1 Dodaj merytoryczną opinię
counter
1 258 125 5 1

Opinie o Kaja Systemy Kontenerowe

Zofia Nowy wpis

Jak wygląda okres próbny w firmie? Czy jest w ogóle taki? Osoby posiadające małe doświadczenie w pracy zazwyczaj wolą być wpierw zatrudnione w taki sposób by móc się wszystkiego dokładnie nauczyć i dostosować z możliwością popełniania drobnych błędów bez wyciągania konsekwencji.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 150 dni.

Czy pracownicy Kaja Systemy Kontenerowe chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Czy Kaja Systemy Kontenerowe ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aniutek
@Pytanie

Tak , naturalnie. (usunięte przez administratora) Mamy tak dużo zamówień że dział handlowy już odsyła na koniec przyszłego roku. ps. A nieoficjalnie, da się zamówić ale u byłych pracowników. Profesjonalna obsługa, gwarancja terminu i jakości. Wszystko jak należy, bez rdzy na kontenerach i wstydu przed klientem.

Błażej
@Pytanie

Od początku robota jest na okrągło i jak Gizela napisała za grosze na tacę. Lada moment będzie dłuższa i przymusowa przerwa z powodu epidemii. Na produkcji w toaletach stołówce szatniach w samochodach i biurach wszyscy bardzo mocno ryzykują, ale wojewoda otrzymał już wytyczne oraz prośby i petycję pracowników i ich rodzin aby zamknąć zakład.Będzie zamykał takie przedsiębiorstwa, czy komuś się to podoba czy nie.Taka jedna firma może totalnie i szybko sparaliżować wirusem całe miasto. Żaden Boguś czy sroguś który myśli że jak pastę do mycia rąk i szare mydło i papier toaletowy w toalecie dla 100 osób pracujących w małych pomieszczeniach , kontenerach warsztacie i biurach to jest zabezpieczony i nietykalny. Ale na szczęście ma psińco do gadania.

Zofia
@Błażej

Wiesz od kiedy planują zamknąć zakład Kaja? Będzie całkowicie zamknięty? Czy tylko jakaś część?

Dawid
@Zofia

Z informacji które pochodzą od wiarygodnego źródła to kwestia dni lub jeśli będzie choćby jeden przypadek to kwestia godzin. Zamknięcie dotknie większe miejscowe przedsiębiorstwa. Są to firmy w których specyfika wykonywanych prac produkcyjnych stwarza duże zagrożenie na zarażenie wirusem innych pracowników, każdy kto pracuje w Kaji wie że zegar tyka. Zagrożeniem jest praca na terenie całego zakładu, większości pomieszczeń produkcyjnych , socjalnych , biurowych, pojazdów służbowych, toalet, magazynów, hali produkcyjnej, kontenerów serwisowanych i produkowanych , bo jak na jednej i niewydzielonej powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych podczas montażu kontenera pracuje od dwóch do pięciu osób w pomieszczeniu pozbawionym okien, wentylacji. Kaja to wirusowa bomba zegarowa! Na pewno część pracowników pozostanie do montażu kontenerów na potrzeby służby zdrowia , tym bardziej że na placu składowym znajduje się ponad 50 kontenerów socjalnych sanitarnych magazynowych biurowych które będą zajęte przez Urząd Wojewódzki w Katowicach, przeglądałem kontenery każdy z branży wie że idealnie nadają się jako zaplecza dla chorych przy szpitalach. Z wiadomości które pochodzą od osoby decyzyjnej sztab zarządzania kryzysowego wojewody śląskiego ma już koncepcję zagospodarowania kontenerów w różnych konfiguracjach w dwóch lub trzech lokalizacjach woj. śląskiego. Jeśli właściciel kontenerów nie będzie mógł wykonać montażu lub dostosować układ funkcjonalno-użytkowy wykonają to zewnętrzne firmy.

Andrzej
@Dawid

Czyli najbezpieczniej będzie dla mojej rodziny i dla mnie aby pójść jak najszybciej na długie zwolnienie lekarskie. Po pierwsze nie narażam się już po drugie jak zamkną zakład to na zwolnieniu lekarskim i tak otrzymam więcej na konto niż w firmie dostanę pensji o ile w ogóle i cokolwiek dostanę.

