Wiking Graf
counter
2 231 215 5 1

Czy w Wiking Graf panuje luźna atmosfera?

TakNie3
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy firma Wiking Graf w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Study Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 192 dni.

Czyli ile tam pracowałeś?

Tak1Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 235 dni.

Czy pracownicy w Wiking Graf dogadują się między sobą?

Kacper Nowy wpis

Czy na operatorze maszyn jest wymagana znajomość języka ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Karol

Firma poszukuje kilku kandydatów na stanowisko pracownika produkcji, technologa, operatora maszyn introligatorskich. Wynagrodzenie w przedziale 2500-4500 zł brutto. http://www.wiking-graf.pl/kariera . Ktoś wie, jakie warunki tam panują?

TakNie1
@Karol

Pracuje w technologii i wiem, ze nikt nawet po 3 latach, nie ma więcej niż 3500 Brutto, wyjątkiem są kierownicy. Połowa pensji to premia, która zabierają w 10% od każdej pomyłki.

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 336 dni.

Hej, czy w firmie Wiking Graf płacą za nadgodziny?

Kasia

Wiecie ile tu zarabia technolog? I na jaką umowę na początku można liczyć na tym stanowisku? Inni współpracownicy z tego działu są spoko?

TakNie

Czy w Wiking Graf panuje luźna atmosfera?

TakNie3
Kuba
@Pytanie

Nie umiesz przewinąć strony w dół?

Alina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 368 dni.

No właśnie, czy ktoś coś może powiedzieć na temat stanowiska Technolog?

TakNie

Czy w firmie Wiking Graf praktykowane są premie/nagrody kwartalne / roczne? Na stanowisku Pracownik Budowlany, na które poszukują na Gratka.pl to dość istotna kwestia.

Kuba
@Pytanie

Pracownicy budowlani w Wiking Graf? Coś ci się chyba pomyliło.

były pracownik

Mareczku, szanuj pracownika swego bo możesz mieć gorszego... albo żadnego :-)

Tak6Nie
Beata

Witam, pracowałam w Wikingu, coś na temat pracy: firma zajmuje się produkcją etykiet samoprzylepnych typu peeloff, booklet itd. pracownicy produkcyjni pracują na zmiany również w weekendy, w biurze praca jest dla osób o silnych nerwach i odpornych na ogromną presję. Pracują tam na zasadach bardzo archaicznych a firma jest o płaskiej strukturze organizacyjnej, w której to właściciel podejmuje wszystkie decyzje, co wprowadza ogromne utrudnienia i chaos tj. dział handlowy musi nieustannie konsultować wszelkie działania a gdy nie ma szefa lub jego prawej ręki to muszą czekać, niekiedy nawet kilka dni, a to przekłada się na relacje z klientami. Ogólnie klient tam jest traktowany jak zło konieczne, często słyszałem jak w sposób wulgarny wyrażali się na ich temat co powinno dziwić przy dzisiejszej konkurencji. Atmosfera nie jest przyjazna, jeśli szukasz otoczenia komfortowego to tam tego nie znajdziesz. Wynagrodzenie jest wypłacane najniższa plus nagroda jeśli zasłużysz, a jak popełnisz błąd to zabierają ci nagrodę i zostajesz z gołą pensją. Pracownicy o długim stażu mają niższe wynagrodzenie niż nowi i to nawet o połowę. Ogólnie nie polecam ale jeśli ktoś chce się przekonać to musi sam spróbować choć pytanie czy nie szkoda czasu ? Odeszłam bo nie chciałam juz przedłużać umowy i szkoda mi było pieniędzy na antydepresanty :)

Tak16Nie
Morgann
@Beata

A rozmawiali z Toba o umowie.

Smyczek

Dziadostwo!!!!!!! Nie polecam z całą stanowczością Zaszczuty klimat. Ale jak ktoś nie ma problemu z tym ze jest opluwany to może mówić ze deszcz pada Pozdrawiam wąsatego policjanta z flexo

Tak7Nie
Grzegorz
@Smyczek

Twoja opinia jest negatywna, naprawdę nie znajdą się żadne plusy związane z pracą w Wiking Graf? Jestem ciekaw na jaką pensję można tam liczyć, odpowiedz mi proszę jeśli wiesz coś na ten temat.

Biper

Witam. Mam ochotę podjąć pracę w tym zakładzie i potrzebne mi są opinie od osób pracujących na obecną chwilę. Czy warto sobie głowę zawracać.

