Ruigrok

Opinie o Ruigrok

Q

Byłam, pracowałam. Pracę miałam zawsze zapewniona i godziny. Niestety prace niektóre sa lżejsze a niektóre cięższe, zalezy na co trafisz. Nie polecam firmy Oskam, Plant Trend oraz Flora van Dijk( W tych firmach panuje zła atmosfera, chodzi przede wszystkim o bandowe i stare pracownice co robią dłużej i wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają, chcąc pracować w tych firmach musisz miec stalowe nerwy bo inaczej sie wykończysz.) We wszystkich trzech powyżej panuje Mobbing. W Plant Trendzie panuje Chaos, przełożone sobie po prostu nie radzą z zarządzaniem pracą oraz kontrolą, gubią sie w swoich słowach, nie wiedzą co czynią a jak im sie coś nie powiedzie to sie wyrzywaja na pracownikach. Mogę porównać ten zakład do Zoo. Oskam tez porazka totalna, bandowe obgaduja wszystkich dookoła, żyją cudzym życiem w szczególności taka Ruda ???? O Kasi pseudo "najważniejszej" nie wspomne to jest kawał wrednego babska dziwie sie, że Ruigrok wysyła ludzi do pracy do takich zjebanych firm przecież prawie kazdy narzeka na Oskam, nikt nie poleca, kobity to czasami tam płaczą przez te bandowe. Szczerze nie polecam firm Oskam, Plant Trend i Flora van Dijk. To na tyle jesli chodzi o negatywne firmy. Są tez pozytywne takie jak Deka, Flamingo, Alkamade, Spek, na cebulkach gdzies tam jeszcze, Mydełka... być moze jeszcze więcej o których nie wiem. To była ocena firm ktore znam. Teraz oceniać bede Ruigrok. ~wypłaty na czas ~godziny pracy zapewnione ~transport darmowy zapewniony(rower, bus) ~pomoc koordynatorów jak najbardziej na plus. ~dobre podejście do pracownika (osobiscie nie spotkalam sie z chamstwem z ich strony, idzie sie dogadać) Jesli Ruigrok skonczy współprace z takimi firmami jak Oskam itp to bedzie to jedna z lepszych agencji, godnych polecenia. Powinni dbac o pracowników i słuchać opinii o firmach i panujących tam warunkach.

Monik
@Q

W końcu rzetelna opinia konkretna i rzeczowa.Dziekuje.Bardzo pomocna.A nie jak inni piszą bzdury które do niczego się nie przydają i w niczym nie pomagają

Kololo
@Q

W Spek nie ma godzin :)

Bladi

Znów czekam na zaległą wypłatę za pracę tak też rosną odsetki związku z opóźnieniem wypłaty ponad juz mc .w ten sposób firma okrada pracowników i się wzbogacona firma ma darmowych jeleni czekam na sprawiedliwość życzę tej firmie zlodzieji aby poczuli jak to jest się biednym bez jedzenia bez niczego są nie uczciwi jako firma i pracodawca

hahaha
@Bladi

skoro zalegales z oplatami , nie placiles za mieszkanie to co sie dziwisz ze masz wyplate wstrzymana ?? w polsce tez za czynsz nie placisz?

Bladi

Nie pracujcie w tej firmie okradaja pracowników z wyplat jesteśmy jak murzyni ja czekam na wypłatę 1mc a w zamian mam groźby o niezapłacenie kwatery zero szacunku dla pracowników zero inteligencji mam nadzieję że w końcu ktoś się weźmie za nich zlodzieji

Marzenka

Czyli co wrzucić żółta kartkę ,a co do wypłaty za tydzień gdzie mają mi prawo zabrać nigdzie nie jest napisane ani tak ani że niby kara masakra

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marzenka

Dzień dobry, Mam pytanie proszę pomóżcie jeśli odbyłam kwarantanne i teraz jestem już po testach w hotelu i mam iść do pracy jeśli będę chciała zrezygnować z tej pracy to czy będę miała jakieś nieprzyjemności karę lub mi nie zapłacą proszę o odpowiedz

@Marzenka

Raczej Ci nie zapłacą a z kara to nie wiem napewno wrzuć żółta kartkę tydzień wcześniej bo za tą kartkę jest napewno kara jak ja nie wrzucisz powodzenia

Mama

Jestem jeszcze w Holandii i informuję wszystkich zainteresowanych wyjazdami - w Ruigrok wybuchł Covid, 30 osób chorych na domkach(pod biurem zero odstępów, zero maseczek, jednym słowem wielki spęd), dostajemy obiad i sniadanie. Chociaż prosimy o wodę to możemy tylko marzyć- opryskliwe Panie z obsługi zbywaja nasze prośby Poprostu krzykiem. Chcesz zachorować przyjedź do Ruigrok

Jas
@Mama

Chociaz dobrze karmia?

@Mama

Czy to potwierdzone info?

RENATA Czarna

Pracowałam w Oskam było ciężko ale było bardzo fajnie i polecam ten zakład każdemu komu zależy na pracy i do ďzisiaj wspominam ten zakład pozdrawiam wszystkich bandowych w latach 2010, 2013

V

Jak byłam w stanie przymknąć oko na warunki mieszkalne to po tym jak biegał mi po pokoju szczur bardzo serdecznie podziękuje ????poza tym do pracy trzeba dojeżdżać na rowerze nawet w wielka śnieżyce i temperaturę na minusie .. to trochę słabe zwłaszcza ze praca nie znajduje blisko! :/ personel okej

BlackPL
@V

Na jakiej lokacji? Hotel czy jakieś domki i w jakim mieście? Jeżeli to prawda to porażka totalna...

