counter
4 12 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kornix Forest Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis

Wpisy z 2019 bardzo nieprzychylnie oceniają kwestię wynagrodzenia w Kornix, czy zaszły jakieś zmiany od tego roku? Warto interesować się pracą w tym miejscu?

TakNie4
Zainteresowany Nowy wpis

Jak przebiega rekrutacja w Kornix ? Czy sa nowe miejsca pracy?

Do@ mgz Nowy wpis

Reasumujac Twoją wypowiedz zgadzam się z Tobą w 100% co prawda dodałbym tu jeszcze parę wątków godnych uwagi i dyskusji odnośnie pracy i pracownikow tej Firmy . Ogolnie zasiedziale towarzystwo ktore ma o sobie bardzo wysokie mniemanie,a prawda jest taka ze nie ma ludzi nie zastąpionych a im się wydaje że tak jest, bzdura .Pracownicy twz menadzerowie ,handlowcy i nie wiem jak tam się tytułuja to tak naprawdę zwykly sprzedawca .Dla mnie żaden menadzer handliwiec bo nie mają pojecia jak wyglada praca handlowca 8 godz na (usunięte przez administratora) to na parkingu strzezonym a nie w handlu, siedzieć i siedzieć az zadzwoni tel ,pracowalem tez w tej firmie i wuem o czym piszę ,na temat (usunięte przez administratora) nie mam zdania ,odnosnie trikow sprzedazowych to wiem o czym piszesz ale widocznie wszystkim odpowiada takie rozliczenie skoro dalej wszyscy pracuja. Magazyn ok pracownicy tez . Pracy w tej branzy jest bardzo duzo i konkurencja duza coraz wiecej firm jeśli uwazasz ze jestes zle rozliczany to idz do innej firmy i tyle

Tak13Nie8

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krysia

Chce aplikować do KORNIX , mozecie mi piwiedzieć jakie sa zarobki ? Czy warto aplikować, czy to prawda co piszą że placą najniższą krajową?

Tak1Nie2
Krysia
@Krysia

Czy ktoś powie mi jakie są warunki pracy w Kornix ,czy warto aplikować ,jakie są zarobki

Tak1Nie
Krzysztof

Szykam pracy jako magazynier Czy sa wolne miejsca ?

Zbyszek
@Krzysztof

No za Waldka ?

Seba

Potwierdzam obsluga slaba nawet powiem b.słaba jakosc uslug beznadziejna Plyty wyszczerbione po formatowaniu . Jakość od 1 do 10 2

Tak12Nie15
Dorota
@Seba

Dobrze, że podzieliliście się z nami swoimi uwagami co do jakości obsługi w Kornix Forest. Jestem jednak ciekawa, czy to samo zdecydowaliście się przekazać Właścicielowi tej firmy. Jeśli tak, to jak na to zareagował?

TakNie5
Stolarz

Potwierdzam Dzisiaj odebralem plyty wiekszoscplyt do poprawienia i co slysze ze to nie ich wina. Proszę Pani troche wyobrazni . Bylem ostayni raz a Pani radzę nabrać trochę kultury

Tak6Nie8
Ktos

Witam. Podobno szukają magazyniera. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglądają tam warunki pracy i kasa. Jak atmosfera? Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam

Tak4Nie1
Jarosław
@Ktos

Daj znać gdzie znalazłeś informacje o rekrutacji do Kornix . Na stronie firmy brak informacji o rekrutacji.

@Jarosław

Znajomy powiedzial mi ze ogloszenie wisi w Kornixie.

Jarosław
@Ktos

Aplikowałeś może na to ogłoszenie? Od Twojego wpisu minęło już kilka dni, więc ciekawi mnie, czy zdecydowałeś się podjąć jakieś działania w tym zakresie.

Klient

Z tego co widzę, to na magazynie są te same osoby od 10 lat, więc chyba nie jest aż tak źle.

Tak18Nie1
Ktos

Po Twoich wpisach widze ze miales problem z wieloma ludzmi w tej firmym... Wiec to moze z toba cos jest nie tak...Pytam bo znajomy bardzo sobie chwali obsluge na sprzedaży i na magazynie

Tak18Nie3
Mars

(usunięte przez administratora) Zamowilem tkaniny 30 Listopada a dzis mam 9 Grudnia i nadal niemam tkanin. Tam dbaja tylko o tych ktorzy maja duze zamowienia i pieniadze a tych mniejszych olewaja.

Tak15Nie26

Zostaw merytoryczną opinię o Kornix Forest Sp. z o.o. - Wejherowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kornix Forest Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Podmiejska 12