Jarek
@Aniutek

Daj namiary na tych byłych pracowników.

Aniutek
@Jarek

Jarku szukasz zatrudnienia, czy chcesz kupić kontenery?

Dorcia
@Andrzej

Zdecydowanie tak. Zwłaszcza jeśli masz kontakt z osobami starszymi , rodzicami , babcią dziadkiem itd. Zarażenie ich to prawdopodobny wyrok... Jaki sens jest narażania swoich najbliższych dla paru złotych. Zwolnienie lekarskie dostaniesz od ręki od lekarza rodzinnego ZUS i pracodawca w obecnej sytuacji nie kontroluje , ma wręcz zakaz kontroli pracowników przebywających na L4 w domach, mieszkaniach. Jeżeli pracodawca ze względu na twoje L4 potrąci ci z pensji i wypłaci za godziny wg najniższej krajowej, poinformujesz jego bezpośrednio lub kadrową SMS-em na służbowy numer że napiszesz i dostarczysz do ZUS-u wniosek o pokrycie strat poniesionych z tytułu wynikających z przebywania na zwolnieniu lekarskim. Kontakt z tobą będzie polegał na rozmowie przez telefon, pracodawca lub jego wyznaczony pracownik nie odważy się aby odpisać na twojego sms-a. Jeżeli do 48 godzin nie będzie kontaktu piszesz pismo do ZUS-u i wysyłasz listem poleconym lub zanosisz do okienka za potwierdzeniem odbioru. Wysokość strat obliczysz sobie sam bo wiesz ile godzin opuściłeś w pracy. Istotne aby w wniosku wskazać wyliczone straty wynikające z tytułu zawartej z pracodawcą umowy ustnej która strony obowiązuje np. 19 zł za godzinę pracy netto czyli. na rękę, a otrzymanych przelewem poborów według umowy śmieciowej której pracodawca przestrzega wyłącznie podczas absencji chorobowej pracownika. Mało kto o tym wie ale taka sytuacja miała miejsce w kilku tyskich firmach a mój znajomy prawnik potwierdził że pracodawca wystrzega się takich sytuacji aby nie stracić możliwości ubiegania się o zwolnienie ze składek z tytułu pandemii. Gwarantuję że pracodawca po otrzymaniu SMS-a od ciebie rozliczy się z tobą co do złotówki i w kasie będzie czekała koperta z potrąconą kwotą. Mało kto o tym wie ,bo to tak naprawdę świeży problem ale to działa w 100%, do tego stopnia że przedstawiciel pracodawcy dostarczył kopertę z różnicą w poborach pracownikowi do skrzynki na listy w miejscu zamieszkania. (usunięte przez administratora)

Dorcia
@Zofia

No i mieliśmy zamknąć bo dwie osoby chore na covida , ale właściciel jak to powiedział "ma kupę roboty" i ponownie pozamiatał sprawę pod dywan a przy tym kazał cicho siedzieć zakażonym. Boguś , Boguś a ja myślałam że ty poważny człowiek jesteś, a ty taki durak, przepraszam burak :)

Jarek Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja
@Aniutek

@Aniutek szukam współpracy.

Piotr

Poproszę kogoś z pracowników o wypowiedź na temat sytuacji w firmie Kaja. W komentarzach zauważyłem 2 niepokojące rzeczy, była to sugestia, że firma może już nie funkcjonować i to, że nie wypłaca wynagrodzeń. Czy rzeczywiście tak jest? Zakład ma kłopoty finansowe?

Nieskrępowany Nowy wpis
@Piotr

Zakład od dawna ma problemy finansowe, tak naprawdę firma funkcjonuje dzięki pracownikom sponsorom którzy płacą wysoką cenę za niegospodarność właściciela i fanaberie jego żony.

