Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Cześć

Skoro w heesungu takie rzeczy ze zwalniaja mnostwo osob to u nas też

Cześć

Jak wyglada sytuacja z tym zakladem maja byc jakies wielkie zwolnienia przyjmuja nowych a zaklad do 2016 czy im przedluza jakwyglada sytuacja z tym terenem to dzierzawia od wroclawia te tereny czy jak

hc

witam zostalem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna do lge na stanowisko w dziale r&d. czekam na opinie odnosnie pracy na tym stanowisku, atmosfery w firmie itp.

Waga

Miło mi czytać taką opinię o mnie,że ktoś jednak w tej firmie pozytywnie mnie odbiera i dobrze się czuje w mojej obecności,jestem osobą otwartą, śmiałą,odważną,taką twórczą trochę z innej "bajki" ale dobrze mi jest w naszych realiach w naszej firmie, tak szczeże na forum publicznym pisze co myślę co czuje,nieobawiając się krytyki i śmiało się pod tym podpisuje,może założymy na Facebook jakiś Klub lub coś w tym stylu na łamach naszej Gazetki zakładowej,bo tu na tym Forum to ludzie się tylko szkalują i tak użalają nad sobą,szkoda takie to smutne i przykre,gdy się czyta takie teksty,pozdrawiam miło "Pancie" czarne koszulki i resztę fajnych ludzi w naszej firmie,pan Łącki namawiał mnie kiedyś żebym zaczeła pisać książkę,pracuję w tej firmie cztery lata,mam ponoć "gadane"jak mówią o mnie ,ale terz zacięcie do pióra takrze było by co pisać,oj było,wkońcu mam Duszę Artysty .miłego wekendu życzę.

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
teror

Trzeba o tym mówic głosno jak u nas jest shift - ci robią co chcą siedzą na siłowni w szatni i stołówce do tego dołanczają sub wszystkich rodzajów najbardziej zmęczone hr i t/t. A jak kupisz prezent taki , że to jest hobby to jest ok i nawet można dostać nagrody miesiąca, roku. jumery w poszukiwaniu na całym lg

opc

to kup sobie wiadro wazeliny i naucz sie biegle koreanskiego awansujesz niechybnie

Women

No właśnie masz rację "Welisy"trzeba pisać coś na temat,niedługo Dzień Kobiet ciekawe czy w tym roku będzie ktoś o nas pamiętał w tej naszej firmie?pozdrawiam.

@Women

no wlasnie trzeba pisac cos na temat a co ma dzien kobiet do zakladu pracy jak zwykle dostaniesz przy wejsciu do manufaktury pseudo upominek tesknisz za czasami prl-u? mozliwe ze ochrona wreczy ci rajstopy i gożdziki

socjopata

zabawnie? to prawie patologia!

errrrrr

zawsze jest zabawnie , zawsze też było kiedyś to jednego sfita żona to jak przyjechała na parking to robiła porządki ha ha ha. A tera też by się zadało.

socjolog

Jaka firma tacy pracownicy!!!

anka

Kto w piątek pobil się na imprezie brygady c w maluszowie??? Nawet napić się nie potrafią, zenada!!!

pracownik LG
@anka

TO WŁASIE JEST WIZYTÓWKA NASZEJ FIRMY,ALBO SIĘ SMARÓJĄ NA TYM FORUM ,ALBO LEJĄ PO MORDACH W MIEJSCACH PUBLICZNYCH I DZIWIĆ SIĘ ŻE MÓWIĄ O NAS NA "MIEŚCIE" CHOŁOTA I BYDŁO Z LG,POZDRAWIAM JESZCZE FAJNYCH LUDZI POUKŁASANYCH NIELICZNYCH Z TEJ NASZEJ FIRMY,Z KTÓRYMI I POGADAĆ PO POLSKU JESZCZE MOŻNA

Women

Witam musisz się wybrać do tego SPA do Tołpy na Oławskiej polecemam po pierwszym zabiegu będziesz czuł się Bosko,ja tam bywam 3razy w roku to możesz sobie wyobrazić ja ja się czuję,pozdrawiam,miłego dnia. p.s.Tak na marginesie to kożystam z tych punktów benefitowych.