TakNie2
Aniutek

Czy to prawda, że firma wpadła w duże tarapaty finansowe i szykują się zwolnienia? Krążą pogłoski o początku końca tego przybytku

Tak2Nie1
Chochlik
@Aniutek

Te pogłoski krążą przez 20 lat. Co najmniej.

Tak1Nie2
xyz

Nie wiem czy ze zrozumieniem przeczytales. Miala byc stala wspolpraca. Takie byly moje oczekiwania - firmy tez. Ale nie bylo mowy o ponizaniu. Masz racje juz mnie tam nie ma. Jestem w firmie gdzie mnie cenia, gdzie pensje mam nie tylko na czas. Mam dodatki do niej. Mam z czego zyc a nie licze kazda zlotowke. Fajniej sie pracuje dla firm, gdzie cenia twoja prace. O wikingu nie chce juz slyszec. W zyciu nie polece tam pracy. To naprawde oboz!!!! Jest wrecz skandalicznie. Dlatego nie powinno nikogo dziwic odejscie w 1 miesiacu 6 osob. Zreszta o czym swiadcza ciagle ogloszenia??? Taka firma prestizowa i ciagle szuka nowych technologow? Nowych pracownikow produkcyjnych? Dlaczego???? Dlaczego w innych firmach az tak czesto nie powtarzaja sie ogloszenia????

Tak7Nie1
abc
@xyz

Firma ciągle się rozwija i dlatego szuka nowych ludzi, a pozbywa się bezużytecznych miernot, które nic nie wnoszą do zakładu.

Tak2Nie5
xyz
@abc

Acha :) dobrze wiedzieć :D . Mam inne zdanie. Kilka lat pracy w Wikingu wykreowało moje zdanie na ten temat:). Oczywiście abc, masz prawo się mylić. Życzę sukcesów :).

Tak5Nie1
Redaktor
@abc

Rozwój oznacza zwiększanie ilości miejsc pracy. Proszę podać, gwoli statystyki, rzecz jasna, poziom zatrudnienia w ostatnich trzech lat. Bo jeśli się nie zwiększa, to jest to zwykła "podmiana" odchodzących na przychodzących z bilansem co najwyżej zerowym, o ile nie ujemnym. Stąd ta rotacja i te ciągłe ogłoszenia, więc proszę ludziom oczu nie mydlić swoją stylizowaną na czasy komuny żałosną propagandą sukcesu. Jeśli odchodzą pracownicy z wieloletnim stażem, to stawia to firmę w fatalnym świetle. Rotacja zawsze oznacza słabą jakość zarządzania personelem. To są fakty i zasady elementarnej logiki, z którą zdaje się za pan brat kadra zarządzająca nie jest

Tak4Nie1

Ojszczypłot
@abc

Ludzie którzy maja choć trochę honoru i godności wcześniej czy pozniej i tak odejdą a jednostki bez kręgosłupa moralnego ludzie z patologi rodzinnych alkoholicy(bo picie piwa po racy to tez alkoholizm)będą tam tkwić na posterunku do końca swoich dni

Tak3Nie1
Aśka
@Ojszczypłot

Wiesz ze to się nadaje do gazety albo jakiegos innego inspektora? Znam wlascicieli i to ze prowadzą jakiś biznes jest po prostu dziwne i niepokojace. Ilu klientow ostatnio zrezygnowalo pochwalicie się?

Cimir

Józiu pobierz mi dlugopis;-) Poczekaj wypisze kwit hahahahaha

Tak1Nie

Były pracownik flexo

Nie polecam!Przykład typowego (usunięte przez administratora).Jest tam taki kierownik J.K typowa kanalia!nigdy się nie przyzna do błędu ludzi traktuje jak szmaty A ludzie co pracują tam po 10/15 lat stracili zdolność realnej oceny sytuacji Obudźcie się puki jeszcze jest na to czas o ile nie jest za późno ????

Tak10Nie

potwierdzam
@Były pracownik flexo

Potwierdzam!!

Tak5Nie
zamulAnna
@Były pracownik flexo

Mówisz o tych (usunięte przez administratora)które się odbywają? Zamulona baba trzesię całom firmom.

Tak1Nie
pracownik na szczęście już był

Aniutka nadal dokazuje swoim zachowaniem? Czy to normalne, że tak się traktuje pracowników?

Tak2Nie

Tak2Nie