AG

W grudniu został zakupiony podwójny kontener w firmie Kaja jako biuro budowy. Po pewnym czasie pojawiły się wycieki w kilku miejscach, przyjechała ekipa i "uszczelnili" dach. Po pewnym czasie sytuacja się powtórzyła, ekipa była jeszcze 2 x w zasadzie po każdym (na szczęście minimalnym opadzie śniegu" jaki był tej zimy. Pan Henryk Bańczak kimkolwiek jest w dziale serwisu w rozmowie telefonicznej "oparł się na swoim wieloletnim doświadczeniu" i usłyszałem ze to moja wina bo kontener niewygrzany a temperatury +/- więc jak nie będę grzał to tak być musi. Ok grzaliśmy nawet w weekendy, opadó nie było do kwietnia, co jakiś czas z dachu kapło jak śnieżek poleciał i tyle. W kwietniu po oberwaniu chmury zalało dokumentację budowy, nową drukarkę itp Przyjechałą ekipa znaleźli w dachu dziurę wilelkości 5zł której poprzednicy "nie widzieli" Załatali powiedzieli że wełna namoknięta w dachu (lama jedna odkręcona i leje się po kablu aż wybija korki) więc trzeba pruć całość ale nic nie zrobią bo czasu brak. Protokół podpisałem zuwaga że nie odbieram prac i czekamy do opadów. Popadał wszystko ok, więc myśle sobie będzie ok ale od temperatury +30 (w dachu pewno z 70) woda znalazła drogę na dół i po raz kolejny zalała wszystko. Kontenery być może i fajne ale jeśli tak działa serwis i montaż jak jego zwierzchnik to lepiej dołożyć pare tysiaków i trzymać się z daleka bo szkoda nerwów na palanta.

MS
@AG

Proszę o adres e-mail. Pisemnie wyjaśnię jak zgodnie z prawem w kilku krokach skutecznie zmusić właściciela firmy do podjęcia decyzji o wymianie budynku lub zwrocie pieniędzy.

Radzio
@AG

Bo to trzeba być w ciemię bity żeby w Kaji kupować taki szmelc. Co wy ludzie czytać ze zrozumieniem nie potraficie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 251 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kaja Systemy Kontenerowe? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Xyz

Firma beznadziejna pracowałem przez rok, brak perspektyw na rozwój. Wypłaty przeważnie spóźnione. Kamery po kilka sztuk z każdej strony, nieprzestrzegane bhp

Nieskrępowany
@Xyz

Myślenie właściciela firmy jest znacznie ograniczone. Krótkimi zwrotami i poleceniami w pierwszym dniu pracy powiadał że: - masz pracować a nie dumać o rozwoju - radować się z każdego dostanego grosika bo jak nie bedzie podobała się moja praca będzie potrącał z godzin - a jak się nie podoba to poszły won biede klepac Lezy godzinami w biurze i obserwuje warsztat a nie widzi jak pod jego nosem wodkę piją. Ot to taki człowiek ale to kwestia wychowania. na pewno nie jest kapitalistą . Widać że charakter syna narodu polskiego wykształcony w silnym komunistycznym duchu Korei Północnej nie rozumiem dlaczego tak zawzięcie agitował pracowników aby głosować Trzaskowskiego, jak mentalnie znacznie bliżej mu do komunistów z pis-u

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Kaja Systemy Kontenerowe?

