Opinie o AP Edukacja w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AP Edukacja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AP Edukacja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły policealne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Edukacja w Łódź

Mk

A ja dziś dostałem informację, że mój nakaz zapłaty jest ostateczny. Czy ktoś tu odzyskał pieniądze przez komornika ? Jeśli tak to proszę o kontakt.

Były wykladowca z AP z Kielc

Ja wczoraj się dowiedziałem,że jest sprzeciw, czekam właśnie na oficjalne pismo z sądu

Była nauczycielka AP Edukacji

Ja się też dzisiaj dowiedziałam że zgłosili sprzeciw. Jeszcze nie znam treści ale przypuszczam że jest taka sama u wszystkich. Przy tylu sprzeciwach jest mało prawdopodobne żeby zdecydowali się na kreatywność. Czy ktoś już jest po rozprawie z udziałem stron?

@Była nauczycielka AP Edukacji

U mnie nakaz został wydany w listopadzie a do tej pory po wniesieniu sprzeciwu nic sie nie dzieje, nawet nie otrzymałam odpisu sprzeciwu, wciąż mi powtarzają, że trzeba czekać :)

Wrocław

Dowiedziałam się dzisiaj, że zgłosili sprzeciw w mojej sprawie. Teraz mają czas na uzupełnienie braków formalnych.

Renata
@Wrocław

Tak, wiem, że to nie pierwszy taki przypadek. Moją sprawę e-sąd z Lublina przekazał do sądu właściwego w Łodzi. W poniedziałek dostałam pismo z prośbą o przesłanie dowodów (rachunki, umowy). Na wszelki wypadek dołączyłam też korespondencję , w której zapewniają mnie, że wynagrodzenie zostanie wypłacone.

Sprzedawca

Ogłoszenie rekrutacyjne stanowilo o naborze na pracownika ds. obsługi klienta, wykonywania czynnosci administracyjnych. Na miejscu okazalo sie, iz szukaja przedstawiciela handlowego, który bedzie wciskal ludziom kursy obsługi Worda, Excela itd oraz zaskoczy ich swoja wizja marketingową. Wszystko za niecałe 1,5 tys PLN. To juz 3ci miesiąc jak kogos szukaja, bo ciagle widze ogłoszenie na pracuj.pl

Jaka ma Pani wizje odnosnie rozwoju firmy? jak chce Pani poprawic sprzedaż?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Białystok

do mnie został wysłany PIT-11 w wersji papierowej (listownie). Niestety rozliczenia za pozostałe przepracowane godziny - nadal brak.

Ja z Kielc też dostałem PITa,ale taka kwota nigdy nie wpłynęla mi na konto.I co teraz z tym zrobić?

PIT dostałam na mail dziś. Kwota taka jaką Mi wypłacili w 2016 roku, czyli niewielka

palunia
@Anna

Z jakiego e-maila wysłali Wam PIT?

@palunia

pit@apedukacja.pl

Mk

PITu nie dostałem. Koszalina. Czy jest tu ktoś kto pracował dla nich w Koszalinie ?

slawoo

Nie otrzymałem jeszcze PIT, nadal czekam, jestem ciekawy jakie kwoty będą tam widniały, to co zapłacili czy to co mieli zapłacić?

@slawoo

PIT wysłali Mi mailem dziś. Kwota jest tylko taka jaką Mi wypłacili w ubiegłym roku

gcga

dostałam już PIT z AP i moja znajoma która tam pracowała wcześniej także dostała, w końcu zaczeli wysyłać

Mdga

Cz y k to ś z Państwa dostał PIT z AP?

