DEKARTECH S.A.

Opinie o DEKARTECH S.A.

IRHouse.eu

Byłem jednym z oszukanych podwykonawców. Zakładałem ogrzewanie powierzchniowe na podczerwień. Do tej pory Abakus nie rozliczył się ze mną za montaż ogrzewania w Okczynie.

Gall Anonim

Zadzwoń bezpośrednio to się dowiesz

gutek_filmowiec

Oszukany
@gutek_filmowiec 14.06.2017, 16:56
czy jest ktoś zainteresowany opisaniem w prasie wyczynów tego " przedsiębiorcy budowlanego "...

Wszystko zależy jakiej prasie, Proszę o kontakt na maila Oszukani.abakus@wp.pl

a.ksiezopolska@poczta.onet.pl
@gutek_filmowiec 14.06.2017, 16:56

Tak jesteśmy zainteresowani opisaniem w prasie tego co robi firma Abakus. Jesteśmy oszukani . Nasz dom to dom z kartonu wszystko się sypie. A Kaczmarek ma to gdzieś , nie reaguje na nasze pisma.

Oszukana

Oszukany przez kaczmarka
@Oszukana 03.06.2017, 12:57
@Oszukany przez kaczmarka - bardzo proszę o kontakt, potrzebuję dowodów i świadków, żeby iść do sądu. oszukani.abakus@wp.pl...

Za dużo pisania , to trzeba się spotkać i porozmawiać .

Oszukana

Wszystkich oszukanych przez firmę Abakus (zarówno klienci jak i pracownicy czy też podwykonawcy) proszę o maila na adres oszukani.abakus@wp.pl Będziemy dochodzić roszczeń.

Były pracownik.

Witam, Również pracowałem u Kaczmarka, nie wypłacił mi trzech pensji. Nie ujawnia się, wszystko jest zapisane na słupa Artura, który jak marionetka wykonuje jego polecenia. Oczywiście papierami i pozostałymi przekrętami zajmuje się i trzyma pieczę "MINISTER" finansów-Agnieszka. Chciałbym żeby ktoś im utarł nosa. tak jak ktoś wspomniał wcześniej, on jest dumny z siebie jak ktoś go zwyzywa. Jest arogancki, butny. Człowiek który nic sobą nie reprezentuje a ma się za wszechwiedzącego. Nie ma uprawnień, zatrudnia głupców takich jak ja żeby podkładali się za niego. Do tych co planują postawić "dom marzeń" z firma Abakus w rzeczywistości domek z kart... Przestrzegam! To będzie wasz życiowy błąd, on uczy się na każdym domu czegoś nowego, nie ma pojęcia o budownictwie. Żaden z klientów nie jest zadowolony

Oszukany przez kaczmarka
@Były pracownik. 20.05.2017, 16:18

Na Artura już nic nie jest , zabrali mu wszystko , caly czas był przez kaczmarka ( specjalnie pisze z małej litery z braku szacunku do niego ) zastraszany i szantażowany prokuratura , nie pozwalał na wgląd w papiery , byłem tego świadkiem jak odmawiał i groził . Kilka razy powiedział że jak Artur będzie dalej chciał coś się dowiedzieć o prowadzeniu abakusa to tak z Agnieszką namieszają w papierach że Artur będzie miał bardzo poważne problemy prawne . Oszust , arogant , ludzi traktuje jak śmieci .

oszukany
@Oszukany przez kaczmarka 02.06.2017, 17:05

Taaa tak artur został zastraszony że wstąpił do rady nadzorczej nowej spółki z agnieszką G. w marcu tego roku (wystarczy w krs sprawdzić) spółka się nazywa Garona sp. zoo

amator_pracy

może warto wypisać całą listę firm zakładanych przez kaczmarka ?

erfghh
użytkownik zarejestrowany

@nowy no bo glownie widze ze ludzie pisza o zatrudnieniu tutaj i warunkach pracy atmosferze pracownilkach itp..no ale moze ktos napisze cos na temat ich produktow lub uslug i wtedy sie czegos dowiesz..

nowy

Cześć, mam pytanie odnośnie firmy abakus, zastanawiam się nad budową domu u nich?? Czy ktoś może powiedzieć czy warto? Bo komentarze są jak widać wyżej słabe... Proszę o pomoc.

