Opinie o Delix Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Delix Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delix Sp. z o.o. w Warszawa

Kaja Nowy wpis

A może da rade więcej urwać niż to 19? Widziałam te wspomniana ofertę do tego sklepu przy Egipskiej to pisali o widełkach od 24 do 28 pln gdzie w stolicy przy Pańskiej dają od 23 do 28 pln. Czemu w Warszawie jest o 1 zł mniej? i jeśli oferują do 28 pln to na jakich warunkach?

Alicja Nowy wpis
@Kaja

Pani kierownik sklepu powiedziała 19 netto i 3 mies.umowy zlecenia.

@Alicja

A po tym zleceniu jaka już umowa wlatuje i o ile potencjalnie podwyższa te stawkę? Czy tu można czymkolwiek finanse nadrobić? Jakaś premia lub dodatkiem?

Alicja Nowy wpis

Sklep na Egipskiej szuka pracownikow,byłam chętna ale 19 netto za god.to zamało.Do tego na innych dzielnicach w tym samym sklepie 20 zl.Czemu taka róznica?

Zauważyliście także te opinie o tym, że według kogoś US powinien do firmy zapukać...? To zweryfikowane informacje są? Pytam, bo są oferty na Internecie, na Egipską właśnie szukają i podają przy tym widełki od godziny na poziomie od 24 do 26 zł, z czego wynika ta różnica 2 zł? i jaką mają tam atmosferę? warto aplikować?

W Delix pracowałam dobrych kilka lat temu. Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem. Nie wiem jak jest teraz, ale ja po dziś dzień wspominam ten czas bardzo źle. Oszczędzanie na pracownikach to standard. Nie wspominam o żadnych benefitach, bo nie ma o tym mowy. Na rozmowie umawiałam się konkretną stawkę, w efekcie wypłata była taka jak powiedział szef. Obcięto mi pensje o kilkaset złotych w jednym miesiącu nie podając powodu. Pewnie dlatego, że byłam nowa. Panie kierowniczki sklepu (nie wiem czy wciąż pracują) odnoszą się do pracowników bez szacunku, szczególnie pani E. I przykro to mówić, ale mają problem z alkoholem. Wielokrotnie musiałam gryźć się w język w odpowiedzi na niektóre wypowiedzi tych Pań, które nie liczą się z uczuciami innych i czekają na potknięcie, aby móc sopiec lub ochrzanić. Warunków socjalnych dla pracowników raczej brak. Posiłek można zjeść na zapyziałej antresoli nad zapleczem. Jeżeli jesteście gotowi na marne pieniądze, byle jakie traktowanie, mobbing i brak szacunku, możecie śmiało uderzać do Delixu.

Byly pracownik

Ja również zgadzam sie z opinią powyzej. . Ostrzegam przed.ta praca. Kupa nerwów i stresow kazdego dnia. Atmosfera.jest nie do wytrzymania. Personel jest do wymiany.

Kim

Ciekawi mnie kim jesteś? Bo ja też tam pracowałam i nie pozwalałam sobie na takie uwagi o których piszesz.

Małżeństwo

Mieszkamy przy Pańska w budynku obok, ale nie robimy juz zakupów od kilku lat przez pyskatych i nieprzyjemnych babisk (sprzedawczynie) a ni spokojnej odpowiedzi przy pytaniu, ani sympatycznego uśmiechu... od nich nie ma co się spodziewać .., - brakuję im wrażliwości i podstawowej Kultury.

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik sklepu spożywczego oferowane przez firmę Delix Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Katarzyna

@Niesmaczne czyli brak regularności wypłat?

Niesmaczne
@Katarzyna

Wypłaty jakie wypłaty. Tam skarbówka już dawno powinna zapukać ...

Niesmaczne

Witam. Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej pseudo firemce. Szef to jeden wielki buc który myśli że jest bogiem... Nie wypłaca pieniędzy tak jak powinno być tylko jak jemu się podoba. Posiada on również w tym gronie księgową która również pomoże w obcięciu Twojej pensji. Jak chcesz robić za miskę ryżu to polecam ????

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Delix Sp. z o.o.? Opinie pracowników liczą się najbardziej!

Zostaw merytoryczną opinię o Delix Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Delix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Delix Sp. z o.o.
  • Egipska 4