Presto

Gdańsk

Opinie o Presto

px

pracownik, ale co to znaczy że nie chcą na urlopy puszczać... Przecież łaski to oni nie robią. Przede wszystkim trzeba zajmować się pracą ale odpoczynek jest równie istotny. Sam się zastanawiam czy nie zglosić się jako doradca bo warunki spełniam, ale teraz to się zastanawiam.

pracownik_presto

wśród przedstawicieli/doradców ds. sprzedaży chodzi info że ok kolejnych pięciu werbują, jeden już przyszedł. target maja ponoć do końca maja, obecni są tak dociążeni ze nie maja kiedy urlopów wybierać bo nie chcą puszczać. masakra jednym słowem, a sezon się dopiero zaczyna.

historia

Presto Sp z o.o - dystrybucja piwa i napoi. Jeżeli chodzi o samą firmę to zarządzają dość rozsądnie a politykę nazwał bym konserwatywną . Firma poza siedziba w Gdańsku miała w czasach świetności 4 oddziały, aktualnie chyba 2. Co do pracowników to warunki zatrudnienia na umowę o prace, więc na plus w tych czasach. Do MINUSÓW to od samego początku premie pod stołem i od nich nawet zabierają ala podatek - ŻENADA!!!

Zostaw opinię o Presto - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Presto