Peter Wild & Partners

Opinie o Peter Wild & Partners

Człowiek

Słuchajcie ja pracuje w tej firmie od 2 lat zaczynałam od sprzedawcy a teraz jestem leaderem projektu. Firma jest mega mega profesjonalna i przyjazna, umowa o prace, extra pieniądze zawsze na czas wypłacane. Zatrudnienie na umowę o pracę. Polecam!!!!

K.J

Również jestem osobą,która w tej Firmie pracuje 4 lata i gdyby było tak źle jak opowiada Twoja Narzeczona....hmmmm to raczej już dawno by mnie tu nie było!!!Jak się ma zapał i chęci do pracy to w tej firmie naprawdę nie ma na co narzekać,ale jeśli przychodzi się do pracy i od samego początku narzeka ,jojczy i ma się problem,że trzeba pracować to wybacz,ale lepiej niech szanowna Narzeczona inwestuje w kolekturze Lotto ,bo w żadnej pracy raczej się nie odnajdzie a tym bardziej nie zarobi.Wybacz,ale odpowiadając na pytanie kolegi co dziś będziesz robić Twoja Narzeczona odpowiada z uśmiechem na twarzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się!! no gratki świetne podejście świeżego pracownika...no pogratulować podejścia także daj spokój z oczernianiem firmy,której nawet nie znasz.Lepiej zrób coś ze swoja Narzeczoną tzn. z jej podejściem do życia.......Pozdrawiam nierobów!

b.s

Piotr ! Najlepiej jest żółć wylać jak szanowna narzeczona musiała odejść z pracy za brak wyników. Pracuje tam od 4 lat i jakoś nie mam powodów do narzekania. Inni jakoś z bazy która jest rzekomo do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak napisałeś potrafi robić wyniki więc tu by się trzeba było zastanowić co rzeczywiście było źle ? Nie wiem czy koleżanka narzeczona się pochwaliła ale w firmie jest mala rotqcja co swiadczy ze jednak tak źle tu raczej nie jest. ..a wypisywanie głupot bo ktoś wolał narzekać a nie pracować to raczej słabe jest. ...

Agnieszka

@Sweet Justine, dlaczego tak uważasz?

janek

jest teraz ogłoszenie na New Business Manager do Warszawy. oferta jest dosyc atrakcyjna ponieważ, oferują stabilne zatrudnienie w opraciu na umowe o pracę oraz to,że dostajesz premie masz też pakiety socjalne takze uwazam ze warto

Sweet Justine

Chlopaki wpadajcie do Petera ja was ogarne .

Sweet Justine

Firma dno nie polecam

Kuba

Oj Kubuś, kogo ostatnio oszukałeś, komu ostatnio nie zapłaciłeś? Oddałeś już lambo do wypożyczalni?

zadowolony

Fajne call center, klimat sprzyjający pracy i zawiązywaniu relacji z koleżankami i kolegami po fachu. Jak na pracę tego rodzaju zarobki naprawdę niezłe, żadnych problemów z wypłatami (ostatniego dnia miesiąca przelew) i otwarte podejście do pracowników, stawiające na kreatywność w rozmowach sprzedażowych.

Zostaw opinię o Peter Wild & Partners - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peter Wild & Partners