Wonder World Katarzyna Króliszyn

Łódź

Opinie o Wonder World Katarzyna Króliszyn

abcabc

Biorąc pod uwagę ogromną odpowiedzialność zarabia się tu śmieszne pieniądze. Pracownicy nie są doceniani za swoją pracę. Żadno z nich nie ma doświadczenia pedagogicznego (jak zapewnia kadra menadzerska). Mimo wszystko, zeby nie wiem jak się starać i tak wszyscy wrzucani do jednego worka, wszystykie zaslugi przypisuja sobie tzw. "kierownicy", ktorym woda sodowa wpadla do glow i obnosza sie swoim "stanowiskiem" pomiatajac personelem, i przypisując sobie ich zasługi. Warto również wspomnieć o dezorganizacji księgowej, ktora wciaz ma balagan w dokumentach. Jest to praca bez perspektyw w ktorej nikt z was nie zostanie doceniony ;) odradzam :)

Koleżanka

Witam, Praca w tej firmie może spowodować chorobę nerwową. Wymagania ogromne od kierowników poszczególnych placów, prawie jak w koncernach międzynarodowych szkoda że nie idzie to w parze z wynagrodzeniem. Umowy śmieciowe, pieniądze podobnie, dostępność na każde skinienie, nie ważne czy ma się dzień wolnego należy być 24/h pod telefonem. Słownictwo poszczególnych osób na szczycie tej hierarchii pozostawia dużo do życzenia, zwalnianie pracowników z dnia na dzień z racji gównianej umowy za pierdoły, ah... Bałagan i jeszcze raz bałagan... nie polecam pracy w tej firmie, powodów jest jeszcze trochę i ciut ciut i znacznie gorszych ale nie zamierzam o nich tu wypisywać ... Jeśli ktoś szuka stałej stabilnej pracy w dobrej atmosferze bez bólów żołądka radzę ominąć tą firmę szerokim łukiem :) Pozdrawiam serdecznie.

Aneta

U nas nie ma kierowników facetów w żadnej placówce:) pracuje tu już 4 lata i polecam -pracy dużo ale atmosfera ok

dumna

Wiesz Edytko, jak robisz kierownikowi dobrze na zapleczu to może ty masz dobre warunki i kase na czas. Nie polecam firmy

Katarzyna

Wonder World Katarzyna Kóliszyn nie jest spółką więc coś się komus pomyliło:-)

Edyta

kompletna bzdura z tą uczciwością!!! pracuje z nimi drugi rok i nie planuje zmieniać, pracy dużo i duże wymagania ale zawsze kasa na czas i jasno określone zasady gry...zarówno do jednego jak i do drugiego właściciela zawsze można zadzwonic i zapytać co robić...jak się komuś nie chce pracować to wszędzie będzie mu źle...

???

W dużym skrócie: nie wiem jak było wcześniej ale odkąd jest spółką bałagan w firmie,każdy mówi co innego, brak porozumienia między właścicielami, dużo obiecują, nieuczciwi wobec pracowników jak i wobec klientów!!!

Zostaw opinię o Wonder World Katarzyna Króliszyn - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wonder World Katarzyna Króliszyn