@Mdga

Nie

EWKIE
@Mdga

WŁAŚNIE DZIŚ DOSTAŁAM NA MAILA PIT-11, ZOSTAŁ ZESKANOWANY I ZAPISANY JAKO PDF. JUŻ MYŚLAŁAM, ŻE BĘDĘ ROZLICZAĆ SIĘ WEDŁUG RACHUNKÓW, KTÓRE ZAPOBIEGAWCZO FOTOGRAFOWAŁAM. POŁOWY PIENIĘDZY NADAL NIE WIDZĘ NA KONCIE:(

estera

Wiedziałam ze tak będzie, że zniknie post Renaty w którym podała sygnatury spraw. Wiedziałam i sobie do komputera zapisałam. I proponuję żeby inni też sobie zapisywali jak się pojawią kolejne. Mogą się przydać.

estera

Ale jak mogą twierdzić że ktoś nie dopełnił obowiązku skoro nie płacą od marca i wystawiali normalne rachunki? Bo się spóźnił raz na zajęcia i nie zapłacili mu za kilka miesięcy? Podejrzewałam coś takiego i przy rozliczaniu dokumentacji w czerwcu wzięłam potwierdzenie z sekretariatu ze jestem w pełni rozliczona z AP Edukacja. U nas nie płacą od stycznia.

estera

Oto linki do artykułów jako dowód że AP Edukacja nie płaci w całej Polsce. Nauczyciele AP Edukacja bez pensji - nowiny24.pl Afera w szkole. Nauczyciele są oburzeni - echodnia.eu Prywatna szkoła nie zapłaciła nauczycielom. Potem się rozpłynęła AP Edukacja w Toruniu bez pieniędzy i dyrektora - nowosci.com.pl I oczywiście należy to zgłosić na policję albo do prokuratury. I nie odpuszczać.

@estera

Po prostu nie rozumiesz tego, że nie jest ważne jakie argumenty będą podniesione w sprzeciwie od nakazu zapłaty, nakaz zapłaty traci moc, a oni zyskują na czasie, chociaż to co piszą okaże się bujdą i tego nie wykażą, upłynie poł roku za czym wyznaczona będzie rozprawa, za czym się uprawomocni wyrok i za czym pójdziesz z tym do komornika. Przykro mi to mówić, ale biorąc pod uwagę tempo postępowania uważam, że pieniędzy nie odzyskamy.

Renata
@estera

Nie sądzę aby sędziemu chciało się czytać artykuły, które przecież mogą być stronnicze. Jak sąd będzie miał sygnatury spraw to bez problemu może do nich zajrzeć i prześledzić dowody.

Wrocław

Mam nakaz zapłaty z sądu, ale oczywiście nie zapłacili. Teraz czas na komornika.

@Wrocław

Prawomocny?

@Madzik

Jutro wysyłam pismo o klauzule wykonalności.

m

a co z Pit ??? jak mam go odebrać???

Nick Cave

@EMI W sprawie egzaminów skontaktuj się z OKE w Łodzi, tam pokierują Cię co masz zrobić. Wszystkie dokumenty (również zaświadczenia o ukończeniu ) rozwiązanych szkół powinny zostać przekazane do archiwum Kuratorium Oświaty w miejscowości, w której działała szkoła.

Niestety boję się, że im się upiecze. W centrali i w oddziałach te same osoby. Każdy wie, że to ta sama firma, tylko sprytne wymyślili rozwiązanie z nowym organem prowadzącym. Majątek pewnie już caly wyprowadzony, więc pewnie nie będą płacić zaleglych zobowiązań, za wyjątkiem tych osób które z nim nadal współpracują i ich firma potrzebuje.

Piotrek
@Ania

Robiliśmy dla AP szkolenie w maju i czerwcu 2016.Zapłacili jedną fakturę i tyle. Sprawa w październiku poszła do sądu. Mamy nakaz płatności, ale się odwołali. Sprawę ułatwiłoby znalezienie konta które komornik może zająć jako depozyt. Może ktoś z poszkodowanych wie o jakimś koncie na które im płacą zleceniodawcy?

@Piotrek

Jak uzasadnili odwołanie?