Luidzi

Czyli normalnie są prowadzone wyjazdy do pracy za granicę? A przecież pandemia i kwarantanna, jak to robicie?

Wik
@Luidzi

są robione testy i obostrzenia kwarantanny nie masz

Wik

Da ktoś opinie na temat hotelu w lisse ?

@Wik

Zależy na jaki pokój trafisz na narmalnych ludzi lub patologie ja byłam w 6 osobowym późnej 4 osobowym pokoju zawsze się znajdzie czarna owca

Rozum

Tak trudno jest zrozumieć, że powinniśmy widzieć tutaj komentarze na temat pracy, jej zakresu, obowiązków, tego wszystkiego co określa umowa. Wszystko inne jest takie samo jak wszędzie !!!! Praca i jej warunki w zależności od potrzeb i własnych priorytetów jest w skali 6-8/10

Barbara

Hotel Havestraat w porządku, poza jednostkami które w tygodniu piją alkohol do godzin porannych nie patrząc że inni chodzą do pracy .

Q

Tak. Oceniłam całokształt. Agencja nie jest zła. Byłam od sierpnia do grudnia więc mogę coś powiedzieć. Problem leży w firmach i ludziach tam pracujacych( mam na myśli Polaczków co się mają za nie wiadomo kogo, pseudo bandowe i wiele innych takich czarnych charakterów, co by swojego rodaka w łyżce wody utopili). Cała reszta jest ok. Warunki zamieszkania też można zmienić jak się komuś nie podobają np na hotelu. Można dzwonić i dostanie się coś innego. I wcale nie pisze to żadna osoba siedząca przy biurku tylko osoba która potrafi być szczera, jasno i merytorycznie określać sytuację.

klos

Witam mam jechac na tulipany jak tam jest bo czytam komentarze i nikt się nie wypowiada ,ogólnie nie zachęcacie do wyjazdu co robić?

Seba
@klos

Nie jedź , znajdź inna agencję i próbuj pracy gdzie indziej, w Ruigrok barfzo ciężko nowrmu zarobić sensowne pieniądze,,, po prostu jest tu sieć powiązań, starych znajomości i to oni zarabiają, ty bedziesz tylko do zalatania dziur, więc gofzin mało i kasy,,,

Czy jesli przepracowałam caly okres umowy bez bumelki, bez chorobowego, a. wychodziło mi na tydzień 20 - 25 godzin roboczych plus dni wolne dane przez firme,, to czy mogę domagac sie w sadzie odszkodowania, wyrownania strat poniesionych przeze mnie na skutek nieprofesjonalnego dzialania firmy Ruigrok? Przeciez umowa obowiazuje obie strony, to firma nie potrafiła zapewnić mi pracy, wiec niech ponosi koszty za nieudolność

HCTO

Ludzie nie (usunięte przez administratora)się w ta agencje, podlinkuje wam link w kom do lepszych agencji :D

Dora

Ja jestem zadowolona płacić opłaca na czas byłam tam z mężem i jestem zadowolona

Czytając poniższe komentarze nie ma tam konkretnego komentarza na temat biura Ruigrok jest natomiast stos podkoloryzowanych wypocin na temat prywatnego życia pracowników !! Przez osoby przyjeżdżające na akcje na miesiąc, którym nie zależy na pracy i wypisują na forum prywatne osobiste niekiedy bolesne życiowe historie stałych pracowników aby się odegrać .Przyjeżdzają „ gwiazdy „ na akcje świąteczna z pół metrowymi tipsami do pracy przy żywności , rzęsami zrobionymi metodą 15:1 że od samego patrzenia oczy bolą. Jestem pracownikiem biura Ruigrok od 6 lat z czystym sumieniem mogę polecić te biuro osobom które chcą przyjechać za granice do pracy firma jest wypłacalna ,zakwaterowanie w porządku.

Deka

A Pani to się może przedstawi, i zajmie się czymś pozytywnym np za więzienia kogoś do lekarza. Dramat Panie z biura zamiast pracować to seria piszą komentarze. Głowa mala

Tom

Zakwaterowanie ok? Chyba kpisz sobie z ludzi,,, Praca? mobbing starych stażem pracownic wzgledem nowych, zamiast pomoc, nauczyć one opierdal.To są dopiero gwiazdy, w Polsce "ksiezniczki" od garów, ptania i sprzątania avtutaj woda sodowa uderzyla w główki,... Zera pracujące za najnizsze stawki, ale udające "kogoś" ????????????????

Polak mały

Cześć ???? Mam pytanie odnośnie pracy na przekąskach serowych, co myślicie o tej firmie??? Zaczynam pracę 25.01.21 w tej firmie a nic o niej nie znalazłem. Czy ludzie są ok dla nowych??? Jaki jest szef bądź szefowa??? Jakie są stawki dla nowych???

BM

Jeżdżę do Ruigroka o prawie 15 lat i uważam że jest najbardziej uczciwą firmą jaką znam a Pan Gerardjest jest jednym z bardziej kompetentnych osób w firmie ale każdy ma prawo do własnego osądu

Ktoś
@BM

Jedna wielka ściema A Gerard to (usunięte przez administratora) burak i (usunięte przez administratora)

Tom
@BM

Taki kompetentny, że firma miała kontrolę z SZW prze, inspektorów i za fałszowanie dokumentów z prze, detektywa z Utrecht. Nie żałuję i jes, cze 56 euro muszą mi oddać

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok