Marcin Firma Usługowa Marcin Krasnodębski

Wołomin

Opinie o Marcin Firma Usługowa Marcin Krasnodębski

Weronika

@kierownik czy nadgodziny w firmie Marcin Firma Usługowa Marcin Krasnodębski są płatne? Czy była mowa o jakiejś umowie na rozmowie? Każda firma ma obowiązek podpisania umowy z pracownikiem.

kierownik

Poważna firma :) bez umowy i lub na najnizszą a reszta pod stołem... nadgodziny codziennie... zastanów sie, w co się ładujesz?!

kierownik

Weronika

@Mario czego masz dość pracując w firmie Marcin Firma Usługowa Marcin Krasnodębski? Jednak dalej tam pracujesz. Co Cię trzyma w firmie? @Paweł czy za dodatkowe godziny pracy firma nie płaci? Czy rozmawiałeś o tym z przełożonym? Albo zgłosiłeś to gdzieś?

Paweł

Nie polecam tej firmy pracujesz po 12 godzin a placone masz za 8 telefon firmowy zobaczysz tylko w firmie u kolegow samochody to szroty oraz syfy o wszystko bedziesz musiał sie prosić a i tak na koncu cie oszukaja nie polecam ale idz pracować może ci sie spodoba

Mario
@Paweł 13.08.2017 19:01

Prawda. Do dzis pracuje ale mam dosc. A matka Jego jest jeszcze gorsza.

Roman

Firma dno. Nie warto tam pracować.

Weronika

@albinos zastanawiasz się nad aplikowaniem na to stanowisko? Kto może pomóc użytkownikowi @albinos i napisać więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na tym stanowisku?

pan łysy

no brawo, po dwóch latach jasnie pan wysłał świadectwo pracy, mamusia kazała? :)

albinos
@pan łysy 15.03.2017 20:03

Może ktoś wie, jak wygląda praca przedstawiciela ? Ile płacą i jakie godziny/forma pracy ? Z góry dzięki za odpowiedź

okut

@mk no chyba raczej tak to nie działa, więc jeśli mace jakieś informacje o tym, gdzie można wysyłać swoje aplikacje i ogólnie o rekrutacjach to dajcie znać

mk

Weź papiery i przyjeżdżaj , kogoś przesuniemy na magazyn , po trzech dniach będziesz wiedziała czy chcesz z nami pracować . Będzie ciężko ale jak pewnie czytałaś są premie i gifty.

waldek

oni to Beata czy MK ?

waldek

czy ktoś wie gdzie lepiej płacą hurt. MK czy hurtownia Beata?

kak

olo nie kadził rzeczywiście w Kodeksie znalazłem "Obecnie pracodawca musi liczyć się z obowiązkiem ustalenia organizacji i porządku pracy w zakładzie w formie regulaminu pracy a zasad wynagradzania – w regulaminie wynagradzania" Jutro podejdę chyba mnie nie pogonią?

olo

podejdź do firmy i poproś o regulaminy pracy, regulaminy wynagradzania a zgodnie z KP powinien coś takiego mieć i tam czarno na białym będą BENEFITY co i jak i za co? a potem pochwal się na forum czy zobaczyłeś ten magiczny dokument czy to jak z Yeti wszyscy słyszeli a nikt nie widział?

macio

"siostra" tak kadzić bratu? skoro będą nowe rekrutacje to znaczy będą / były zwolnienia? skoro chcesz dopiero zacząć u nich pracować to skąd wiesz że to "wielka hurtownia? rodzina z zapłota?

wojas

a ja kiedyś pracowałem urlop był płatny, prywatna opieka zdrowotna, karty sportowe, dofinansowanie do przejazdów -opss to nie ta firma

prac

W hurtowni jest trochę tego i trochę tego, praca solidne 8 godzin oraz zawsze !!! płatne nadgodziny, praca w przyjaznej atmosferze bez zawiści, koledzy zawsze chętnie podwiozą ci towar bliski ich rejonu, szef wesprze soczystym słowem, będziesz zadowolony. Nagrody też się trafią. No słowem nie będziesz wiedział co robić z kasą. Wysyłaj CV i startuj.

tom

to jest hurtownia papierosów czy spożywki jakoś nie mogę znaleźć o nich żadnych informacji?

cenzor?

i jak tu wypowiadać rzetelną opinię/uwagi o firmie jeżeli dwa posty szeregowego pracownika zostały usunięte? a wyrwana z kontekstu opinia szefa pozostała!!!????

kuba

Jaką pęnsje ma kierowca??

michał

Witam, A ja uważam że jak ktoś nie oszukuję i sumiennie pracuję będzie zadowolony z Pracy w firmie Marcin. Dziwi mnie fakt że nikt nie piszę o kradzieżach i innych podłościach. Cały czas obrzuca błotem właściciela. Jeżeli jest tu tak nie dobrze to po co tu siedzisz . W własne gniazdo się nie sra :) Pozdrawiam Michał

Bobo J

Ja zobaczę jak sytuacja się rozwinie puki co nie ma lipy

Buja

Czy ktoś ostatnio z was miał okazję współpracować z firmą pana Marcina? Bo mam do zlecenia zadania w podobnym temacie.

Norek

No panowie to chyba zbyt mała działalność, żeby od razu zakładać stronę internetową. A tak w ogóle opinię można wyrobić sobie na podstawie komentarzy...

Marek

Skoro tak bardzo nie podoba Ci się ta praca to dlaczego tu pracujesz? Ja polecam. Nie mam nic pracodawcy do zarzucenia.

pem

Panowie jeżeli nie podoba wam się praca [usunięte przez moderatora] to zawsze możecie założyć własną firmę.Wtedy będziecie leżeć w domu do góry ... a pieniądze same będą wpływać na konto.O inne rzeczy też nie będziecie się musieli martwić bo podatki,leasingi itp same będą się spłacać.Reasumując jak masz [usunięte przez moderatora] to prowadzisz własną firmę w przeciwnym wypadku to trochę pokory w opiniach.

potpis

Ci ludzie co tam pracują to jakieś zięby począwszy od pana w sweterku nawet go nosi w temperaturze 30 stopni buhhaa

michu

Pisałem pisałem i nie wszystko mi się zmieściło :-) Ale jak coś pytajcie a wszystko wam opowiem jaki był koniec tej bajki Pozdro

felek

a ja polecam tafirme. wszedzie jest podobnie tylko lenie tak pisza ze jest zle ja jestem zadowolony ciężko pracuje ale i mam wypłacalny on jak i jego rodzina polecam dobry pracodawca

Zostaw opinię o Marcin Firma Usługowa Marcin Krasnodębski - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcin Firma Usługowa Marcin Krasnodębski