Neonet

Opinie o Neonet

srara

Kto nie pracuje w neonecie to nie wie jak to jest zap...ol że nie ma nawet czasu kanapki zjeść .Tyra się po 10 h za marne pieniadze,jak jest manko to wysyłaja pismo i musisz zwrócić kasę kwota nie jest wcale mała 600 zł (po remamencie),jestem uczciwa ,ale niestety za złodzieja trzeba płacić uczciwością .Dość mam już tej pracy ,gorzej niż w chołchozie .Z dala od tej firmy .Odradzam wszystkim U mnie dno totalne.

gdsf

O w końcu coś mądrego obok większości wpisów z miasta OLSZTYN.

dick

i co z tym macie zamiar zrobić narzekacze???!!!!!! znając życie to nic. każdy z was będzie pilnował własnej d..y. Prezesowi to zgłoście, nie nazywajcie szamba perfumerią i łapcie sprawy we własne ręce. a tak przy okazji to jesteście(usunięte przez moderatora) że wierzycie wszystkim dookoła i podpisujecie dokumenty które się wam pod nos podtykają. jak powiedzą wam skoczyć w ogień również wykonacie polecenie???!!! więcej rozsądku zwłaszcza w takich czasach, nic was nie nauczyły sytuacje z przeszłości jak ta firma potraktowała wasze znajome i znajomych.

jakis tam ludek

Zgadzam się ,rzeczy ważne są sprowadzane do kategorii błahych a zwykłe sprawy wynikające z procesów funkcjonowania magazynu dmuchane do kategorii afer .Po co ,nikt nie zajmuje się rozliczeniem ludzi ,ktorzy wnoszą zamęt mam na myśli P ...a Pana . Niech to w końcu władza DW (miałem na myśli tablice rejestracyjną) przeczyta i weżmie się do roboty bo CLDM chłonie inwestycje a dobre pomysły ludzi pracujących idą do kosza .Zacznijcie słuchać ludzi ,systemy tego Wam nie zastąpią .Merytoryka decydentów lokalnych jest albo raczkująca lub bardziej trafnie ,w stanie agonalnym .

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Neonet? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
życzliwy

Bardzo ciekawym zjawiskiem na magazynie w Dobrym Mieście jest przebywanie osób trzecich nie mających nic wspólnego z towarem przechowywanym na naszym magazynie. Mowa tu o pracownikach: którzy przebudowują regały, naprawiają wózki widłowe,konserwatorzy,informatycy... Ci oto ludzie bardzo często przebywają na magazynie (za przyzwoleniem kierownika magazynu) bez nadzoru jakiejkolwiek osoby odpowiedzialnej materialnie. podczas opuszczania magazynu często nie są sprawdzani na bramkach wyjściowych i mogą wynosić z magazynu co tylko zmieszczą w kieszeniach i torbach pracowniczych.Niektórzy(jako przykład podam pana od naprawy wózków wysokiego składowania) bezkarnie po 10 razy dziennie bez nadzoru wychodzą poza magazyn poprzez rampy rozładunkowe. Ta kwestia wielokrotnie była mówiona obecnemu kierownikowi magazynu,ale on jak zwykle nic z tym nie robi.Takich spraw jest więcej o czym poinformuje w następnych wpisach.Czy to ,aby zgodne z prawem?

bezstronny

(usunięte przez moderatora) jako jedyny kierownik zapie.... z nami na magazynie jak był nawał roboty, dlatego szacun Panowie dla Was

Mietek

Pracowałem ze wszystkimi kierownikami zmian i śmiem wątpić w taką dobrą prace (usunięte przez moderatora) Najlepszym z najlepszych kierowników i tak jest (usunięte przez moderatora) a po za tym (usunięte przez moderatora) już go dogania w osiągnięciach .Jeszcze musi się wiele nauczyć a po za tym teraz czekamy jak się pokaż (usunięte przez moderatora) . Życzę powodzenia

placek

wrocek - 2013-01-22 09:16:47 to sie "nieomylny " nie spodzeiwał ,a przecież jego zmiana taka fantastyczna .Co niektórzy mają zamazany obraz rzeczywistości ,a brak szacunku do ludzi w końcu ktoś zauważył .A miało być tak logistycznie ....heh panie Ja nieMoże i się nie spodziewał, jednak jak czytam to co tu piszesz śmiem wątpić w to, że Twój obraz rzeczywistości nie jest zamazany. Satysfakcjonuje Cię zwolnienie jak go nazwałaś nieomylnego i nowa nominacja to ewidentnie nie rozumiesz istoty problemu. Może i nie był idealny, ale jeszcze się taki nie urodził......, a przynajmniej znał się na robocie.

wrocek

homocorporaticus

drogi przyszły duicie przed zatrudnieniem się w tej korporacji zainwestuj i przeczytaj książkę Joanny Krysińskiej Homo Corpotaricus i zobacz w co się pakujesz i czy będzie ci się to podobało, hasło DUIT-DUICIE również jest wyjaśnione w tej książce http://www.homocorporaticus.pl/poradnik-2/

JKkk

Najgorszy magazyn w okolicy jaki znam. (usunięte przez moderatora)

wrocek

Tak panowie ,teraz każda dobra opinia wskazana ,zbliża się inwentura potrzebą jest gloryfikacja co niektórych panów .Tylko nie przesadzajcie...! Jesteśmy tylko ludżmi.

