nieprzystępna.

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw opinię o Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A.