Maly

Od 7 do 15

Wesolrk

Firma ma się nieźle i oszustów nam nietrzeba pozdrawiam

Firmowa myszka.
@Wesolrk

Bardzo szczera informacja , zapewne od jednej z dwóch osób które maja się nieźle. Bo kto reprezentuje firmę? Kto to jest ? Dwie osoby które maja się delikatnie mówiąc nieźle. Dobrze wiemy które to osoby. Rzeczywistość jest inna , te dwie osoby są bardzo oderwane od tej rzeczywistości i żyją mocno ponad stan. Dlaczego tak jest? A to dlatego że większa grupa starszych stażem pracowników bardzo słabo opłacanych dosłownie zarabiających grosze , niedocenianych,wręcz wykorzystywanych nie potrafi podjąć prostej decyzji i rozpocząć pracę w innym zakładzie. W zakładzie w którym jak pracownik odchodzi na emeryturę i dostaje należną odprawę a nie tylko uścisk dłoni prezesa który broni się rekami i nogami przed płaceniem należnej pensji a o odprawach nie wspomnę. Dobrze wiemy o presji wywieranej na niektórych pracowników aby zapewnić innych pracowników że nic im się nie należy. W tym roku ten proceder się skończy ponieważ bezpłatne porady prawne doprowadzą do finalnego rozliczenia należnych pensji za wiele lat pracy dla pracowników obecnych także byłych , odpraw dla emerytów. Wiele osób jest tym mocno zainteresowana i już zaangażowana w skompletowanie dokumentów. Nie brakuje świadków chętnych do współpracy i dowodów. Aby nie zaszkodzić obecnym pracownikom w pierwszej kolejności będą pozwy zbiorowe byłych pracowników do wypłaty należnych świadczeń, także uregulowania zobowiązać wobec Urzędu Skarbowego i ZUS. W drugiej kolejności przyjdzie czas na obecnych pracowników, także w tym zakresie nie wykluczamy jednoczesnego złożenia pozwów zbiorowych z jednoczesnym powiadomieniem i współpracą z instytucjami państwowymi. Należy mieć świadomość że firma która ma się nieźle będzie zmuszona prawomocnym wyrokiem sądu do wypłat na rzecz pracowników i urzędów. Ale te dwie osoby na to stać, to bardzo bogaci ludzie którzy mają tą paskudną cechę, węża w kieszeni i dotąd pozwalali sobie na tyle na ile pracownicy im pozwali. Dlatego bezwzględnie i zgodnie z obowiązującym prawem zmusimy ich do wypłat należnych za lata pracy pieniędzy, składek ZUS i podatków. Skoro (usunięte przez administratora) nam nie trzeba to wyciągniemy każdy należny grosz. Nie będzie przedawnienia, wyzysku i akceptacji dla oszustwa. A tak na marginesie koleżankom i kolegom życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku, także tym z działu kadr. p.s Jak czytamy opinie pracowników firma tzn dwie osoby będą w obecnym roku czyli na rocznicę dwudziestolecia istnienia firmy nie tylko sprawy pracownicze i skarbowe będą na jak się to mówi na widelcu. Również inne tematy które były poruszane wcześniej ale sa to już sprawy podlegające pod inny kodeks. Więc zapewne będzie to dla nas ciekawy ,a bolesny rok dla tych dotąd mających się za uczciwych. Jak to się mówi Pini Gizelo, każdego szkoda...

Piotr

Czy firma Kaja Systemy Kontenerowe nadal funkcjonuje? Ich strona internetowa jest niedostępna: https://www.kontenery.info.pl/ Jeżeli tak, to polecilibyście na tę chwilę pracę w tym miejscu?

Tytus
@Piotr

Jeśli chcesz być sponsorem to jak najbardziej.

@Tytus

Nie bardzo rozumiem Twoją uwagę. Możesz przybliżyć, czy firma prowadzi rekrutacje, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Każda informacja będzie bardzo istotna.

