Opinie o Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.?

Tomasz Nowy wpis

Pytania rekrutacyjne są dopasowane zawsze do konkretnego stanowiska. Pytania zadane przez dział HR dodatkowo nawiązują do treści CV kandydata. Ważne jest, aby w przesłanym życiorysie zawrzeć prawdziwe informacje.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tomasz

W PeterWild&Partners tylko na pierwszy miesiąc rozpoczęcia współpracy otrzymuje się UZ - następna umowa jest już o pracę.

Tomasz

Od ponad trzech lat w naszej firmie osoby są zatrudnione tylko na : umowie o pracę i umowę zlecenie (osoby poniżej 26 roku życia - studenci). Nie ma żadnej umowy o dzieło dla naszych telefonicznych przedstawicieli handlowych.

Monika Nowy wpis
@Tomasz

A czy warunki zatrudnienia zmieniają się po przejściu na umowę o pracę z umowy zlecenie? Jeśli tak, to jak? Można liczyć na np. wzrost pensji? :) Czy firma docenia w jakiś sposób długoletnich pracowników?

Jak wygląda sprawa grafiku w Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tomasz Nowy wpis

Kampanie, które realizujemy są obsługiwane w wyznaczonych godzinach. Istnieje możliwość grafiku, który musi zostać zaakceptowany przez przełożonego.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.?

Tomasz

Preferowana przez pracodawcę forma zatrudnienia to umowa o pracę. Osoby ze statusem studenta wybierają - umowy zlecenie.

@Tomasz

Cześć Tomasz :) A po jakim czasie nowy pracownik dostaje umowę na stałe w P&P? Czy przy przechodzeniu na nową umowę można liczyć na podwyżkę wynagrodzenia? Jeśli tak, to o ile?

@Monika

Dzień dobry, umowa na stałe jest zawierana po 33 miesiącach pracy na umowach na czas określony - oczywiście każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie . Kwestia zamiany wynagrodzenia jest uzależniona od projektu i wyników danej osoby- przedłużanie UOP nie jest wyznacznikiem podnoszenia wynagrodzenia

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
usuwaja negatywne komentarze

większość negatywów i niezręcznych komentarzy została usunięta...HMMMM...przypadek???? Wątpię...:)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.?

Tomasz

Podejście kadry zarządzającej jest profesjonalne do wszystkich pracowników. Kierownicy odgrywają w naszej firmie role liderów co powoduje, że cały czas rozwijają swoje umiejętności i swojego zespołu - tworząc atmosferę wspólnego sukcesu .

Tomasz

Dziękujemy za opinię - jak zawsze zastanawiamy się dlaczego żadna z tych kwestii nigdy nie została nikomu zgłoszona? Każdą osobę z zespołu zachęcamy do kontaktu z przełożonymi, jeśli pojawiają się sprawy budzące wątpliwości. Wywoływany do tablicy: Rozwój osobisty i podnoszenie kompetencji to temat ważny dla PWP. Proces ten jest w dużej mierze zależny od samej osoby pracującej jako TPH - osoba ta musi być inteligentna, otwarta na zmiany i poszerzanie swoich kompetencji. Nie każda z osób, która u nas pracowała przejawiała takie możliwości - po osiągnięciu poziomu podstaw sprzedaży telefonicznej nie potrafiła wspiąć się na wyższy poziom. Mimo wysokiej samooceny własnej takiej osoby - nie było podstaw merytorycznych. Przytoczona tutaj sprawa pomniejszania premii - jest bezpodstawnym zarzutem - (system premiowy jest komunikowany w sposób przejrzysty, ewentualne zmiany są wprowadzane z początkiem nowego miesiąca- nie jest on także zmieniany po zakończonym miesiącu). Słowa, które tu padają na temat rzekomej wypowiedzi prezesa w swoim gabinecie są jawnym pomówieniem - nie mającym żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Niezależnie od intencji autora - zachęcamy do zgłaszania uwag do przełożonego.

Agnieszka

@Nowy możesz określić jak wyglądało Twoje przyjęcie do pracy? Jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna i czy miałeś jakieś szkolenia sprzedażowe? Czy Peter Wild & Partners oferuje szkolenia rozwijające, pakiet benefitów lub dodatki płacowe do pensji?

