Opinie o Grast MTB w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grast MTB. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grast MTB o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grast MTB w Warszawa

Jaki jest okres rozliczeniowy w Grast MTB? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Allo Nowy wpis

Pani szefowa miła ale jak przychodzi co do czego to wychodzi typowy januszex

Jak dużo osób pracuje w Grast MTB?

Nowy wpis

Brak konkretnych wymagań, daty rozpoczęcia pracy, pomysłu na dział, kręcenie z typem umowy, proponowanie innego niż w ogłoszeniu

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Grast MTB? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Grast MTB możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jak prowadzone sa rekrutacje na handlowca?

Co wchodzi w socjal Grast MTB?

X

opieka zdrowotna i karta multisport. dopłacasz tak czy siak.

Bronisław
@X

Widzę że wiesz co dzieje się w firmie, możesz mi w takim razie powiedzieć czy można tu liczyć na regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź.

ciekawski

Jak w tej firmie jest(tak rzeczywiście) ? Są negatywne (kilka opinii) , jak jest obecnie ? Możecie pomóc ?

Stanley

Firma porąbana. Obiecują dużo ale w takiej atmosferze długo nikt nie wytrzyma. Szefostwo pracowników nie słucha. Jak przychodzisz z konkurencji jesteś głaskany przez tydzień więc szybko odchodzisz.

Alicja

@byly rozumiem. Dla zainteresowanych pracą w firmie - zachęcam do zaglądania na stronę internetową grast mtb. Znajdziecie tam aktualne ogłoszenia - http://www.grast-mtb.com.pl/cat/praca

Alicja

@byly, a czy trudno jest otrzymać premię? Jakie macie z tym doświadczenia?

byly
@Alicja

Aby dostac premie trzeba było się nagimnastykować . Ale te pare złotych dostajesz na "zmotywowanych"co nie wlicza sie do zarobkow.

Alicja

@ULA 8 jaki jest system premiowy?

byly
@Alicja

Baaardzo skomplikowany

Zadowolony

Jako pracownik, chwalę współpracę. Płacą terminowo, premia ok.

ULA 8

Nie polecam. Mała podstawa. Dziwny system premiowy (ZMOTYWOWANI). Nigdy nie wiesz ile dostaniesz premii

H

Właśnie @DD ja też chciałbym wiedzieć, jak to wyszło po rozmowie?

Sekretariat

Witam. Zostałam zaproszona na rozmowę jako pracownik biurowy do sekretariatu (oddział Piaseczno). Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jaka atmosfera itp? Będę wdzięczna za odpowiedź.

DD
@Sekretariat

I jak wrażenia po rozmowie ?

kandydat

byłem na rozmowie wstępnej , mam doświadczenie itd ale pan "szef" z którym rozmawiałem w firmie być może się mylę ale raczej stwarza wrażenie że jest alfą i omegą,zjadł wszystkie rozumy itp.Widzę już że współpracy na pewno by nie było.Pozdrawiam wszystkich szanujących siebie i innych bez względu na stołek.

jurek

dzięki i pozdrawiam

nogal

z 3000 brutto powinni Tobie dać i po okresie próbnym bardzo dziwna premie nie doliczane do podstawy o ile ja wypracujesz, szefostwo chamskie i aroganckie zadufane w sobie mające pracowników za nic...odradzam zdecydowanie

jurek

Witam, będę aplikował na stanowisko przedstawiciela do oddz. w piasecznie na jakie zarobki na początku można liczyć , jakie jest szefostwo itd. Za każdą informację dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Grast MTB - Warszawa

• Jak się pracuje w Grast MTB?

Zobacz opinie na temat firmy Grast MTB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grast MTB?

Grast MTB