Nieskrępowany
@Piotr

Oczywiście że funkcjonuje i dzięki rzeszy pracowników sponsorów firma ma się doskonale. Jest nawet taki pomysł na akcję pod tytułem. „Miesięcznica Cegiełkowa” ,akcja ma na celu zbieranie funduszy na to aby firma miała się jeszcze lepiej. Nie wiem czy pomysł się spodoba, ale nabywanie cegiełek przez pracowników mogłoby odbywać się na takich zasadach jak potrącanie części wynagrodzenia przez właściciela w ostatnimi czasy i bankowo nie po raz ostatni. Cegiełki, które chcąc nie chcąc nabędziemy w dniu wypłaty za powiedzmy 170 zeta za sztukę będą wspaniałą pamiątką, która możemy sobie postawić na komodzie w pokoju gościnnym, albo obok świecznika w sypialni. Patrząc na coraz szczuplejszy portfel i rosnąca górkę cegiełek utwierdzimy się w przekonaniu, że oto Ja jestem bardzo emocjonalnie związana lub związany z Kają ,że jestem życzliwym, wyrozumiałym i cierpliwym pracownikiem. Dla naszych pociech będzie to także wychowawczy i niekończący się przykład, jakim dobrym i uczynnym człowiekiem należy być. Jak warto inwestować nasz marny ale własny kapitał w obcy majątek! Młodzi muszą wiedzieć że jest taki pracodawca w którym pracownik był, jest i będzie najważniejszy, ponieważ jest Sponsorem. Jeśli akcja cegiełkowa wypali ,a są realne szanse że sprawdzi się i fundusze z naszych g…wnianych pensji zasilą pustą od dawna kasę, to z pewnością dałoby się cyklicznie i co miesiąc no powiedzmy obowiązkowo - uroczyście ,” jak jeden mąż” zasilać kasę firmy. Ci, którzy już zwolnili się lub zostali zwolnieni przez Pana Griszo niestety nie będą mogli powspominać i pochwalić się kolekcją cegiełek, dzięki którym pracodawca będzie miał na wypaśne życie w domach z bali i wakacje na Bali, złote klamki, kryształowe żyrandole, Jeepy ,Mercedesy z zawsze pełnym barkiem oraz mega emeryturę. Co wy na to? Piszcie , bierzcie aktywny udział w ocenie firmy, macie prawo wyrażenia swojego zdania i moralny obowiązek opowiedzenia wszystkim zainteresowanym, co się w Kajchozie z pracownikami wyrabia. Jestem przekonany, że naczelnik Kajchozu regularnie czyta opinie swoich milusińskich, czasem jałowo odpisuje, ale na pewno doceni Wasze starania. Zapewne pod nosem szemra o kolejnej niespodziance i kombinuje jak się wykręcić z płacenia należnych poborów, bo jak wiemy z nadpłaty tych potrącanych już się wykręcił. Kolo Coralgol podsunął już nawet ciekawe hasło na to przedsięwzięcie „Miesięcznica Cegiełkowa” . Wstyd się przyznać, ale ja także byłem Sponsorem naczelnika BB i Bogu dziękuję że wymiksowałem się z tej mega wspaniałej fabryki z której intensywnie wali naftaliną już na peryferiach Mikołowa. Wolę zbierać kapsle po piwie czy znaczki pocztowe. Mieć w portfelu parę groszy na fanaberie . A mam to za normalną i uczciwą robotę w przeciętnym, normalnie zarządzanym zakładzie pracy. I nikt mnie nie zmusza do wyjazdów na kierat, montaże na mój koszt. Z perspektywy mojej kilkuletniej pracy w Kołchozie , podjętych przez konesera zapachu naftaliny, beznadziejnych decyzji personalnych, finansowych , biznesowych szczególnych jego zasług w wykorzystywaniu ludzi , totalnym brakiem umiejętności i wiedzy na temat zasad zarządzania przedsiębiorstwem uważam, że powinien mieć w całej Europie sądowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej i zatrudniania pracowników. Widzę dla niego wspaniałą przyszłość wyłącznie w Chińskiej Republice Ludowej. Tam spełni się jako dojrzały przedsiębiorca, zbuduje wielki Kajchoz przy pomocy potencjalnych milionów Sponsorów zatrudnionych do roboty w kieracie za miskę ryżu. Panie BB ot to takie moje prawo do wypowiedzi i opinii, czy to się Panu podoba, wydaje , pasuje, irytuje, bulwersuje.. Powiewa mi nisko twoja opinia na temat negatywnych wpisów i to że znów będziesz miał gacie do przepierki. Będę Panie naczelniku wspólne z Twoimi milusińskimi regularnie drążył temat do dnia, w którym ostatni Sponsor nie zwolni się z Kajchozu, bo z takim talentem do skubania pracowników najlepiej ci będzie za chińskim murem ,rzecz jasna z Gazelą made in china , tam Wasze miejsce i ziemia obiecana.

WIerzyciel
 Problem

Wszystkich którzy mają problemy/negatywne doświadczenia z firmą KAJA Bogdan Bańczyk takie jak BRAK ZAPŁATY WYNAGRODZENIA W TERMINIE, wykonanie usługi nie w terminie lub niezgodnie z umową zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem 507 506 848 lub adresem e-mail oszukaniprzezkaja@gmail.com

Tytus
@WIerzyciel

Brawo! Nareszcie znalazł się ktoś kto pozamiata ten bajzel.