@Agnieszka

Każdy kto zaczyna u nas pracę przechodzi szczegółowe szkolenie podczas, którego pokazujemy jakie są kompetencje przedstawiciela handlowego, jak powinna wyglądać praca na telefonie oraz rozmowa sprzedażowa. Przekazujemy najważniejsza dla nas pojęcia i techniki sprzedażowe, ćwiczymy wspólnie rozmowy. Ważne jest dla nas aby nasi przedstawiciele nie rozmawiali z klientem sztywno skryptem, ale aby byli jak najbardziej naturalnie i potrafili podejść elastycznie do każdego.

@P.

może i przechodzi, ale później jak ma problem to musi się prosić o jakiekolwiek szkolenie, które i tak nie dojdzie do skutku. Trochę tu kłamstwa jest napisanego, bo przedstawiciele od początku mają napisany skrypt i z niego czytają.

Tomasz

Szanowny @P , w obecnej sytuacji każdy z pracowników podlega weryfikacji jego rozmów telefonicznych pod katem jakościowym i sprzedażowym. Prowadzone są karty coachingowe, które pokazują na jakim etapie rozwoju jest pracownik. Skrypt otrzymuje każdy z pracowników bo jest to kluczowy element pracy. W celu doprecyzowania - skrypt rozmowy sprzedażowej to, najprościej mówiąc, spisany plan rozmowy, jaką zamierza się wykonać. Składa się z listy pytań oraz schematów potencjalnych odpowiedzi. Przydaje się on najczęściej podczas kontaktu telefonicznego, ale bywa także pomocny podczas bezpośrednich spotkań z klientami.

Witam, Jakie trzeba spełnić wymagania aby otrzymać posadę w tej firmie? Dziękuję za odpowiedź

@Marcin

Panie Marcinie, zgodnie ze standardami naszego działu HR najpierw analizujemy zgodność doświadczenia kandydata z zwartymi w ogłoszeniu wymaganiami na dane stanowisko. W naszym standardzie zwracamy uwagę na ukończony wiek 18 lat ( jest to wymóg konieczny). Kolejnym ważnym elementem jest doświadczenie w sprzedaży (telefonicznej i bezpośredniej) ale nie jest to wymóg konieczny do złożenia CV.

Czy w Peterwild&Partners można liczyć na jakieś benefity? Jest to fajna forma doceniania pracownika przez pracodawcę i na pewno powoduje to zwiększenie zadowolenia z pracy w firmie. Czy takie dodatki są w ogóle oferowane?

@Monika

Pani Moniko, istnieją dodatkowe formy w postaci różnych benefitów - jest to jednak uzależnione od projektu na którym zatrudniona jest dana osoba.

Ile macie projektów rocznie ?

@Kasia

Ilość projektów, które realizujemy w danym roku jest zależna od wielu czynników. Realizujemy projekty stale i projekty czasowe.

Jaka atmosfera jest między działami w Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.?

Tomasz

W PeterWild&Partners panuje bardzo dobra i przyjazna atmosfera na każdym projekcie jak i całej firmie. Wszystkie osoby pracujące ze sobą w różnych działach wspierają się i budują pozytywną atmosferę w pracy co przekłada się na to, że nowe osoby z miejsca adaptują się w naszej firmie.

Czy można liczyć na szkolenie na samym początku i czy jest one bezpłatne ?

@Ania

W PeterWild&Partners na początku każdy z nowo zatrudnionych pracowników przechodzi szereg szkoleń przygotowujących do pracy. Szkolenia wstępne są prowadzone w etapach (2-3 dni), aby jak najlepiej przygotować się do pełnienia swoich nowych obowiązków. W PeterWild&Partners szkolenia są płatne - w przypadku rozpoczęcia pracy - okres szkolenia jest liczony jako okres zatrudnienia.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tomasz

Dzień dobry, odpowiedź na to pytanie jest uzależniona od danego projektu (realizujemy także zdalne projekty). W ramach projektów na których niezbędne jest auto służbowe jak najbardziej istnieje możliwość wykorzystania go w celach służbowych. Zalecamy przesłanie CV na konkretne ogłoszenie. Po analizie naszego działu HR - kontaktujemy się z wybranymi osobami. Mam nadzieje, że odpowiedź jest pomocna.

P.

