KORNIX
3 15 9 5 1

Opinie o KORNIX

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Prawda jest taka że nikt nie chce pracować w Kornix ogloszenia wiszą już 3 miesiące ludzie zwalniają się sami A nikt się nie zatrudnia . Czemu ?jest tak fajnie czy tak beznadziejnie stawiam na beznadziejnie

TakNie1
Tomek
 Opinia

W tej Firmie nie ma przyszłości,nikt nie liczy się z twoim zdaniem , szefostwo ocenia ludzi pod względem widzi misie Jeśli szukasz pracy to nie tu szkoda czasu

TakNie1
 Opinia

Jacek i Fiona nie róbcie boków bo szef się dowie i będzie zonk,masz tupet

Tak8Nie3
Mars
 Opinia

Bardzo niezetelna firma i niedbajaca o klienta. Zamowilem tkaniny 30 Listopada a dzis mam 9 Grudnia i nadal niemam tkanin. Tam dbaja tylko o tych ktorzy maja duze zamowienia i pieniadze a tych mniejszych olewaja.

Tak8Nie8

Anna
 Rekomendacja
@Mars 09.12.2017 08:59

Zgadzam się w 100%, odradzam zdecydowanie.

TakNie7
Dron
 Opinia

Dlaczego ludzie zwalniają się z tej Firmy przecież jak by była tak (usunięte przez administratora) to nikt by tego nie robił prawda ? Więcej szacunku dla pracownika bo nie długo szefostwo samo będzie handlować wraz z młodym biznesmenem od siedmiu boleści. Teoria wyuczona w tej branży ma się jak Burak do arbuza A na dzień dzisiejszy tak jest.

Tak3Nie11
 Opinia

Popieram twa wypowiedź pracowałem w tej Firmie nic dobrego kasa marna ,tylko duże obiecanki a przy wypłacie lipa . Jeden mądrzejszy od drugiego , Nie polecam praca bez perspektyw i przyszłości. Fakt (usunięte przez administratora) i przydupaski zarabiają A reszta do miotły tak tam traktuje się ludzi

Tak3Nie11
Guzik
 Opinia

Proponuję więcej nadzoru nad działem szmat ,pracuje tam cwaniak który jeździ białą skoda czy kiedyś ktoś sprawdził z czym wychodzi z pracy . Brak kontroli w tej Firmie tak naprawdę zero ,pracownicy robią co chcą ,typowy samopas jak krowy na łące. Szef paraduje pod wplywem alkocholu po firmie i liczy muliony absurd. Niech przyjrzy się starym pracownikom to zaoszczędzi kilkadziesiąt tysięcy na podwyżki. Poszedłem do konkurencji i jestem zadowolony

Tak9Nie11
anonymous
 Opinia

Opinia negatywna. Nierzetelni. Zlecenia i terminy nic dla nich nie znaczą

Tak5Nie8

Zostaw opinię o KORNIX - Wejherowo