Atomek
@Tytus

Nadszedł już czas aby powyciągać, odkurzyć i powysyłać gdzie trzeba kwity z na tematy przetargowe z podpisem Telesfora. A podpisywałeś wszystko jak leciało i co najciekawsze że byłeś przekonany że tylko jednemu podpisujesz , hahaha.. Wykluczenie z przetargów na 5 lat, poświadczenie nieprawdy na wielu papierach przy przetargach które otarły się o skaner i Photoshopa. Grube i śmierdzące tematy tym bardziej jeśli będzie do czynienia z Państwowymi kolosami. Teraz już jesteśmy przekonani że warto było przez lata gromadzić kwity i ? Przyszła pora na Telesfora. To będzie wodzu smutny dzień kiedy zadzwonią do drzwi smutni panowie z firmy na 3 litery. Smutni Panowie tylko czekają na takie newsy, po smutnych panach przyjdą ważni panowie z prokuratury, po tych panach przyjdą jeszcze ważniejsi Panowie sędziowie. Tak czy inaczej na końcu tej trudnej i długiej drogi staną wydziarani panowie z twardym zarostem na twarzach i twardymi główkami w dłoniach ale to już będzie spotkanie wyłącznie towarzyskie. W ten sposób i symbolicznie okażemy ci szacunek na który zapracowałeś przez wiele lat. "Tylko noc noc noc płoną światła... " Ale nie bój , nie bój masz godnego następcę, a my twojego zmiennika który okazał się tak mega bardzo pomocny, jak mega bardzo oderwany jest od rzeczywistości i zarazem pługa... :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 554 dni.

Czy często w firmie Kaja Systemy Kontenerowe zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Jurek

Po prawie dwóch latach pracy za granicą i powrocie do kraju zastanawiam się czy nie wrócić do firmy. Jaka na dzień dzisiejszy jest kondycja finansowa zakładu? Podobno roboty dużo to i pewnie dobre pieniądze można zarobić.

Julia
@Jurek

Super, że po upływie pewnego czasy ponownie zainteresowałeś się podjęciem pracy w Kaja Systemy Kontenerowe, bowiem to dobrze świadczy o tym pracodawcy. Niestety, nie wiem, jak przedstawia się aktualna sytuacja finansowa firmy, ale liczę na to, że w niedługim czasie ktoś nam o niej opowie. A na jakim stanowisku wcześniej tam pracowałeś?

Martin
@Jurek

Odpowiem tobie tak . (usunięte przez administratora) Mega dramat, (usunięte przez administratora) zarobki chyba już najniższe z tych w Mikołowie. Wypłaty z opóźnieniem i nie warte jakiejkolwiek zaangażowania. Na materiał nie ma bo dostawcy nie opłaceni. Już właściwie nie ma na nic za wyjątkiem kawioru dla Bogusia i Gizeli. Kolejne duże zlecenia otwierane i nie zamykane bo brakuje na materiał i brakuje ludzi. Ludzie porzucaja pracę w tym Kajchozie i wyobraź sobie że jeszcze zdarzają się naiwni którzy przychodzą do pracy na dwa tygodnie lub góra do wypłaty. Pracownikom ledwie na chleb wystarcza, (usunięte przez administratora) Totalna pustka intelektualna. Powinni mieć w Polsce sądowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej i zatrudniania pracowników. Jurek omijaj szerokim łukiem Kajchoz nawet jeśli obiecują gruszki na wierzbie.

Niewiadmomy

Praca na miesiąc po tem wylot

@XXX

Nepalczyk

Wypłat nie będzie.

Krecik
@Nepalczyk

Czyli nic się nie zmieniło. Na szczęście nie pracuje już w tym(usunięte przez administratora)i dobrze mi z tym. Polecam zmienić prace jest jest bardzo dużo obecnie tylko potrzeba tylko trochę chęci

byly pracownik aushwitz
@Nepalczyk

norma, pan B. sobie jaja robi ;) dobrze ze juz tam nie pracuje x lat :)

Tarick

Pracowałem tam jakieś 10 lat temu.Pełny nadziei,młody i silny cieszyłem się że dostałem pracę.Skończyło się na (usunięte przez administratora) z przerwa 15 minut z zegarkiem w ręku.Szanowny szef potrafił chodzić w tę i z powrotem po hali bite 6 godzin obserwując co robisz.Miał na sobie ciemne okulary,koszulę dobrą na wyprawę do Afryki i ciemne okulary(żeby nie było widać gdzie akurat spogląda zapewne).Wypłatę pierwszą pamiętam do dziś-1440 złote.Wszedłem tutaj z ciekawości czy w tej firmie coś się zmieniło przez tyle lat.Nie myliłem się...

