Promoteka

Wołomin

Opinie o Promoteka

MatT

Zgadzam się z bambi, fatalna agencja reklamowa. Sam miałem okazję dla niej pracować przez parę miesięcy. Rodzinny biznes (3/4 osób zatrudnionych to rodzina ) Był pośrednikiem między mną a pracodawcą (LG). Na początku obiecywali złote góry, w praktyce wyszło 10 zł/h , nie miałem nic przeciwko. Byłem studentem i chciałem dorobić. Obiecywali duże premie ( 100 % pensji podstawowej) za osiągnięcie praktycznie nieosiągalnego targetu. 3 razy udało mi się nawet przebić target i zarobić dla firmy powyżej 50 tyś miesięcznie. Niestety oszukano mnie i nie dostałem ani złotówki premii. W pewnym momencie nie odbierali ode mnie telefonów a mój merchendiser mnie unikał. Dla nich idealny kandydat do pracy to taki który pracuje 3 miesiące a potem znajdzie się kolejny jeleń. Wiem że nie jestem jedynym przypadkiem, koleżanka która przyszła na moje miejsce też mi nie wierzyła a skończyła dokładnie tak samo. Jeśli was oszukają sprawę polecam zgłosić prosto do LG (koleżanka dostała 800 zł ,ale zawsze lepiej to niż nic ) ja nie miałem tyle szczęścia. W SKRÓCIE : OMIJAĆ Z DALEKA

Bambi

Najgorsza agencja o jakiej można tylko pomyślec. Na każdym kroku próbują Cie oszukać z kasą raz 20 raz 500 raz 1000 zł Nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Promoteka - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promoteka