@Women

Jak już coś, to korzystaś!!!!!! Nie pisz jak nie potrafisz.

@men

Przepraszam korzystasz!!!!!!!!!! He he je

miodek
@men

a ty co wtórny analfabeta???

waga

Witam serdecznie-dziękuję za piękną Walentynkę,którą otrzymałam na ostatniej nocce,ktoś "tajemniczy,nieznajomy"podrzucił mi koszyk z pięknym Misiem i sł....mi na moje stanowisko pracy na dziale Taby pod namiot na lini 109. Nadmienię ,że pracuję z fajnymi technikami:p.Łukaszem,Radosławem,Grzegorzem,Dejwidem oraz z ich przełożonym p.Mariuszem,takim konserwatywnym, który trzyma całe towarzystwo w ryzac pozdrawiam serdecznie, zawsze pozytywnie nastawiona do życia ludzi oraz pracy Pani Grażynka.

JOZEF
@waga

mam na imie józek mam szkołe podstawową jestem ze wsi matka ciągle do mnie mówi józek smaruj wózek po gnój jedziem,a ja mam wyzsze aspiracje ja chce wózkiem ale w LG moge na tabah klinigu asach gdzikolwiek oglądam/trudne sprawy,pamietniki z wakacji,rolnik szuka żony/ czy mój profil osobowy pasuje do LG aha mam jeszcze na nogach klapki //kubota// i chodze w nich pob sieni słyszałem ze tam zarabiają 400 euro na ręke praca tam to moje marzenie

women
@JOZEF

Józefie jak najbardziej ze swoim profilem pasujesz do tej firmy ,zapraszamy l polecam ,zarabiamy tu ful kasy,socjal terz mamy wypasoony,premie miesięczne ,kwartalne,czynastki,wczasy pod gruszą,imprezy integracyjne,karnety do SPA ja właśnie z takiego korzystam,ja terz oglądam, programy tego typu ,jak Rolnik szuka żony,sama się może do niego żłoszę ,pozdrawiam miło i witam na pokładzie-Singielka.

JOZEF
@women

co to jest karnet do SPA? pozdrawiam

Pancia
@waga

Rowniez sobie chwalimy prace i humor pani,pani Grazynko.przez takich ludzi az sie chce sie przetrwac spokojnie do fajrantu ...pozdrawiam w imieniu czarnych koszulek.

robert

ja bym zaprosil jedna niebieskooka z produkcji na imprezke

Grażyna

zono moja serce moje!!!!!!!!!! to jak beda wkoncu te 13 czy nie bo juz sama nie wiem :( kazdy mowi co innego :( :( :(

henryk
@Grażyna

jutro bedo

walenty

a moze Pani Cyk... spedzi ze mna walentynki?

Fat Thursday

dzis tlusty czwartek jakie paczki lubicie najbardziej???

Lokalna Grupa Dzialania
@Fat Thursday

Mam na imię Maciek i mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się karmą dla psów ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pan Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem , że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę.

zając

Bo to bardzo ważna jest funkcja i nie każdy nisko postawiony operator może o tym wiedzieć

poziomka
@zając

NO WLASNIE !!!

fred

Witam czy ktos jutro jedzie na roz na 2 zmiane ?

Zm A B C. sub/L

Czemu mnie nikt nie lubi. Przecież ja nic w ogóle nie robię i to dosłownie.

witia

Na konferencji prasowej we Wrocławiu Paweł Kukiz potwierdził start w wyborach prezydenckich. - Serce mi bije strasznie mocno. Emocje są wielkie. To nie jest zabawa, pomysł rockandrollowca. To poważna decyzja i zwieńczenie walki o przywrócenie państwa państwa obywatelom - powiedział. Nasza nadzieja ,co ?

My już są Amerykany
@witia

nadzieja matka głupich i tak nie zostanie prezydentem nawet nie zebral wymaganej ilosci glosow do rejestracji w wyborach

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG