Opinie o Wiking Graf w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wiking Graf. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wiking Graf na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiking Graf w Łódź

A miało być tak dobrze jak nigdy dotąd i co?

pj-69

A ja generalnie szukam handlowców do marketingu w naszej drukarni. Skoro macie problemy to może spróbujecie na innym gruncie, w naszej drukarni. Zainteresowanych proszę o telefon (usunięte przez administratora)

Nawet po trzy kafle na każdą rękę i liczą ile przysiadów zrobisz.

kandydat

Dzwonili do mnie i w środe mam rozmowe kwalifikacyjną o co pytają? 3 kafle na rekę bez problemu płacą?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
;)

Proszę nie obrażać.......... (usunięte przez administratora)

Pracuś

Proszę nie obrażać anonimowo innych ludzi! Może tak zaczniecie się podpisywać chociaż swoimi imionami. (usunięte przez administratora) Ogarnijcie sie, bo rzucacie tylko slogany. Lepsza praca, lepsza płaca. To chyba proste!

NNNN

Do wiadomości Młodej. Nie jestem pracusiem!!!! (usunięte przez administratora).

Pracuś

To Czemu sie nie zwolnicie, jeśli tutaj jest tak źle?

Pracuś

DOŚĆ oczerniania WIKINGA!!! To się musi skończyć! Może nadszedł czas na sąd i ustalenie IP krzykaczy! Do roboty!

obserwator

No cóż, czytając te wypowiedzi i pyskówki świadczy o tym kto w tej firmie pracuje.Sami jesteście sobie winni!!!

i tak usuną

kochani?wolne żarty !!!!ktosiowo

od kiedy pensje do ręki?

Młoda

A jaką pracę proponujesz?

Młoda

Z tego co wiem Blondyna pracowała więcej niż rok i zasuwała jak mały samochodzik.Ten"Ktoś"to chyba sam nie wie co wypisuje.Najbardziej mnie wkurza,że dobrych pracowników się wypieprza i nie docenia.Natomiast obijaczy(co poniektórych)się zostawia,bo mają chody u Dyrekcji i długie jęzory.Ciekawe co się jeszcze wydarzy i kto następny odejdzie.Czekam na następne akcje.Będzie ciekawie."Ktosiu" ogarnij się i nie pisz czegoś czego dokładnie nie wiesz i nie znasz całej sytuacji.Ja też bym (usunięte przez administratora)stąd,zrobię to jak sobie coś znajdę.Tutaj niewyróbka. :-(

stary
@Młoda

Młoda a jakiej pracy szukasz??

ktoś

Weście się ludziska do roboty, a nie gadajcie o czymś, o czym nie macie pojęcia.

ktoś

No ciekawe dlaczego wygryzła Dyrektorka zasłużonego dla zakładu pomocnika (z niespełna rocznym stażem)? Co ona chciała tym osiągnąć? No co???

ktoś

No nie rozśmieszajcie mnie jakich dobrych pracowników???

ktoś

No i jeśli komuś się nie podoba, aż tak bardzo w tej firmie to już chyba wie gdzie ma szukać pracy.

BOŚ

1700? No jchyba, ze walniesz kilka sb albo nadgodziny i nie potrącą nic z premi. Nie płaczcie jednak na wynagrodzenia! Szefostwo stara sie nam pomóc. W czw zorganizowano zebranie wszystkich pracowników i panie z Banku Ochrony Środowiska oferowały m.in. kredyty! O____________o Zatem jeżeli komuś brakuje pieniedzy z wypłaty moze sie jeszcze zapożyczyć! podsumowywując jednym zdaniem: "Moze u nas się dużo nie zarabia, ale zawsze możecie starać się o kredyt w banku obsługującym firmę". Chyba nie tędy droga! Pracownik, który dobrze zarabia, bardziej sie stara, lepiej pracuje i bardziej szanuje swojego pracodawcę. Dobrym środkim motywujacym jest socjal (tu nie istnieje). No cóż, taka polityka. Nie sądzę by pracownicy masowo polecieli, po kredyty do BOŚ-u po kredyty, bo wielu z nich i tak by ich nie dostała... z resztą trzeba mieć pieniądze, by takie cos spłacać. A te niby 1700, to chyba troche za malo aby spłacać kredyt i utrzymać rodzine?

szefuńcio

znowu skasowałem swój post, co tam, nic się nie stało, więc patrząc na Was moi drodzy pracownicy napiszę jeszcze raz, najpierw chlanie i jaranie potem urlop na żądanie, o co Wam chodzi ?, patrząc na Waszą pracę 1700 PLN to nawet za dużo. Do pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wiking Graf - Łódź

• Jak się pracuje w Wiking Graf?

Zobacz opinie na temat firmy Wiking Graf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wiking Graf?

Kandydaci do pracy w Wiking Graf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wiking Graf
  • 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 25/27