a ja tam nie narzekam.praca jest spoko.kierownicy (usunięte przez moderatora) ok.żeby było więcej takich.pozdro dla wszystkich....

gosc

do (usunięte przez administratora) ck mam skoro tak nazekacie to podajcie jaka kwote zarabiacie ..... ludzie za tysiaka robia i nie pąlczą . nie wierze ,że przedluzają umoewe takim z work serwice pewnie 3 miesiace i won .Bo po co przedłuzac jak nastepny przyjdzie to tak jak ze stazem ......... przypuszczam ,że tylko po znajomosciach tam pracują dluzej i zarabiają tez lepiej polska kochana

Zgadzam się z tym, że praca jest normalna, są w okolicy dużo cięższe i gorsze. Ale największym minusem jest to, że od x lat nie było podwyżek, wszystko idzie w górę, nawet najniższa krajowa, która niedługo nas dogoni... a prezes w 100 najbogatszych... szkoda że na zwykłych ludzi się nie spogląda...

Zdegustowany

Pracownik Work Serwice, który uczciwie pracuje dostaje umowę na stałe, a jak ktoś się miga od roboty, nie ma pojęcia o niczym i w dodatku nie chce się uczyć no cóż... proponuję też sprawdzenie definicji mobbing, a na siłę nikt tu Cię nie trzyma, w okolicy można się zatrudnić do kopania rowów - lepiej płacą - POWODZENIA!!!!

witam.widzę że coś zaczeli pisać.ja rzadko wchodzę na te forum ale jak jestem to coś powiem...jeżeli ktoś chce pracować to wszędzie znajdzie prace.....a co do pracy na magazynie w nonecie to jest nieźle...pracuje tu 2 lata i nie narzekam,,praca jak praca..a co do kierownictwa zmianowego to są super chłopaki.(usunięte przez moderatora) takich kierowników tu trzeba...a że nieraz krzyczą czy (usunięte przez administratora) ..dolą....taka ich rola. i niema co narzekać..bo lepszej roboty nikt nie znajdzie....tu po prostu trzeba robić.(jak wszędzie)nieraz jest ostry zapier..dol ale idzie przeżyć.(usunięte przez moderatora) jest świeżym kierownikiem i dopiero się wyrabia..i myślę że da sobie radę..(usunięte przez moderatora)dobry chłop i trzyma wszystkich krótko...(usunięte przez moderatora)zawsze krzyczy i chce żeby było dobrze....(usunięte przez moderatora) jeszcze się uczy....pracowałem z każdym z nich i znam ich dobrze.więc jak nie chcecie pracować to po prostu poszukajcie sobie innej roboty a nie narzekacie na forum.....POWODZENIA

gumis

Mama pytanie ile zarabioa sie jako pracownik w tak duzym magazynie chodiz mi o pracownikow works serwice . bo ciągle widze ogloszenia ile wychodzi na wypąlte brutto

gigi

Hehe masz na myśli zmiane (usunięte przez moderatora) to ponoć najlepsza zmiana w neonecie szycą sie tam wszystkie (usunięte przez moderatora) żę robią najlepiej ze wszystkich poza tym jest podobnie jak na innych zmianach włażą w (usunięte przez administratora) e i podpierdzielają na potęge mają radoche jak ktos robi inaczej jak oni opowiadają dla wielkiej głowy hehe a wielka głowa to (usunięte przez moderatora) że historia pracowałem na tej zmianie pewien okres to nie praca dla normalnych ludzi którzy chcą cos osiągnąć po za targaniem agd temu nie ma co sie dziwić że zostają tam primitywni ludzie:)

kok

Kasanova - 2012-10-26 04:24:06 Ta firma to istny Burdel pracownik Work service ma tam przegrane pracuje juz 4 miesiąc na umowe zlecenie i nawet nie ma szansy żebym dostał normalną umowe z tego co widze to trzeba włazić w tyłek dla kierownika zmiany czyli donosić i podlizywać a najlepiej remontować mu mieszkanie i nie wiadomo co. Z checiął bym odszedł ale na daną chwile nie ma pracy tu w okolicach temu przechodze codzienny [usunięte przez moderatora] i poniżanie za ten marny grosz.ta firma to strata czasu, wystarczył jeden błąd w biznesie Prezesa czyli poddanie się własnym emocjom (dziecinny błąd biznesowy) przy zakupie upadającego Avansu Północ (osobiste względy w/w) i cała firma się posypała. wydano kasę która jak się okazało została wydana w błoto.przyszedł kryzys,obroty mniejsze to zaczęło się szukanie oszczędności a wiadomo na centrali się nie oszczędza tylko na szarakach i poszła czystka po Polsce. zwalniano wiadomo najlepszych bo w wyniku swych zajefajnych zdolności mieli niefart i przy okazji zarabiali najwięcej. większość przejętych salonów po Avansie zamknięto a jeszcze na dodatek aby podbudować własną pozycje w firmie Prezes zatrudnił sobie [usunięte przez moderatora] który będąc patafianem niepotrafiącym nic w handlu zdziałać (wcześniej pracował bodaj że w browarze), chcąc zaimponować swemu przełożonemu również zaczął oszczędzać na ludziach............. i się posypała firma która miała potencjał i bardzo mocny fundament w Polsce lecz jak to w tym kraju bywa głupota i ograniczenie umysłowe niszczy wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet - Dobre Miasto

• Jak się pracuje w Neonet?

Zobacz opinie na temat firmy Neonet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neonet?

Neonet