Arsene Lupin
@Tarick

Ciemne okulary to najczęściej zakładał w poniedziałki rano po weekendowych baletach i do czasu kiedy o poranku nie zatrzymali prawa jazdy za jazdę na podwójnym gazie. Czasem ciemne okulary były koniecznością z innych powodów , jak to powiedzieć w związku różnie jest a pretekstów aby przyłożyć lubemu było dużo a to bo zupa była za słona a to bo sąsiadka ma nowe futro, a to bo zabrakło ptasiego mleczka. No cóż do dnia dzisiejszego zrównoważenie emocjonalne i generalnie szerokopojęty polot nie był nie jest i niestety nie będzie mocną stroną Gazeli. Co do pensji w 2009 roku to miałeś z sobotami lub delegacjami. Dzisiaj bez przepracowanych sobót lub niedziel , lub jeśli nie byłeś w delegacji to dostaniesz 1634 zł. na rękę. No cóż dekada nie wpłynęła na majątek pracowników , ale takie były i są założenia właściciela . On już tak ma , to wielki dar wykorzystywania ludzi, więc nie myliłeś się.

CORALGOL

wizyty Państwowej Inspekcji Pracy w Kaji to wielka heca , ich kontrole powinny być solidnie skontrolowane przez NIK i CBA . Dalej idąc od wielu lat ten cyrk z inwentaryzacja i coroczna wizyta osób które z bur.. elu magazynowego robiacych w protokołach cacy aby właściciel zaoszczędził na podatkach, solidnie opłacana biegła księgowa która robi za sprzątaczkę i bierze na karb cuda wyprawiane od lat, pieski którym wydaje się że dbaja o bezpieczeństwo , wysokiej klasy swietnie wykształcona kadra pseudospecjalistów od wprowadzania ISO i CHAOSU , doskonała kontrola jakości wzorowo prowadzona przez szofera taksówki i cała armia ambitnych, wykształconych ,kompetentnych ,doskonale opłacanych mistrzów ściemy z technologiem na czele. Wyspecjalizowana kadra kierownicza wyłacznie na potrzeby większych kontraktów i wreszcie właściciel absolwent zawodowej szkole górniczej z małżonka po zawodowej szkole poligraficznej to trzon zarządzający bardzo dynamiczne rozwijającej sie firmy wśród Gazeli Biznesu. Niezła słoma z butów i niezła heca prawda? A jak wiemy i nasi naiwni klienci juz także terminy mocno przekroczone . Realizacje robione na szybko , byle jak , byle sztuka , aby w końcu wyjechało z zakładu i stanęło na budowie, bałagan idzie od góry , jest wszechobecny i wszechmocny. Na stronie internetowej , w folderach i ustach handlowców wyroby MALINA , w rzeczywistości bardzo kiepsko i tanio się TO prezentuje. Ale dla mnie to była petarda, najlepszy kabaret jaki widziałem !

griszo
@CORALGOL

Wydaje się że nic nie pasuje....mam nadzieję że miałeś Coralgolu jakąś rolę....próbowałeś współuczestniczyć...zapriponować jakieś rozwiązanie....byłeś istoją dla współpracowników i mówiłeś otwarcie o tym o czym z zawziętością piszesz...Jeżeli nie , to używając jednak kwiecisto-zarzutowego Twego języka ...byłeś tylko clownem....

kolega Coralgola
@griszo

A co ci się wydaje ? Nie pasuje, nie gra kartoflu ? Przecież wszystko się zgadza , a po ostatnich potrąceniach najbardziej zgadza się na twoim koncie. Pobaluj jeszcze kilka tygodni to znów będzież potrącał i kasę zabierał pracownikom przed świętami. Bądź dla ludzi istoją :) a nie pajacem któremu palemka odbiła. Priponuję abys po powrocie i krótkiej przerwie na odpranie majtek znów wyjechał na wakacje najarał się na zapas.

Pedalgol
@CORALGOL

Rozumiem, że Kaja to januszerka i fuszera po całości, ale co ma wykształcenie i fach nabyty kilkadziesiąt lat wcześniej do prowadzenia własnego biznesu.

Uśmiechnięta
@griszo

Kotek , mówiłam ci że jeśli nie odprawisz pełnomocnika to niebawem znów popłyniesz.

rafaloooo

Złodziejstwo w każdym aspekcie

yolo

najgorszy internet na świecie co chwilę albo go nie ma albo chodzi wolno jak żółw

Gutek

Bardzo nerwowo jest również w firmie? Tak naskakujecie na zainteresowanych.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaja Systemy Kontenerowe - Mikołów