WROCŁAW-OKRADZIONY

A WE WROCŁAWIU TYLKO TABLICZKĘ ZMIENILI I AP EDUKACJA ZMIENIŁA SIĘ W ATUT.TEN SAM LOKAL I WYDAJE IM SIĘ,ŻE TERAZ INNYCH MOGĄ NABIERAĆ

Susana

Susana - wykładowca z Warszawy . Zalegali mi około 4500 zł , po interwencji zapłacili po pół roku na raty w odstępie miesiąca . Potem zatrudnili na egzaminy i znowu nie płacili pół roku , zapłacili tuż przed maturami aby znowu namówić mnie na kolejne egzaminy . Minęło pół roku i pieniędzy nie widzę . Zrezygnowałam ze współpracy idąc do konkurencji . Za 225 złotych nie będę się już poniżać , stać mnie na dobroczynność a szkołę omijam szerokim łukiem

EMI

ja mam do zaliczenia 4 egzaminy zawodowe z TECHNIKA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH. CHODZIŁAM DO KIELC I TU ZALICZAŁAM. MA KTOŚ JAKIEŚ WIEŚCI O AP EDUKACJA Z GŁÓWNEJ SIEDZIBY? BO W KIELCACH JUŻ NIE ISTNIEJE,TELEFONY MILCZĄ A PIENIĄDZE ZA CZESNE I EGZAMINY POSZŁY SIĘ BUJAĆ JESLI NIE MA SIĘ PAPIERU UKOŃCONEJ SZKOŁY. JEŚLI KTOŚ MA AKTUALNY ADRES DO CENTRALI TO PROSZĘ O PODANIE KONTAKTU. JEŚLI TEŻ JEST KTOŚ W TEJ SAMEJ SYTUACJI CO JA TO PROSZĘ PISAĆ. NIE WIEM CO MAM JUŻ ROBIĆ BO STRACONYCH PIENIĘDZY NA AP EDUKACJA NIE PRZEPUSZCZĘ. SZKOŁA JEST BEZNADZIEJNA. NIE ODPOWIEDNI LUDZIE PRACUJĄ

@EMI

Obecny adres centrali: Al. Tadeusza Kościuszki 80/82 90-437 Łódź. Byłam wykładowcom w AP Edukacji i nie wypłacili mi wynagrodzenia od stycznia do czerwca 2016. W tej chwili sprawa jest w sądzie i na policji. I wszystkim poszkodowanym - wykładowcom i słuchaczom radzę zrobić to samo.

oszukany przez AP
@estera

Ja pracowałem w AP w Siedlcach. Od początku 2016 roku nie zapłacono mi około 2000 zł. Takich nauczycieli u nas jest więcej. Nie zapłacono także byłej dyrektor tej placówki w Siedlcach. Państwowa Inspekcja Pracy w Łodzi odmówiła zajmowania się tą sprawą z powodu formy zatrudnienia / umowa o dzieło lub umowa-zlecenie /, policja także ze względu na " znikomą szkodliwość czynu" a prawnicy z którymi rozmawialiśmy twierdzą, że nie mamy szansy odzyskać swoich pieniędzy. Może ktoś zakończył walkę z AP Edukacja sukcesem . Proszę o informację jak to zrobić.

Chechen
@oszukany przez AP

Proponuję przeczytać to forum jakieś 100 postów wstecz. Dokładnie opisałem, w jaki sposób odzyskać pieniądze. Jest tu taka ciekawa opcja czytania poprzednich stron forum.

@Chechen

Miał Pan dużo szczęścia, ja mimo wydanego nakazu zapłaty w listopadzie nie odzyskałam swoich pieniędzy, firma robi wszystko aby grać na zwłokę.

Emma
@Chechen

Przepraszam nie mogę znaleźć Pana wypowiedzi. Czy mógłby Pan ewentualnie ponownie napisać, skopiować bądź dać odnośnik do Pana wcześniejszego komentarza?

K
@estera

Jeśli byłaś "wykładowcom", to współczuję uczniom...

Zostaw merytoryczną opinię o AP Edukacja - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Edukacja?

Kandydaci do pracy w AP Edukacja napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Edukacja