Michał Twerd Zakład Energoelektroniki Twerd

NIP: 8790008163 REGON: 870520770

Michał Twerd Zakład Energoelektroniki Twerd

Opinie o Michał Twerd Zakład Energoelektroniki Twerd

Heinrich Kramer

Bałagan, ciągła prywata, regularnie łamane zasady BHP. Firma niesamowicie zadłużona. Brak szacunku i chamstwo kierownika z Chełmży, pracownicy wykorzystywani do wszystkiego od karmienia śmierdzących kotów do robót na działce "szefa". Chętnie zatrudniają po studiach, obiecują cuda i "interesujące projekty" z których nic nie wynika.

Zostaw opinię o Michał Twerd Zakład Energoelektroniki Twerd - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Michał Twerd Zakład Energoelektroniki Twerd