Dario Dariusz Kubiak

Łódź

Opinie o Dario Dariusz Kubiak

Ewa

Jestem juz bylą pracownicą tej firmy.. Poza zamawianiem pizzy dla szefa i odbieraniem telefonów od klientów to miło wspominam. Szczególnie weekendowe "warsztaty" w wykonaniu Pana (usunięte przez administratora). Mogłabym tak cały czas ale w końu trzeba było sie ustatkować. Polecam oczywiście.

Przytulmnie

Człowiek jest rzeczowy i konkretny, widać że konkurencja lub ktoś życzliwy, psuje renomę firmy. Pracowałem w tej firmie i złego słowa powiedzieć nie dam. Pieniądze za urlop są wypłacane wszystkim pracownikom, więc widać że ktoś tu nawet nic nie wie na temat w którym oczernia.

lol

[usunięte przez moderatora] jakich mało. Odradzam kupowania u niego, chyba, że chcecie później mieć z tego powodu kupę nerwów. Na innych forach można poczytać jakie stosuje podjazdy wobec klienta. Ludzie czytajcie fora!!!!

były pracownik

Chyba żartujesz , firma Dario a raczej jej właściciel to stary cwaniak, zatrudnia ludzi na czarno. kantuje jak może , nie zna podstawowych zagadnien prawa pracy , nie chce płacić za urlopy , wymyśla sobie swoje prawo pracy i tłumaczy to tym że to wina państwa że takie duże opłaty i podatki. Kanciarz jakich mało , stanowczo odradzam i nie życzę nikomu takiego pracodawcy

Zostaw opinię o Dario Dariusz Kubiak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dario Dariusz Kubiak