W każdej firmie odpowiedzialnej za sprzedaż priorytetem są kompetencje sprzedażowe i jeżeli ktoś nie ma tych kompetencji lub okazuje się że nie ma to może czuć się rozczarowany natomiast wszyscy ci, którzy umieją sprzedawać i chcą się w tym obszarze rozwijać spełnią się tutaj w 100%

xxx
@P.

zastanawia mnie to jak mają się rozwijać jak firma nie oferuje żadnych szkoleń z wyjątkiem tego, który jest na początku pracy. W internecie wszystko tak fajnie opisujecie. Niestety firma mnie skrzywdziła. Początkowo w nowej pracy pojawiły się blokady przed kontaktem z klientem, ale to dawne dzieje, natomiast było i ciężko. ODRADZAM PRACE W PETER WILD! FIRMA DNO!

Agnieszka

@Ciekawa, rozumiem, że interesuje Cię praca w Peter Wild & Partners. Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować? Co możecie powiedzieć o pracy w Peter Wild & Partners w Warszawie? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Polecacie aplikować?

@Agnieszka

Pracodawca przede wszystkim uczciwy. Bardzo fajna, przyjazna atmosfera pracy. Jest to idealna firma dla ludzi ambitnych, którzy chcą się uczyć i zwiększać swoje umiejętności sprzedażowe. Jeżeli pokażesz, że chcesz się rozwijać i masz potencjał pracodawca na pewno to doceni i da Ci możliwość rozwoju w strukturach firmy. Nie jest to call center. Jest to prawdziwa grupa Telefonicznych Przedstawicieli Handlowych, dla których priorytetem jest utrzymacie długoterminowych relacji z klientem i sprzedaż produktów tylko największych marek.

nieznajomy
@P.

śmiech na sali. to nie jest typowe call center? to jest typowe call center. Pracodawca może i uczciwy, ale atmosfera słaba. Niektórzy wiecznie zestresowani. Na przerwę można wyjść tylko o wyznaczonej przez siebie godzinie. Jeśli pracownik chce pracować z domu bo musi to jest wielki problem.

Agnieszka

@były pracownik, jak długo może być przedłużana taka umowa zlecenie - czy jest to z góry ustalony czas, czy też zależy od jakichś czynników? Jestem ciekawa, czy długo pracowałeś w Peter Wild & Partners. Jak pracuje się Wam w tym miejscu? Czy pracodawca jest przyjazny i dba o swoich pracowników? Napiszcie, jak go oceniacie! Każda wypowiedź jest bardzo cenna na forum.

@Agnieszka

Może być przedłużana cały czas. Pracodawca się interesuje jak coś się stanie a tak to wszystkie problemy do dziewczyny która jest,, prawa ręka szefowej. Nie ma żadnych szkoleń. Miejsce wg mnie nie przystosowane. Boksy, ciasno, wieczny hałas. Zatrudnienie tam trwało kilka miesięcy

Agnieszka

@P., to brzmi naprawdę ciekawie. Czy mogłabym dowiedzieć się także, na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w Peter Wild & Partners? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Jak oceniacie atmosferę w tym miejscu pracy? Taka informacja może być bardzo ważna dla osób zastanawiających się nad podjęciem współpracy z Peter Wild & Partners.

@Agnieszka

Początkowo na umowę zlecenie, która jest przedłużana z miesiąca na miesiąc. Jeśli chodzi o umowę o pracę to trzeba miesiąc w miesiąc wyrabiać target i to z nadwyżką. Początkowo ma się wrażenia, ale super. Zanim zaczniesz dzwonić jest szkolenie z dziewczyną, która niby jest taka super i ma ogromną wiedzę. Jak Ci dobrze idzie to jest super. Natomiast kiedy nie ma zamówień itd to jest ta zła. W tej firmie nie ma słowa ,,nie''. Jeśli klient Ci powie że nic nie potrzebuje to trzeba tak go namawiać żeby wziął. Ogólnie nie polecam...

Agnieszka

@Małgosia, rozumiem, że chciałaś dodać swoją opinię na temat pracy w Peter Wild & Partners. Twój komentarz jednak nie dodał się w całości - mogłabyś to zrobić jeszcze raz? Jestem bardzo ciekawa, co sądzisz o pracy w tej firmie. Może jeszcze ktoś z Was chciałby napisać kilka słów o pracodawcy, jakim jest Peter Wild & Partners?

Małgosia

M

Ciekawa

Witam.Chciałabym zapytać, czy pracownikom przysługują dodatkowe benefity typu opieka medyczna, czy karta Multisport?

@Ciekawa

Tak, jest opieka medyczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.?

Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Platerówek 3
    03-308 Warszawa

Peterwild&Partners Sp. z o.o. sp.k.