grast mtb

Opinie o grast mtb

Alicja

@byly rozumiem. Dla zainteresowanych pracą w firmie - zachęcam do zaglądania na stronę internetową grast mtb. Znajdziecie tam aktualne ogłoszenia - http://www.grast-mtb.com.pl/cat/praca

Alicja

@byly, a czy trudno jest otrzymać premię? Jakie macie z tym doświadczenia?

byly
@Alicja 17.03.2017 13:27
@byly, a czy trudno jest otrzymać premię? Jakie macie z tym doświadczenia?

Aby dostac premie trzeba było się nagimnastykować . Ale te pare złotych dostajesz na "zmotywowanych"co nie wlicza sie do zarobkow.

Alicja

@ULA 8 jaki jest system premiowy?

byly
@Alicja 06.03.2017 13:17
@ULA 8 jaki jest system premiowy?

Baaardzo skomplikowany

Zadowolony

Jako pracownik, chwalę współpracę. Płacą terminowo, premia ok.

ULA 8

Nie polecam. Mała podstawa. Dziwny system premiowy (ZMOTYWOWANI). Nigdy nie wiesz ile dostaniesz premii

H

Właśnie @DD ja też chciałbym wiedzieć, jak to wyszło po rozmowie?

Sekretariat

Witam. Zostałam zaproszona na rozmowę jako pracownik biurowy do sekretariatu (oddział Piaseczno). Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jaka atmosfera itp? Będę wdzięczna za odpowiedź.

DD
@Sekretariat 09.08.2016 15:40

I jak wrażenia po rozmowie ?

kandydat

byłem na rozmowie wstępnej , mam doświadczenie itd ale pan "szef" z którym rozmawiałem w firmie być może się mylę ale raczej stwarza wrażenie że jest alfą i omegą,zjadł wszystkie rozumy itp.Widzę już że współpracy na pewno by nie było.Pozdrawiam wszystkich szanujących siebie i innych bez względu na stołek.

jurek

dzięki i pozdrawiam

nogal

z 3000 brutto powinni Tobie dać i po okresie próbnym bardzo dziwna premie nie doliczane do podstawy o ile ja wypracujesz, szefostwo chamskie i aroganckie zadufane w sobie mające pracowników za nic...odradzam zdecydowanie

jurek

Witam, będę aplikował na stanowisko przedstawiciela do oddz. w piasecznie na jakie zarobki na początku można liczyć , jakie jest szefostwo itd. Za każdą informację dzięki

len

OBY skoro taki kozak z Ciebie to się przedstaw. Łatwo szargać czyimś nazwiskiem ale sam to tylko nickiem się podpisujesz, pewnie zalegasz firmie kasę albo chciałeś wyłudzić towar. eh... jak łatwo teraz pluć w twarz jak się jest anonimowym ...

GrastMTB

Tak, szukamy przedstawiciela ds inwestycji na województwo mazowieckie.

nogal

Że jeszcze się komuś chce pisać o tej syfiastej pseudo firmie, niech się zamkną i znikną z rynku będzie najlepiej

Inwestor

Osobiście mam bardzo dobrą opinie o Firmie w kwestii wykończenia wnętrz obsługi oraz doradztwa , nic do zarzucenia :) ...

nogal

zgadzam się z przedmówcami dziwna organizacja inaczej się tego nie da określić,zero poszanowania dla pracowników,premie to dziwna historia niby są a nikt ich nie widział nie wiadomo jak liczone i czy się dostanie,praca na magazynie za najniższą krajową, myślą o sobie ,że są wielkim graczem na rynku,może kiedyś jak zarząd był inny, przy takim podejściu do ludzi i handlu ciekawe kiedy się zwiną z rynku

pluto

Kompletny brak profesjonalizmu. Ktoś pytał o szkolenia - zapomnij. Wiek na pewno nie jest w tej firmie przeszkodą, kwestia tylko za ile się zgodzisz u nich pracować. Duża rotacja pracowników: albo odchodzą sami, albo są zwalniani( usunięte przez administratora ) Ja zmarnowałem tam kilka miesięcy. W swojej karierze zawodowej pierwszy i ostatni raz z taką "organizacją" się spotkałem. Pracowałem jakiś czas temu i jestem zaskoczony, że jeszcze istnieją. Kultura organizacyjna, poszanowanie pracownika to pojęcia obce w tej firmie.

OSZUKANY!!!!!!

Grast%MTb nie ma nic wspólnego z firmą handlową zatrudniają na najniższą krajową obiecują premie których nie płacą. Jest to najgorsza hurtownia branży sanitarnej z którą miałem do czynienia dlatego maja tylko dwa oddziały i więcej już nie będzie bo nie mają pojęcia o handlu lepiej iść na bezrobocie niż tam pracować!!!!!!!!!

Zostaw opinię o grast mtb - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie grast mtb