TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O.

krzysiek

Długo u nich pracowałem i znam firmę dobrze. Przez kilka lat nie udało mi się wypracować o Tomimpex-ie dobrego zdania, a próbowałem. Pracowałem długo ponieważ praca na miejscu i nie najgorsze zarobki, ale to wszystko z plusów. Teraz minusy: - każdy to złodziej paliwa, - sprzęt w okropnym stanie technicznym, - ustalasz coś z panem Tomkiem, wydaje ci się że się dogadaliście, (cieszysz się w duchu że nikt akurat do niego nie zadzwonił bo inaczej potraktowałby cię zlewająco i odbierał telefony jeden za drugim a ty byś stał jak taki baranek), a ten człowiek gdy się tylko po rozmowie odwróci, to już zapomina i możesz być pewny że będzie inaczej. Później zadajesz sobie pytanie po co zaczynałeś bezsensowną rozmowę, - o pani prezes nic złego nie napiszę bo nie chcę być ciągany po sądach, - Jak się zwalniasz to możesz być pewny że tylko na konto pieniążki wpłaci. O reszcie albo zapomnij albo spędź kilka godzin dziennie przed firmą i czatuj na prezesostwo. I tu zależy komu się szybciej znudzi. Jestem pewien że dlatego ludzie tam pracują. Każdy się boi o tą ostatnią. Nie chce mi się już dalej o tej firmie myśleć. Czyli NIE. Po zastanowieniu.......... nie polecę tej firmy. Oszczędź sobie dobry człowieku nerwów.

Krzysiek

Do Karola, nie wiem co masz na myśli "w stosunku do swoich pracowników jest wymagający", a może to ,że czasami dostaje białej gorączki jak,któryś z kierowców nie chce wyjechać dobitym sprzętem z hamulcem na jedno koło. Żebym nie był gołosłowny to przykład , jakieś 2-3 tygodnie temu kierowca wyjechał takim zestawem i oczywiście skończyło się wypadkiem...skutek...zatrzymanie prawa jazdy kierowcy,na pytanie kierowcy do policjanta za co ? odp: trzeba było odmówić jazdy,pojazd w takim stanie nie ma prawa poruszać się po drogach. Pozdrawiam.

krzysiek
@Krzysiek 07.04.2017 14:42

Pracowałem tam dlatego że mi płacił. Jak przestał to odszedłem. Tzn. na początku chciałem wnieść do firmy swój wkład bo chciałem aby się rozwijała. Byłbym wtedy z siebie zadowolony i może jakaś podwyżka...? Jednak teraz, po paru latach zastanawiam się co dobrego mogę o firmie napisać, ale nie wiem co. Mogę przedstawić tą drugą stronę, ale już mi się nawet nie chce. Radzę omijać szerokim łukiem i nawet z panem Tomkiem nie rozmawiać bo on powie prawdę tylko gdy się pomyli.

Karol

Solidny podwykonawca. Z właścicielem można się dogadać w każdej sprawie. Nie rzuca słów na wiatr. W stosunku do swoich pracowników jest wymagający i to być może jest cała tajemnica sukcesu.

Twoje doświadczenie kształtuje rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O..

Zostaw opinię o TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMIMPEX ROBOTY ZIEMNE SP. Z O.O.