Opinie o Graphus Pach w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Graphus Pach. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Graphus Pach o rekrutacji.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graphus Pach w Poznań

nikt

napiszcie co z naszymi zaległymi wynagrodzeniami nie odzyskamy ich nigdy jeżeli nie będzie upadłości firmy to jest warunek by fundusz wypłacił nam nasze wynagrodzenia dlaczego tak długo nie ma decyzji sadu co dalej

nikt

a co z wypłatami pozostałych pracowników czy ktoś już odzyskał zaległe pieniądze

Wczoraj garstka pozostala pracownikow dostala cale wyplaty - zalegle (usunięte przez administratora)

byly

jesteście jeszcze ,robicie coś

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Graphus Pach? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
żona jednego znich

jak można zawiesić upadłość firmy jak ta firma nie funkcjonuje...gdzie jest pracodawca tej firmy?Pracownicy są na urlopach wczasowych czy są bez pracy i płacy?Jak to rozumieć,kiedy procodawcy jest bardzo trudno wypisać świadectwa pracy...ufff brak słów!

Bogdan

Się okaże gdy ludzie zaczną składać pozwy za wszystkie zaległe trzy miesiące. Bo jak narazie możemy za styczeń i luty.

Tytus

a co będzie po 10 kwietnia?

żona jednego z nich.

Wy tu takie pierdoły wypisujecie...hmmm mam takie pytanie,czy dostaliście zaległą kasę???czy darujecie tej (usunięte przez administratora)?A jej (usunięte przez administratora)wypisały wam wypowiedzenia???i co dalej???STRACONY CZAS PRACY,STRACONE LATA PRACY??? Gdzie ona jest???

Bogdan

Śledź co się tu dzieje to na pewno się dowiesz. Zresztą na pewno wtedy pójdzie fama po byłych pracownikach (zwłaszcza dział druku) to się dowiesz. Wystarczy wiedzieć kogo zapytać.

były

dajcie znać kiedy [usunięte przez moderatora] zwija firmę

Bodziszek

byly pomocnik - 2013-04-01 22:43:20 mnie zwoloili bo niby im plyty [usunięte przez moderatora] na zlom. dokladnie tak [usunięte przez moderatora] z czegos trzebabylo zyc sko ro nie placiles wyplat. [usunięte przez moderatora]"niby kradłem", "dokładnie tak [...] trzeba było" - to[usunięte przez moderatora] czy nie [usunięte przez moderatora] w końcu? A nawet jeśli to Ci się nie dziwię... Bo sam bym też to zrobił starej spółce skoro mi nie zapłaciła za 3 miechy. A musiałeś tam dawno pracować, jeśli Ty nie jesteś Ł.SZ.

byly pomocnik

mnie zwoloili bo niby im plyty [usunięte przez moderatora] na zlom. dokladnie tak [usunięte przez moderatora] z czegos trzebabylo zyc sko ro nie placiles wyplat.[usunięte przez moderatora]

Bogdan

To jak wygląda obecna sytuacja? Drukujecie coś? Pytanie do tych drukarzy i pomocników, co tam jeszcze pracują.

Tu i tam

i co mamy robić ,chodzić do pracy (jak nas wogóle wezwą ; czy ruszyć dupę i szukać czegoś innego ci co odeszli po tym "wielkim przewrocie"to mam wrażenie że wygrali a my w domu. 3 m -c bez kasy żałosne [usunięte przez moderatora]

byleś

Kurde, sam zaczynam mieć wątpliwości. Chyba też zacznę szukać roboty. Może CGS mnie weźmie?

inny

Wiesz co Bogdan. Zrób sobie bogate święta, bo na następne nie będzie Cię stać. Zostawi Cię na lodzie [usunięte przez moderatora]. Wszystko zwala na Lucyne a on sam jest jej wart,, jest dokładnie takim samym zakłamanym draniem jak ona. Mami nas wszystkich samymi kłamstwami i z tymi kłamstwami zostaniemy - bez pracy i forsy.

jeden z byłych

A co. [usunięte przez moderatora]również, że ma kase. To informuje Cie drogi Bogdanie, że nie ma ani złotówki i nikt nie chce mu dać nawet puszki farby na kredyt. Dzwoni rozpaczliwie i szuka kasy. Boże jaki on jest żałosny. Ciągle mu się wydaje, że jeszcze są tacy którzy chcą mu pomóc. Czas zapłacić za swoją niegodziwość.

Bogdan

Jeden z byłych... A skąd ta informacja?

jeden z byłych

Oj... komorniczek z konta pieniążki skubnął. Jak mi przykro. Szkoda tylko że to nie dla nas na poczet zaległych wynagrodzeń :-(

jeden z byłych...

W związku z nadchodzącymi świętami Wielkiej Nocy życzę [usunięte przez moderatora] zdrowych spokojnych świąt i smacznego jajka - najlepiej przy wspólnym stole.

Zostaw merytoryczną opinię o Graphus Pach - Poznań

Graphus Pach