znany

Trzymajcie się z daleka od firmy Abakus-polska na Bursztynowej w Warszawie!!!! Komentarze na oferteo są pracowników i rodziny !!!! Firma Kaczmarka i Głuchowskiej !!!!

znany

Garona sp. z o. o. to również ich firma - ale najbardziej spodobał mi się tekst umieszczony na stronie abakus-polska dot. notatek w prasie:" W Polsce nadal jest niewiele firm, które specjalizują się w tym typie budownictwa. Jedna z nich, Abakus Polska, należy do Dariusza Kaczmarka, który postawił w tej technologii już ponad 900 domów w Polsce i na świecie". Nie ma co - 900 domów w Polsce i na świecie - chyba we śnie ........ A i istnieją już od 1990 - przynajmniej tak reklamują się na stronie-kto by pomyślał.... i Kaczmarek bez wykształcenia budowlanego bo nie ma go nigdzie w rejestrze osób posiadających uprawnienia budowlane tak jak i osób tzw. specjalistów zatrudnionych w Abakus Sp. z o.o.. A fotki z Rembelszczyzny to mieszkanie Kaczmarka i Głuchowskiej. Dzięki Gall Anonim za info :-)

Gall Anonim

Podaję ci Jonaszu namiar na nową firmę Kaczmarka i Głuchowskiej Biuro Modlińska 61 czynne po po uprzednim umówieniu się telefonicznie ABAKUS sp. z o.o. ul. Bursztynowa 21 05-126 Rembelszczyzna NIP 534 249 53 61 REGON 002050090 KRS 0000495257

znany

I Keramic Dom sp. z o.o to też Brocton Projekt i Kaczmarek i Głuchowska! Tak więc uwaga dla kupujących w Pruszkowie

Andreas

Mają jeszcze kilka firm ,co troche to otwierają nową a starą zamykają ,zeby łapac ludzi w sieć i im nie płacić.Obiecują dużo ale tylko w słowach ,jak duzo ludzi robi za darmo to kasa z tego jest duża.Ale Kałasznikow moze to wszystko zakonczyc.Dekartech to społka akcyjna której niemozna zamknąć tak sobie. Dekartech,Dekador ,Brocton Projekt sp.zoo-na Powstańców Sląckich i inne dziadoskie firmy to Wszystko Kaczmarka i Głóchowskiej.

Gall anonim

a dlaczego miałbyś coś o nich wiedzieć? czyżbyś był Kaczmarek albo Głuchowska w KRS widnieją i w internecie też po to żeby ciągle zarabiać nic nie robiąc. Cały czas naciągają pod różnymi nazwami i posługują się do tego innymi , którzy są świadomi przekrętu lub nie nie wnikam. W niezłej chacie mieszka na osiedlu strzeżonym więc musi kręcić głową skąd wyjąć kasę.

ok

Z budowy ceramicznej już się zawiną bez pieniążków zostawiając biednego wspólnika z długami u ludzi.

jola
@ok 01.02.2015, 18:07

hej! a wiesz coś więcej o tej budowie na ceramicznej? bo wlasnie ostatnio widziałam ich oferte i się zastanawiałam nad mieszkaniem od nich. bankrutują?

Andi

Niech ktos napisze adres tego Kaczmara gdzie mieszka ,jest mi winien kase,kupiłem już karabin na niego ,ktoś mu musi wymierzyć kare ,zasadze się na niego pod domem i strzele mu w jaja ,zobaczymy czy padnie z upływu krwi .Podajcie adres zamieszkania tego prostaka.

jak w dekartech
użytkownik zarejestrowany

jak wyglada praca w dekartechu? jakie daja umowy, czy mozna wziac jakis urlop albo cos? napiszcie, bo chce zlozyc papiery.

edek
użytkownik zarejestrowany

No i jak z tym dekartechem, bo coś ucichły te komentarze, warto teraz się nimi zainteresowac, czy jednak nie bardzo?

Gogik
użytkownik zarejestrowany

Nawet można wylądować w pudle, ale to musisz się zastanowić czy warto tak się spinać. Bo rozumiem, że z właścicielem jakieś zatargi miałeś.. możesz powiedzieć o co chodziło?

użytkownik zarejestrowany

Budują w Pruszkowie ul. Polna /Ceramiczna pod przykrywką Brocton Projekt sp. z o.o.

ALEK

Wie kto gdzie mieszka Kaczmarek

Dekartech - Grzybowska już dawno nie istnieje. Z Grzybowskiej przeprowadzili się w jakieś inne miejsce, później ślad po nich zaginął. Pan (usunięte przez administratora)gdzieś się obraca, pewnie coś robi - dlatego moje pytania -czy ma ktoś jakiś kontakt z nim, co, gdzie i z kim działa, czy może jakąś nową firmę otworzył, (usunięte przez administratora)

Czy ktoś wie co, gdzie i z kim robi teraz ( usunięte przez administratora )?? Macie jakiś kontakt do niego, może założył jakąś nową firmę pod inną nazwą?? Proszę o informację.

Ma może ktoś informacje, gdzie obecnie obraca się Pan Kaczmarek? Czy wykonuje jakieś prace, jako kolejna firma, czy może w jakiejś firmie i gdzie?? Proszę o informację.

Czemu pytasz jak się pracuje w Dekartech?? czy masz może z nimi jakiś kontakt?? wiesz gdzie jest siedziba firmy?? czy wykonują jakieś roboty - czy to Warszawa, czy inne miasto?? - proszę o wszystkie możliwe dane/ informacje jakie posiadasz. Co do socjalu - teraz to nie wiem jak jest, ale kilka lat temu to mogłeś o czymś takim pomażyć - facet nie płacił ludziom pensji, a miał jeszcze im fundować np. karty Multisport?? Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Prośba jeszcze raz o dane/ informacje - adresy mailowe, adresy firmy/ magazynu, telefony kontaktowe itp.

gość poniedziałkowy

prośba o info jak przebiegła ta " rekrutacja "

I jak, przyjąłeś tą pracę w Dekartech?? napisałem wiadomość - kilka pytań dnia 23.05.2013r., jak możesz to odpowiedz na te moje pytania - ja też udzielę Ci informacji - nie za dobrych. Czekam na wiadomość. Pozdrawiam

Piszesz, że zostałeś zaproszony na rozmowę w sprawie pracy na poniedziałek do tej firmy - możesz napisać kilka szczegółów?? Mianowicie: gdzie była ta rozmowa, z kim ta rozmowa, gdzie byłaby praca - warszawa, czy jakieś inne miasto, jakie stanowisko, gdzie siedziba firmy, jaki adres mailowy jest teraz, na który wysyłałeś CV i jakiś nr telefonu, z którego do Ciebie dzwonili lub się kontaktowałeś??? Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuję.

Wyjątkowo nieuczciwy pracodawca NIE regularne wypłaty miesięcznych wynagrodzeń tzn z opóźnieniem nawet do 2 miesięcy-oczywiście płacone do 'ręki', umowa na najniższą, bez żadnych składek jak coś się stanie to masz problem -ZUS i PiP nie reaguje. [usunięte przez administratora] Odradzam pracę u[usunięte przez administratora] - i czy to będzie firma Dekertach, Dekador czy inna to wszędzie będzie to samo !!! Wszędzie dookoła długi - u dostawców podwykonawców byłych i obecnych pracowników.

PIOTREK

Witam wszystkich ,ja też odradzam wszystkim tą firme,to [usunięte przez administratora] nie otrzymałem do dziś kilku tysiecy wynagrodzenia prowadzący ja [usunięte przez administratora] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na całej lini i cham powiesz mu ze jest śmieciem to sie cieszy idiota.Jego pomocnicy [usunięte przez administratora] kierowca tacy sami jak on-[usunięte przez administratora]

Dekartech to firma której nie polecam nikomu,właściciel [usunięte przez administratora]kolaborant typowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,dziad i krętacz, pieniedzy nigdy nie ma,do tej pory nie mam pieniędzy .

byly pracownik

Ja niestety rowwniez nie otrzymalem pensji za 2 miesiace. i tak juz dwa lata minelo. ODRADZAM WSZYTSKIM. Poza tym wasciciel firmy [usunięte przez administratora] to straszny prostak, cham i kretacz.

były pracownik

Wyjątkowo nieuczciwy pracodawca jeśli chodzi o regularne wypłaty miesięcznych wynagrodzeń, jest mi winny kilka tysięcy złotych (prawie dwa lata). Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

byly pracownik

Nie polecam, właściciel tej firmy jest nieuczciwym pracodawcą. Nie pracuję u niego ponad rok i nadal nie zapłacił mi pensji za dwa miesiące. ODRADZAM WSZYSTKIM

Zostaw opinię o DEKARTECH S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEKARTECH S.A.